- страница 35
ново
Плаж на 500 м
Красива и функционална сграда на 500 метра от морето
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
Красива и функционална сграда в тих и спокоен квартал, на 500 м от морето, в близост до центъра и до комплексите за рехабилитация, до стадион, детска градина, магазини и други удобства в Поморие. Градът се намира на 7 километра от Международното летище в Бургас и на 10-15
от 63 240 €(от 123 686,69 лв.)
(1 441 - 1 500 €/м2)(2 818,35 - 2 933,75 лв./м2)Площ: 42.16 - 95.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент в курорта Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Напълно обзаведен апартамент на 500 метра от морето
Предлагаме на вашето внимание напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн в курорта Св. Св. Константин и Елена – един от най-престижните и спокойни морски райони край Варна.
Жилището се намира на трети етаж и предлага
249 000 €(487 001,67 лв.)
(3 276 €/м2) (6 407,92 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 3
изгодно
Прекрасен офис на партерен етаж до бул. Симеоновско шосе
гр. София , кв. "Витоша"
Просторен и светъл офис с лесен достъп и включени паркоместа
Имаме удоволствието да Ви представим този просторен офис на партерен етаж в кв. Витоша в непосредствена близост до бул. Симеоновско шосе.
Офисът е с площ от 250 кв.м. и се състои от:
• Конферентна зала и преддверие
• Помещение с кухненски бокс
• 4 просторни помещения с
1 750 €/месец(3 422,70 лв./месец)(без ДДС)
(7 €/м2) (13,69 лв./м2)Площ: 250.00 м2
Тип на имота:
Офис
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
ново
Слънчева вила в малкия планински град Дряново
гр. Дряново
Имот с голям двор, няколко стопански постройки, лятно барбекю и отличен потенциал за развитие
Представяме за продажба уютна вила с южно изложение, разположена в подножието на Стара планина, в покрайнините на град Дряново. Имотът включва жилищна сграда, няколко стопански постройки и лятно барбекю.
Къщата е на две нива, свързани посредством външно стълбище.
• Първо
Продажба
ново
Преустроен тристаен апартамент с панорамна гледка в гр. Ихтиман
гр. Ихтиман , с. Мирово
Светъл и функционален дом с южно изложение, две тераси и отлична локация
Предлагаме за продажба уютен и функционално преустроен тристаен апартамент, разположен в панелен блок в гр. Ихтиман. Жилището се намира на 8-ми последен етаж и впечатлява с прекрасно южно изложение, много естествена светлина и откриваща се панорамна гледка към града и
69 995 €(136 898,32 лв.)
(1 075 €/м2) (2 102,25 лв./м2)Площ: 65.12 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Тристаен напълно обзаведен апартамент в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Комфортен апартамент в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн, на 500 м от плажа
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, напълно обзаведен, разположен в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн в курорта Св. Св. Константин и Елена – един от най-престижните и спокойни морски райони край Варна, само на 500 м от морето.
Жилището (119.6 кв.м.) се
349 000 €(682 584,67 лв.)
(2 918 €/м2) (5 707,23 лв./м2)Площ: 119.60 м2 Етаж: 2
Лукс
Тристаен апартамент с панорамна тераса и гледка към Родопите
гр. Пловдив , кв. "Западен"
Просторен дом с югоизточно изложение в нова сграда с отлини общи части и локация
Просторен тристаен апартамент с впечатляваща тераса и гледка към Родопите, разположен на последен етаж в нова сграда с очакван Акт 16 на 30.05.2026 г. – отлична възможност за покупка на модерен дом с дългосрочна стойност.
Жилището е ситуирано на четвърти (последен) етаж, което
231 900 €(453 556,98 лв.)
(1 680 €/м2) (3 286,64 лв./м2)Площ: 138.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Просторен парцел земеделска земя до гр. Каблешково
гр. Каблешково
Парцел за инвестиция между Поморие и Несебър
Предлагаме за продажба земеделска земя с площ от 4475 кв.м., разположена в района на град Каблешково – един от бързо развиващите се райони в близост до Южното Черноморие.
Характеристики:
• категория на земята – 3
• начин на трайно ползване – лозе
Парцелът е подходящ както
Продажба
ново
За частни лица
Лукс
Чисто нов тристаен апартамент с Акт 16 в кв. Съдийски
гр. Пловдив , кв. "Съдийски"
Стилно обзаведено жилище с две бани и просторна тераса
Предлагаме за продажба чисто нов тристаен апартамент с Акт 16, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на Пловдив – кв. Съдийски.
Имотът се намира на трети етаж от четириетажна модерна сграда, завършена през 2025 г., и впечатлява с функционално
228 000 €(445 929,24 лв.)(без ДДС)
(2 235 €/м2) (4 371,86 лв./м2)Площ: 102.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Наем
ново
За частни лица
Тристаен апартамент с отлична локация в кв. Надежда 4
гр. София , кв. "Надежда 4"
Комфортно обзаведен апартамент близо до метростанция Бели Дунав и Северен парк
Предлагаме под наем стилно обзаведен тристаен апартамент, разположен в кв. Надежда 4 – комуникативен и добре устроен район с бърз достъп до ключови градски удобства. Имотът се намира в непосредствена близост до метростанция „Бели Дунав“, спирки на редовния градски транспорт, бул.
850 €/месец(1 662,46 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 85.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ново
За частни лица
Престижен офис до ключ с Акт 16 в кв. Бъкстон
гр. София , кв. "Бъкстон"
Комуникативен бизнес имот в нискоенергийна сграда висок клас строителство до посолство и възлов булевард
Търсите да наемете помещение за вашия бизнес с комуникативна локация в столицата? Имаме отлично предложение за вас – висок клас офис с Акт 16 от ноември, 2025 година и топ локация в кв. Бъкстон, срещу Посолството на Кралство Саудитска Арабия, в близост до бул. Братя Бъкстон, ул.
2 500 €/месец(4 889,58 лв./месец)(без ДДС)
(14 €/м2) (27,25 лв./м2)Площ: 179.41 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Офис
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ново
За частни лица
ОТДАДЕН
Едностаен апартамент под наем в Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Топъл и уютен едностаен апартамент с мазе
Предлагаме на вашето внимание едностаен апартамент с площ 39 кв.м. под наем в ЕПК сграда в Люлин 10 - един от най-спокойните и комуникативни квартали на столицата. В непосредствена близост до жилищната сграда има училище, детска градина, хранителни магазини. На пешеходно
370 €/месец(723,66 лв./месец)
(9,58 €/м2) (18,74 лв./м2)Площ: 38.62 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Последен комуникативен офис в нова сграда с Акт 16 в кв. Бъкстон
гр. София , кв. "Бъкстон"
Просторен офис до ключ в нискоенергийна сграда висок клас строителство до посолство и възлов булевард
Последен наличен просторен офис с комуникативна локация в кв. Бъкстон срещу Посолството на Кралство Саудитска Арабия, в близост до бул. Братя Бъкстон, ул. Тодор Каблешков, Джъмбо, Мол България, супермаркет Лидъл, детски градини и училища, бул. Цар Борис III, парк Славия,
от 500 000 €(от 977 915 лв.)(без ДДС)
(2 787 €/м2) (5 450,73 лв./м2)Площ: 179.41 - 179.41 м2
Тип на имота:
Офиси
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ново
Офис под наем в идеалния център на Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
Функционално офис пространство с отлична локация
Предлагаме под наем отлично поддържан офис с площ от 50 кв.м, разположен в идеалния център на Пловдив – район с бърз достъп до административни институции, банки, търговски обекти и градски транспорт.
Помещението е светло, функционално и готово за незабавно ползване, което го
Продажба
ново
Земеделска земя до Каблешково
гр. Каблешково
Парцел близо до главен път
Предлагаме за продажба земеделска земя с площ от 3 010 кв.м, разположена в района на Каблешково – район с активно развитие и отлична връзка с Черноморието.
Имотът е трета категория земеделска земя с начин на трайно ползване – лозе, подходящ както за земеделска дейност, така и
30 000 €(58 674,90 лв.)
(9,97 €/м2) (19,49 лв./м2)Площ: 3 010.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Наем
-26%
ново
Гараж с парцел под наем в кв. Кольо Ганчев, Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Кольо Ганчев"
Отлична възможност за автосервиз, автокъща или друга стопанска дейност
Предлагаме под наем самостоятелен имот с площ от 1 500 кв.м, разположен в кв. Кольо Ганчев – в близост до главен и околовръстен път, осигуряващи удобен достъп и отлична видимост. Локацията е стратегическа и предпочитана за развитие на търговска или сервизна дейност.
В имота са
500 €/месец680 €977,92 лв./месец1 329,96 лв.
(17 €/м2) (32,60 лв./м2)Площ: 30.00 м2
Тип на имота:
Гараж
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
ново
За частни лица
Жилищна сграда с Акт 15 и централна локация в София
гр. София , кв. "Банишора"
Апартаменти до бул. Сливница, медицински и учебни заведения
Не пропускайте възможността да придобиете апартамент с централна локация на ключово за града място, с отлично развити комуникации, недалеч от метростанция Опълченска и Mall of Sofia, в близост до бул. Сливница, Женския пазар, парк Св. Никола, училища и детски градини, магазини и
от 166 025 €(от 324 716,68 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 66.41 - 135.16 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Бутикова жилищна сграда във Връбница 1 – последни апартаменти
гр. София , кв. "Връбница 1"
Модерен дом с комфорт, качество и отлична локация в северната част на София
Елегантна и съвременна жилищна сграда, създадена с ясна визия за качествен градски живот. Разположена в динамично развиващия се квартал Връбница 1, тя съчетава спокойствието на жилищна среда с бърз и удобен достъп до всички ключови точки на столицата. Проектът е ориентиран към
от 146 000 €(от 285 551,18 лв.)
(2 159 - 2 448 €/м2)(4 222,64 - 4 787,87 лв./м2)Площ: 60.47 - 99.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Двуетажна къща с панорамна гледка в град Рила
гр. Рила
Къща-близнак с тиха и спокойна локация близо до Рилския манастир
Предлагаме за продажба къща, разположена във високата част на град Рила – тихо и спокойно място с впечатляваща панорамна гледка към планината и града. Имотът е отличен избор за хора, които търсят спокойствие, чист въздух и близост до природата.
Къщата е тип близнак, с обща
Продажба
Ремонтиран двустаен апартамент в кв. Могиличе, Перник
гр. Перник , кв. "Могиличе"
Жилище в малка тухлена сграда с таванска стая и мазе
Представяме Ви уютен двустаен апартамент, разположен в кв. Могиличе в Перник – район с удобен достъп до градската инфраструктура и спокойна жилищна среда.
Имотът представлява етаж от двуетажна тухлена сграда и е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел
62 500 €(122 239,38 лв.)
(1 225 €/м2) (2 396,85 лв./м2)Площ: 51.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
За частни лица
Лукс
Последен апартамент в модерна сграда с Акт 16 до бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилище с три спални и кабинет в престижна сграда с детска ясла и цялостна модерна визия
Имаме изключително предложение за вас – жилище в луксозна сграда с Акт 16, със смесено предназначение, представляваща съвкупност от модерен дизайн, изтънчен вкус и внимание към детайла. Тя ви дава възможност за живот или работа в комуникативната и модерна част на бул. България,
от 540 000 €(от 1 056 148,20 лв.)
(2 832 €/м2) (5 538,56 лв./м2)Площ: 190.69 - 190.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Двуетажна къща с просторен двор близо до центъра на Радомир
гр. Радомир
Къща с допълнителни постройки на тиха улица – отличен потенциал за семейно жилище или инвестиция след ремонт
Масивна двуетажна къща в Радомир, разположена на тиха и спокойна улица в близост до централната част на града. Имотът е отличен избор както за постоянно живеене, така и за инвестиция с възможност за преустройство според нуждите на бъдещия собственик.
Къщата е със застроена
Продажба
изгодно
За частни лица
Четиристаен тухлен апартамент с потенциал в кв. Добруджански
гр. Шумен , кв. "Добруджански"
Жилище с две тераси, мазе и функционално разпределение – отлична възможност за ремонт и преустройство
Предлагаме за продажба просторен тухлен апартамент в един от добре уредените и предпочитани райони на Шумен – кв. Добруджански.
Имотът е с чиста жилищна площ от 84 кв. м. и се намира на 4-ти последен етаж в сграда, построена през 1990 година. Жилището е с функционално и удобно
123 500 €(241 545,01 лв.)
(1 470 €/м2) (2 875,54 лв./м2)Площ: 84.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Офиси и кантори в сърцето на кв. Капана, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
Бизнес имоти в реновирана сграда на метри от Главната улица и Римския стадион
Представяме Ви отлична възможност за инвестиция или развитие на собствен бизнес в една от най-атрактивните и разпознаваеми части на Пловдив – артистичния квартал Капана.
Имотите се намират на метри от Главната пешеходна улица, в непосредствена близост до Римски стадион Пловдив
Продажба
За частни лица
Плаж на 4 км
Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
Представяме Ви новострояща се жилищна сграда в предпочитания квартал Изгрев на Варна. Районът съчетава спокойна жилищна среда с бърз достъп до централните части на града.
Сградата е проектирана на три надземни етажа, тавански етаж и полуподземно ниво, където са разположени
от 72 900 €(от 142 580,01 лв.)
(1 488 - 1 698 €/м2)(2 910,28 - 3 321 лв./м2)Площ: 46.01 - 113.07 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Тристаен апартамент с централна локация до СУ „Любен Каравелов“
гр. Пловдив , кв. "Каменица 1"
Жилище с отличен потенциал, за ремонт и модернизация в предпочитан район на Пловдив
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на Пловдив – Каменица 1, в непосредствена близост до СУ „Любен Каравелов“, магазини, спирки на градски транспорт и централната част на града.
Жилището се намира на втори
183 400 €(358 699,22 лв.)
(2 108 €/м2) (4 122,98 лв./м2)Площ: 87.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Плаж на 2.9 км
Автентична механа в центъра на Каварна
гр. Каварна
Заведение в традиционен български стил с готова концепция за бизнес в Каварна
Представяме за продажба заведение с характер и атмосфера – механа, разположена в самия център на Каварна. Локацията е изключително удобна и комуникативна, с постоянен поток от хора и лесен достъп, което създава отлични условия за развитие на успешен ресторантьорски
Продажба
За частни лица
Плаж на 1 км
Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна
гр. Варна , кв. "ВИНС-Червен площад"
Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
Търсите просторен семеен дом в комуникативен район с отлична инфраструктура? Представяме Ви четиристаен апартамент, разположен в централен район на Варна.
Жилището е ситуирано на трети етаж в добре поддържана шестетажна сграда с асансьор и предлага обща площ от 97 кв.м.
380 000 €(743 215,40 лв.)
(3 918 €/м2) (7 662,01 лв./м2)Площ: 97.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
За частни лица
Комфортен двустаен апартамент в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Обзаведено жилище близо до Южен парк, училище „Владислав Граматик“, детска градина
Разгледайте нашето ново предложение за наем на готов за ползване двустаен апартамент в непосредствена близост до 73 СУ „Владислав Граматик“, удобни спирки на редовния градски транспорт, детска градина, Южен парк, с удобен достъп до бул. България.
Апартаментът (63 кв.м.) е
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(10 €/м2) (20,18 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Апартхотел на първа линия в Ахтопол
гр. Ахтопол
Напълно обзаведени апартаменти в елитен комплекс
Комплексът е сбъдната мечта за всеки, който иска да избяга от шумните морски курорти и да се радва на тишина, спокойствие и чист, морски въздух.
Създадена с вдъхновение, деликатен дизайн и безкомпромисно качество, тази морска резиденция предлага подчертана елегантност и стил
от 71 736 €(от 140 303,42 лв.)
(2 100 - 2 400 €/м2)(4 107,24 - 4 693,99 лв./м2)Площ: 32.92 - 73.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас