- страница 39
гр. Разград , кв. "Индустриална зона"
Компактен апартамент с потенциал за обновяване и добро разпределение
Предлагаме за продажба гарсониера с площ от 38 кв. м., разположена на втори етаж в сграда, построена през 1985 година. Имотът е с южно изложение, което осигурява добра осветеност и топлина през по-голямата част от деня.
Жилището е с функционално разпределение, включващо входно
65 000 €(127 128,95 лв.)
(1 711 €/м2) (3 345,50 лв./м2)Площ: 38.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Наем
Многофукционално промишлено помещение в района на Пети километър
гр. Бургас , кв. "Пети километър"
Имот, подходящ за склад, производство, автосервиз близо до изхода към Северен обходен път
Предлагаме под наем просторно монолитно промишлено помещение с площ от 250 кв.м, разположено в района на Пети километър в Бургас, в непосредствена близост до изхода към Северния обходен път. Локацията осигурява бърз и удобен достъп за транспорт и логистика, което прави имота
Продажба
Парцел с лице на главен път в Северна промишлена зона
гр. Бургас , кв. "Промишлена зона - Север"
Инвестиционен имот с потенциал за развитие в Бургас
Предлагаме за продажба парцел с площ от 4 000 кв.м, разположен в Северната промишлена зона на Бургас, с лице към главен път – ул. „Одрин“. Локацията е стратегическа, в непосредствена близост до утвърдени търговски и индустриални обекти, което прави имота изключително подходящ за
Наем
Плаж на 3 км
Тристаен апартамент под наем в района на Чаталджа, гр. Варна
гр. Варна , кв. "Чаталджа"
Напълно обзаведено жилище с отлична локация
Търсите нов дом под наем във Варна, който съчетава удобство, пространство и отлична локация? Представяме ви тристаен апартамент в района на Чаталджа – предпочитано място за живеене с бърз достъп до центъра и всички градски удобства.
Жилището е с площ от 115 кв.м и се намира на
1 220 €/месец(2 386,11 лв./месец)
(11 €/м2) (20,75 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Тристаен апартамент с функционално разпределение в гр. Правец
гр. Правец
Просторно жилище с удобна локация и отлична среда за живеене в кв. Север
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен в тих и добре уреден район на гр. Правец – кв. Север. Имотът се отличава с удобно и практично разпределение, подходящо както за семейство, така и за хора, търсещи повече пространство и комфорт.
Жилището е с обща
125 000 €(244 478,75 лв.)
(1 671 €/м2) (3 268 лв./м2)Площ: 74.81 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
-12%
Регулиран парцел за инвестиция на входа на гр. Самоков
гр. Самоков
Голям УПИ с отличен ваканционен потенц
Предлагаме за продажба атрактивен урегулиран поземлен имот (УПИ) с площ 8 401 кв.м., разположен на входа на гр. Самоков, в посока популярните планински села Говедарци и Бели Искър, в подножието на величествената Рила планина.
Локацията е стратегическа и перспективна,
565 000 €640 000 €1 105 043,95 лв.1 251 731,20 лв.
(67 €/м2) (131,54 лв./м2)Площ: 8 401.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Лукс
Висок клас строителство в центъра на гр. Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
16-етажна сграда с модерна архитектура и просторни апартаменти
Още едно архитектурно бижу в централна част на град Пловдив.
Жилищна сграда с модерна архитектура изцяло насочена към удовлетворяването на потребностите на съвременния човек в динамиката на града. Комфортни домове с централна локация, съчетаващи изискан и модерен дизайн,
от 294 872 €(от 576 719,50 лв.)
(2 220 €/м2) (4 341,79 лв./м2)Площ: 132.83 - 132.83 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Лукс
Ски лифт на 2 км
Резервиран
Двустаен апартамент с камина в луксозния комплекс Лъки Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Апартамент с камина в целогодишно работещ апартхотел в центъра
Предлагаме за продажба светъл и уютен двустаен апартамент с камина, разположен в престижния комплекс Лъки Банско, който работи целогодишно и предлага на собствениците и гостите си петзвездно обслужване и богата инфраструктура.
Имотът се намира на трети етаж, с площ 70,07
35 000 €(68 454,05 лв.)
(500 €/м2) (976,94 лв./м2)Площ: 70.07 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
изгодно
За частни лица
Ремонтиран двустаен апартамент в кв. Добруджански, гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Добруджански"
Напълно обзаведен, светъл и готов за нанасяне имот
Предлагаме за продажба стилен двустаен разширен апартамент в кв. Добруджански, гр. Шумен. Подходящ е както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.
Жилището е с площ от 65 кв.м., разположено на 4-ти етаж от 8 в панелна сграда с асансьор и контролиран
155 000 €(303 153,65 лв.)
(2 385 €/м2) (4 663,90 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Етаж от къща с двор в кв. Банево, Бургас
гр. Бургас , кв. "Банево"
Просторен имот с добро изложение, полусутерен и потенциал за модерен дом по ваш вкус
Предлагаме за продажба етаж от къща с двор в кв. Банево, гр. Бургас – имот с отличен потенциал за преобразяване в уютен семеен дом, разположен в спокоен и зелен район, предпочитан за целогодишно живеене.
Жилището е част от масивна къща, построена през 1970 г., и разполага със
Продажба
Боксониера до спортна зала Авангард в квартал Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Едностаен апартамент до училище и други градски удобства
Предлагаме за продажба едностаен апартамент с обособена кухненска ниша, разположен в предпочитания квартал Тракия, в непосредствена близост до спортна зала „Авангард“ – локация, която съчетава удобство, комуникативност и отлична инфраструктура.
Имотът се намира в район с бърз
69 000 €(134 952,27 лв.)
(1 605 €/м2) (3 138,42 лв./м2)Площ: 43.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Плаж на 10 км
Модерен жилищен комплекс в кв."Владислав Варненчик 1"
гр. Варна , кв. "Владислав Варненчик 1"
Функционални и комфортни апартаменти в близост до големи търговски вериги и с бърз достъп до главни булеварди
Представяме ви нов мащабен проект, който съчетава съвременна архитектура, функционалност и комфорт, създавайки цялостна среда за живот и инвестиция в динамично развиващ се район на гр. Варна – кв. „Владислав Варненчик 1“, с удобен достъп до основни пътни артерии
и близост до
от 82 000 €(от 160 378,06 лв.)
(1 291 - 1 320 €/м2)(2 524,98 - 2 581,70 лв./м2)Площ: 62.93 - 116.17 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
изгодно
Партерно търговско помещение в центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Просторен бизнес имот с 15 м витрина, отлична видимост и потенциал за развитие до Стария съд
Предлагаме за продажба партерно търговско помещение в кв. Възраждане, гр. Бургас, разположено само на метри от Стария съд – локация с постоянен човекопоток и отлична градска динамика. Имотът е изключително подходящ за развитие на различни бизнес дейности, благодарение на
Продажба
За частни лица
Плаж на 500 м
Парцел с разрешение за строеж и проект в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Парцел с готов архитектурен проект, морска панорама и отлична локация на 500 метра от плажа
Инвестиционен проект с издадено разрешение за строеж, разположен в северната част на гр. Бяла, област Варна – район с нарастващ интерес, съчетаващ спокойствие, морска природа и отличен потенциал за развитие.
Имотът включва парцел с площ 906 кв. м., предназначен за ниско
130 000 €(254 257,90 лв.)
(120 €/м2) (233,91 лв./м2)Площ: 1 087.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Регулиран парцел с панорамна гледка в район Княжево
гр. София , кв. "Княжево"
УПИ с идеен проект за две жилищни сгради със спокойна локация
Представяме на вашето внимание УПИ с площ 1208 кв.м., разположен в кв. Княжево, на изхода на гр. София в посока Владая. Офертата включва идеен проект за строежа на две жилищни сгради. Княжево е спокоен и зелен квартал, който предлага комфортен начин на живот, съчетан с удобен
250 000 €(488 957,50 лв.)
(207 €/м2) (404,77 лв./м2)Площ: 1 208.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Четиристаен апартамент с морска панорама в Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Просторен апартамент с 3 спални и комфортна жилищна среда във висок клас комплекс близо до Балчик и Каварна
Просторен апартамент до ключ с оборудвани бани, 3 спални и прекрасна морска панорама в комплекс "Калиакрия Ризорт" / Kaliakria Resort, на 55 км северно от гр. Варна и на около 45 мин. от международно летище Варна. Известните черноморски градове Балчик и Каварна са също наблизо, а
235 000 €(459 620,05 лв.)
(890 €/м2) (1 740,99 лв./м2)Площ: 264.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Последен свободен апартамент с три спални в сграда с Акт 14
гр. София , кв. "Овча купел"
Последен четиристаен апартамент с комуникативна локация до училище, супермаркет, ресторанти, автобусни спирки
Разгледайте нашето ново предложение за нова жилищна сграда с двустайни, тристайни и многостайни апартаменти в добре познатия квартал Овча Купел, на комуникативно място близо до училище, супермаркет Фантастико, дрогерия Lilly, ресторанти, банки, спирка на автобуси, в близост до
от 315 000 €(от 616 086,45 лв.)
(2 398 €/м2) (4 690,06 лв./м2)Площ: 131.36 - 131.36 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
изгодно
За частни лица
Вила в кв. Дивдядово, гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Дивдядово"
Малка вила с двор, ток и вода, лозе и овощни дървета в спокойна вилна зона
Предлагаме за продажба вила в кв. Дивдядово, гр. Шумен, разположена във вилната зона на квартала, в неговата по-висока част, откъдето се разкриват приятни гледки и се усеща тишина и спокойствие. Имотът е подходящ за хора, които търсят място за отдих, градина или уикенд бягство
Продажба
Лукс
Плаж на 350 м
Стилно обзаведен двустаен апартамент с гараж в жк Лазур
гр. Бургас , кв. "Лазур"
Луксозно жилище с предпочитана локация близо до Морската градина
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент с гараж, разположен в един от най-предпочитаните райони на Бургас – ж.к. Лазур, в непосредствена близост до Морската градина и морето.
Жилището е с обща площ от 74.35 кв.м и впечатлява с функционално
180 000 €(352 049,40 лв.)
(2 400 €/м2) (4 693,99 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 2 км
Тристаен апартамент до Борисовата градина в кв. Възраждане
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Светъл и просторен апартамент в широкия център на гр. Бургас
Предлагаме за продажба светъл и просторен тристаен апартамент, разположен в широкия център на Бургас – кв. Възраждане, в непосредствена близост до Борисовата градина. Локацията съчетава спокойствие, зеленина и удобен достъп до всички ключови точки в града.
Жилището е след
260 000 €(508 515,80 лв.)
(2 364 €/м2) (4 622,87 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Мариян Димитров
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Висок клас жилищен комплекс в кв. Прослав
гр. Пловдив , кв. "Прослав"
Комфортни градски апартаменти в най-зеления квартал на Пловдив
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в един от най-зелените и предпочитани райони на Пловдив, на втора линия от главна улица, което гарантира спокойствие, тишина и същевременно отлична комуникация с града. В непосредствена близост ще откриете училище, супермаркети,
от 62 200 €(от 121 652,63 лв.)
(1 149 - 1 827 €/м2)(2 247,25 - 3 573,30 лв./м2)Площ: 48.76 - 141.85 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Наем
Промишлено помещение под наем в Бургас – 5-ти километър
гр. Бургас , кв. "Пети километър"
Просторен обект с височина 5 м, офис, трифазен ток и отличен достъп до северния обходен път
Предлагаме под наем промишлено помещение с площ от 250 кв. м., разположено в гр. Бургас, кв. „Пети километър“ – стратегическа локация с бърз достъп до северния обходен път, което осигурява удобна логистика и лесна връзка с основните транспортни артерии.
Имотът е подходящ за
Продажба
Голям промишлен имот с отлична инфраструктура в гр. Батак
гр. Батак , гр. Пловдив
Производствена база с четири сгради, собствен трафопост и възможност за реорганизация
Представяме за продажба мащабен индустриален имот, разположен в гр. Батак – район с традиции в производството и удобна връзка с основни градове в Южна България. Имотът представлява парцел с площ от 3120 кв.м, върху който са изградени четири сгради с обща разгъната застроена площ
Продажба
За частни лица
Просторен едноетажен дом в живописен планински район
гр. Батак
Къща с две спални в Батак
Предлагаме за продажба едноетажна къща с площ от 141 кв. м., разположена в гр. Батак – живописен планински град, известен със своята природа, история и близост до язовир Батак.
Имотът е в отлично състояние и предлага функционално разпределение с просторна дневна зона с
Продажба
Парцел за жилищно или бизнес строителство в гр. Симитли
гр. Симитли
Регулиран парцел с лице на главен път в посока ски курорт Банско
Предлагаме за продажба парцел в регулация в гр. Симитли, разположен на стратегическо място с лице на главен път, който преминава през града в посока Банско. Имотът се намира в близост до река, супермаркет и градски удобства, което го прави отличен избор както за жилищно
Продажба
-38%
Плаж на 5 км
Парцел със сглобяема къща с три спални в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Имот на тиха улица на 5 км от морето
Предлагаме за продажба парцел с площ от 626 кв.м, заедно с сглобяема къща с обща площ 64 кв.м, разположена на тиха и спокойна улица с удобен достъп и напълно изградени партиди към ВиК и Енерго-Про.
Къщата е изградена върху здрав бетонен фундамент и разполага с носeща метална
Продажба
Лукс
Плаж на 2 км
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в нова сграда в централната част на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Напълно обзаведен имот с възможност за покупка на двойно паркомясто
Предлагаме за продажба напълно обзаведен апартамент с две спални, разположен в новопостроена сграда с Акт 16 в централната част на град Варна. Имотът съчетава простор, висок клас изпълнение и модерни удобства, което го прави отличен избор както за семеен дом, така и за покупка с
398 000 €(778 420,34 лв.)
(2 992 €/м2) (5 852,78 лв./м2)Площ: 133.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в комуникативния кв. Дружба 2
гр. София , кв. "Дружба 2"
Просторен градски дом до супермаркет Лидъл, магазин Джъмбо, бул. Цариградско шосе
Представяме ви нова жилищна сграда в кв. Дружба 2 – район с отлично развита инфраструктура, удобен градски транспорт и бърз достъп до ключови точки на София. Локацията е особено подходяща както за собствено ползване, така и за инвестиция, благодарение на добрата среда за живот,
от 108 830 €(от 212 852,98 лв.)
(2 145 - 2 824 €/м2)(4 195,26 - 5 523,26 лв./м2)Площ: 50.74 - 139.47 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯ
Урегулиран парцел в местност Лафина, Царево
гр. Царево
Урбанизиран поземлен имот за строителство
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот в местност Лафина, Царево – отлична възможност за реализиране на вилно или жилищно строителство в район с перспективно развитие и приятна природна среда. Имотът е подходящ за хора, които търсят място за изграждане на ваканционен
Продажба
Къща с двор в махала Трап, гр. Годеч
гр. Годеч
Къща с голям двор близо до София
Предлагаме за продажба къща с двор в махала Трап, край гр. Годеч – имот, който предлага просторен парцел, тишина и възможност за обновяване според вашите нужди и идеи. Разположен в спокойна махала близо до града, този имот е подходящ за хора, които търсят убежище сред природата,