Имоти близо до СПА курорт продава и отдава под наем - страница 2
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Ексклузивно
Ски лифт на 700 м
Многостаен апартамент в жилищна сграда без такса поддръжка в Банско
гр. Банско
Напълно обзаведен имот с три спални в близост до лифта
Многостаен апартамент в жилищна сграда без такса поддръжка в Банско. Градът предлага интересна комбинация между прекрасната природа на Пирин и атмосферата на древния български град. Районът предлага уникални възможности за отдих и почивка целогодишно, ски спортове през зимата -
189 000 €(369 651,87 лв.)
(1 299 €/м2) (2 540,56 лв./м2)Площ: 145.50 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Плаж на 200 м
Обзаведен двустаен апартамент само на 200 м от плажа в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Простор, удобство и отлична локация в модерен ваканционен комплекс
Представяме ви изключителна възможност за покупка на ваканционен имот в един от най-предпочитаните морски курорти в България – к.к. Слънчев бряг.
Имотът е напълно обзаведен двустаен апартамент с площ от 82 кв.м, разположен на партерен етаж в модерния комплекс Trakia Apartments,
126 500 €(247 412,50 лв.)
(1 543 €/м2) (3 017,23 лв./м2)Площ: 82.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Ски лифт на 300 м
Стилен двустаен апартамент в комплекс Мария Антоанета / Maria Antoaneta
гр. Банско
Напълно реновиран имот с чудесна гледка към планината, на 500 м от ски лифта
Предлагаме за продажба напълно реновиран двустаен апартамент, разположен в целогодишно работещия СПА комплекс Мария Антоанета / Maria Antoaneta в Банско, само на 500 м от началната станция на ски лифта.
Апартаментът е с обща площ 66.17 кв.м (чиста площ 51.03 кв.м + общи части
99 250 €(194 116,13 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,60 лв./м2)Площ: 66.17 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТСки лифт на 12 км
Свободни парцели за застрояване близо до Pirin Golf & Country Club
гр. Банско , Pirin Golf & Country Club
Вилно селище в полите на Пирин планина
Предлагаме на вашето внимание инвестиционен проект, който може да завършите и превърнете в печеливш бизнес в живописен зимен курорт в България или вашият бъдещ дом. Районът е известен с много възможности за зимни спортове, селски туризъм, планинарство, лов, риболов, спа
Продажба
гарантиран наем
Плаж на 200 м
Просторен тристаен апартамент на 200 м от морето в Свети Влас
гр. Свети Влас
Комфортен дом с басейн и отличен инвестиционен потенциал
Представяме ви светъл и функционален тристаен апартамент, разположен само на около 200 метра от плажа в един от най-предпочитаните морски курорти – Свети Влас. Локацията съчетава близост до морето, спокойна среда и бърз достъп до всички удобства на курорта.
Жилището се намира
100 600 €(196 756,50 лв.)
(1 437 €/м2) (2 810,81 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
изгодно
Плаж на 200 м
Стилен тристаен апартамент с отлична локация
с. Равда
Имот в комплекс със зелени площи и удобства, подходящ за живеене или инвестиция
Предлагаме за продажба стилен и уютен тристаен апартамент, разположен в престижния комплекс Apollon – една от най-търсените локации по Южното Черноморие, между Равда и Несебър. Само на около 200 метра от плажа и на кратко разстояние от Аквапарк Парадайс, имотът съчетава
140 900 €(275 576,45 лв.)
(1 613 €/м2) (3 154,13 лв./м2)Площ: 87.37 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Ски лифт на 200 м
Двустаен апартамент в затворен комплекс Парклендс / Parklands
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Апартамент с подземно паркомясто в близост до началната станция на кабинков лифт
Просторен и много светъл двустаен апартамент, намиращ се в целогодишно работещия затворен комплекс Парклендс / Parklands, с перферктно изложение изток-запад, 2 тераси, подземен гараж (12.38 кв.м.) и 1.07% от земята, върху която е построен комплекса - 4730 м2.
На разположение
84 500 €(165 267,64 лв.)
(655 €/м2) (1 282,04 лв./м2)Площ: 128.91 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Ски лифт на 300 м
Просторно студио под наем в Мария Антоанета/Maria Antoaneta
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Напълно оборудвано студио на метри от ски лифта в Банско
Обзаведено студио в прекрасния апарт-хотел „Мария Антоанета резидънс“, разположен в живописната местност на ски курорт Банско – Страгите, в подножието на планината и в близост до първата станция на кабинковия лифт. Потопете се в хармонията на планинската идилия и красота, в
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(9,19 €/м2) (17,97 лв./м2)Площ: 48.98 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
Плаж на 50 м
Двустаен апартамент до ключ в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент на 50 м от Бамбу Бийч Созопол
Представяме ви двустаен апартамент в луксозна сграда, разположен на втори етаж със североизточно изложение. Жилището предлага функционално разпределение, включващо спалня, просторна дневна с кухненски бокс, санитарен възел и тераса с гледка към красиво озеленената територия на
120 000 €(234 699,60 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 200 м
Чудесен тристаен апартамент на 200 метра от плажа в Свети Влас
гр. Свети Влас
Напълно обзаведено жилище с гледка към басейна и частична морска панорама
Предлагаме за продажба светъл и уютен тристаен апартамент, разположен в добре поддържан и предпочитан комплекс в Свети Влас, само на 200 метра от морето. Имотът съчетава отлична локация, функционално разпределение и спокойна курортна атмосфера, което го прави подходящ както за
102 000 €(199 494,66 лв.)
(1 457 €/м2) (2 849,92 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент в комплекс Маджестик/ Majestic в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Обзаведен ваканционен имот с фронтална морска гледка в елитен комплекс на първа линия
Готов за нанасяне двустаен апартамент с прекрасна гледка към морето и вътрешня двор с басейн в луксозния комплекс Маджестик Хотел & Резидънс/ Majestic Hotel & Residence в Слънчев бряг, разположен на първа линия, в северната част на най-известния български морски курорт.
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 236 €/м2) (2 417,32 лв./м2)Площ: 89.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
изгодно
За частни лица
Ски лифт на 800 м
Обзаведено студио в Панорама Ризорт/Panorama Resort
гр. Банско
Студио с прекрасна гледка към планината на метри от ски лифта
Предлагаме на вашето внимание напълно обзаведено студио на метри от ски лифта в Банско с прекрасна гледка към планината.
Апартаментът (обща площ - 28.03 м2, чиста площ - 22.2 м2 плюс общи части - 5.83 м2) се намира на 1/5 етаж в комплекс Панорама Ризорт/Panorama Resort. Има
36 000 €(70 409,88 лв.)
(1 284 €/м2) (2 511,95 лв./м2)Площ: 28.03 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
изгодно
Комплекс „Диаманд“ – нов стандарт за градски живот в Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Модерна сграда с впечатляваща архитектура и отлична локация на границата между кв. Възраждане и кв. Братя Миладинови
Представяме ви жилищен комплекс „Диаманд“ – съвременен проект, който задава нов стандарт за живот в Бургас, разположен в изключително комуникативна зона – на границата между кварталите „Възраждане“ и „Братя Миладинови“. Локацията съчетава спокойствието с динамиката на града и
от 105 065 €(от 205 489,28 лв.)
(1 800 - 2 430 €/м2)(3 520,49 - 4 752,67 лв./м2)Площ: 43.24 - 113.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Мариян Димитров
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 5 м
Обзаведен имот на първа линия до собствен плаж в к. к. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Двустаен апартамент с прекрасна гледка в комплекс Ла Мер / La Mer
Ваканционен дом на първа линия до собствен плаж с фин златист пясък, в екологично чист крайградски район на Варна, с красива морска гледка.
Двустаен апартамент (2016 година) в затворен комплекс Ла Мер / La Mer, предлагащ луксозна среда на живот, множество екстри и удобства.
256 900 €(502 452,73 лв.)
(2 662 €/м2) (5 206,76 лв./м2)Площ: 96.50 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 1 км
Прекрасна нова къща с невероятна панорамна гледка към морето
гр. Свети Влас
Чисто нов имот качествено строителство, готов за обзавеждане в комплекс Винид Еко вилидж
Предлагаме за продажба изключителна нова къща, напълно завършена и готова за мебелиране, с невероятна панорамна гледка към Несебърския залив и морето. Имотът се намира в престижния Еко комплекс Винид Еко Вилидж в Свети Влас, на най-високата точка на комплекса, осигуряваща пълна
Продажба
Плаж на 1.2 км
Многостаен апартамент в к.к. Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг , Екшън Аквапарк Слънчев Бряг
Многостаен апартамент в жилищна сграда без такса поддръжка
Не пропускайте възможността да придобиете апартамент с 3 спални, гледка към курорта в жилищна сграда без такса поддръжка. Имотът е подходящ, както за постоянно живеене, така и за отдаване под наем, предвид удобната локация с всички предимства, които се намират в района. Намира се
110 000 €(215 141,30 лв.)
(869 €/м2) (1 699,65 лв./м2)Площ: 126.58 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Апартамент с гледка към морето в комплекс „Бадемите“
гр. Свети Влас
Двустайно жилище в Св. Влас на първа линия
Двустаен апартамент в комплекс „Бадемите“ в Свети Влас, само на 50 метра над плажа, на удобно разстояние от главната улица на курорта със супермаркети, ресторантчета, магазини и всякакви услуги. Това е малък комплекс от две сгради на 4 етажа, с бели приветливи фасада и арки на
132 000 €(258 169,56 лв.)
(2 260 €/м2) (4 420,71 лв./м2)Площ: 58.40 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТПлаж на 400 м
Жилищна сграда с панорамна морска гледка в сърцето на Свети Влас
гр. Свети Влас , екопътека „Лазурен бряг”
Сграда с Акт 14 – отлична инвестиция в един от най-предпочитаните морски градове на България
Жилищна сграда на груб строеж с издаден Акт 14, разположена в тиха и стратегическа част на гр. Свети Влас – район, който се отличава с комбинацията от морски въздух и планинска свежест, както и с постоянно развиваща се инфраструктура. Имотът предлага впечатляваща панорамна гледка
Продажба
Лукс
Плаж на 200 м
Луксозен пентхаус в Свети Влас с гледка море
гр. Свети Влас
Тристаен апартамент в отличен комплекс на 200 м от морския бряг
Предлагаме на вашето внимание луксозен пентхаус в Свети Влас, и в непосредствена близост до известния летен курорт Слънчев Бряг. Специфичното местоположение на комплекса предлага уникална комбинация от гледка към морето, съчетана с красив планински пейзаж.
Имотът е стилен и
230 000 €(449 840,90 лв.)
(1 392 €/м2) (2 722,18 лв./м2)Площ: 165.25 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Наем
Ски лифт на 800 м
Комфортен двустаен апартамент в популярния квартал „Грамадето“
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Едноспален апартамент с панорамни гледки в Банско
Представяме ви комфортен двустаен апартамент под наем в популярния квартал „Грамадето“ в Банско – само на 800 метра от началната станция на Кабинковия лифт. Имотът е чудесен избор за всички, които търсят баланса между активната почивка в планината и уютната атмосфера.
Свободен
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(6,60 €/м2) (12,92 лв./м2)Площ: 53.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
-6%
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент с морска гледка в комплекс Ла Мер / La Mer
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот под наем на първа линия на плаж Кабакум
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент под наем в затворен комплекс Ла Мер / La Mer, предлагащ луксозна среда на живот, множество екстри и удобства. Построен е на брега на морето в курортния комплекс „Чайка“, в близост до плаж Кабакум, до Варненския Свободен
800 €/месец850 €1 564,66 лв./месец1 662,46 лв.
(12 €/м2) (24,07 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 1 км
Функциониращ апарт-хотел в сърцето на град Бургас
гр. Бургас , кв. "Център"
Модерен хотел с представителни общи части, вътрешен двор и открит басейн за летния сезон
Предлагаме за продажба работещ апарт-хотел в самото сърце на град Бургас с разгъната застроена площ от 1 048 кв.м и разрешение за ползване от 2018 г. Сградата е модерно построена, с представителни общи части. Предлага редки за централната градска част удобства: уютен вътрешен
Продажба
Лукс
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТПлаж на 500 м
Жилищна сграда ROEL Residence с гарантиран доход в Свети Влас
гр. Свети Влас
Напълно завършен и функциониращ комплекс с дългосрочни наематели, на 500 м от плажа
Предлагаме за продажба изключително атрактивен инвестиционен имот – жилищен комплекс ROEL Residence, разположен в престижния морски курорт гр. Свети Влас, само на около 500 метра от плажа. Имотът представлява напълно завършен, отлично поддържан и функциониращ комплекс, който се
Продажба
Лукс
Плаж на 2 км
Луксозен двустаен апартамент в комплекс Централ Парк, Бургас
гр. Бургас , кв. "Славейков"
Модерно обзаведен, чисто нов апартамент с Акт 16
Представяме ви изключително стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в един от най-престижните комплекси в Бургас – Central Park. Имотът съчетава модерна визия, комфорт и стратегическа локация, което го прави отличен избор както за лично ползване, така и за
189 900 €(371 412,12 лв.)
(3 113 €/м2) (6 088,72 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 14
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Мариян Димитров
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Ски лифт на 900 м
Просторен апартамент с невероятна гледка близо до ски съоръжения
гр. Банско
Напълно обзаведен, луксозен апартамент с ниска такса поддръжка в Банско
Предлагаме на вашето внимание впечатляващ апартамент, готов за живеене, разположен сред красотата на Пирин планина и разкриващ изключителни панорамни гледки към Рила и Родопите. Това е имот, който съчетава простор, уют и функционалност в среда, подходяща както за пълноценна
185 000 €(361 828,55 лв.)
(1 335 €/м2) (2 611,73 лв./м2)Площ: 138.54 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Ски лифт на 1 км
Двустаен апартамент в комплекс със СПА център
гр. Банско
Оборудван едноспален апартамент до планината с тераса
Предлагаме за продажба оборудван двустаен апартамент в затворен комплекс, разположен в непосредствена близост до планинска местност. Имотът е отличен избор за хора, които търсят тишина, спокойствие, уют и красива панорамна среда, подходяща както за лично ползване, така и за
400 €/месец(782,33 лв./месец)
(7,47 €/м2) (14,62 лв./м2)Площ: 53.52 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Ексклузивно
Ски лифт на 1 км
Работещ хотел с автентичен стил и отлична локация в Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Обзаведен поддържан целогодишен имот с 14 помещения, СПА център и ресторант
Представяме ви уникална възможност за инвестиция – напълно работещ и добре поддържан хотел, разположен в сърцето на Банско, в непосредствена близост до стария град и само на 3 минути с автомобил от ски съоръженията. Локацията е стратегическа и гарантира целогодишна заетост, като
Продажба
-7%
Ски лифт на 2 км
Слънчево студио с камина и паркомясто до центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Уютен планински имот в модерна сграда с ниска такса поддръжка
Предлагаме за продажба просторно и светло студио, съчетаващо удобството на съвременното жилище с чара на планинския стил. Имотът е разположен в жилищен комплекс Breeze, само на 5 минути от централните точки на ски курорта Банско, на входа на града откъм София. Локацията е
42 000 €45 000 €82 144,86 лв.88 012,35 лв.
(646 €/м2) (1 262,60 лв./м2)Площ: 65.06 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
-2%
За частни лица
Плаж на 3 км
Тристаен апартамент с морска гледка
гр. Варна , кв. "Виница"
Обзаведено жилище в сграда ново строителство без асансьор
Представяме на вашето внимание слънчев и уютен тристаен апартамент с впечатляваща морска панорама, разположен в тухлена сграда в предпочитания за живеене варненски квартал Виница. Имотът съчетава усещане за комфорт, функционално разпределение и отлично местоположение – идеален
156 000 €159 900 €305 109,48 лв.312 737,22 лв.
(1 631 €/м2) (3 190,85 лв./м2)Площ: 95.62 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Ски лифт на 400 м
Студио в комплекс Свети Георги Палас / St. George Palace
гр. Банско
Целогодишен апартамент с панорамна гледка - комфорт в сърцето на Пирин
Предлагаме за продажба просторно и напълно обзаведено студио, разположено на втори етаж в престижния комплекс St. George Palace в Банско. Имотът е разположен в изключително привлекателен район – в близост до ски съоръженията и до живописни екопътеки, което го прави подходящ както
55 000 €(107 570,65 лв.)
(1 106 €/м2) (2 162,22 лв./м2)Площ: 49.75 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иван Пинчов
Брокер, Банско