- страница 40
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Качествени апартаменти с просторна и комфортна жилищна площ до градски удобства
Изберете своя нов дом в луксозна жилищна сграда на шест надземни и един подземен етаж в кв. Манастирски Ливади-Изток, с удобен достъп до бул. България, бул. Тодор Александров, Околовръстен път, България Мол, МБАЛ Св. София, ресторанти, магазини и други градски удобства.
В
от 199 500 €(от 390 188,09 лв.)(без ДДС)
(2 445 - 3 726 €/м2)(4 782 - 7 287,42 лв./м2)Площ: 81.61 - 180.64 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Парцел за жилищно строителство в кв. Зона Б, Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Зона Б"
Имот с влязъл в сила ПУП, налични комуникации и красива панорама в бързоразвиващ се район
Предлагаме за продажба парцел с площ от 1121 кв.м, разположен в гр. Велико Търново, кв. Зона Б, местност Пишмана – район с отлично развитие и все по-засилен интерес за ново жилищно строителство.
Имотът е с променено предназначение за жилищно строителство и влязъл в сила ПУП,
108 000 €(211 229,64 лв.)
(96 €/м2) (188,43 лв./м2)Площ: 1 121.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
За частни лица
Гарсониера с просторна гледка в кв. Устрем
гр. Пазарджик , кв. "Устрем"
Едностаен апартамент с отделна кухня до училище и други градски удобства
Предлагаме на вашето внимание едностаен апартамент с отделна кухня, разположен в кв. Устрем – район с удобна градска локация, в близост до бул. Христо Ботев, училища, магазини, спирки на редовния градски транспорт, ресторанти и други ежедневни удобства. Имотът е подходящ както за
42 000 €(82 144,86 лв.)
(1 050 €/м2) (2 053,62 лв./м2)Площ: 40.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в процес на строителство в кв. Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Комуникативни апартаменти в близост до бул. "Сливница" и бул. "Петър Дертлиев"
Представяме Ви нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10, разположена в близост до бул. „Сливница“ и бул. „Петър Дертлиев“ – локация с бърз достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, метро, търговски обекти, учебни заведения и зони за отдих. Проектът е отлична възможност както
от 87 487 €(от 171 109,70 лв.)
(1 850 - 2 290 €/м2)(3 618,29 - 4 478,85 лв./м2)Площ: 47.29 - 123.20 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Плаж на 250 м
Апартамент с две спални в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Обзаведен ваканционен имот на 3 минути от плажа с отличен потенциал
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в поддържания комплекс Kavarna Hills, разположен в крайбрежната зона на гр. Каварна, само на 3 минути пеша от плажа. Локацията е особено атрактивна – в близост до яхтеното пристанище, ресторанти, магазини и заведения, което прави имота
76 500 €(149 621 лв.)
(898 €/м2) (1 755,70 лв./м2)Площ: 85.22 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Готово за нанасяне жилище в крайбрежна зона на 3 минути до плажа
Тристаен аапартамент в модерния затворен комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills в крайбрежната зона, на 1.5 км до Каварна и на 3 минути до плажа на красивия морски град.
Комплексът се намира в 40 минути път с кола до морската столица Варна (65 км), на около 30 км от морски
82 000 €(160 378,06 лв.)
(868 €/м2) (1 696,76 лв./м2)Площ: 94.52 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
-6%
Апартамент за продажба в кв. Кючук Париж, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Кючук Париж"
Просторен апартамент с три спални и мазе в утвърден жилищен район
Многостаен апартамент в Кючук Париж на ул. Георги Кирков, тихо място. Малка 4-етажна кооперация от само 3 апартамента - по един на етаж, монолитно стоманобетонно строителство от преди 35 год., реална чиста жилищна площ 130 кв. м. + допълнително 23 кв. м. изба (153 кв. м.) +
230 000 €245 000 €449 840,90 лв.479 178,35 лв.
(1 769 €/м2) (3 460,31 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 100 м
Двустаен панорамен апартамент до плажа в град Обзор
гр. Обзор
Обзаведен имот в комплекс от затворен тип на първа линия с отличен потенциал
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в град Обзор, разположен на самия плаж в поддържан комплекс от затворен тип. Имотът е отличен избор за хора, които търсят ваканционен дом на първа линия, съчетаващ комфорт, удобства и много добра перспектива за отдаване под
75 500 €(147 665,17 лв.)
(1 198 €/м2) (2 343,89 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Модерен проект с комфортни жилища, качествено строителство и отлична локация до бул. „Сливница“
Представяме Ви нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10, разположена в близост до бул. „Сливница“ и бул. „Петър Дертлиев“. Локацията осигурява удобен достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, магазини и всичко необходимо за съвременния градски начин на живот. Проектът е
от 122 174 €(от 238 951,57 лв.)
(1 850 €/м2) (3 618,29 лв./м2)Площ: 66.04 - 113.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Двустаен апартамент под наем в кв. Възраждане 2
гр. Варна , кв. "Възраждане 2"
Обзаведено жилище до училище и хипермаркети
Двустаен апартамент с отлична локация в тих и спокоен район, на метри от училище, детска градина, няколко хипермаркета - Кауфланд, Лидл, автобусни спирки, магазини и ресторанти.
Имотът (обща площ от 60 кв.м.) се намира на 6 етаж в сграда с поддържани общи части и асансьор.
380 €/месец(743,22 лв./месец)
(6,33 €/м2) (12,39 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
West Residence – висок стандарт на модерния градски живот в кв. Левски
гр. София , кв. "Левски"
Модерна архитектура, добра локация и ограничен брой апартаменти в сърцето на развиващ се район в столицата
West Residence не е просто нова сграда – това е внимателно създадена концепция за съвременен живот, в която архитектура, комфорт и локация се срещат в перфектен баланс.
Дом, който се усеща различно за хора търсещи нещо повече от квадратни метри – качество, спокойствие и
от 175 362 €(от 342 978,26 лв.)
(1 600 - 2 400 €/м2)(3 129,33 - 4 693,99 лв./м2)Площ: 79.71 - 208.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Плаж на 500 м
Регулиран парцел на 400 метра от плажа на град Бяла
гр. Бяла (Варна) , гр. Варна
Парцел с правилна форма в зелена зона, подходящ за къща или жилищно строителство
Предлагаме за продажба регулиран парцел с площ от 700 кв.м, разположен в град Бяла, област Варна, само на 400 метра от плажа. Имотът се намира в зелена паркова зона на града, което съчетава спокойна среда, чист въздух и удобна близост до морето.
Парцелът е с правилна форма и е
Продажба
Плаж на 250 м
Апартамент с две спални и хубава гледка в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Обзаведен ваканционен имот на 3 минути от плажа с отличен потенциал за лично ползване и отдаване под наем
Тристаен апартамент в поддържания комплекс Kavarna Hills, разположен в крайбрежната зона на гр. Каварна – само на 3 минути пеша от плажа, в непосредствена близост до яхтеното пристанище, ресторанти, магазини и заведения. Това е имот, който съчетава отлична морска локация,
83 000 €(162 333,89 лв.)
(865 €/м2) (1 690,98 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
Заведение под наем в кв. Коматево, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Коматево"
Ъглово помещение с лице на улица, два входа и готовност за кухня или food delivery дейност
Предлагаме под наем търговско помещение със статут на заведение, разположено в кв. Коматево, гр. Пловдив. Имотът е с площ от 85 кв.м и се намира на ъгъл, с лице към улица, което осигурява добра видимост, лесен достъп и отлични условия за развиване на различен тип
Продажба
изгодно
За частни лица
Едностаен апартамент в кв. Тракия, гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Тракия"
Обзаведено и готово за нанасяне жилище с южно изложение и отлична локация
Уютно и функционално жилище, което съчетава комфорт, светлина и удобство в ежедневието. Предлагаме за продажба гарсониера в кв. Тракия, гр. Шумен, разположена на първи висок етаж в сграда с добре поддържани общи части – отличен избор както за лично ползване, така и за
80 000 €(156 466,40 лв.)
(1 951 €/м2) (3 816,25 лв./м2)Площ: 41.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Нова къща с панорамна гледка в кв. „Орлова чука“, Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Орлова чука"
Къща в гр. Благоевград, кв. „Орлова чука“, разположена на тихо и живописно място, което разкрива впечатляваща панорама към града и планината – идеалният баланс между уединение и удобен достъп до градската среда. Имотът е част от малък комплекс от три къщи, което създава усещане
Продажба
Нова къща с панорамна гледка в кв. Орлова чука, Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Орлова чука"
Двуетажна къща ново строителство с двор и живописна локация
Предлагаме за продажба нова двуетажна къща, разположена в живописния район Орлова чука в Благоевград – място, което съчетава спокойствие, чист въздух и впечатляващи гледки към планината и града.
Имотът се намира в малък комплекс от три къщи, осигуряващ уединение, сигурност и
Продажба
Плаж на 1 км
Четириетажна къща за гости с доказана доходност в гр. Приморско
гр. Приморско
Напълно оборудван имот с функциониращ бизнес и отлична локация в морски курорт
Изключително атрактивен имот с инвестиционен потенциал в гр. Приморско – един от най-предпочитаните морски курорти в България. Къщата е преустроена и функционираща като къща за гости, с изградена база, редовни наематели и възможност за незабавно продължаване на
Продажба
Нова сграда с Акт 14 в близост до парк и езеро в кв. Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Комфортни жилища с пешеходен достъп до метростанция, болница, училище
Нов жилищен комплекс с Акт 14 в интензивно обновяващия се район – жк Дружба 1, с отлична локация в близост до парк с езеро, много зелени площи, 28-ми ДКЦ, детски градини, училища, метростанция Искърско шосе, други удобни спирки на редовния градски транспорт, магазини, кафенета,
от 283 104 €(от 553 703,30 лв.)
(1 944 €/м2) (3 802,12 лв./м2)Площ: 145.63 - 145.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-2%
Двустаен апартамент до метро, парк и West Mall Sofia
гр. София , кв. "Люлин 10"
Функционално жилище с просторна гледка и отлична комуникация до Западен парк в кв. Люлин 10
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с удобна и изключително комуникативна локация в кв. Люлин 10, в непосредствена близост до метростанция „Западен парк“ и търговския център West Mall Sofia, парк, бул. Царица Йоанна, болница, супермаркет, детска градина и др. Районът
162 000 €165 000 €316 844,46 лв.322 711,95 лв.
(2 300 €/м2) (4 498,71 лв./м2)Площ: 70.43 м2 Етаж: 14
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Двуетажна къща в Капана – сърцето на Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
Самостоятелен имот с отлична локация, лице на оживена улица и висок инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба самостоятелна двуетажна къща, разположена в емблематичния квартал Капана, в централната част на Пловдив. Локацията е една от най-желаните в града – динамична, артистична и с постоянен поток от хора, което прави имота изключително подходящ както за живеене,
Продажба
Имот за инвестиция в гр. Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Индустриална зона - Север"
Земя с лица на път в район Северен
Предлагаме на вашето внимание земя с площ 5,797 кв.м. в район Северен, с удобен достъп до Гребен канал, река Марица, Пловдивски университет, парк Отдих и култура, както и други възлови части на града.
Имотът е част от земеделска зона категория 4, НТП Овощна градина.
• Ток -
Наем
Ски лифт на 600 м
ОТДАДЕН
Апартамент на пешеходно разстояние от ски съоръженията в Банско
гр. Банско , Перун Лодж
Обзаведен апартамент с една спалня в комплекс със СПА център
Предлагаме под наем напълно обзаведен и готов за нанасяне двустаен апартамент, разположен в модерен комплекс на тиха улица, само на пешеходно разстояние от ски лифта в гр. Банско. Жителите на сградата могат да се възползват (срещу заплащане) от модерен СПА център, фитнес, джакузи
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(6,33 €/м2) (12,37 лв./м2)Площ: 55.32 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Подземни гаражи и паркоместа в кв. Малинова Долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Гаражи и паркоместа в луксозен комплекс от три многофамилни жилищни сгради с Акт 16
Подземни гаражи и паркоместа в жилищен комплекс с Акт 16 в непосредствена близост до булевард Симеоновско шосе, супермаркети Фантастико и Кауфланд, детски градини, елитни училища, зали и комплекси за спорт, както и до разнообразието от места за забавления в Студентски град. В
Продажба
-19%
Урегулиран парцел до Летището и бул. Брюксел
гр. София , кв. "НПЗ Искър"
Равен терен с лице на две улици в съседство със складови бази, хотели, логистични фирми
Предлагаме за продажба урегулиран парцел (3599 кв.м.), разположен близо до Летище София, бул. Брюксел, бул. Христофор Колумб. Теренът е равен, с лице към две улици.
Имотът попада в зона Пмс, която е предвидена за застрояване на производствени, складови, административни,
935 740 €1 151 680 €1 830 148,36 лв.2 252 490,29 лв.
(260 €/м2) (508,52 лв./м2)Площ: 3 599.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
Лукс
ОТДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент под наем до НСА в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Дизайнерски обзаведено жилище с висок клас оборудване и възможност за подземен гараж
Предлагаме под наем изключително стилен двустаен апартамент, разположен в предпочитаната част на кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Национална спортна академия (НСА). Имотът впечатлява с висок стандарт на изпълнение, модерна визия и внимателно подбран интериор,
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(11 €/м2) (21,73 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Парцел в регулация с идеен проект за вилно селище от 15 къщи
гр. Долна баня
Парцел с прекрасна панорама към Рила на 300 м. от асфалтов път
Парцел в регулация в гр. Долна Баня с прекрасна панорама към планината. Живописната природа в околността привлича туристите с мек планински климат, чист въздух, наличие на топли минерални извори, отлични условия за ски и голф спортове и прекрасни предпоставки за целогодишна
51 849 €(101 407,83 лв.)
(4,50 €/м2) (8,80 лв./м2)Площ: 11 522.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Парцел в регулация за продажба в землището на гр. Перущица – отлична инвестиционна възможност
гр. Перущица
Голям парцел за промишлено строителство в Южна България
Парцел в регулация с площ от 16,000 кв. м., разположен в землището гр. Перущица, един от най-перспективните и развиващи се райони в Южна България. Локацията му го прави подходящо място както за жилищно строителство, така и за комерсиални и индустриални проекти, включително
800 000 €(1 564 664 лв.)
(50 €/м2) (97,79 лв./м2)Площ: 16 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Панорамен парцел земеделска земя на изхода на гр. Самоков
гр. Самоков
Равен парцел с инвестиционен потенциал на втора линия от Ихтиманско шосе
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на равен парцел земеделска земя, намиращ се на изхода на гр. Самоков, на втора линия от Ихтиманско шосе. Градът разполага с ежедневни удобства и услуги, необходими институции, места за отдих и развлечения. Намира се в Софийска област
60 320 €(117 975,67 лв.)
(30 €/м2) (58,29 лв./м2)Площ: 2 024.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Атрактивен парцел в кв. Зона Б на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Зона Б"
Парцел с панорамна гледка в динамично развиващ се район с ново строителство
Представяме ви атрактивен парцел, разположен в един от най-бързо развиващите се и предпочитани райони за ново строителство във Велико Търново. Локацията се характеризира с нарастващ интерес от страна на инвеститори и строителни предприемачи, което я превръща в отлична възможност
26 500 €(51 829,50 лв.)
(27 €/м2) (51,83 лв./м2)Площ: 1 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново