Тристайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 16
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Ексклузивно
изгодно
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент до Северен парк в кв. Свобода
гр. София , кв. "Свобода"
Голям апартамент с отделна кухня и две спални до парк и удобен транспорт
Предлагаме за продажба просторен и отлично поддържан тристаен апартамент, разположен в един от най-зелените и спокойни райони на гр. София – кв. Свобода, в непосредствена близост до Северен парк.
Жилището се намира на пети етаж в добре поддържана сграда и предлага комфортна
179 500 €(351 071,49 лв.)
(2 030 €/м2) (3 970,05 лв./м2)Площ: 88.43 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
Модерен затворен комплекс в кв. Овча купел 2
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Съвременен проект в полите на Витоша с отлична локация до метро
Представяме Ви нов модерен жилищен комплекс, разположен в югозападната част на София, в полите на Витоша, в бързо развиващия се квартал Овча купел 2. Комплексът е проектиран като затворена среда с контролиран достъп, предлагаща високо качество на живот, сигурност и комфорт за
от 113 000 €(от 221 008,79 лв.)(без ДДС)
(1 614 - 1 916 €/м2)(3 156,71 - 3 747,37 лв./м2)Площ: 62.33 - 102.23 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Плаж на 8 км
Тристаен апартамент във Варна, кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Обзаведено жилище с функционално разпределение и отлична локация в поддържана сграда
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в кв. Възраждане 1, гр. Варна – имот с практично разпределение, добра осветеност и удобна градска локация, подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция.
Жилището е с площ от 74 кв. м. и се намира на осми етаж от осем в
139 900 €(273 620,62 лв.)
(1 891 €/м2) (3 697,58 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Ски лифт на 50 м
Резервиран
Тристаен апартамент в комплекс Манастира 3 / Monastery 3
к.к. Пампорово
Комфортно обзаведено ваканционно жилище до ски лифта в Пампорово с прекрасна панорама
Готов за нанасяне планински дом с прекрасна панорама в живописния ски курорт Пампорово. Имотът е част от затворен комплекс "Манастира 3", в района на Студенец, в непосредствена близост до ски лифтовете (50 м) до връх Снежанка и ски пистите на популярния курорт.
Имотът се
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 181 €/м2) (2 309,37 лв./м2)Площ: 93.16 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Наем
Плаж на 3 км
Тристаен апартамент под наем в района на Чаталджа, гр. Варна
гр. Варна , кв. "Чаталджа"
Напълно обзаведено жилище с отлична локация
Търсите нов дом под наем във Варна, който съчетава удобство, пространство и отлична локация? Представяме ви тристаен апартамент в района на Чаталджа – предпочитано място за живеене с бърз достъп до центъра и всички градски удобства.
Жилището е с площ от 115 кв.м и се намира на
1 220 €/месец(2 386,11 лв./месец)
(11 €/м2) (20,75 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Тристаен апартамент с функционално разпределение в гр. Правец
гр. Правец
Просторно жилище с удобна локация и отлична среда за живеене в кв. Север
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен в тих и добре уреден район на гр. Правец – кв. Север. Имотът се отличава с удобно и практично разпределение, подходящо както за семейство, така и за хора, търсещи повече пространство и комфорт.
Жилището е с обща
125 000 €(244 478,75 лв.)
(1 671 €/м2) (3 268 лв./м2)Площ: 74.81 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Лукс
Висок клас строителство в центъра на гр. Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
16-етажна сграда с модерна архитектура и просторни апартаменти
Още едно архитектурно бижу в централна част на град Пловдив.
Жилищна сграда с модерна архитектура изцяло насочена към удовлетворяването на потребностите на съвременния човек в динамиката на града. Комфортни домове с централна локация, съчетаващи изискан и модерен дизайн,
от 294 872 €(от 576 719,50 лв.)
(2 220 €/м2) (4 341,79 лв./м2)Площ: 132.83 - 132.83 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Етаж от къща с двор в кв. Банево, Бургас
гр. Бургас , кв. "Банево"
Просторен имот с добро изложение, полусутерен и потенциал за модерен дом по ваш вкус
Предлагаме за продажба етаж от къща с двор в кв. Банево, гр. Бургас – имот с отличен потенциал за преобразяване в уютен семеен дом, разположен в спокоен и зелен район, предпочитан за целогодишно живеене.
Жилището е част от масивна къща, построена през 1970 г., и разполага със
Наем
Плаж на 500 м
Обзаведен тристаен апартамент под наем в к.к. Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Апартамент с нова кухня, офис кът и тераса с барбекю в малък комплекс с басейн
Търсите имот под наем в спокоен морски район, който съчетава удобство, уют и възможност за работа от вкъщи? Представяме ви напълно обзаведен тристаен апартамент в к.к. Слънчев бряг.
Жилището е с площ от 85 кв.м и се намира в добре поддържана сграда, построена през 2006 г.
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(7,65 €/м2) (14,96 лв./м2)Площ: 85.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Плаж на 2 км
Тристаен апартамент до Борисовата градина в кв. Възраждане
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Светъл и просторен апартамент в широкия център на гр. Бургас
Предлагаме за продажба светъл и просторен тристаен апартамент, разположен в широкия център на Бургас – кв. Възраждане, в непосредствена близост до Борисовата градина. Локацията съчетава спокойствие, зеленина и удобен достъп до всички ключови точки в града.
Жилището е след
260 000 €(508 515,80 лв.)
(2 364 €/м2) (4 622,87 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Мариян Димитров
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Висок клас жилищен комплекс в кв. Прослав
гр. Пловдив , кв. "Прослав"
Комфортни градски апартаменти в най-зеления квартал на Пловдив
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в един от най-зелените и предпочитани райони на Пловдив, на втора линия от главна улица, което гарантира спокойствие, тишина и същевременно отлична комуникация с града. В непосредствена близост ще откриете училище, супермаркети,
от 62 200 €(от 121 652,63 лв.)
(1 149 - 1 827 €/м2)(2 247,25 - 3 573,30 лв./м2)Площ: 48.76 - 141.85 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Лукс
Плаж на 2 км
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в нова сграда в централната част на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Напълно обзаведен имот с възможност за покупка на двойно паркомясто
Предлагаме за продажба напълно обзаведен апартамент с две спални, разположен в новопостроена сграда с Акт 16 в централната част на град Варна. Имотът съчетава простор, висок клас изпълнение и модерни удобства, което го прави отличен избор както за семеен дом, така и за покупка с
398 000 €(778 420,34 лв.)
(2 992 €/м2) (5 852,78 лв./м2)Площ: 133.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в комуникативния кв. Дружба 2
гр. София , кв. "Дружба 2"
Просторен градски дом до супермаркет Лидъл, магазин Джъмбо, бул. Цариградско шосе
Представяме ви нова жилищна сграда в кв. Дружба 2 – район с отлично развита инфраструктура, удобен градски транспорт и бърз достъп до ключови точки на София. Локацията е особено подходяща както за собствено ползване, така и за инвестиция, благодарение на добрата среда за живот,
от 108 830 €(от 212 852,98 лв.)
(2 145 - 2 824 €/м2)(4 195,26 - 5 523,26 лв./м2)Площ: 50.74 - 139.47 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Качествени апартаменти с просторна и комфортна жилищна площ до градски удобства
Изберете своя нов дом в луксозна жилищна сграда на шест надземни и един подземен етаж в кв. Манастирски Ливади-Изток, с удобен достъп до бул. България, бул. Тодор Александров, Околовръстен път, България Мол, МБАЛ Св. София, ресторанти, магазини и други градски удобства.
В
от 199 500 €(от 390 188,09 лв.)(без ДДС)
(2 445 - 3 726 €/м2)(4 782 - 7 287,42 лв./м2)Площ: 81.61 - 180.64 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в процес на строителство в кв. Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Комуникативни апартаменти в близост до бул. "Сливница" и бул. "Петър Дертлиев"
Представяме Ви нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10, разположена в близост до бул. „Сливница“ и бул. „Петър Дертлиев“ – локация с бърз достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, метро, търговски обекти, учебни заведения и зони за отдих. Проектът е отлична възможност както
от 87 487 €(от 171 109,70 лв.)
(1 850 - 2 290 €/м2)(3 618,29 - 4 478,85 лв./м2)Площ: 47.29 - 123.20 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Плаж на 250 м
Апартамент с две спални в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Обзаведен ваканционен имот на 3 минути от плажа с отличен потенциал
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в поддържания комплекс Kavarna Hills, разположен в крайбрежната зона на гр. Каварна, само на 3 минути пеша от плажа. Локацията е особено атрактивна – в близост до яхтеното пристанище, ресторанти, магазини и заведения, което прави имота
76 500 €(149 621 лв.)
(898 €/м2) (1 755,70 лв./м2)Площ: 85.22 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Готово за нанасяне жилище в крайбрежна зона на 3 минути до плажа
Тристаен аапартамент в модерния затворен комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills в крайбрежната зона, на 1.5 км до Каварна и на 3 минути до плажа на красивия морски град.
Комплексът се намира в 40 минути път с кола до морската столица Варна (65 км), на около 30 км от морски
82 000 €(160 378,06 лв.)
(868 €/м2) (1 696,76 лв./м2)Площ: 94.52 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
-6%
Апартамент за продажба в кв. Кючук Париж, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Кючук Париж"
Просторен апартамент с три спални и мазе в утвърден жилищен район
Многостаен апартамент в Кючук Париж на ул. Георги Кирков, тихо място. Малка 4-етажна кооперация от само 3 апартамента - по един на етаж, монолитно стоманобетонно строителство от преди 35 год., реална чиста жилищна площ 130 кв. м. + допълнително 23 кв. м. изба (153 кв. м.) +
230 000 €245 000 €449 840,90 лв.479 178,35 лв.
(1 769 €/м2) (3 460,31 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Модерен проект с комфортни жилища, качествено строителство и отлична локация до бул. „Сливница“
Представяме Ви нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10, разположена в близост до бул. „Сливница“ и бул. „Петър Дертлиев“. Локацията осигурява удобен достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, магазини и всичко необходимо за съвременния градски начин на живот. Проектът е
от 122 174 €(от 238 951,57 лв.)
(1 850 €/м2) (3 618,29 лв./м2)Площ: 66.04 - 113.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
West Residence – висок стандарт на модерния градски живот в кв. Левски
гр. София , кв. "Левски"
Модерна архитектура, добра локация и ограничен брой апартаменти в сърцето на развиващ се район в столицата
West Residence не е просто нова сграда – това е внимателно създадена концепция за съвременен живот, в която архитектура, комфорт и локация се срещат в перфектен баланс.
Дом, който се усеща различно за хора търсещи нещо повече от квадратни метри – качество, спокойствие и
от 175 362 €(от 342 978,26 лв.)
(1 600 - 2 400 €/м2)(3 129,33 - 4 693,99 лв./м2)Площ: 79.71 - 208.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 250 м
Апартамент с две спални и хубава гледка в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Обзаведен ваканционен имот на 3 минути от плажа с отличен потенциал за лично ползване и отдаване под наем
Тристаен апартамент в поддържания комплекс Kavarna Hills, разположен в крайбрежната зона на гр. Каварна – само на 3 минути пеша от плажа, в непосредствена близост до яхтеното пристанище, ресторанти, магазини и заведения. Това е имот, който съчетава отлична морска локация,
83 000 €(162 333,89 лв.)
(865 €/м2) (1 690,98 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Нова сграда с Акт 14 в близост до парк и езеро в кв. Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Комфортни жилища с пешеходен достъп до метростанция, болница, училище
Нов жилищен комплекс с Акт 14 в интензивно обновяващия се район – жк Дружба 1, с отлична локация в близост до парк с езеро, много зелени площи, 28-ми ДКЦ, детски градини, училища, метростанция Искърско шосе, други удобни спирки на редовния градски транспорт, магазини, кафенета,
от 283 104 €(от 553 703,30 лв.)
(1 944 €/м2) (3 802,12 лв./м2)Площ: 145.63 - 145.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
изгодно
Плаж на 300 м
Тристаен апартамент в Каварна Парадайз/Kavarna Paradise
гр. Каварна
Просторно жилище с красива гледка на 3 минути от плажа
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент в добре поддържания затворен комплекс Каварна Парадайз, разположен в крайбрежната зона на Каварна. Комплексът се намира само на 3 минути пеша от плажа и на около 1.5 км от центъра на града, което осигурява спокойна атмосфера и
66 000 €(129 084,78 лв.)
(737 €/м2) (1 441,64 лв./м2)Площ: 89.54 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 80 м
Луксозен комплекс Солемаре / Solemare residences с прекрасна морска панорама
гр. Ахелой
Модерни морски апартаменти на първа линия с комфортна жилищна среда, удобства и потенциал за отдаване под наем
Разположен на живописния морски бряг в гр. Ахелой, само на 80 метра от брега и на 15 минути от Слънчев бряг, комплекс СолеМаре / Solemare residences съчетава съвременен комфорт и природна красота, прекрасни панорамни гледки и модерни удобства, което го прави както атрактивен за
от 57 708 €(от 112 867,04 лв.)
(1 408 - 2 560 €/м2)(2 753,81 - 5 006,92 лв./м2)Площ: 36.87 - 205.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Нова жилищна сграда в кв. Младост 1
гр. София , кв. "Младост 1"
Модерна архитектура, високо качество на изпълнение и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните райони на столицата – кв. Младост 1 в София. Отлично съчетание от модерна визия, функционални жилища и висок клас строителство, осигуряващи комфортна среда за живот и отлична инвестиционна стойност.
Сградата е
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(3 079 - 3 266 €/м2)(6 022 - 6 387,74 лв./м2)Площ: 55.58 - 147.95 м2
гр. София , кв. "Банишора"
Модерен проект с ограничен брой апартаменти и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект – малка сграда с апартаменти, разположена в един от комуникативните райони на София – кв. Банишора. Проектът предлага модерна архитектура, висококачествени материали и ограничен брой жилища, което осигурява спокойна и комфортна среда за
от 215 825 €(от 422 117,01 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 86.33 - 202.87 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Ски лифт на 200 м
Луксозно обзведен тристаен апартамент в Пампорово
к.к. Пампорово
Комфортен апартамент на 200 м от лифт Студенец 1 в популярния ски курорт
Предлагаме за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в един от най-популярните български зимни курорти – Пампорово. Имотът се намира само на 200 метра от ски лифт Студенец 1, което осигурява бърз и удобен достъп до пистите и прави жилището отличен избор както
97 900 €(191 475,76 лв.)
(1 316 €/м2) (2 572,91 лв./м2)Площ: 74.42 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
изгодно
Плаж на 300 м
Тристаен апартамент с хубава гледка до плажа в Каварна
гр. Каварна
Напълно обзаведено жилище в поддържан комплекс
Предлагаме за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в крайбрежната зона на Каварна, само на около 3 минути пеша от плажа. Имотът се намира в добре поддържан комплекс, предлагащ спокойна атмосфера и отлични условия за почивка.
Апартаментът е построен през
66 000 €(129 084,78 лв.)
(763 €/м2) (1 492,14 лв./м2)Площ: 86.51 м2 Партер
Резервиран
Апартамент с две спални в престижен комплекс до морето и голф игрища
гр. Каварна , гр. Балчик
Тристайно жилище с гледка към морето в комплекс Kaliakria Resort
Просторен апартамент с две спални, разположен на втори етаж в престижния ваканционен комплекс Kaliakria Resort – едно от най-красивите и предпочитани места по Северното Черноморие. Апартаментът е с обща застроена площ от 129.46 кв. м. и впечатлява с функционално разпределение,
107 000 €(209 273,81 лв.)
(827 €/м2) (1 616,51 лв./м2)Площ: 129.46 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
изгодно
Напълно обзаведен ваканционен дом сред иглолистните гори на Рила - комплекс „Магнолия“
Близо до гр. Сапарева баня , с. Паничище
Просторен апартамент с две спални в ски курорт Паничище
Просторен ваканционен апартамент с две спални, разположен в живописния ски курорт Паничище, на самата граница на Национален парк Рила. Имотът е част от затворения комплекс „Магнолия“, разположен сред красиви иглолистни гори и предлагащ спокойствие, чист планински въздух и
89 000 €(174 068,87 лв.)
(846 €/м2) (1 654,96 лв./м2)Площ: 105.18 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец