Имоти на вторичен пазар - страница 17
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Обзаведен етаж от къща в кв. Прослав
гр. Пловдив , кв. "Прослав"
Просторен имот близо до училище, хранителни магазини, парк, детска градина и автобусна спирка
Предлагаме ви етаж от къща в хубав квартал на Пловдив. Градът е известен с богатото си историческо и културно наследство и модерно развитие. Къщата се намира близо до училище, хранителни магазини, парк, детска градина, автобусна спирка. Бързи и удобни връзки до всички точки на
Продажба
Плаж на 3 км
Апартамент в идеалния център на Каварна – южно изложение и просторна изба
гр. Каварна
Жилище на главната улица, с всички удобства на пешеходно разстояние
Представяме ви светъл и функционален апартамент, разположен на четвърти етаж от пет в сграда без асансьор, в самия идеален център на Каварна, на главната улица на града. Локацията осигурява незабавен достъп до магазини, банка, заведения, административни услуги и всичко необходимо
100 000 €(195 583 лв.)
(1 336 €/м2) (2 612,65 лв./м2)Площ: 74.86 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Красен Захариев
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 300 м
Обзаведен двустаен апартамент в Ахелой
гр. Ахелой
Уютен имот в предпочитания комплекс „Шато 2“, на минути от морето
Представяме ви функционален и приветлив двустаен апартамент, разположен в добре поддържания комплекс „Шато 2“ в гр. Ахелой – спокойно крайморско градче с отлична локация между Поморие, Равда и Слънчев бряг. Имотът се намира само на няколко минути от плажа и предлага удобен достъп
69 999 €(136 906,14 лв.)
(1 045 €/м2) (2 043,38 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Резервиран
Просторен апартамент в тих район на гр. Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Казански - изток"
Луксозно обзаведен апартамент с три спални близо до парк Артилерийски и магазин Kaufland
Представяме ви модерен и изключително просторен апартамент с три спални, разположен в предпочитан и спокоен район на град Стара Загора, в непосредствена близост до парк „Артилерийски“ и супермаркет Кауфланд. Имотът е отличен избор както за семейно жилище, така и за дългосрочна
185 000 €(361 828,55 лв.)
(1 233 €/м2) (2 412,19 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
Двустаен апартамент в апарт-хотел Перелик Палас
Близо до к.к. Пампорово
Просторно жилище с изумителна планинска панорама до Пампорово
Предлагаме за продажба двустаен апартамен, разположен на 8-ми етаж в апарт-хотел с контролиран достъп и поддържани общи части, завършен през 2008 г. Имотът се намира на една от най-добрите позиции в сградата и впечатлява с панорамна гледка към гората и планината, създаваща
65 000 €(127 128,95 лв.)
(746 €/м2) (1 458,90 лв./м2)Площ: 87.14 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
Плаж на 3 км
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с отлична локация до Окръжна болница и Медицински университет
гр. Варна , кв. "Окръжна болница-Генерали"
Функционален имот с инвестиционен потенциал в един от най-търсените райони
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на гр. Варна – кв. „Окръжна болница – Генерали“, в непосредствена близост до Окръжна болница, Медицинския университет, спирки на градски транспорт, магазини и всички
153 500 €(300 219,91 лв.)
(3 070 €/м2) (6 004,40 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Ски лифт на 750 м
Магазин за продажба в к.к. Пампорово – отлична локация в работещ комплекс
к.к. Пампорово
Търговски обект с целогодишен поток от клиенти в комплекс Royal House
Предлагаме за продажба търговско помещение с площ 29,43 кв. м., разположено на партерен етаж в добре поддържания комплекс - Royal House в к.к. Пампорово. Имотът е в добро състояние и до момента е функционирал успешно като магазин за детски стоки. Локацията е ключово предимство –
Продажба
-4%
За частни лица
Плаж на 150 м
Мезонет с една спалня над Южния плаж в Обзор
гр. Обзор
Напълно обзаведен двустаен апартамент на две нива в затворен комплекс със СПА и басейн
Стилен мезонет с една спалня, разположен в затворен комплекс над Южния плаж на Обзор – едно от малкото места по българското Черноморие, където морето, планината и просторът се срещат в едно. Комплексът е изграден върху скалите над залива, с впечатляващи гледки към безкрайната
89 700 €93 600 €175 437,95 лв.183 065,69 лв.
(1 150 €/м2) (2 249,20 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Ски лифт на 800 м
ПРОДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент в модерен СПА комплекс в Банско
гр. Банско
Готов за нанасяне имот с функционално разпределение и качествено обзавеждане
Напълно обзаведен двустаен апартамент готов за незабавно нанасяне. Имотът се продава с цялото налично обзавеждане, видимо на снимките, и е с изрядни документи за бърза сделка, което го прави отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция.
Апартаментът е с обща
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 522 €/м2) (2 976,26 лв./м2)Площ: 69.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
изгодно
Ски лифт на 300 м
Двустаен апартамент с гледка към гора в комплекс Панорама / Panorama
Близо до к.к. Пампорово , с. Стойките
Напълно обзаведен ваканционен имот с планинска атмосфера, на 300 метра от ски лифта в с. Стойките
Търсите уютен ваканционен дом сред природата на Родопите, с бърз достъп до ски писти и целогодишни възможности за отдих? Представяме ви напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в добре поддържания затворен комплекс „Панорама“ (Panorama) в с. Стойките – само на 300 метра
65 000 €(127 128,95 лв.)
(1 038 €/м2) (2 030,81 лв./м2)Площ: 62.60 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
Плаж на 400 м
Два етажа от къща за гости в Черноморец
гр. Черноморец
Осем самостоятелни стаи с отличен инвестиционен потенциал край морето
Предлагаме за продажба два самостоятелни етажа от функционираща къща за гости, разположена в спокойния и предпочитан морски град Черноморец. Имотът представлява отлично структурирана туристическа единица с готова база за настаняване и възможност за бързо развитие на доходоносен
Продажба
изгодно
Тристаен апартамент в Родопите, близо до ски курорт Пампорово
Близо до к.к. Пампорово , с. Стойките
Напълно обзаведен имот в комплекс „Панорама“
Предлагаме за продажба изцяло обзаведен и оборудван тристаен апартамент, разположен в луксозния затворен комплекс „Панорама“ в живописното родопско село Стойките, в непосредствена близост до ски курорт Пампорово и само на 18 км от град Смолян.
Имотът е ситуиран сред тишината,
82 500 €(161 355,98 лв.)
(781 €/м2) (1 527,99 лв./м2)Площ: 105.60 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
Външни паркоместа в кв. Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Паркоместа в близост до 28-мо ДКЦ и езерото в Дружба 1
Предлагаме ви уникална възможност да закупите външни паркоместа в кв. Дружба 1. Търсено местоположение до парк Дружба, езеро, 28-мо ДКЦ, зелени площи, учебни заведения, бул. Искърско шосе, медицински център, църква, магазини, кафенета, ресторанти, супермаркети и търговски
Продажба
Превъзходен планински имот с частна кула и панорамни гледки в Eagle Rock
Близо до к.к. Боровец , с. Бели Искър
Уникален триетажен дом сред природата, до Рила и ски курорт Боровец
Представяме ви изключителен планински имот на три нива със собствена частна кула, разположен в престижния комплекс Eagle Rock (Игъл Рок), в живописното село Бели Искър. Имотът впечатлява с красива панорамна гледка към планината и вътрешния двор на комплекса, както и с усещане за
249 995 €(488 947,72 лв.)
(1 647 €/м2) (3 221,85 лв./м2)Площ: 151.76 м2 Етаж: 3,4,5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
За частни лица
Просторен тристаен апартамент с панорамна тераса и гледка към река в отличен комплекс
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Напълно обзаведено жилище в Пловдив с високи тавани и нисък процент общи части
Изключително светъл и просторен тристаен апартамент, разположен в предпочитания жилищен комплекс „Марица Гардънс“ – среда, която съчетава спокойствие, зеленина и комфорта на модерния градски живот. Имотът се отличава с високи тавани, нисък процент общи части и панорамна тераса с
225 000 €(440 061,75 лв.)
(2 206 €/м2) (4 314,33 лв./м2)Площ: 102.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
-14%
Обзаведен двустаен апартамент в Lighthouse Golf & Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Двустаен апартамент в луксозен комплекс на 5 км от Балчик
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-престижните голф и СПА комплекси по Северното Черноморие – Lighthouse Golf & Spa Resort, само на 5 км от гр. Балчик.
Жилището е ситуирано на 2-ри етаж от 5 в модерна тухлена сграда с
49 975 €57 900 €97 742,60 лв.113 242,56 лв.
(728 €/м2) (1 422,95 лв./м2)Площ: 68.69 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Ски лифт на 700 м
Резервиран
Просторен мезонет с прекрасна панорама в сграда със СПА център
гр. Банско
Тристаен апартамент с две бани в близост до кабинковия лифт и центъра на Банско
Комфортен семеен дом на две нива с две спални и две бани в затворен комплекс на 700 метра от кабинковия лифт и на 800 метра до центъра на град Банско. Имотът е разположен в тих квартал с всички необходими удобства и магазини.
Мезонетът (обща площ - 110.65 м2, чиста площ -
75 000 €(146 687,25 лв.)
(678 €/м2) (1 325,69 лв./м2)Площ: 110.65 м2 Етаж: 4,5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Плаж на 600 м
Модерна триетажна къща с веранда и гледка към морето в Созопол
гр. Созопол
Просторен дом на три нива, с възможност за персонализация, в един от най-атрактивните морски курорти
Просторна и функционална къща с РЗП 192 кв. м., разпределена на три светли и удобни етажа, проектирана с мисъл за комфорт и практичност. Разположена в любимия Созопол, тази къща предлага не само пространство и удобство, но и потенциал за персонализация – идеален избор за вашето
Продажба
Плаж на 200 м
Едностаен апартамент с морска гледка на 200 метра от плажа в Ахтопол
гр. Ахтопол
Обзаведен апартамент в поддържана жилищна сграда
Обзаведен едностаен апартамент, разположен в спокойна и предпочитана част на гр. Ахтопол, само на около 200 метра от морето. Имотът се намира в жилищна сграда с асансьор, построена през 2003 г.
Апартаментът е разположен на втори етаж от четири и е с източно изложение, което
73 000 €(142 775,59 лв.)
(1 698 €/м2) (3 320,36 лв./м2)Площ: 43.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с югозападно изложение в кв. „Прослав“, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Прослав"
Жилище с две тераси и допълнително помещение на по-малко от километър от Гребна база
Тристаен апартамент в квартал Прослав, разположен в началото на района, в едни от първите панелни пететажни блокове, построени през 1976 г. Локацията е спокойна и същевременно удобна – с лесен достъп от Пещерско шосе, на по-малко от километър от Гребната база, в близост до
160 000 €(312 932,80 лв.)
(1 600 €/м2) (3 129,33 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Просторно студио с голяма тераса в комплекс Sunny Home 2
к.к. Слънчев бряг
Комфортно студио с панорамна гледка на пешеходно разстояние от плажа
Предлагаме за продажба просторно студио, разположено на последен етаж в добре поддържан жилищен комплекс в Слънчев бряг, само на около 800 метра от плажа. Локацията съчетава удобствата на курортния център със спокойствието на тиха улица, което прави имота подходящ както за лично
55 000 €(107 570,65 лв.)
(775 €/м2) (1 515,08 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Тристаен апартамент в град Бобов дол
гр. Бобов дол
Частично обзаведен апартамент в град Бобов дол
Тристаен апартамент в град Бобов дол, разположен в жилищен блок, който в момента е в процес на цялостно саниране – сериозно предимство, което ще повиши енергийната ефективност и стойността на имота. Допълнително, покривът на сградата ще бъде изцяло ремонтиран, което осигурява
26 999 €(52 805,45 лв.)
(351 €/м2) (685,79 лв./м2)Площ: 77.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Парцел с проект за къща в кв. Младежки хълм
гр. Пловдив , кв. "Младежки Хълм"
Инвестиционен парцел с проект и разрешено строителство
Парцел в регулация с отличен инвестиционен потенциал, разположен в един от най-престижните и предпочитани райони на Пловдив – кв. Младежки хълм, в подножието на емблематичния Бунарджика. Локацията съчетава тишина, зеленина и панорамна гледка към града, като същевременно предлага
457 000 €(893 814,31 лв.)
(2 059 €/м2) (4 026,19 лв./м2)Площ: 222.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Двустаен апартамент в Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Комфортно жилище до ключ в луксозен голф комплекс с модерни удобства
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на готов за нанасяне двустаен апартамент в луксозния затворен комплекс Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort, в сърцето на Черноморската голф Ривиера на Калиакра, на 5 км от историческия град Балчик, заобиколен
55 000 €(107 570,65 лв.)
(775 €/м2) (1 515,08 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Четиристаен апартамент с допълнителни помещения в идеалния център на Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
Имот с отлична локация и инвестиционен потенциал на ул. „Иван Вазов“
Предлагаме за продажба просторен четиристаен апартамент, разположен в един от най-престижните и търсени райони на Пловдив – централната част на града, на емблематичната ул. „Иван Вазов“. Локацията осигурява бърз достъп до пешеходната зона, университети, училища, болници,
450 000 €(880 123,50 лв.)
(4 500 €/м2) (8 801,24 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Атрактивен четиристаен апартамент в Младост 4 – готов за нанасяне!
гр. София , кв. "Младост 4"
Напълно обзаведен апартамент на атрактивна цена и с потенциал
Предлагаме за продажба просторен и функционален четиристаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните части на кв. Младост 4. Имотът съчетава голяма жилищна площ, отлично разпределение и пълно обзавеждане, което го прави изключително подходящ както за семейно жилище,
424 000 €(829 271,92 лв.)
(3 834 €/м2) (7 499,29 лв./м2)Площ: 110.58 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
-7%
Плаж на 8 км
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с гледка към парк в новострояща се сграда в кв. Възраждане
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Модерен апартамент с просторно разпределение и близки удобства
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент, разположен в модерна новострояща се сграда в един от най-предпочитаните квартали на града – кв. Възраждане. Имотът се намира на последния шести етаж и предлага отлична панорамна гледка към зеления и добре уреден Парк
109 500 €117 500 €214 163,39 лв.229 810,03 лв.
(1 481 €/м2) (2 895,67 лв./м2)Площ: 73.96 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Луксозен имот с хубава гледка в един от най-престижните голф комплекси в България
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Обзаведен двустаен апартамент в луксозен комплекс на 5 км от Балчик
Предлагаме за продажба напълно обзаведен апартамент, част от елитния затворен комплекс Lighthouse Golf & Spa Resort – международно признат проект, разположен в живописната крайморска зона между Балчик и Каварна, с директен достъп до едно от най-добрите голф игрища в
65 000 €(127 128,95 лв.)
(878 €/м2) (1 717,96 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Просторен тристаен апартамент в Lighthouse Golf & Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Луксозен дом с две тераси и отлични гледки в елитен голф и СПА комплекс
Просторен тристаен апартамент с площ от 137 кв. м., разположен в престижния затворен комплекс Lighthouse Golf & Spa Resort – един от най-емблематичните голф и СПА проекти по българското Черноморие.
Имотът впечатлява с мащаб, функционалност и усещане за комфорт. Разпределението
120 000 €(234 699,60 лв.)
(876 €/м2) (1 713,14 лв./м2)Площ: 137.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Необзаведен тристаен апартамент за продажба в Lighthouse Golf Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Луксозен комплекс на първа линия до Балчик
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с две спални, разположен в луксозния комплекс Lighthouse Golf Resort, на първа линия до морето и в близост до гр. Балчик. Комплексът е сред най-престижните голф дестинации по Северното Черноморие и предлага отлична среда за
90 000 €(176 024,70 лв.)
(657 €/м2) (1 284,85 лв./м2)Площ: 137.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна