Имоти на вторичен пазар - страница 21
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Просторен апартамент с три спални и прилежащи помещения в центъра на града
гр. Благоевград , кв. "Широк център"
Апартамент в широк център на град Благоевград
Предлагаме за продажба просторен апартамент с площ от 110 кв. м., разположен на трети етаж в тухлена сграда старо строителство, на изключително атрактивна локация – в непосредствена близост до Общината, Пощата и всички удобства на централната градска част. Сградата е добре
210 000 €(410 724,30 лв.)
(1 909 €/м2) (3 733,86 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 700 м
Четиристаен апартамент с двор над яхтеното пристанище в Созопол
гр. Созопол
Комфортно обзаведен панорамен апартамент с гледка към морето
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на модерно обзаведен голям апартамент с панорамна гледка към морето и яхтеното пристанище в Созопол, с предпочитана локация в красивия крайморски град.
Апартаментът (172.1 кв.м.) се намира на1/4 етаж и се състои от:
• Голяма
225 000 €(440 061,75 лв.)
(1 307 €/м2) (2 557,01 лв./м2)Площ: 172.10 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Хит
Резервиран
Двустаен апартамент с морска панорама на първа линия до Каварна
гр. Каварна
Идеален ваканционен имот в комплекс с инфинити басейн и директен достъп до плажа
Предлагаме за продажба отличен двустаен апартамент на първа линия в района на Каварна – перфектен избор за ваканционен имот или инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем.
Жилището е разположено на 3-ти етаж и има обща площ от 74,20 кв.м (застроена площ 63,80 кв.м +
59 800 €(116 958,63 лв.)
(806 €/м2) (1 576,26 лв./м2)Площ: 74.20 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 100 м
Обзаведено студио в затворен комплекс Нестинарка в Царево
гр. Царево
Готово за нанасяне студио със спокойна локация на 100 метра от плаж
Компактно, напълно обзаведено студио в спокоен район на гр. Царево, само на 100 метра от морето. Имотът е част от целогодишен затворен комплекс Нестинарка с налични 2 ресторанта с общо 360 места, 4 бара, 4 басейна, 4 асансьора, СПА Център – 600 кв.м, рецепция, фоайе, лоби бар,
48 230 €(94 329,68 лв.)
(1 000 €/м2) (1 955,83 лв./м2)Площ: 48.23 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort
гр. Созопол
Новообзаведен ваканционен апартамент в Созопол
Отличен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort с голяма зелена територия, множество басейни, разнообразие от ресторанти, барове, магазини, спортни площадки, детски кътове и други услуги. Разположен е на първа линия от морето, само на 30 км от летище
120 000 €(234 699,60 лв.)
(1 967 €/м2) (3 847,53 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Просторен пентхаус на две нива в кв. Ставропол, гр. Пазарджик
гр. Пазарджик , кв. "Ставропол"
Модерно жилище за довършване до учебни заведения и парк Стадиона
Новото ни предложение включва просторен и светъл мезонет на две нива в кооперация с контролиран достъп в тихия квартал Ставропол на гр. Пазарджик, с удобна локация близо до топ центъра на града, до няколко училища, детски градини, детска кухня, парк Стадиона, удобен градски
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Панорамен мезонет на първа линия в Лозенец
с. Лозенец
Просторен апартамент до плажа с 3 спални и гледка море
Добре дошли в този просторен пентхаус с три спални, с красива панорамна гледка към морето и морския залив, разположен само на 20 метра от плажа. Жилищната сграда се намира на пешеходно разстояние до всички удобства в морски курорт Лозенец.
Описваният имот на две нива предлага
370 000 €(723 657,10 лв.)
(2 041 €/м2) (3 992,59 лв./м2)Площ: 181.25 м2 Етаж: 3,4
Тип на имота:
Мезонет
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Едностаен апартамент в тухлена сграда в гр. Кюстендил
гр. Кюстендил , кв. "Бузлуджа"
Обзаведено жилище в спокоен квартал на гр. Кюстендил
Предлагаме за продажба изключително практичен и уютен едностаен апартамент, разположен на четвъртия етаж в малка и добре поддържана тухлена сграда, построена през 1996 г. Локацията на имота съчетава спокойствие и удобство – на тиха улица, с добра инфраструктура и лесен достъп до
46 000 €(89 968,18 лв.)
(1 394 €/м2) (2 726,31 лв./м2)Площ: 33.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Етаж от къща в Кюстендил – чудесна локация и отличен потенциал
гр. Кюстендил , кв. "Бузлуджа"
Имот с две спални, двор и мазе в кв. Бузлуджа
Предлагаме за продажба самостоятелен етаж от къща с обща площ 123 кв. м., разположен в тих и предпочитан район на град Кюстендил. Жилището предлага удобство, функционалност и възможност да бъде трансформирано според вашите желания и стил.
Разпределение:
• Просторно антре,
Продажба
Лукс
Просторна къща на три етажа на метри от плаж Кабакум
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Обзаведен имот с четири спални и гледка към морето в един от най-атрактивните райони на града
Предлагаме функционална, напълно обзаведена, триетажна къща, намираща се на метри от плаж Кабакум, в един от най-атрактивните райони на града. Отличен баланс между перфектна инфраструктура и възможност за пълноценен отдих. Локацията предлага всички удобства на пешеходно
Продажба
-6%
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двуетажна къща на първа линия море в Камен бряг
с. Камен бряг , Нос Калиакра
Напълно обзаведена къща в битов стил
Село Камен бряг и скалистия морски бряг пред него е притегателно място на поклонниците на девствената природна красота. Самото село е разположено на морския бряг по средата между градовете Шабла и Каварна. То впечатлява със своите спретнати и чисти, уютни селски къщи и е известно
Продажба
Плаж на 200 м
Тристаен апартамент на 200 м от морето и яхт клуба в Свети Влас
гр. Свети Влас
Обзаведен апартамент с Акт 16 без такса поддръжка
Разгледайте нашето ново предложение от пазара за недвижими имоти - готов за нанасяне тристаен апартамент в жилищна сграда с
Акт 16 и безплатен паркинг, но без такса поддръжка, с отлична локация на 200 м от морето и яхт клуба в Свети Влас, на пет минути пеша от автобусна спирка
135 000 €(264 037,05 лв.)
(1 638 €/м2) (3 203,17 лв./м2)Площ: 82.43 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
-5%
За частни лица
гарантиран наем
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 80 м
Едностаен апартамент с морска панорама на 80 м от плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна) , плаж Бяла
Просторно жилище с тераса, ново обзавеждане и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба едностаен апартамент с панорамна гледка към морето, с възможност за разделяне на две стаи. Жилището е разположено в един от най-спокойните и предпочитани морски градове по българското Черноморие – Бяла. Жилището се намира на четвърти етаж, със застроена
79 000 €83 000 €154 510,57 лв.162 333,89 лв.
(1 125 €/м2) (2 201,01 лв./м2)Площ: 70.20 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
-16%
Многостаен апартамент близо до центъра на гр. Дряново
Тухлено жилище с обзавеждане, мазе, таван и дворно място
Представяме на вашето внимание многостаен апартамент в масивна жилищна сграда със смесено предназначение в Дряново, близо до центъра, жп гара, църква, ресторанти, магазини. Градът се намира на около 20 км югозападно от Велико Търново и на около 20 км североизточно от Габрово.
70 000 €83 000 €136 908,10 лв.162 333,89 лв.
(583 €/м2) (1 140,90 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново
Продажба
Плаж на 4 км
Апартамент с две спални и прекрасна гледка в град Варна
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище в нова сграда с Акт 15 в кв. Аспарухово
Предлагаме на вашето внимание чудесен тристаен апартамент, разположен в нова, модерна сграда в квартал Аспарухово – район, съчетаващ спокойствие, зеленина и близост до морето.
Жилището е ситуирано на шести етаж и се отличава с функционално разпределение и простор:
• светла
171 000 €(334 446,93 лв.)
(1 502 €/м2) (2 937,87 лв./м2)Площ: 113.84 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Голям четиристаен апартамент с уединена локация в гр. Тетевен
гр. Тетевен
Апартамент с удобно разположение, таванско помещение и красива гледка
Представяме за продажба просторен четиристаен апартамент с площ от 93 кв. м., разположен в сграда в кв. „Обединение“ – един от предпочитаните райони на гр. Тетевен. Локацията е изключително удобна – само на кратко пешеходно разстояние от центъра на града, в близост до детска
70 000 €(136 908,10 лв.)
(753 €/м2) (1 472,13 лв./м2)Площ: 93.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Просторен и светъл мезонет с 3 спални, панорамна тераса и гледка към града във Варна
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Жилище в нова сграда в кв. „Левски 1“
Имаме удоволствието да ви представим този функционален и добре проектиран мезонет, разположен в бутикова сграда с модерна визия, осигуряваща тишина, спокойствие и усещане за уединение – на метри от активния градски живот, но достатъчно далеч от шума и напрежението на
219 000 €(428 326,77 лв.)
(1 872 €/м2) (3 660,91 лв./м2)Площ: 117.00 м2 Етаж: 4,5
Тип на имота:
Мезонет
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
Етаж от къща в град Кюстендил
гр. Кюстендил , кв. "Бузлуджа"
Втори етаж от триетажна къща в град Кюстендил
Предлагаме за продажба втори етаж от триетажна къща с площ от 136 кв. м., разположен в спокоен и предпочитан район на града. Локацията предлага тишина и уединение, като същевременно е в близост до всички удобства.
Жилището е с функционално разпределение – входно антре, две
Продажба
Имот, подходящ за медицински център в кв. Младост 1
гр. Варна , кв. "Младост 1"
Бизнес имот с отличен потенциал до Delta Planet Mall
Предлагаме за продажба помещение, подходящо за медицински център в кв. Младост 1, на главен булевард, до Delta Planet Mall. Имотът може да се използва и за медицинско представителство, дентален център, рехабилитационен център, хоспис и много други дейности в сферата на медицината
1 100 000 €(2 151 413 лв.)
(1 355 €/м2) (2 649,52 лв./м2)Площ: 812.00 м2
Тип на имота:
Медицински център
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Резервиран
Ремонтиран апартамент с една спалня в гр. Бобов дол
гр. Бобов дол
Обзаведено жилище в поддържана сграда
Предлагаме ви чудесен двустаен апартамент с площ 64 кв. м, разположен на 2-ри етаж в поддържана жилищна сграда в град Бобов дол. Имотът е изцяло ремонтиран и се предлага с цялото налично обзавеждане, готов за нанасяне веднага.
Разпределението е функционално и удобно:
•
26 000 €(50 851,58 лв.)
(406 €/м2) (794,56 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Елегантна двуетажна къща в затворен комплекс в местност „Лахана“
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Чудесна къща на два етажа между Бургас и Поморие
Предлагаме на вашето внимание изключителен имот, съчетаващ модерна архитектура, висококачествено строителство и отлична локация – в престижната местност „Лахана“, с удобен достъп до центъра на Бургас, летището и очарователния курорт Поморие. Районът е известен със спокойствието
Продажба
Плаж на 50 м
Просторен двустаен апартамент само на 50 метра от морето
к.к. Златни пясъци
Обзаведено жилище в сърцето на к.к. Златни пясъци
Представяме ви напълно обзаведен двустаен апартамент с отлична локация – в самия център на Златни пясъци, един от най-популярните и посещавани летни курорти на българското Черноморие. Със своята площ от 96.37 кв. м. (88.4 кв. м. чиста площ + 7.97 кв. м. общи части) и функционално
108 000 €(211 229,64 лв.)
(1 121 €/м2) (2 191,86 лв./м2)Площ: 96.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент с гледка към морето в Маджестик Хотел & Резидънс
к.к. Слънчев бряг
Обзаведено жилище в комплекс на първа линия в к.к. Слънчев бряг
Двустаен апартамент в луксозния комплекс "Маджестик Хотел & Резидънс" (Majestic Hotel & Residence) в Слънчев бряг, стратегически разположен на първа линия, в северната част на най-известния български морски курорт -Слънчев Бряг. Комплексът е разположен сред зеленината на
100 800 €(197 147,66 лв.)
(1 280 €/м2) (2 503,78 лв./м2)Площ: 78.74 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 1 км
Обзаведен двустаен апартамент с гледка към морето в Созопол
гр. Созопол , Буджака
Жилище в малък комплекс с басейн и барбекю зона
Представяме ви напълно обзаведен двустаен апартамент с морска панорама, разположен в малък, уютен комплекс с басейн и зона за барбекю в град Созопол – един от най-предпочитаните морски курорти в България.
Апартаментът се намира на втори етаж в четириетажна тухлена сграда,
77 000 €(150 598,91 лв.)
(1 132 €/м2) (2 214,69 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 50 м
Тристаен апартамент на плажа в град Обзор
гр. Обзор
Просторно жилище до магазини, ресторанти, спортни площадки и централната градска част
Предлагаме за продажба голям тристаен апартамент, разположен в комплекс от закрит тип на самия плаж в Обзор, в близост до магазини, ресторанти, спортни площадки и централната част на града.
Жилището (обща площ - 112.09 м2, чиста площ - 99.31 м2 плюс общи части - 12.78 м2) се
125 000 €(244 478,75 лв.)
(1 115 €/м2) (2 181,09 лв./м2)Площ: 112.09 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Просторно жилище с три спални с удобен излаз на бул. България
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Четиристаен апартамент завършен до ключ в кв. Кършияка
Представяме ви просторен и светъл многостаен апартамент в един от най-предпочитаните и развиващи се райони на гр. Пловдив – кв. Кършияка, в непосредствена близост до всички удобства на градската среда, но с усещане за простор и тишина.
Сграда е с получен Акт 16 от 2015 г. –
299 000 €(584 793,17 лв.)
(1 541 €/м2) (3 014,40 лв./м2)Площ: 194.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Апартамент с прекрасна морска гледка в Каварна Парадайс
гр. Каварна
Комфортно обзаведен двустаен апартамент в комплекс с басейн близо до плажа
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на двустаен апартамент с морска гледка в затворен комплекс Каварна Парадайз, близо до плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона (на 1.5 км до самия морски град). Комплексът се поддържа добре, като разполага с голям басейн с шезлонги
54 900 €(107 375,07 лв.)
(845 €/м2) (1 651,92 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Двустаен апартамент в комплекс Каварна Парадайз / Kavarna Paradise
гр. Каварна
Комфортно жилище с красива гледка на 3 минути пеша от плажа
Двустаен апартамент в комплекс Каварна Парадайз, разположен на 3 минути от плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона на Каварна (1.5 км до самия морски град).
Жилището има източно изложение и се намира на 1/4 етаж, обща площ – 65.9 кв.м., чиста площ – 58.21 кв.м.:
• хол с
54 900 €(107 375,07 лв.)
(833 €/м2) (1 629,36 лв./м2)Площ: 65.90 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 450 м
Работещ хотелски комплекс с басейн и невероятна морска гледка в Созопол
гр. Созопол
Функциониращ хотелски комплекс с утвърдено онлайн присъствие и висок рейнтинг
Представяме ви изключителна инвестиционна възможност – напълно функциониращ хотелски комплекс с утвърдена репутация, разположен на ключова локация в гр. Созопол. Имотът се отличава с невероятна панорамна гледка към морето, стилна архитектура, развита инфраструктура и редовен
Продажба
Резервиран
Жилище с удобна локация до Mall of Sofia и парк Възраждане
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Двустаен апартамент в сграда луксозно ново строителство в кв. Зона Б-5
Представяме ви стилен двустаен апартамент в чисто новия жилищен комплекс 1HOME – сграда с Акт 16, разположена в тихата и зелена част на Зона Б-5, само на крачки от парк „Възраждане“, детски градини, училища и всички необходими удобства за комфортен градски живот. Локацията е
199 810 €(390 794,39 лв.)
(2 737 €/м2) (5 353,35 лв./м2)Площ: 73.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София