Тристайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 15
ново
изгодно
За частни лица
Четиристаен тухлен апартамент с потенциал в кв. Добруджански
гр. Шумен , кв. "Добруджански"
Жилище с две тераси, мазе и функционално разпределение – отлична възможност за ремонт и преустройство
Предлагаме за продажба просторен тухлен апартамент в един от добре уредените и предпочитани райони на Шумен – кв. Добруджански.
Имотът е с чиста жилищна площ от 84 кв. м. и се намира на 4-ти последен етаж в сграда, построена през 1990 година. Жилището е с функционално и удобно
123 500 €(241 545,01 лв.)
(1 470 €/м2) (2 875,54 лв./м2)Площ: 84.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
За частни лица
Плаж на 4 км
Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
Представяме Ви новострояща се жилищна сграда в предпочитания квартал Изгрев на Варна. Районът съчетава спокойна жилищна среда с бърз достъп до централните части на града.
Сградата е проектирана на три надземни етажа, тавански етаж и полуподземно ниво, където са разположени
от 72 900 €(от 142 580,01 лв.)
(1 488 - 1 698 €/м2)(2 910,28 - 3 321 лв./м2)Площ: 46.01 - 113.07 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Тристаен апартамент с централна локация до СУ „Любен Каравелов“
гр. Пловдив , кв. "Каменица 1"
Жилище с отличен потенциал, за ремонт и модернизация в предпочитан район на Пловдив
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на Пловдив – Каменица 1, в непосредствена близост до СУ „Любен Каравелов“, магазини, спирки на градски транспорт и централната част на града.
Жилището се намира на втори
183 400 €(358 699,22 лв.)
(2 108 €/м2) (4 122,98 лв./м2)Площ: 87.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Резервиран
Тристаен апартамент с гледка към борова гора в комплекс „Камелия“
к.к. Пампорово
Ваканционен имот до ски пистите в Пампорово
Представяме Ви прекрасно ваканционно жилище, разположено в един от най-слънчевите ски курорти в България – Пампорово. Имотът се намира в затворен комплекс „Камелия Хотел Пампорово“, отличаващ се с високо качество на строителството, модерна визия и отлична поддръжка.
Локацията
100 000 €(195 583 лв.)
(1 052 €/м2) (2 057,69 лв./м2)Площ: 95.05 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
За частни лица
Лукс
Луксозен жилищен комплекс с модерна визия в София
гр. София , кв. "Дружба 2"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални и впечатляващи мезонети, разположени в сграда с луксозни общи части и отлична локация
Нов луксозен жилищен комплекс, създаден с ясна визия – да предложи висок стандарт на живот, модерна архитектура и усещане за престиж още от първата крачка във входа. Естествено продължение след силния интерес и успешната реализация на предходни проекти на
от 182 735 €(от 357 398,60 лв.)(без ДДС)
(2 200 - 2 350 €/м2)(4 302,83 - 4 596,20 лв./м2)Площ: 79.30 - 200.24 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Плаж на 6 км
Панорамен пентхаус в комплекс Sunset Kosharitsa
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Просторен тристаен апартамент с високи тавани и впечатляващи гледки към морето и планината
Представяме изключителен пентхаус за продажба в комплекс Sunset Kosharitsa, разположен в подножието на Стара планина – място, където спокойствието на природата се съчетава с уюта и комфорта на съвременния дом.
Апартаментът е с площ от 103.77 кв. м. и се намира на последен етаж
118 000 €(230 787,94 лв.)
(1 137 €/м2) (2 224,03 лв./м2)Площ: 103.77 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 1 км
Панорамен тристаен апартамент с морска гледка в Горна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Просторно жилище с престижна локация и комфортно обзавеждане на 1 км от плажа
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен на последен етаж в малък бутиков комплекс в престижния район Траката, само на около 1 км от морето. Сградата е четириетажна, с отлично поддържани общи части и спокойна жилищна среда.
Апартаментът е с обща площ
317 440 €(620 858,68 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 158.72 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Просторен тристаен апартамент с морска панорама в кв. Траката, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Напълно обзаведен дом в затворен комплекс с удобства и престижна локация
Представяме ви елегантен и изключително просторен апартамент с две спални, разположен в малък, бутиков затворен комплекс в един от най-предпочитаните и престижни райони на Варна – кв. Траката. Локацията съчетава най-доброто от крайморския начин на живот – близост до морето,
317 840 €(621 641,01 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 158.92 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 700 м
Панорамни апартаменти в нова сграда в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Двустайни и тристайни апартаменти с южно изложение в малка сграда в Бяла
Предлагаме за продажба последни, просторни жилища с площ от 71 кв. м. до 97 кв. м., разположени на последен (4-ти) етаж в нова жилищна сграда в град Бяла. Сградата е малка и бутикова, без асансьор, с просторно стълбище и южно изложение, осигуряващо прекрасна панорама към морето
от 100 848 €(от 197 241,54 лв.)
(1 200 - 1 400 €/м2)(2 347 - 2 738,16 лв./м2)Площ: 80.27 - 97.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
-2%
Напълно обзаведен тристаен апартамент с паркомясто в района на Лятно кино Тракия
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Апартамент с две спални в малка сграда на четири етажа
Предлагаме за продажба прекрасно завършен и напълно обзаведен апартамент с две спални, разположен на тиха улица в предпочитания район Лятно кино Тракия – зона с отлична инфраструктура, бърз достъп до централната част на града и множество удобства на пешеходно
219 900 €224 900 €430 087,02 лв.439 866,17 лв.
(1 912 €/м2) (3 739,89 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Обзаведен панорамен апартамент с мазе и паркомясто, близо до плажа на Каварна
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в добре поддържания комплекс Kavarna Hills, в крайбрежната зона на град Каварна. Имотът се намира само на няколко минути пеша от плажа, в непосредствена близост до яхтеното пристанище,
89 700 €(175 437,95 лв.)
(951 €/м2) (1 859,24 лв./м2)Площ: 94.36 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Модерен комплекс от две сгради в подножието на Витоша
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни двустаен и тристаен апартаменти с отлична локация в кв. Малинова долина
Луксозно изпълнение, модерен дизайн и отлични разпределения! Изберете дом в комплекс от затворен тип, състоящ се от две сгради с отлична локация в кв. Малинова долина.
Комплексът се състои от две сгради всяка на 4 етажа. За покупка се предлагат двустайни и тристайни жилища,
от 258 000 €(от 504 604,14 лв.)
(2 037 - 2 179 €/м2)(3 984,03 - 4 261,75 лв./м2)Площ: 118.39 - 164.95 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Плаж на 3 км
Бутиков жилищен комплекс сред зеленина в кв. Виница, Варна
гр. Варна , кв. "Виница"
Луксозни апартаменти в „оазис“ от тишина, природа и съвременен комфорт
Нов луксозен жилищен проект в кв. Виница, създаден с идея за хармония между модерния начин на живот и природната среда. Разположен върху терен от 5000 кв. м., комплексът включва две бутикови сгради, заобиколени от иглолистна гора, алеи за разходка и богато озеленени
от 135 000 €(от 264 037,05 лв.)
(1 698 - 2 044 €/м2)(3 321 - 3 997,72 лв./м2)Площ: 78.25 - 172.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент с южно изложение до езерото в Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Жилище с отлична локация, пред Акт 14 – идеално за семейство или инвестиция
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент в един от най-зелените и добре уредени квартали на София – Дружба 1, в непосредствена близост до езерото, метростанция, детски градини, магазини и спирки на градски транспорт. Локацията съчетава спокойствието на паркова среда с
230 000 €(449 840,90 лв.)
(2 054 €/м2) (4 016,44 лв./м2)Площ: 112.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с паркомясто в нова сграда с Акт 14 в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Жилище с две спални и четири тераси в малка бутикова сграда
Апартамент с две спални и паркомясто в кв. Бояна – един от най-предпочитаните райони на София, известен със своята спокойна атмосфера, чист въздух и висок стандарт на живот. Имотът е отличен избор за семейство, което търси простор, комфорт и качествена жилищна среда.
Сградата
216 900 €(424 219,53 лв.)
(2 060 €/м2) (4 028,68 лв./м2)Площ: 105.30 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Нова сграда в кв. Левски - качество, комфорт и функционалност
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Просторни жилища близо до всички градски удобства
С удоволствие ви представяме новия жилищен проект в кв. Левски, гр. Варна – съвременна сграда, която съчетава качество, комфорт и функционалност на едно от най-добрите местоположения в града.
Сграда с визия и удобства за съвременния градски живот!
Разположена в тих и
от 144 000 €(от 281 639,52 лв.)
(2 028 - 2 215 €/м2)(3 966,42 - 4 332,16 лв./м2)Площ: 71.00 - 107.80 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 200 м
Green Life Secret Garden/Грийн Лайф Сикрет Гарден
гр. Созопол , до плаж Каваци
Нови апартаменти с 1, 2 или 3 спални в мини курорт разположен до плаж „Каваците“
Състоящ се от няколко фази, мини курортът е разположен до плаж „Каваците“, едва на 2 км. от древния град Созопол и на 5 км от курортите Дюни и Черноморец. Комплексът се радва на собствен частен плаж от златист пясък, където са осигурени спокойствие и възможност за релаксация на
от 102 900 €(от 201 254,91 лв.)
(1 325 - 1 798 €/м2)(2 591,47 - 3 516,58 лв./м2)Площ: 65.07 - 125.56 м2
гр. Шумен , кв. "Гривица"
Обзаведен тристаен апартамент на две нива, южно изложение
Предлагаме за продажба просторен и светъл тристаен апартамент тип мезонет, разположен в тих и предпочитан район на гр. Шумен – кв. Гривица.
Жилището е част от сграда ново строителство с асансьор и отлично поддържани общи части, като се отличава с изцяло южно
170 000 €(332 491,10 лв.)
(1 717 €/м2) (3 358,50 лв./м2)Площ: 99.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Тристаен апартамент с гледка към планината в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Светъл и просторен апартамент в модерна, енергийно ефективна сграда с Акт 16, на пешеходно разстояние от метро и Paradise Center
Разгледайте нашето ново предложение за тристаен апартамент, впечатляващ с функционално разпределение, естествена светлина и усещане за простор – дом, създаден за пълноценен начин на живот в динамичната градска среда на южна София. Имотът е част от съвременна сграда с Акт 16 от
438 000 €(856 653,54 лв.)
(3 369 €/м2) (6 589,64 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Наем
-5%
Просторен апартамент с топ локация в района на НДК
гр. София , кв. "Център"
Стилен дом с две спални, вътрешен двор и отлична градска среда до бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“
Предлагаме под наем елегантен и функционален апартамент, разположен в една от най-предпочитаните централни части на София – в непосредствена близост до бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“ и на пешеходно разстояние от НДК.
Имотът (87 кв.м.) се намира на 2/6 етаж в добре поддържана
750 €/месец790 €1 466,87 лв./месец1 545,11 лв.
(8,62 €/м2) (16,86 лв./м2)Площ: 87.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
-6%
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент в модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Премиум качество, функционално разпределение и отлична локация
Тристаен апартамент с обща площ от 97.99 кв.м. (80.44 кв. м. чиста площ + 17.55 кв. м. общи части), разположен в нова модерна жилищна сграда в един от най-предпочитаните южни квартали на София – Манастирски ливади.
Апартаментът е проектиран с акцент върху комфорта и
294 000 €313 568 €575 014,02 лв.613 285,70 лв.
(3 000 €/м2) (5 868,09 лв./м2)Площ: 97.99 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Мезонет в ж.к. Възраждане, Бургас
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Апартамент на две нива в близост до централната градска част
Предлагаме за продажба уютен и функционален мезонет, разположен в един от най-предпочитаните райони на Бургас – ж.к. Възраждане. Имотът се намира на удобно и комуникативно място, в непосредствена близост до училища, ресторанти, бул. Княгиня Мария Луиза и бул. Сан Стефано, както и
145 000 €(283 595,35 лв.)
(1 933 €/м2) (3 781,27 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 5,6
Тип на имота:
Мезонет
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с гледка море в комплекс Калиакрия Ризорт
гр. Каварна , гр. Балчик
Имот на първа линия с басейн и панорамни гледки към морето и залива на Каварна
Предлагаме за продажба готов за нанасяне тристаен апартамент в затворен комплекс Калиакрия Ризорт, разположен на първа линия от морето. Имотът предлага невероятни гледки към вътрешния двор с басейн и към морето, с живописни панорами към голф игрището „Трейшън Клиф“ на Гари Плеър
129 000 €(252 302,07 лв.)
(1 037 €/м2) (2 029,13 лв./м2)Площ: 124.34 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Голям апартамент в емблематичния комплекс Емералд Спа Ризорт
с. Равда
Апартамент с 2 спални и голяма тераса за целогодишно ползване
Обзаведен апартамент в комплекс "Емералд Бийч Ризорт § Спа" / Emerald Beach Resort & Spa, разположен на първа линия на морето, в южната част на курорт Равда, на 15 км от летище Бургас и само на 5 км от Слънчев Бряг. Курортното селище предлага спокойна жилищна сред здравословен и
76 900 €(150 403,33 лв.)
(531 €/м2) (1 038,12 лв./м2)Площ: 144.88 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Модерен жилищен комплекс с Акт 14 в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Начин на живот с перспектива - енергиен клас А, комфорт, устойчивост и инвестиционен потенциал
Изберете своя нов дом в южната част на София, разположен в район с ниско застрояване и усещане за простор. Сградата е с издаден Акт 14, което гарантира сигурност за бъдещите собственици и инвеститори. Големите прозорци и озеленените външни пространства създават светла и спокойна
от 109 362 €(от 213 893,48 лв.)
(1 900 - 5 000 €/м2)(3 716,08 - 9 779,15 лв./м2)Площ: 49.71 - 153.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Модерен градски силует в широк център, на минути от метростанция и парк
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Премиум жилища, зелени пространства и отлична локация в една впечатляваща сграда
Представяме ви един впечатляващ нов проект в централната градска част на София – съвременна жилищна сграда, която обединява лукс, архитектурна естетика и изключителна функционалност. Проектирана до последния детайл, тя предлага рядко срещана комбинация от просторни жилища,
от 316 576 €(от 619 168,84 лв.)
(2 300 - 3 204 €/м2)(4 498,41 - 6 266,48 лв./м2)Площ: 115.06 - 308.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Функционален тристаен апартамент в широкия център на Плевен
гр. Плевен , кв. "Широк център"
Готов за нанасяне дом с две спални и отлична локация
Предлагаме за продажба стилно завършен и функционално разпределен апартамент с две спални, разположен в широкия център на Плевен – район, който съчетава удобство, добра инфраструктура и лесен достъп до ключови точки в града.
Жилището е с площ от 89 кв.м, разположено на втори
183 000 €(357 916,89 лв.)
(2 056 €/м2) (4 021,54 лв./м2)Площ: 89.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Лукс
Тристаен апартамент в нова сграда в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Модерен дом с отлична локация до метро и бърз достъп до центъра на София
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Хаджи Димитър, разположен в една от най-предпочитаните зони на столицата, съчетаваща удобна комуникация, зелена среда и бърз достъп до централните части на града.
Жилището е с обща площ 107.94 кв. м.
285 000 €(557 411,55 лв.)
(2 640 €/м2) (5 164,09 лв./м2)Площ: 107.94 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Луксозен комплекс от 13 сгради с 30 дка зелени площи, 9 детски площадки и 18 търговски обекта
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Модерни градски жилища до Ловен парк, с удобен достъп до метростанция Витоша
Kомплекс, хармонично вписан в средата, в която е ситуиран, разположен в една от най-съвременните зони на гр. София – район Лозенец. Елегантните, изчистени обеми и естествените материали, дават възможност на всеки да се потопи в атмосферата на комплекса.
В комплекса са
от 280 000 €(от 547 632,40 лв.)(без ДДС)
(2 492 - 5 866 €/м2)(4 873,93 - 11 472,90 лв./м2)Площ: 76.08 - 308.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 5 км
Напълно обзаведен тристаен апартамент с личен СПА център
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Имот в сграда с басейн и паркинг
Предлагаме за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен на първи партерен етаж в малък затворен комплекс с контролиран достъп, басейн и малък паркинг.
Апартаментът е с площ от 150 кв.м (чиста площ 134.5 кв.м + общи части 15.5 кв.м) и предлага следното
200 000 €(391 166 лв.)
(1 333 €/м2) (2 607,77 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна