Имоти на вторичен пазар - страница 22
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Двустаен апартамент с Акт 16 до парк Възраждане в кв. Зона Б-5
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Висок клас новопостроено жилище на пешеходно разстояние от Mall of Sofia и Руски паметник
Разгледайте нашето ново предложение от пазара за неджижими имоти - двустаен апартамент, разположен в новопостроен жилищен комплекс 1HOME с Акт 16 в Зона Б-5, разположен на тиха улица, в непосредствена близост до парк „Възраждане“, детски градини, училища и множество удобства, на
209 795 €(410 323,35 лв.)
(2 874 €/м2) (5 620,87 лв./м2)Площ: 73.00 м2 Етаж: 15
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Имот с централна локация, подходящ за различен тип търговска дейност
Напълно оборудвано заведение в централната част на град Бургас, ж.к. Възраждане, близо до Борисова градина, магазин, пазар и други градски удобства. Имотът е подходящ за различен тип търговска дейност.
Имотът (271 кв.м.) се разпределя между два етажа:
• Приземен етаж -
284 000 €(555 455,72 лв.)
(1 048 €/м2) (2 049,65 лв./м2)Площ: 271.00 м2
Тип на имота:
Търговски имот
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
-7%
Tристаен апартамент с мазе и таванско помещение в град Перник
гр. Перник , кв. "Изток"
Тухлен апартамент с две спални в кв. Изток
Представяме ви тристаен тухлен апартамент за продажба в един от предпочитаните квартали на град Перник – кв. Изток. Жилището се намира на четвърти (последен) етаж в масивна сграда от 70-те години, предлагаща здраво строителство и функционално разпределение.
С площ от 71 кв. м,
90 000 €97 000 €176 024,70 лв.189 715,51 лв.
(1 268 €/м2) (2 479,22 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Резервиран
Двустаен апартамент с невероятна гледка към морето
гр. Созопол
Обзаведен апартамент в комплекс Свети Тома на нос Хумата, до плажа на Аркутино
Изключително предложение от пазара за недвижими имоти – готов за нанасяне двустаен апартамент, където да се насладете на прекрасна почивка, като се потопите в слънчевата атмосфера на Созопол. Комплекс Свети Тома е разположен на първа линия от плажа, нос „Хумата“, в непосредствена
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 292 €/м2) (4 482,11 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 3
Просторен бизнес имот с висок потенциал
Отлична инвестиция в сърцето на Елхово – Вашият бизнес с потенциал!
Представяме ви инвестиционен имот, който съчетава стратегическо местоположение, гъвкаво разпределение и широк спектър от възможности за развиване на бизнес. Този имот, с площ от 389 кв. м., е идеален за
Продажба
Слъчнев апартамент с две спални в спокоен квартал на Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Запад"
Тристаен апартамент на среден етаж в кв. Запад
Представяме ви тристаен апартамент за продажба в един от най-предпочитаните квартали на Благоевград – кв. „Запад“, отличаващ се с отлично изградена инфраструктура, спокойна жилищна среда и удобна локация.
Имотът е с площ 89 кв. м. разпределена както следва:
• Просторен
98 000 €(191 671,34 лв.)
(1 101 €/м2) (2 153,61 лв./м2)Площ: 89.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двуетажна къща в луксозния комплекс Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Самостоятелна къща с двор на първа линия от морето, близо до Балчик
Предлагаме за продажба самостоятелна двуетажна къща (139 кв.м.) с двор (436 кв.м.) на първа линия от морето, до голф игрище. Имотът е част от луксозния затворен комплекс Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort, разположен в сърцето на Черноморското голф
Продажба
Оборудвано заведение на главна улица в град Бобов дол
гр. Бобов дол
Работещо заведение след ремонт с отличен потенциал
Ако търсите готов бизнес с реален доход и потенциал за развитие – това предложение е за вас!
Напълно оборудвано и функциониращо заведение с площ от 39 кв. м., разположено на главна улица в гр. Бобов дол. Имотът е след основен ремонт, в отлично състояние и готов за продължаване
Продажба
Офис/магазин на изключително комуникативно място
гр. Бургас , кв. "Център"
Търговско помещение в централна градска част на Бургас
Представяме за продажба офис/магазин на партерен жилищен етаж в топ центъра на град Бургас близо до Триа Сити Център, Държавна опера Бургас, супермаркет Билла, медицински център, паметник на Альоша, ресторанти, кафенета, с удобен достъп до Морската градина и плажа, до жп и
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 300 м
Апартамент с две спални в нов комплекс с Акт 16 в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Просторно жилище с хубава гледка на 300 метра от плаж
Тристаен апартамент в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене, като са предвидени още - стрийт фитнес, детска площадка,
168 000 €(328 579,44 лв.)
(1 449 €/м2) (2 833,31 лв./м2)Площ: 115.97 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Сграда на груб строеж с възможност за дострояване до парк „Кьошковете“
гр. Шумен , кв. "Център"
Имот с централна локация и прекрасна гледка към гора и града
Представяме масивна, жилищна сграда на груб строеж, разположена в един от най-предпочитаните и облагородени райони на града – само на 200 метра от парк „Кьошковете“, в близост до детски градини, площадки и магазини. Районът е известен с чист въздух, тишина и удобна градска
Продажба
За частни лица
Лукс
гарантиран наем
Плаж на 100 м
Панорамен едностаен апартамент над плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Обзаведено жилище с прекрасна гледка и без такса поддръжка
Открийте Вашия дом на брега на морето с този великолепен едностаен апартамент в град Бяла, разположен непосредствено над плажа. Предлага се за продажба напълно обзаведен, което го прави перфектен избор както за лично ползване, така и за инвестиция.
Основни характеристики на
67 474 €(131 967,67 лв.)
(1 100 €/м2) (2 151,41 лв./м2)Площ: 61.34 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Продава се обзаведен двустаен апартамент в град Кюстендил
гр. Кюстендил , кв. "Запад"
Напълно обзаведен и ремонтиран апартамент в кв. Запад
Предлагаме за продажба уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в тих и добре уреден район на град Кюстендил – кв. Запад. Жилището се намира в поддържана панелна сграда и е в отлично състояние след основен ремонт.
Апартаментът се състои от светла спалня,
85 000 €(166 245,55 лв.)
(1 250 €/м2) (2 444,79 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Резервиран
Луксозно обзаведен апартамент с уникална морска гледка
Близо до гр. Свети Влас , к.к. Елените
Апартамент с 1 спалня в отличен комплекс на метри от плажа
Представяме ви истинско бижу на морския бряг – изключително стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, съчетаващ комфорт, елегантност и спираща дъха морска гледка. Имотът се намира във вилно селище "Елните", в последната сграда на самия морски бряг – гаранция за уединение,
91 000 €(177 980,53 лв.)
(1 463 €/м2) (2 861,42 лв./м2)Площ: 62.20 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Плаж на 4 км
Къща с три спални в комплекс BlackSeaRama/Блек Сий Рама
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Обзаведена къща с голяма тераса и морска панорама
Безкраен изглед към морето от височина 200 метра към прекрасния и изключително разнообразен залив от нос Калиакра до нос Галата на Черно море - това е Black Sea Rama, първото голф игрище в България, подходящо за световни състезания - с 18 дупки, пар 72, дължина от 6648 метра - и
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Резервиран
Тристаен апартамент в Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Ваканционен апартамент с гледка към голф игрището в модерен комплекс с удобства
Предлагаме за продажба необзаведен ваканционен дом с две спални на първа линия от морето, до голф игрище. Имотът е част от луксозния затворен комплекс Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort, разположен в сърцето на Черноморското голф крайбрежие на Калиакра,
59 900 €(117 154,22 лв.)
(515 €/м2) (1 008,04 лв./м2)Площ: 116.22 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 2 км
Самостоятелна жилищно-търговска сграда в кв. Гръцка Махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Търговска част с оборудван кухненски бокс и пет апартамента
Предлагаме за продажба напълно реновиран инвестиционен имот, находящ се в Гръцка махала, близо до пешеходната зона на Варна, до бул. Приморски, жп гара, пристанище Варна, музей, ресторанти, магазини и много други удобства.
Имотът представлява самостоятелна жилищно-търговска
Продажба
Плаж на 400 м
Помещение за различен тип дейност в кв. Лазур, гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Лазур"
Търговско помещение с отлична локация до Морската градина
Представяме ви търговско помещение с изключително атрактивна локация – близо до Морската градина в Бургас. Имотът е със статут за търговска дейност и разполага с Разрешение за ползване.
Разпределение:
• Просторно търговско помещение
• Складово помещение
• Кухненска част
•
Продажба
За частни лица
Плаж на 400 м
Двустаен апартамент в целогодишно населена сграда в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Апартамент в комплекс с басейн и пешеходен достъп до плажа
Двустаен апартамент в отлично състояние в комплекс с басейн в морския град Бяла. Имотът се намира в целогодишно населена сграда на тиха улица, с пешеходен достъп до плаж и магазини в рамките на 10 минути.
Апартаментът (61 кв.м.) е разположен на втори етаж. Състои се от:
•
59 600 €(116 567,47 лв.)
(977 €/м2) (1 910,94 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен мезонет в комплекс Марина Сити / Marina City
гр. Балчик
Обзаведен апартамент на първа линия на яхтеното пристанище в Балчик
Готов за нанасяне двустаен апартамент на две нива в комплекс Марина Сити / Marina City в сърцето на туристическата зона на Балчик, на първа линия на самото яхтено пристанище. Със своя съвременен дизайн, високо качество и уникална локация комплексът се превърна в предпочитано
139 900 €(273 620,62 лв.)
(1 629 €/м2) (3 186,82 лв./м2)Площ: 85.86 м2 Етаж: 1,2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
-9%
За частни лица
Обзаведен четиристаен апартамент в кв. Тракия
гр. Шумен , кв. "Тракия"
Просторно жилище близо до училище, детски площадки и магазини
Новото ни предложение от пазара за недвижими имоти включва четиристаен апартамент в кв. Тракия в град Шумен, в близост до училище, детски площадки, магазини и други градски удобства.
Апартаментът с площ от 110 кв.м., изложение север/юг/запад, има следното разпределение:
•
145 000 €160 000 €283 595,35 лв.312 932,80 лв.
(1 318 €/м2) (2 578,14 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Лукс
Просторен тристаен апартамент в сграда висок клас в широкия център на София
гр. София , кв. "Зона Б-5-3"
Слънчев апартамент с две спални в елитна сграда до Mall of Sofia и метростанция "Опълченска"
Представяме Ви просторен и функционално разпределен тристаен апартамент, разположен в елитната жилищна сграда – проект от доказан строител с множество успешно реализирани сгради. Сградата е с Акт 16 от юни 2024 г. и се отличава с високо качество на строителство, прецизно
493 000 €(964 224,19 лв.)
(3 201 €/м2) (6 261,20 лв./м2)Площ: 154.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 100 м
Оборудван хранителен магазин в Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Хранителен магази с пъб
Отлична възможност за закупуване на напълно оборудван и готов за работа магазин за хранителни стоки с площ от 56,5 кв. м. Магазинът е разположен на една от централните улици в града. Ясен и стабилен бизнес, който не се влияе от сезоните.
Цената включва помещението, готова
Продажба
Ски лифт на 800 м
Комфортно обзаведен апартамент в ски курорт Пампорово
к.к. Пампорово
Двустаен апартамент в комплекс Манастира 2 / Monastery 2
Отлично ваканционно жилище на втори етаж в елегантен апарт-хотел „Манастира 2" (година на строеж 2004), в близост до новата църква, на 900 метра от центъра на ски курорт Пампорово и на 800 метра от най-близките ски лифтове.
Апартаментът е с чиста площ 88.95 кв. м., 3.18% от
60 000 €(117 349,80 лв.)
(675 €/м2) (1 320,02 лв./м2)Площ: 88.90 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
-13%
Двустаен апартамент в ж.к. Ален мак в Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Ален мак"
Саниран панелен апартамент близо до училища, детска градина, супермаркет, зелени площи
Продава се двустаен апартамент в добре устроения квартал Ален Мак в Благоевград, с практично жилищно пространство, близо до училища, супермаркет, зелени площи, детска градина и други градски удобства.
Апартаментът (62 кв.м.) се намира на 1/6 етаж в саниран панелен блок.
69 000 €79 000 €134 952,27 лв.154 510,57 лв.
(1 113 €/м2) (2 176,65 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Етаж от къща с двор в центъра на Първомай
гр. Първомай
Имот с две спални, мазе и гараж
Етаж от къща в центъра на Първомай а пешеходно разстояние от всички градски удобства. Разположението на имота е изключително благоприятно и осигурява в непосредствена близост всичко необходимо на едно семейство – детска градина и училище, здравно заведение, аптека, кафенета,
Продажба
Етаж от къща в централната част на кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище за ремонт с дворно място и гараж близо до градски удобства
Предлагаме за продажба първи етаж от къща и полусутерен, находящи се в централната част на кв. Аспарухово, на 200 м до морето, близо до СУ Любен Каравелов, Варненска морска гимназия, църква, супермаркети, спирки на редовния градски транспорт, Сити център Аспарухово и други
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Просторен тристаен мезонет в местност Буджака на Созопол
гр. Созопол , Буджака
Имот с невероятна гледка към морето, старата и нова част на града и остров „Св. Иван“
Предлагаме ви за продажба мезонет с две спални в модерен апарт-хотел, построен през 2008 г. Жилището разкрива невероятна гледка към лазурното синьо море, старата и нова част на град Созопол и остров „Св. Иван“. Разположен е живописно на върха на скалите, на първа линия над самото
250 000 €(488 957,50 лв.)
(1 923 €/м2) (3 761,21 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Мезонет
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Обзаведен апартамент в малка нова сграда в кв. Кършияка
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Уютен имот в района на Гранд хотел Пловдив
Тристаен апартамент в централната част на Пловдив – отлична инвестиция в района на Гранд Хотел Пловдив, на пешеходно разстояние от центъра.
Имотът е двустаен преустроен в тристаен в тухлена сграда от 2018 г. без асансьор. Площ от 62 кв.м. чиста площ / 75 кв.м. с общи
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 267 €/м2) (4 433,21 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Плаж на 400 м
Къща на 3 етажа близо до плажа в Ахелой
гр. Ахелой
Просторна къща за голямо семейство с 6 спални, двор и гараж
Предлагаме за продажба триетажна къща с 6 спални и баня и тоалетна на всеки етаж, подходяща за голямо семейство, с дворно място (200 кв.м.) и гараж в красивия морски град Ахелой, само на 400 м от плажа и съвсем близо до центъра.
Къщата (240 кв.м.) се състои от:
• Партерен