Апартаменти продава и отдава под наем - страница 2
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Модерни жилища до новия студентски кампус в гр. Бургас
Представяме ви нова жилищна сграда, разположена в динамично развиващия се кв. Хоризонт в Бургас – район, който бързо се утвърждава като една от най-перспективните градски зони за живеене и инвестиция.
Локацията е стратегическа – в непосредствена близост до Университет „Проф.
от 67 930 €(от 132 859,53 лв.)
(1 377 - 1 620 €/м2)(2 693,18 - 3 168,44 лв./м2)Площ: 41.93 - 101.38 м2
Лукс
Четиристаен апартамент във „Витоша Вю” / Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерен апартамент в кв. Кръстова вада, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата и Paradise Center
Отлично предложение за просторен семеен дом с три спални във „Витоша Вю” / Vitosha View на тиха и спокойна улица, пряка на бул. "Черни Връх". Сградата е разположена на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на
429 000 €(839 051,07 лв.)
(2 618 €/м2) (5 119,60 лв./м2)Площ: 163.89 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент в апарт-хотел Бадемите в Свети Влас
гр. Свети Влас
Стилно обзаведено ваканционно жилище с гледка към море и басейн
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание елегантно обзаведен и оборудван двустаен апартамент в комплекс Бадемите на първа линия от плажа в Свети Влас, на удобно разстояние от главната улица, супермаркети и ресторанти.
Апартаментът (54.72 кв.м.) се намира на втори
143 000 €(279 683,69 лв.)
(2 613 €/м2) (5 111,18 лв./м2)Площ: 54.72 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
За частни лица
Нов двустаен апартамент с Акт 16 в кв. Кършияка
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Жилище качествено строителство без комисиона близо до Гранд Хотел Пловдив
Предлагаме Ви просторен двустаен апартамент в нова сграда с Акт 16, без комисиона, в престижния квартал Кършияка. Имотът се намира на метри от Гранд Хотел Пловдив (Новотела) и на 5 минути пешеходно разстояние от Главната, близо до Казино Риц, бул. България, река Марица,
159 000 €(310 976,97 лв.)
(2 409 €/м2) (4 711,77 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 400 м
Нов жилищен комплекс на ул. Манастирска в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Разнообразие от апартаменти в процес на строителство на втора линия от плажа
Изберете своя нов морски дом в жилищен комплекс, състоящ се от три модерни сгради, разположени на втора линия от плажа в западната част на ул. Манастирска, кв. Сарафово. Районът е тих, спокоен и чист, встрани от шума и стреса на главната улица и същевременно непосредствено до
от 94 813 €(от 185 438,11 лв.)
(1 170 - 1 650 €/м2)(2 288,32 - 3 227,12 лв./м2)Площ: 60.78 - 100.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
Двустаен апартамент под наем до метростанция „Витоша“ в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Напълно обзаведен имот с висок клас мебели, в сграда с портиер и контролиран достъп
Представяме Ви изключително стилен и просторен двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Кръстова вада, на пешеходно разстояние от Метростанция Витоша и Paradise Center.
Жилището е чисто ново и неизползвано до момента,
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(8,78 €/м2) (17,18 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент до ключ във Варна Саут Бей/Varna South Bay
с. Аспарухово
Панорамен апартамент с гледка море и басейн в модерен комплекс до плаж и парк Аспарухово
Предлагаме за продажба стилен двустаен апартамент с прекрасна морска панорама, разположен в луксозния комплекс от затворен тип „Варна Саут Бей“ / Varna South Bay – един от най-предпочитаните комплекси на първа линия море във Варна.
Комплексът се намира в кв. Аспарухово, на
150 000 €(293 374,50 лв.)
(2 027 €/м2) (3 964,52 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Обзаведен тристаен апартамент сред зеленина и спокойствие в Gloria Palace Residence
гр. София , кв. "Горна баня"
Просторно и стилно жилище с две спални и отлична локация в кв. Горна баня, в подножието на Витоша
Елегантен и просторен тристаен апартамент, разположен в престижния затворен комплекс Diplomatic Club Gloria Palace Residence, в един от най-чистите и предпочитани райони на столицата – Горна баня. Имотът съчетава комфорт, спокойствие, модерна среда и отлична локация в полите на
298 500 €(583 815,26 лв.)
(2 618 €/м2) (5 121,19 лв./м2)Площ: 114.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 800 м
Светъл двустаен апартамент с две тераси в комплекс Fort Residence
к.к. Слънчев бряг
Уютен имот в затворен комплекс с басейн, на 800 метра от плажа
Светъл и уютен двустаен апартамент, разположен в един от най-спокойните и зелени райони на Слънчев бряг – в модерния и отлично поддържан затворен комплекс Nessebar Fort Residence.
Имотът съчетава комфорт, функционалност и отлична локация между динамиката на Слънчев бряг и
120 000 €(234 699,60 лв.)
(1 739 €/м2) (3 401,44 лв./м2)Площ: 69.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Тристаен апартамент в комплекс Diplomatic Club Gloria Palace Residence
гр. София , кв. "Овча купел"
Стилно обзаведен имот сред зеленина и спокойствие в подножието на Витоша
Предлагаме на вашето внимание елегантен и просторен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните затворени комплекси в столицата – Diplomatic Club Gloria Palace Residence. Имотът съчетава спокойствие, комфорт, модерна среда и отлична локация в подножието на
298 500 €(583 815,26 лв.)
(2 618 €/м2) (5 121,19 лв./м2)Площ: 114.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 800 м
Елегантен тристаен апартамент в комплекс Nessebar Fort Residence
к.к. Слънчев бряг
Просторен имот с модерни удобства, подово отопление и отлична локация на 800 метра от плажа
Изключителен тристаен апартамент, разположен в престижен затворен комплекс в Слънчев бряг, който се отличава с простор и висококачествено изпълнение до най-малкия детайл. Имотът е изграден с материали от висок клас и предлага отлична шумо- и топлоизолация благодарение на двойните
170 000 €(332 491,10 лв.)
(1 848 €/м2) (3 614,03 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 450 м
Обзаведен двустаен апартамент в гр. Приморско
гр. Приморско
Уютно жилище сред зеленина и спокойствие в предпочитан морски комплекс
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните комплекси в Приморско, известен със своята спокойна атмосфера, богато озеленяване и отлични удобства, които го превръщат в предпочитано място както за почивка, така и за
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 373 €/м2) (2 685,12 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
Двустаен апартамент с паркомясто в кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Просторно жилище близо до метростанция Бизнес парк
Предлагаме под наем стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитан район с отлична инфраструктура и бърз достъп до ключови точки на столицата. Имотът се намира в близост до Бизнес парк София, парк „Младост 4“, бул. „Александър Малинов“, училища, детски
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(10 €/м2) (20,37 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Тристаен апартамент с панорамни гледки и гараж на висок етаж в София
гр. София , кв. "Банишора"
Светло жилище с Акт 16 и функционално разпределение
Представяме Ви нов тристаен апартамент, разположен на висок 15-ти етаж в модерна жилищна сграда с разрешение за ползване от 23.10.2025 г. Имотът впечатлява със светлина, простор и красиви гледки към града.
Жилището е с чиста площ от 81.93 кв.м и обща площ 96.28 кв.м,
295 000 €(576 969,85 лв.)
(3 064 €/м2) (5 992,62 лв./м2)Площ: 96.28 м2 Етаж: 15
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Сергей Пеловски
Старши брокер, София
Продажба
ново
изгодно
Тристаен апартамент в целогодишно работещ и добре поддържан Спа Комплекс
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Апартамент с отлична гледка към Пирин, близо до Банско, Разлог и Pirin Golf & Country Club
Предлагаме на Вашето внимание просторен и уютен тристаен апартамент, разположен в целогодишно работещ СПА комплекс, сред спокойствието и красивата природа в подножието на Пирин.
Комплексът се намира само на 5 минути с автомобил от Разлог, на 3 минути от Pirin Golf & Country
87 500 €(171 135,13 лв.)
(1 094 €/м2) (2 139,46 лв./м2)Площ: 79.99 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
ново
Нов модерен жилищен проект в предпочитан район на гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Г"
Съвременна сграда с функционални апартаменти, удобна локация и отличен инвестиционен потенциал
Нов жилищен проект, разположен в зона Г на ж.к. Меден рудник, гр. Бургас – район с утвърдена инфраструктура, отлична комуникативност и бърз достъп до основни пътни артерии. Локацията съчетава спокойна жилищна среда с удобството да бъдете в непосредствена близост до детски
от 41 873 €(от 81 896,47 лв.)
(988 - 1 184 €/м2)(1 932,36 - 2 315,70 лв./м2)Площ: 36.41 - 80.58 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
Тристаен апартамент под наем в до Mall of Sofia и бул. „Александър Стамболийски“
гр. София , кв. "Център"
Апартамент в нова сграда с отлична локация
Предлагаме под наем тристаен апартамент с обща площ от 80 кв.м, разположен на 6-ти етаж от 9 в съвременна тухлена сграда ново строителство в самия център на София, в непосредствена близост до Mall of Sofia и бул. „Александър Стамболийски“.
Имотът предлага модерен комфорт,
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Напълно обзаведен апартамент с великолепна гледка в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата
Напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент в малка сграда, качествено строителство до хотел Людо. Район с удобен автобусен транспорт до центъра, пешеходен достъп до плаж, детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка. Намира се в м. Зеленика, до кв.
198 000 €(387 254,34 лв.)
(3 414 €/м2) (6 676,80 лв./м2)Площ: 58.00 м2 Етаж: 3
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен луксозен апартамент в Голдън Рейнбоу/Golden Rainbow
к.к. Слънчев бряг
Обзаведен апартамент с уникална гледка на първа линия в района на Какао Бийч в Слънчев бряг
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент в елегантния комплекс Golden Rainbow на първа линия в Слънчев бряг, в престижния район на Cacao Beach. Имотът се намира на 5-ти етаж от общо 6 и предлага впечатляваща панорамна гледка към морето, която създава усещане за
179 900 €(351 853,82 лв.)
(2 006 €/м2) (3 923 лв./м2)Площ: 89.69 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Панорамен двустаен апартамент в предпочитана сграда с Акт 16
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Светъл и просторен имот с отлична локация и прекрасна гледка
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с впечатляваща панорамна гледка, разположен в модерна сграда с Акт 16 в един от най-предпочитаните райони на Бургас.
Жилището е с обща площ от 66,38 кв.м, разположено на последен етаж, без съседи отгоре, което гарантира тишина,
150 000 €(293 374,50 лв.)
(2 260 €/м2) (4 419,62 лв./м2)Площ: 66.38 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
За частни лица
Плаж на 2 км
Двустаен апартамент с голяма тераса в кв. Погреби
гр. Варна , кв. "Погреби"
Напълно обзаведено жилище с гледка към езерото, в близост до детска градина
Предлагаме под наем уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в гр. Варна, кв. Погреби – комуникативен район с удобен достъп до централната част на града и всички необходими удобства за ежедневието.
Жилището е с площ от 67 кв. м. и впечатлява с голяма тераса,
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(9,70 €/м2) (18,97 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
За частни лица
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Двустаен апартамент във Фаворит Апартхотел/Favorit Aparthotel
к.к. Слънчев бряг , кв. "Какао Бийч"
Напълно обзаведен апартамент с морска панорама в Слънчев бряг, до Какао Бийч
Предлагаме на вашето внимание просторен двустаен апартамент във Фаворит Апартхотел/Favorit Aparthotel, разположен в Слънчев бряг, само на 250 метра от емблематичния плаж Какао Бийч. Имотът предлага впечатляваща панорамна гледка към морето и защитените пясъчни дюни „Бабата“ –
114 000 €(222 964,62 лв.)
(1 355 €/м2) (2 650,87 лв./м2)Площ: 84.11 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 200 м
Нова жилищна сграда до плаж Смокиня, Созопол
гр. Созопол
Нова жилищна сграда с акт 14 в района на Каваци
Представяме Ви нова сграда, разположена на първа линия до плаж Смокиня, в един от най-желаните райони на Созопол – залива Каваци.
Проектът е достигнал етап Акт 14 и се отличава с модерна визия, високо качество на изпълнение и внимание към всеки детайл. Сградата е изградена с
от 74 300 €(от 145 318,17 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 37.15 - 111.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Двустаен апартамент на първа линия море в гр. Поморие
гр. Поморие
Ново строителство с простор, морска атмосфера и отличен инвестиционен потенциал
Стилен двустаен апартамент с площ от 81 кв. м., разположен на първи етаж в модерна новопостроена сграда на първа линия в гр. Поморие – един от най-предпочитаните морски и СПА курорти по българското Черноморие.
Имотът съчетава отлична локация, качествено строителство и
160 000 €(312 932,80 лв.)
(1 975 €/м2) (3 863,37 лв./м2)Площ: 81.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Лукс
Тристаен апартамент във Vitosha View с паркомясто и склад в София
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Имот с гледка към детска площадка в кв. Кръстова вада
Търсите нов апартамент в една от най-предпочитаните южни части на София? Представяме Ви тристаен апартамент в комплекс Vitosha View – съвременна жилищна среда с отлична локация и високо качество на строителството.
Жилището е разположено на пети етаж от шестетажна сграда пред
348 460 €(681 528,52 лв.)
(3 389 €/м2) (6 628,37 лв./м2)Площ: 102.82 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Тристаен апартамент с фронтална гледка море до плажа
гр. Ахтопол
Просторен апартамент с отлична локация на първа линия в гр. Ахтопол
Предлагаме на Вашето внимание чудесен тристаен апартамент с фронтална морска гледка, разположен на първа линия в гр. Ахтопол, само на метри от плажа.
Частично обзаведеният апартамент (108 кв.м.) включва:
• Всекидневна: подове теракот, осветителни тела, ключове и контакти, два
145 000 €(283 595,35 лв.)
(1 343 €/м2) (2 625,88 лв./м2)Площ: 108.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 450 м
Двустаен апартамент с гараж в предпочитан комплекс в Приморско
гр. Приморско
Обзаведено жилище с огромна тераса и отлична локация близо до плажа
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в модерен комплекс в курортния град Приморско, само на 450 метра от плажа. Имотът съчетава комфорт, функционалност и отлични условия за отдих или инвестиция.
Жилището е ситуирано на пети
155 000 €(303 153,65 лв.)
(1 140 €/м2) (2 229,07 лв./м2)Площ: 136.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 100 м
Нов жилищен проект до плаж Каваци в Созопол
гр. Созопол
Бутиков комплекс сред борова гора, на 100 метра от морето, без такса поддръжка
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в една от най-предпочитаните зони по Южното Черноморие – районa на Каваци, в близост до Созопол. Проектът е създаден с концепция за живот в хармония с природата, съчетавайки морска атмосфера, тишина и висок клас
от 95 480 €(от 186 742,65 лв.)
(1 550 - 1 800 €/м2)(3 031,54 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 61.60 - 137.50 м2
Лукс
Прекрасен тристаен апартамент с паркомясто до България Мол
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Южен, напълно обзаведен дом в луксозна сграда в кв. Манастирски ливади
Стилен и изключително светъл тристаен апартамент с площ от 115.37 кв. м., разположен на 4-ти етаж от общо 5 в модерна и отлично поддържана сграда в кв. Манастирски ливади. Локацията е една от най-предпочитаните в района – само на 270 метра от бул. „България“ и бул. „Тодор
1 200 €/месец(2 347 лв./месец)
(10 €/м2) (20,34 лв./м2)Площ: 115.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Просторен тристаен апартамент в монолитна тухлена сграда
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Отлична локация с парк, болници и удобен градски транспорт
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с площ 120 кв.м, разположен на шести (последен) етаж в монолитна тухлена сграда с асансьор, построена през 1976 г. Жилището се отличава с функционално разпределение, добри изложения и спокойна жилищна среда.
Апартаментът е
164 900 €165 000 €322 516,37 лв.322 711,95 лв.
(1 374 €/м2) (2 687,64 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив