Най-новите оферти за продажба и наем на недвижими имоти - страница 3
ново
Офис под наем в идеалния център на Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
Функционално офис пространство с отлична локация
Предлагаме под наем отлично поддържан офис с площ от 50 кв.м, разположен в идеалния център на Пловдив – район с бърз достъп до административни институции, банки, търговски обекти и градски транспорт.
Помещението е светло, функционално и готово за незабавно ползване, което го
Продажба
ново
За частни лица
Нов двустаен апартамент с Акт 16 в кв. Кършияка
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Жилище качествено строителство без комисиона близо до Гранд Хотел Пловдив
Предлагаме Ви просторен двустаен апартамент в нова сграда с Акт 16, без комисиона, в престижния квартал Кършияка. Имотът се намира на метри от Гранд Хотел Пловдив (Новотела) и на 5 минути пешеходно разстояние от Главната, близо до Казино Риц, бул. България, река Марица,
159 000 €(310 976,97 лв.)
(2 409 €/м2) (4 711,77 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Обзаведен тристаен апартамент сред зеленина и спокойствие в Gloria Palace Residence
гр. София , кв. "Горна баня"
Просторно и стилно жилище с две спални и отлична локация в кв. Горна баня, в подножието на Витоша
Елегантен и просторен тристаен апартамент, разположен в престижния затворен комплекс Diplomatic Club Gloria Palace Residence, в един от най-чистите и предпочитани райони на столицата – Горна баня. Имотът съчетава комфорт, спокойствие, модерна среда и отлична локация в полите на
298 500 €(583 815,26 лв.)
(2 618 €/м2) (5 121,19 лв./м2)Площ: 114.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
-26%
ново
Гараж с парцел под наем в кв. Кольо Ганчев, Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Кольо Ганчев"
Отлична възможност за автосервиз, автокъща или друга стопанска дейност
Предлагаме под наем самостоятелен имот с площ от 1 500 кв.м, разположен в кв. Кольо Ганчев – в близост до главен и околовръстен път, осигуряващи удобен достъп и отлична видимост. Локацията е стратегическа и предпочитана за развитие на търговска или сервизна дейност.
В имота са
500 €/месец680 €977,92 лв./месец1 329,96 лв.
(17 €/м2) (32,60 лв./м2)Площ: 30.00 м2
Тип на имота:
Гараж
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
ново
Ски лифт на 800 м
Действаща къща за гости в село Стойките край Пампорово
Близо до к.к. Пампорово , с. Стойките
Чудесен имот с красива панорама на 800 м от ски лифта и пистите
Работещ бизнес имот, разположен в китно селце в Южна България, в сърцето на живописните Родопи, само на 800 м от ски писти и лифта, на 5 км от планински курорт Пампорово, на 15 км от областния град Смолян, на 80 км от културната столица на страната - Пловдив. Друг плюс на
Продажба
ново
За частни лица
Парцел за частна къща с гледка към морето в м-т „Сълзица“
гр. Варна , кв. "м-т Сълзица"
Парцел в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна
Предлагаме парцел в регулация в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна само на 5 км от центъра на града. Районът на м-т „Сълзица“ се характеризира с нискоетажно строителство и множество озеленени парцели.
Парцелът е с площ 867 кв. м.,има 20 кв. м. нанесена
Наем
ново
За частни лица
Просторен офис под наем на бул. „Пенчо Славейков“ до Пирогов
гр. София , кв. "Медицинска академия"
Имот, подходящ за медицински център, кантора или представителен офис
Предлагаме под наем обединени офиси с обща площ 165 кв.м., разположени на втори етаж от осеметажна сграда, построена през 2009 г., на бул. „Пенчо Славейков“ – в изключително комуникативен район между Руски паметник и Медицински университет.
Имотът е с функционално
1 900 €/месец(3 716,08 лв./месец)
(12 €/м2) (22,52 лв./м2)Площ: 165.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Офис
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Обзаведена къща в хубаво село на 20 км. от гр. Попово
Близо до гр. Попово , с. Марчино
Отличен имот с дворно място и много подобрения
Представяме на вашето внимание къща находяща се в красивото българско село Марчино. Заобиколено от гори селото е идеалното място за уединена почивка. Къщата е с площ 135 кв. м., разположена на високо и слънчево място с гледка към гората. Отличното състояние на имота дава
Продажба
ново
Отличен парцел за инвестиция близо до Бургас
с. Константиново (Бургас) , гр. Бургас
Просторен парцел земеделска земя в добре развитото село Константиново
Предлагаме за продажба голям парцел земеделска земя с площ от 20 196 кв.м., четвърта категория, разположена в землището на село Константиново – район с отлична локация и нарастващ инвестиционен потенциал, само на няколко минути от град Бургас.
Имотът представлява нива с удобен
Продажба
ново
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Къща за гости с планинска панорама в с. Стоките
Близо до гр. Габрово , с. Стоките
Незавършен хотел с потенциал и живописна, тиха локация
Предлагаме за продажба къща за гости / хотел с панорамни гледки в с. Стоките в сърцето на Стара Планина. Населеното място е с постоянни жители, осигурен транспорт и отправна точка на многобройни туристически дестинации. Известно е с природните си забележителности, чист въздух и
Наем
ново
Многофукнционален кабинет с отлично разпределение и удобна локация в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Безупречен медицински център подходящ за различни практики и бизнес с удобен достъп
Светъл, функционален и отлично организиран имот със статут на медицински кабинет, разположен в един от най-предпочитаните и развиващи се райони на София – Манастирски ливади. Имотът е ситуиран на партерно ниво с директен самостоятелен вход, осигуряващ удобен достъп, дискретност и
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент в апарт-хотел Бадемите в Свети Влас
гр. Свети Влас
Стилно обзаведено ваканционно жилище с гледка към море и басейн
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание елегантно обзаведен и оборудван двустаен апартамент в комплекс Бадемите на първа линия от плажа в Свети Влас, на удобно разстояние от главната улица, супермаркети и ресторанти.
Апартаментът (54.72 кв.м.) се намира на втори
143 000 €(279 683,69 лв.)
(2 613 €/м2) (5 111,18 лв./м2)Площ: 54.72 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Наем
ново
Двустаен апартамент под наем до метростанция „Витоша“ в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Напълно обзаведен имот с висок клас мебели, в сграда с портиер и контролиран достъп
Представяме Ви изключително стилен и просторен двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Кръстова вада, на пешеходно разстояние от Метростанция Витоша и Paradise Center.
Жилището е чисто ново и неизползвано до момента,
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(8,78 €/м2) (17,18 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
ново
Земеделска земя в с. Константиново – отлична инвестиция близо до Бургас
Близо до гр. Бургас , с. Константиново (Бургас)
Нива подходяща за земеделие или дългосрочно вложение с потенциал за развитие
Предлагаме за продажба земеделска земя с площ от 6 732 кв.м., четвърта категория, разположена в землището на село Константиново.
Имотът е с равнинен терен (нива) и отличен достъп, намира се в непосредствена близост до населеното място. Селото е само на няколко минути от град
Продажба
ново
Парцел с проект за 8 панорамни студиа в полите на планината
Близо до к.к. Боровец , с. Горна Василица
Триетажна масивна сграда (бивше училище) сред живописно красива природа
Представяме за продажба голям парцел с площ 6893 кв.м. с триетажна масивна сграда (бивше училище, строено през 1951 година) с РЗП от 873 кв.м. Имотът е разположен в живописен район и включва 8 изискани ваканционни студиа, проектирани да отговарят на най-високите стандарти за
Продажба
ново
Земеделска земя между град Долна Баня и вилна зона Св. Спас
Близо до гр. Долна баня , с. Свети Спас
Голям поземлен имот с прекрасна панорама към Рила планина
Просторен поземлен имот с площ от 1439 кв.м. с живописна локация между град Долна Баня и вилна зона Св. Спас, с прекрасна панорама към Рила. Имотът се намира на 60 метра от реновирания път към вилната зона.
Град Долна баня е разположен в живописната Долнобанска котловина,
Продажба
ново
Лукс
Луксозна къща с двор във вилна зона на гр. Стара Загора
Близо до гр. Стара Загора , Хотел "Жак"
Новопостроена и въведена в експлоатация къща в района на Тракийски университет, в полите на Средна Гора
Представяме на вашето внимание двуетажна новопостроена и въведена в експлоатация през 2024 година къща в крайградска зона на Стара Загора, в района на Тракийски университет. Имотът открива много приятна панорамна гледка към южните склонове на планина Средна гора, както и към
Продажба
ново
Урегулиран поземлен имот на изхода на Долна баня посока Боровец
Близо до к.к. Боровец , гр. Долна баня
Голям парцел с прекрасна панорама към Рила
Урегулиран поземлен имот на изхода на Долна баня в посока Боровец, с прекрасна панорама към Рила. Предназначение на територията Урбанизирана, за ниско застрояване до 10 метра. Градът е разположен в живописната Долнобанска котловина, край десния бряг на река Марица. На юг е
121 840 €(238 298,33 лв.)
(20 €/м2) (39,12 лв./м2)Площ: 6 092.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ново
Четири парцела в регулация в кв. Каменар – Поморие
гр. Поморие , с. Каменар
Парцели в спокоен и бързо развиващ се район с удобен достъп и близост до морето
Предлагаме за продажба четири урегулирани поземлени имота, разположени в кв. Каменар – спокоен и бързо развиващ се район към град Поморие, съчетаващ удобен достъп, природа и близост до морето.
Всеки от парцелите е с площ от 520 кв.м, като разполагат с:
• ток, вода и изграден
Наем
ново
Двустаен апартамент с паркомясто в кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Просторно жилище близо до метростанция Бизнес парк
Предлагаме под наем стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитан район с отлична инфраструктура и бърз достъп до ключови точки на столицата. Имотът се намира в близост до Бизнес парк София, парк „Младост 4“, бул. „Александър Малинов“, училища, детски
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(10 €/м2) (20,37 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
изгодно
Тристаен апартамент в целогодишно работещ и добре поддържан Спа Комплекс
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Апартамент с отлична гледка към Пирин, близо до Банско, Разлог и Pirin Golf & Country Club
Предлагаме на Вашето внимание просторен и уютен тристаен апартамент, разположен в целогодишно работещ СПА комплекс, сред спокойствието и красивата природа в подножието на Пирин.
Комплексът се намира само на 5 минути с автомобил от Разлог, на 3 минути от Pirin Golf & Country
87 500 €(171 135,13 лв.)
(1 094 €/м2) (2 139,46 лв./м2)Площ: 79.99 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
ново
Парцел с лице на главен път Е 85 до Велико Търново – отличен за бизнес инвестиция
Близо до гр. Дебелец
Имот близо до интензивен автомобилен трафик и с 40 м лице на международен път – подходящ за транспортен, търговски или логистичен проект
Предлагаме за продажба поземлен имот с отлична локация, разположен непосредствено до главен международен път Е85, само на 2.5 км от Велико Търново и на около 500 м от Дебелец.
Парцелът е с площ от 2 997 кв. м. и разполага с приблизително 40 метра лице към еднопосочно платно с
Продажба
ново
Едноетажна къща за ремонт с равен двор и помощна постройка
Близо до гр. Бобов дол , с. Големо село
Селски имот на главна улица в Големо село близо до Дупница и Бобов дол
Предлагаме за продажба едноетажна къща с двор, разположена на главна улица в Големо село – спокойно населено място в Западна България, част от община Бобов дол, област Кюстендил.
Имотът е с двор от 905 кв.м, равен и удобен за поддръжка, подходящ за озеленяване, зеленчукова
Продажба
ново
За частни лица
Лукс
Последен апартамент в модерна сграда с Акт 16 до бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилище с три спални и кабинет в престижна сграда с детска ясла и цялостна модерна визия
Имаме изключително предложение за вас – жилище в луксозна сграда с Акт 16, със смесено предназначение, представляваща съвкупност от модерен дизайн, изтънчен вкус и внимание към детайла. Тя ви дава възможност за живот или работа в комуникативната и модерна част на бул. България,
от 540 000 €(от 1 056 148,20 лв.)
(2 832 €/м2) (5 538,56 лв./м2)Площ: 190.69 - 190.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
изгодно
За частни лица
Едноетажна къща с голям двор и стопански постройки в с. Дибич
Близо до гр. Шумен , с. Дибич
Имот подходящ за постоянно живеене, селски туризъм или стопанска дейност
Едноетажна къща в село Дибич, разположено в близост до Шумен. Имотът се намира на спокойно и удобно място с лесен достъп по асфалтов път и предлага отлични условия както за постоянно живеене, така и за развитие на селскостопанска или друга дейност.
Къщата е със застроена площ
Продажба
ново
Парцел с отличен потенциал в кв. Крайморие
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Имот с комуникативна локация близо до Бургас и главен път
Предлагаме за продажба парцел, разположен в кв. Крайморие – един от бързоразвиващите се райони в близост до Бургас, съчетаващ удобен достъп, добра инфраструктура и отличен инвестиционен потенциал.
Имотът се намира в непосредствена близост до главен път, което осигурява лесна
1 300 000 €(2 542 579 лв.)
(67 €/м2) (131,10 лв./м2)Площ: 19 394.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Двуетажна къща с панорамна гледка в град Рила
гр. Рила
Къща-близнак с тиха и спокойна локация близо до Рилския манастир
Предлагаме за продажба къща, разположена във високата част на град Рила – тихо и спокойно място с впечатляваща панорамна гледка към планината и града. Имотът е отличен избор за хора, които търсят спокойствие, чист въздух и близост до природата.
Къщата е тип близнак, с обща
Наем
ново
Резервиран
Инвестиционно помещение под наем до метростанция Жолио Кюри в кв. Изгрев
гр. София , кв. "Изгрев"
Помещение с висок бизнес потенциал, идеална локация и голям човекопоток
Представяме Ви многофункционално помещение под наем със статут на кафе-аперитив, разположено на ключова локация в кв. Изгрев, в непосредствена близост до Метростанция Жолио Кюри.
Имотът разполага със застроена площ от 62 кв.м и предлага отлична възможност за развитие на
Продажба
ново
За частни лица
Бутикова жилищна сграда във Връбница 1 – последни апартаменти
гр. София , кв. "Връбница 1"
Модерен дом с комфорт, качество и отлична локация в северната част на София
Елегантна и съвременна жилищна сграда, създадена с ясна визия за качествен градски живот. Разположена в динамично развиващия се квартал Връбница 1, тя съчетава спокойствието на жилищна среда с бърз и удобен достъп до всички ключови точки на столицата. Проектът е ориентиран към
от 146 000 €(от 285 551,18 лв.)
(2 159 - 2 448 €/м2)(4 222,64 - 4 787,87 лв./м2)Площ: 60.47 - 99.60 м2