Имоти на вторичен пазар - страница 19
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Ски лифт на 100 м
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент до кабинковия лифт в Банско
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Светъл апартамент с гледка към Пирин, до ски съоръженията
Предлагаме за продажба комфортно обзаведен и изключително светъл двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Банско – в непосредствена близост до кабинковия лифт и ски зоната. Локацията е отлична както за лична почивка, така и за инвестиция с цел
84 240 €(164 759,12 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 56.16 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент в центъра на Варна до площад „Независимост“
гр. Варна , кв. "Център"
Стилен апартамент в нова сграда, напълно обзаведен
Предлагаме за продажба изключително стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в сърцето на Варна – на метри от площад „Независимост“, в една от най-търсените и престижни локации на града. Имотът се намира на партерен етаж в нова тухлена сграда от 2020 г. с модерна
237 000 €(463 531,71 лв.)
(4 158 €/м2) (8 132,14 лв./м2)Площ: 57.00 м2 Партер
Близо до гр. Банско
Напълно обзаведено студио в елитен спа комплекс
Представяме на вашето внимание прекрасен едностаен апартамент с югоизточно изложение в тих и спокоен комплекс с денонощна охрана и ежедневно почистване и поддръжка на общите части. Greenwood се намира на 5 км от красивия планински град Разлог, само на няколко километра от
48 500 €(94 857,76 лв.)
(1 318 €/м2) (2 578,36 лв./м2)Площ: 36.79 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент с морска панорама в нова сграда с Акт 16
гр. Варна , кв. "Виница"
Напълно обзаведен апартамент с морски изглед в кв. Виница
Предлагаме за продажба стилно обзаведен двустаен апартамент с неповторима панорама към морето, разположен в нова жилищна сграда с Акт 16 от 2023 г., контрол на достъпа и асансьор. Сградата разполага със собствен двор ,който е на разположение на собствениците.Имотът впечатлява с
199 500 €(390 188,09 лв.)
(2 287 €/м2) (4 473,61 лв./м2)Площ: 87.22 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Ваканционен апартамент сред зеленина на пешеходно разстояние от плажа
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на готов за ползване тристаен апартамент в поддържания комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills, построен в крайбрежната зона на град Каварна, на 3 минути пешеходно разстояние до плажа, в непосредствена близост до яхтеното пристанище,
70 000 €(136 908,10 лв.)
(702 €/м2) (1 372,65 лв./м2)Площ: 99.74 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
-5%
Кокетен апартамент в района на Захарни заводи
гр. Горна Оряховица
Реновирано жилище в тих и спокоен район
Открийте уют и спокойствие в този прекрасно обзаведен апартамент, разположен в идиличния и тих район на Захарни заводи в Горна Оряховица. Със своите 57 кв. м. жилищна площ, този апартамент предлага перфектната комбинация от стил, комфорт и функционалност, като е напълно готов да
69 000 €73 000 €134 952,27 лв.142 775,59 лв.
(1 211 €/м2) (2 367,58 лв./м2)Площ: 57.00 м2
Тип на имота:
Апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Луксозна еднофамилна двуетажна къща близо до центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Ветрен"
Просторна къща с дворно място в кв. Ветрен
Луксозна еднофамилна двуетажна къща близо до центъра на Бургас – комбинация от елегантност и комфорт. Изградена с изключително висококачествени материали, която предлага идеалната комбинация от стил, функционалност и отлична локация. Разположена само на 10 км от центъра на
Продажба
Тухлен апартамент за ремонт в ТОП центъра на Шумен
гр. Шумен , кв. "Херсон"
Имот с отлична локация до площад „Славянски“ и пешеходната зона
Предлагаме за продажба тристаен тухлен апартамент в самия център на град Шумен, район Херсон, в непосредствена близост до площад „Славянски“, сградата на Пощенска банка, часовника и стоянката на такситата. Местоположението е изключително комуникативно и предпочитано, с бърз
138 000 €(269 904,54 лв.)
(2 509 €/м2) (4 907,36 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Плаж на 150 м
Офис в комплекс Роял Коув Резидънс/Royal Cove Residence
гр. Каварна
Бизнес помещение в отличен комплекс на 150 метра от плажа в Каварна
Предлагаме за продажба компактен офис, разположен на партерен етаж в престижния комплекс Royal Cove Residence в Каварна – едва на 150 метра от златистия плаж в Каварна. Това е имот с отличен потенциал както за лично ползване, така и за инвестиция, включително за отдаване под
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Редова къща в Ахтопол с фронтална гледка към морето
гр. Ахтопол
Просторна къща на три етажа в Ахтопол с гледка море
Атрактивна редова къща в Ахтопол, разположена на тихо място, но същевременно само на минути от плажа. Имотът впечатлява с фронтална гледка към морето, която се открива от почти всяко ниво на дома – истинско предимство за ценителите на морските пейзажи и спокойния живот в малкия
Продажба
Лукс
Апартамент с отлична локация до Морската градина във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Напълно обзаведен имот в централната част на града – между ВИНС и Спортна зала
Предлагаме за продажба уютен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Варна – до Морската градина, между ВИНС и Спортна зала. Локацията е централна, комуникативна и тиха, в близост до университети, заведения, градски транспорт и морето – идеална както за
219 000 €(428 326,77 лв.)
(3 930 €/м2) (7 685,75 лв./м2)Площ: 55.73 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
гарантиран наем
Офис/магазин с дългогодишен наемател в центъра на Плевен
гр. Плевен , кв. "Идеален център"
Отлична инвестиция с постоянен доход на пешеходната зона, до Общината и площада
Предлагаме за продажба помещение с площ от 29 кв.м, разположено на първи етаж в бизнес сграда „Синия комплекс“ – в топ центъра на град Плевен, на метри от Общината, площад „Възраждане“ и Съдебната палата.
Имотът има статут на магазин, но в момента се използва като офис.
Продажба
За частни лица
Плаж на 600 м
Тристайно жилище със собствен двор в приморския град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Самостоятелен етаж от новопостроена къща с Акт 16 в централната градска част
Представяме на вашето внимание самостоятелен етаж от къща със собствен двор (155 кв.м.) и паркоместа в централната част на град Бяла, с Акт 16 от 2025 г. Характеризира се с пешеходен достъп до плажа (10 минути), в близост до магазини и ресторанти, както и други удобства на
135 000 €(264 037,05 лв.)
(1 350 €/м2) (2 640,37 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
-3%
Просторен двустаен апартамент с панорамна гледка в кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Панелно жилище за ремонт с удобен достъп до метростанция и Община Младост 3
Представяме на вашето внимание просторен двустаен апартамент, предлагащ практично жилищно пространство в добре устроен район на столицата - кв, Младост 4, близо до бул. Александър Малинов, супермакет Лидъл, търговски център Принцес, парк, учебни заведения, с удобен достъп до
157 000 €162 000 €307 065,31 лв.316 844,46 лв.
(2 427 €/м2) (4 747,45 лв./м2)Площ: 64.68 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 7 км
Двустаен апартамент за ремонт с потенциал в кв. Младост
гр. Варна , кв. "Младост 2"
Имот в поддържана сграда в един от предпочитаните райони на град Варна
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в един от най-удобните и предпочитани райони на града – кв. Младост. Жилището се намира в панелна сграда, удобно ситуирана в близост до магазини, спирки на градския транспорт, училища и всички необходими градски
130 000 €(254 257,90 лв.)
(2 167 €/м2) (4 237,63 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
-15%
Действащ, напълно оборудван ресторант – утвърден бизнес с отлична репутация
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Заведение с модерен интериор в комплекс в град Бургас
Предлагаме за продажба отлично функциониращ ресторант в град Бургас – готов бизнес с доказана рентабилност, постоянен клиентски поток и професионален екип, който работи заедно от 3 до 5 години. Това е рядка възможност да придобиете заведение, което работи без прекъсване и е с
330 000 €390 000 €645 423,90 лв.762 773,70 лв.
(1 320 €/м2) (2 581,70 лв./м2)Площ: 250.00 м2
Тип на имота:
Заведение
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент в 5-звездния Premier Luxury Mountain Resort
гр. Банско
Луксозно жилище със стилно обзавеждане и оборудване в ски курорт Банско
Стилно завършен двустаен апартамент в 5-звездния комплекс в Банско - Premier Luxury Mountain Resort, разположен на 10 минути пеш от ски-лифта и на 15 минути пеш от центъра на планинския курорт. Хотелът разполага с всичките удобства за 5 звездно обслужване и предлага на
121 900 €(238 415,68 лв.)
(1 253 €/м2) (2 449,81 лв./м2)Площ: 97.32 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 100 м
Двустаен панорамен апартамент до плажа в град Обзор
гр. Обзор
Изцяло обзаведено ваканционно жилище с Акт 16
Представяме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в комплекс от затворен тип с Акт 16 до самия плаж (100 м) в Обзор, близо до магазини, ресторанти, спортни площадки и централната градска част. Годишната такса поддръжка е 675 евро/1320.19 лв.
Панорамното
90 000 €(176 024,70 лв.)
(1 286 €/м2) (2 514,64 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 700 м
Обзаведен офис в централната част на град Созопол
гр. Созопол
Имот в нова сграда пред Акт 16 на 700 м от плаж Харманите
Представяме имот с отличен потенциал за жилищно или бизнес ползване, разположен в централната част на Созопол, в предпочитания квартал Мисаря, само на 700 метра от плаж Харманите. Районът е нов, добре уреден и развиващ се, с планирани инфраструктурни подобрения — в непосредствена
Продажба
За частни лица
Лукс
Партерен тристаен апартамент със собствен двор в модерен комплекс от затворен тип
гр. Пловдив , кв. "Остромила"
Дом в затворен комплекс с удобства на тихо и уютно място с модерна инфраструктура и комуникативна локация
Предлагаме ви изключително атрактивен партерен тристаен апартамент, разположен в един от най-новите и модерни комплекси от затворен тип, отличаващ се със стилна архитектура, контролиран достъп, жива охрана, озеленен вътрешен двор и видеонаблюдение. Тук ще намерите среда,
177 000 €(346 181,91 лв.)
(1 662 €/м2) (3 250,53 лв./м2)Площ: 106.50 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Двустаен апартамент в комплекс Каварна Парадайз / Kavarna Paradise
гр. Каварна
Поддържан морски имот с ново обзавеждане в крайбрежната зона на Каварна, на 5 минути от плажа
Представяме за продажба новообзаведен двустаен апартамент в затворен комплекс Каварна Парадайз, разположен на 5 минути от плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона на Каварна (1.5 км до самия морски град). Комплексът се поддържа добре, като разполага с голям басейн с шезлонги и
55 000 €(107 570,65 лв.)
(887 €/м2) (1 735,01 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Бизнес имот с голям потенциал в центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Център"
Имот с множество възможности за развитие
Предлагаме на вашето внимание вътрешен сутеренен имот с множество възможности за развитие, разположен на ключова локация в самия център на град Бургас – ул. Александровска, една от най-оживените и търговски улици в града.
Имотът е без прозорци, тип вътрешен сутерен, с отличен
Продажба
Плаж на 350 м
Функциониращ хотел в един от предпочитаните курортни градове на Южното Черноморие
гр. Приморско
Работещ бизнес с изградена репутация в Приморско
Изключителна възможност за инвестиция в морския туризъм – напълно функциониращ хотел в един от най-предпочитаните курортни градове по Южното Черноморие – Приморско. Имотът е с отлична локация, модерна визия, голям капацитет и готовност за незабавна експлоатация, което го прави
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Просторен търговски имот с потенциал в центъра на град Габрово
гр. Габрово , кв. "Център"
Бизнес имот подходящ за шоурум, бизнес център, производствено предприятие, образователен и спортен център
Предлагаме имот с големи зали, подходящ за широк обхват от дейности в централната част на Габрово. Имотът е разположен в тухлена жилищна сграда, заема голяма площ от партерен и подземен етаж и разполага с два отделни входа. Помещенията са в добро състояние, с нужда от козметични
Продажба
Плаж на 3 км
Двустаен обзаведен апартамент в кв. Погребите, Варна
гр. Варна , кв. "Погреби"
Светъл и функционален имот с подобрения, в сграда с асансьор
Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент, разположен в панелна сграда с поддържани общи части и контролиран достъп, в предпочитания за живеене квартал Погребите, гр. Варна.
Жилището се намира на четвърти етаж и предлага удобно разпределение и функционално
134 500 €(263 059,14 лв.)
(2 242 €/м2) (4 384,32 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Голям парцел в Северна промишлена зона на гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Промишлена зона - Лозово"
Имот за застрояване на производствени, складови, административни, търговски и обслужващи сгради и съоръжения
Предлагаме за покупка голям парцел в Северна промишлена зона на гр. Бургас, само на 7-10 мин. с кола от центъра на града.
Имотът е с площ 9,383 кв. м. Отреден за застрояване с производствени, складови, административни, търговски и обслужващи сгради и съоръжения. Допуска се
448 000 €(876 211,84 лв.)
(48 €/м2) (93,38 лв./м2)Площ: 9 383.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Слънчев апартамент с панорамна гледка в централната част на Шумен
гр. Шумен , кв. "Болницата"
Без комисионна от купувача - напълно ремонтирано жилище в предпочитан район
Предлагаме за продажба апартамент с площ от 43 кв.м., разположен в централната част на Шумен, в един от най-предпочитаните и облагородени райони — кв. Болницата. Сградата е ЕПК конструкция с асансьор и добре поддържани общи части.
Апартаментът се намира на 9-ти етаж от 10 и
81 295 €(158 999,20 лв.)
(1 891 €/м2) (3 697,66 лв./м2)Площ: 43.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Лукс
Ски лифт на 800 м
Просторен четиристаен апартамент с 3 спални в затворен комплекс близо до ски лифта в Банско
гр. Банско
Напълно реновиран апартамент с прекрасна гледка към Рила
Представяме ви изключителен четиристаен апартамент, напълно реновиран и обзаведен с вкус, разположен в елегантен затворен комплекс само на 10 минути пешеходно разстояние от начална станция на кабинковия лифт и от централната улица „Пирин“ в гр. Банско. Това е имот, който
185 000 €(361 828,55 лв.)
(1 716 €/м2) (3 355,86 лв./м2)Площ: 107.82 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
-9%
За частни лица
Плаж на 250 м
Резервиран
Tристаен апартамент на две нива до плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Светъл и топъл апартамент с обзавеждане и красива гледка към морето
Предлагаме за продажба светъл и топъл тристаен апартамент на две нива, разположен на пет минути от плажа на гр. Бяла. Имотът е част от малък, целогодишно населен комплекс с басейн и получен Акт 16.
Жилището (обща площ 109.88 кв.м., чиста площ - 92.31 кв.м.+ общи части - 12.57
82 000 €90 000 €160 378,06 лв.176 024,70 лв.
(782 €/м2) (1 529,16 лв./м2)Площ: 104.88 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Етаж от къща в центъра на Карнобат
гр. Карнобат
Първи жилищен етаж от къща с помещение на партера
Предлагаме ви уникална възможност да закупите жилищен етаж от масивна къща, разположена на идеално място в центъра на град Карнобат. Този просторен имот предлага комфорт и удобство, идеален за семейство.
На жилищния етаж има 3 стаи, кухня, баня и тоалетна. На партерния етаж