Апартаменти продава и отдава под наем - страница 21
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Плаж на 200 м
Напълно обзаведен двустаен апартамент само на 200 м от плажа
к.к. Слънчев бряг , Т Маркет
Реновиран двустаен апартамент в комплекс с градина и басейни - Тракия Апартмънтс/Trakia Apartments
Реновиран двустаен апартамент с площ от 74.50 кв. м., разположен на четвърти етаж в модерна сграда с асансьор. Имотът е напълно обзаведен и готов за ползване, като съчетава удобство, стил и отлична локация – само на 200 метра от плажа.
Жилището е с функционално разпределение -
119 500 €(233 721,69 лв.)
(1 604 €/м2) (3 137,20 лв./м2)Площ: 74.50 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 200 м
Тристаен апартамент в близост до плаж Хармани
гр. Созопол , плаж Хармани
Просторен дом със самостоятелно паркомясто в Созопол
Просторен тристаен апартамент със собствено паркомясто, разположен в тиха и озеленена зона в новата част на Созопол, в непосредствена близост до плаж Хармани. Локацията съчетава спокойствие и отлична комуникативност – само на около 100 метра от ул. „Републиканска“ и на кратка
200 000 €(391 166 лв.)
(1 613 €/м2) (3 154,56 лв./м2)Площ: 124.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
изгодно
Плаж на 30 м
Сутеренно студио на 30 метра от плаж Каваци Созопол
гр. Созопол
Едностаен апартамент на непосредствена близост до плаж Каваци
Имотът се намира на сутеренен етаж и е с площ от 26 кв.м. Разпределението включва основно помещение, входно антре и баня с тоалетна. Степента на завършеност е „на тапа“ – изградени ВиК инсталации, електроинсталация, вентилационна система и поставена домофонна уредба.
Статутът
25 700 €(50 264,83 лв.)
(1 168 €/м2) (2 284,77 лв./м2)Площ: 22.00 м2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 200 м
Emilia Romana Avenue - премиум жилища с изтънчен дизайн
к.к. Слънчев бряг , кв. "Какао Бийч"
Съвременна архитектурна в централната зона на Слънчев бряг, на 200 м от Какао Бийч
Emilia Romana Avenue – новият стандарт за елегантен живот в Слънчев бряг
Днешното предложение е повече от жилищен комплекс – това е пространство, създадено за хора, които вярват, че домът трябва да носи емоция, престиж и усещане за завършеност. Разположен в една от
от 159 900 €(от 312 737,22 лв.)
(1 825 - 2 074 €/м2)(3 569,39 - 4 056,39 лв./м2)Площ: 81.45 - 216.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Наем
Обзаведен и оборудван апартамент в тих и спокоен район
гр. Стара Загора , кв. "Железник - център"
Готово за нанасяне жилище, близо до училище и зелени площи
Обзаведен и оборудван апартамент в тих и спокоен район на гр. Стара Загора. Имотът е част от поддържана сграда с ассансьор. Паркирането около блока е свободно.
Имотът се намира на 5-ти етаж с площ 86 кв.м. разпределена между:
• коридор
• всекидневна с кухненски бокс
• три
511 €/месец(999,43 лв./месец)
(5,94 €/м2) (11,62 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Мирослав Караколев
Регионален мениджър, Стара Загора
Продажба
Новострояща се сграда в кв. Долно Езерово
гр. Бургас , кв. "Долно Езерово"
Aпартаменти с 1, 2 или 3 спални в новострояща се сграда в Бургас
Съвременни апартаменти в новострояща се сграда в квартал Долно Езерово, Бургас!
Предлагаме на вашето внимание уникалната възможност да притежавате апартамент в новострояща се жилищна сграда, разположена в сърцето на бързоразвиващия се квартал Долно Езерово, само на 8 км от
от 74 822 €(от 146 339,11 лв.)
(1 200 - 1 450 €/м2)(2 347 - 2 835,95 лв./м2)Площ: 60.34 - 119.99 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 1 км
Нов проект с апартаменти в кв. „Христо Ботев“
гр. Варна , кв. "Христо Ботев"
Двустайни и тристайни жилища, завършени по БДС, на 10 минути от Катедралата
Представяме нова бутикова жилищна сграда в района на кв. „Христо Ботев“, в централната част на Варна. Локацията предлага отлична градска свързаност и пешеходен достъп, само на около 10 минути от емблематичния Катедрален храм Успение Богородично.
Сградата е малка и функционално
от 99 000 €(от 193 627,17 лв.)
(1 544 - 1 668 €/м2)(3 019,80 - 3 262,32 лв./м2)Площ: 59.37 - 128.89 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 300 м
Морски дом с отлична локация в к. к. Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс „Tarsis Club & SPA“
Предлагаме за продажба просторен и светъл двустаен апартамент с площ от 79 кв. м., разположен на 5-ти етаж в един от най-предпочитаните комплекси в Слънчев бряг – „Tarsis Club & SPA“. Комплексът се намира в тиха и зелена част на курорта, на удобно разстояние от плажа, което прави
99 750 €(195 094,04 лв.)
(1 263 €/м2) (2 469,54 лв./м2)Площ: 79.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Двустаен апартамент с фронтална гледка море в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент на плаж Каваци
Апартамент, разположен в живописния залив Каваци–Веселие, само на 3 км южно от туристическия център на Созопол и на 35 км от Бургас. Районът е сред най-предпочитаните по Южното Черноморие, известен със своята широка плажна ивица, чиста вода и спокойна атмосфера. Комплексът се
150 000 €(293 374,50 лв.)(без ДДС)
(1 327 €/м2) (2 596,23 лв./м2)Площ: 113.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-14%
За частни лица
Ски лифт на 900 м
Тристаен апартамент в комплекс Маунтвю Лодж / Mountview Lodge
гр. Банско
Напълно обзаведен апартамент с удобен достъп до ски зоната и центъра на Банско
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен във ваканционния комплекс Mountview Lodge (Маунтвю Лодж), на ул. „Бандерица“ – отлична локация в близост до ски зоната, околовръстната улица „Явор“ и центъра на Банско. Имотът се намира на 900 м от началната станция на
95 000 €110 000 €185 803,85 лв.215 141,30 лв.
(1 234 €/м2) (2 413,66 лв./м2)Площ: 76.98 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
Плаж на 800 м
Нов жилищен проект в сърцето на Равда
с. Равда
Модерна архитектура, спокойствие на крачки от морето
В централната част на Равда – едно от най-предпочитаните крайморски кътчета по Южното Черноморие, стартира нов жилищен проект, който съчетава модерна визия, висок стандарт на изпълнение и усещане за хармония с морската среда.
Равда е позната със своята спокойна атмосфера,
от 53 900 €(от 105 419,24 лв.)
(1 273 - 1 397 €/м2)(2 489,77 - 2 732,29 лв./м2)Площ: 38.58 - 62.03 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 800 м
Двустаен апартамент в комплекс „Тарсис Нова“ с отлични удобства
к.к. Слънчев бряг
Модерен имот в престижен комплекс с възможност за доход и почивка
Впечатляващ двустаен апартамент с площ от 65 кв. м., разположен на 6-ти етаж в модерната сграда на комплекс „Тарсис Нова“, част от утвърдения „Tarsis Club & SPA“ в Слънчев бряг. Жилището се отличава с отлично разпределение, просторни помещения и усещане за светлина и
99 900 €(195 387,42 лв.)
(1 537 €/м2) (3 005,96 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 800 м
Просторен двустаен апартамент в комплекс „Тарсис Нова“
к.к. Слънчев бряг
Светъл и стилен дом с впечатляваща тераса и югоизточно изложение в един от предпочитаните комплекси на Слънчев бряг
Впечатляващ двустаен апартамент с площ от 87 кв. м., разположен на 6-ти етаж в модерната сграда на комплекс „Тарсис Нова“, част от утвърдения „Tarsis Club & SPA“ в Слънчев бряг. Жилището се отличава с отлично разпределение, просторни помещения и усещане за светлина и
107 000 €(209 273,81 лв.)
(1 230 €/м2) (2 405,45 лв./м2)Площ: 87.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Модерен и топъл тристаен апартамент в ж.к. Сухата река
гр. София , кв. "Сухата река"
Напълно обзаведено жилище с две спални в гр. София
Предлагаме за продажба стилен и функционален тристаен апартамент, разположен в ж.к. „Сухата река“, в североизточната част на София. Районът предлага удобен достъп до централната част на града, училища, детски градини, магазини и спирки на градски транспорт.
Жилището е
325 000 €(635 644,75 лв.)
(3 434 €/м2) (6 716,45 лв./м2)Площ: 94.64 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Двустаен апартамент в комплекс Tarsis 2 – зелена зона и спокойствие
к.к. Слънчев бряг
Функционален имот в утвърден комплекс с отлични удобства в к.к. Слънчев бряг
Комфортен двустаен апартамент с площ от 45.21 кв. м., разположен на 3-ти етаж в Tarsis 2 – част от популярния и добре развит комплекс Tarsis Club & SPA. Локацията е в по-тихата и озеленена част на Слънчев бряг, което гарантира спокойствие и приятна среда за почивка или
85 000 €(166 245,55 лв.)
(1 880 €/м2) (3 677,19 лв./м2)Площ: 45.21 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Обзаведен двустаен апартамент в Tarsis 2
к.к. Слънчев бряг
Комфортен ваканционен имот в Слънчев бряг
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на 3-ти етаж в комплекс Tarsis 2 – част от утвърдения Tarsis Club & SPA в Слънчев бряг. Комплексът се намира в по-тихата и озеленена част на курорта, което осигурява спокойствие, чист въздух и
94 000 €(183 848,02 лв.)
(1 880 €/м2) (3 676,96 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Инвестиционен проект за къща на три етажа в гр. Приморско
гр. Приморско
Имот на кота нула на 300 метра от Южния плаж
Предлагаме ви за продажба инвестиционен проект за къща на 3 етажа в гр. Приморско. Имотът е построен до кота нула (фундаментна) плоча. Има всички документи и се продава с отстъпено право на строеж. Квадратурата на етажа е 100 кв. м., както има и прилежащ двор от 150 кв.
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Тристаен апартамент в Tarsis 1 – зелена зона и пълен комфорт
к.к. Слънчев бряг
Просторен и напълно обзаведен дом с две спални в к.к. Слънчев бряг
Предлагаме за продажба светъл и просторен апартамент разположен на 4-ти етаж в Tarsis 1 – част от утвърдения комплекс Tarsis Club & SPA. Имотът се намира в спокойната и богато озеленена зона на Слънчев бряг, която предлага тишина и уют, далеч от шумните части на курорта, но с
102 000 €(199 494,66 лв.)
(1 360 €/м2) (2 659,93 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
гарантиран наем
Плаж на 800 м
Светло студио в „Tarsis Club & SPA“ – отличен комплекс в к.к. Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Компактен и функционален имот в един от предпочитаните комплекси в Слънчев бряг
Предлагаме за продажба прекрасно студио с площ 30.01 кв. м., разположено на 5-ти етаж от общо 6 в един от най-предпочитаните комплекси в Слънчев бряг – „Tarsis Club & SPA“. Локацията съчетава спокойствие и зеленина с близост до морето, което прави имота отличен избор както за
57 750 €(112 949,18 лв.)
(1 924 €/м2) (3 763,72 лв./м2)Площ: 30.01 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Двустаен апартамент с отлична локация и потенциал в район Възраждане
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Двустаен апартамент на комуникативно място в Бургас
Двустаен апартамент, разположен в район Възраждане – предпочитана и добре уредена градска зона с бърз достъп до центъра на града, детски градини, училища, магазини и всички необходими удобства за ежедневието.
Жилището се намира на 4-ти етаж от 6 в тухлена сграда ново
141 000 €(275 772,03 лв.)
(2 236 €/м2) (4 372,48 лв./м2)Площ: 63.07 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Хит
Лукс
Двустайни, тристайни и четиристайни морски апартаменти в кв. Хоризонт
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Нова жилищна сграда до Университет "Проф. д-р Асен Златаров"
Представяме на вашето внимание нов, уникален по рода си жилищен проект с функционално разпределени апартаменти – едностайни, двустайни и тристайни в гр. Бургас – кв. Хоризонт, в близост до Университет „Проф. д-р Асен Златаров“ и студентския кампус, който се планира да бъде
от 115 093 €(от 225 102,34 лв.)
(537 - 1 400 €/м2)(1 050,28 - 2 738,16 лв./м2)Площ: 97.84 - 402.76 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Апартамент с 2 спални и веранда с директен достъп до басейна в отличен комплекс
к.к. Слънчев бряг
Тристайно жилище на партерен етаж в Маджестик/ Majestic в Слънчев бряг
Предлагаме за продажба апартамент с 2 спални в емблематичния комплекс Маджестик Бийч Ризорт разположен на първа линия в Слънчев бряг. Комплексът е елегантен и очарователен, предлагащ на своите гости релаксираща и изискана атмосфера, допълнени с отлично гостоприемство.
109 000 €(213 185,47 лв.)
(1 226 €/м2) (2 397,77 лв./м2)Площ: 88.91 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Луксозен апартамент в Пирин Голф & Кънтри Клуб / Pirin Golf & Country Club
Близо до гр. Банско , Pirin Golf & Country Club
Модерен двустаен апартамент на две нива с просторно разпределение в голф комплекс близо до ски курорт
Имаме удоволствието да представим за продажба двустаен ваканционен апартамент на две нива в луксозния 5-звезден затворен комплекс Пирин Голф & Кънтри Клуб/ Pirin Golf & Country Club, сгушен в полите на величествената Пирин планиа, в живописната Разложка долина, в непосредствена
200 000 €(391 166 лв.)
(1 909 €/м2) (3 733,57 лв./м2)Площ: 104.77 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
Плаж на 50 м
Обзаведен апартамент с една спалня в комплекс „Хасиенда Бийч“ – гр. Созопол
гр. Созопол , плаж „Златна Рибка“
Ваканционен имот на 50 метра от плаж „Златна рибка“
Предлагаме ви за продажба апартамент в комплекс „Хасиенда Бийч“ – гр. Созопол. Комплексът е само на 3 км от гр. Созопол на главния път Бургас-Созопол, срещу отбивката за Созопол и на 50 метра от плаж „Златна рибка“. Отлично местоположение сред тишина и спокойствие, вълшебна
116 000 €(226 876,28 лв.)
(1 832 €/м2) (3 583,01 лв./м2)Площ: 63.32 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Лукс
Новопостроен двустаен апартамент с паркомясто до Гребна база
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Модерно обзаведено жилище в малка бутикова кооперация в предпочитания квартал Смирненски
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на готов за нанасяне двустаен апартамент с просторна веранда (60 кв.м.) и включено външно паркомясто в цената, разположен на партерен етаж в нова бутикова сграда, завършена през 2025 г. Имотът се намира в един от най-търсените райони
210 000 €(410 724,30 лв.)
(2 692 €/м2) (5 265,70 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Лукс
Плаж на 400 м
Двуетажен мезонет с личен двор в „Venera Palace“
к.к. Слънчев бряг
Луксозен тристаен имот с частна градина на 400 м от плажа
Представяме ви рядък тип имот за пазара на Слънчев бряг – двуетажен мезонет в елитния комплекс „Venera Palace“, който съчетава уединението на къща с удобствата на модерна жилищна среда от затворен тип.
Жилището разполага със собствен двор от 22 кв.м – прекрасно продължение на
139 900 €(273 620,62 лв.)
(1 749 €/м2) (3 420,26 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 600 м
Двустаен апартамент в Amellia Garden до центъра на Рaвда
с. Равда
Изцяло обзаведен и оборудван апартамент в нов комплекс с отлично поддържани зелени площи и басейн
Предлагаме за продажба уютен и функционален двустаен апартамент, разположен в комплекс Amellia Garden, на тиха улица в близост до центъра на Равда и само на около 10 минути пеша от плажа. Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за отдаване под наем през летния
79 500 €(155 488,49 лв.)
(1 559 €/м2) (3 048,79 лв./м2)Площ: 51.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 300 м
Светъл и уютен апартамент край морето в Лозенец
с. Лозенец
Обзаведен двустаен апартамент във вилна зона Тарфа, до комплекс „Оазис“
Представяме ви светъл и уютен двустаен апартамент, разположен във вилна зона Тарфа в Лозенец – едно от най-обичаните кътчета по Южното Черноморие, в непосредствена близост до комплекс „Оазис“ и само на 300 метра от два красиви плажа.
Локацията е изключителна – имотът се намира
77 000 €(150 598,91 лв.)
(1 400 €/м2) (2 738,16 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Модерни жилища в нова сграда с луксозни общи части в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременна архитектура, престиж и качество без компромис
Запознайте се с нов елегантен комплекс в сърцето на квартал Малинова долина, където модерният дизайн среща комфорта и функционалността.
Тук всяко жилище е създадено с внимание към детайла – студиа, апартаменти с 1, 2 или 3 спални, които се отличават с изчистени линии, светли
от 115 000 €(от 224 920,45 лв.)
(2 498 - 2 873 €/м2)(4 885,66 - 5 619,10 лв./м2)Площ: 40.88 - 160.12 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Плаж на 200 м
Просторно студио в сърцето на Слънчев бряг в комплекс Flores Park
к.к. Слънчев бряг
Готов за ползване инвестиционен имот на 300 м от морето
Представяме ви светло и функционално студио в престижния комплекс от затворен тип „Flores Park“, разположен в централната част на Слънчев бряг. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем.
Жилището е с площ 49,90
61 990 €(121 241,90 лв.)
(1 242 €/м2) (2 429,70 лв./м2)Площ: 49.90 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг