Тристайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 19
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
-5%
Кокетен апартамент в района на Захарни заводи
гр. Горна Оряховица
Реновирано жилище в тих и спокоен район
Открийте уют и спокойствие в този прекрасно обзаведен апартамент, разположен в идиличния и тих район на Захарни заводи в Горна Оряховица. Със своите 57 кв. м. жилищна площ, този апартамент предлага перфектната комбинация от стил, комфорт и функционалност, като е напълно готов да
69 000 €73 000 €134 952,27 лв.142 775,59 лв.
(1 211 €/м2) (2 367,58 лв./м2)Площ: 57.00 м2
Тип на имота:
Апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент в началото на кв. Тракия
гр. Шумен , кв. "Тракия"
Функционално жилище с подобрения, външна изолация и комуникативна локация
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен в началото на кв. Тракия в гр. Шумен – район, който се оформя като един от най-предпочитаните както за живеене, така и за инвестиция. Жилището се намира в панелна сграда от периода 1980–1989 г., на 4-и етаж от общо 8, с добре
94 077 €(183 998,62 лв.)
(1 344 €/м2) (2 628,55 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
За частни лица
Тухлен апартамент с гараж в топ центъра на Шумен
гр. Шумен , кв. "Пожарната"
Просторно жилище с отлично разпределение, подобрения и отлична локация
Представяме ви изключително просторен и функционален тухлен апартамент, разположен на ул. Стефан Янев – в сърцето на град Шумен, в непосредствена близост до Пожарната, централната пешеходна зона и всички ключови градски удобства. Имотът се намира на 2-ри етаж в четириетажна
182 000 €(355 961,06 лв.)
(1 238 €/м2) (2 421,50 лв./м2)Площ: 147.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Плаж на 800 м
Напълно обзаведен ваканционен апартамент в Касандра / Kasandra в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Апартамент с две спални в целогодишно работещ комплекс.
Прекрасен напълно обзаведен ваканционен апартамент с две спални в комплекс “Касандра” – идеалният избор за комфорт и спокойствие до морето!
Представяме ви чудесен тристаен апартамент с обща площ от 89 кв.м., разположен на първи (не e партерен) жилищен етаж в добре поддържан
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 180 €/м2) (2 307,44 лв./м2)Площ: 89.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент в комплекс в кв. Христо Смирненски
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Апартамент ново строителство на бул. Пещерско шосе
Предлагаме за продажба 3-стаен апартамент в жилищен комплекс в кв. Христо Смирненски, на бул. „Пещерско шосе“. Локацията осигурява бърз достъп до центъра на града, училища, детски градини, медицински заведения и търговски обекти.
Апартаментът е с обща площ от 106,5 кв.м (чиста
187 563 €(366 841,34 лв.)
(1 760 €/м2) (3 442,26 лв./м2)Площ: 106.57 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Пететажна жилищна сграда на 500 м от Нов Български Университет
гр. София , кв. "Овча купел"
Нови апартаменти със спокойна и сигурна жилищна среда близо до парк, детски градини, училища, магазини
Последни налични апартаменти с 1 или 2 спални в тихия и зелен квартал Овча купел в югозападната част на столицата в подножието на Витоша планина. Имотът гарантира спокойствие и сигурност, разположен на 500 м от НБУ и в близост до парк, детски градини, училища, болница,
от 270 000 €(от 528 074,10 лв.)
(2 037 €/м2) (3 984,26 лв./м2)Площ: 132.54 - 132.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Резервиран
Тристаен апартамент с дворни пространства до парк Въртопо
гр. София , кв. "Малинова долина"
Жилище с две спални в нова сграда в близост до Ринг Мол и IKEA
Представяме апартамент с две спални в модерна жилищна сграда в един от перспективните райони на София – кв. Малинова долина. Тук стилната архитектура, функционалните разпределения и градска среда се обединяват, за да създадат отличен дом – тих, комфортен и удобен.
Разположена
166 000 €(324 667,78 лв.)
(1 957 €/м2) (3 827,28 лв./м2)Площ: 84.83 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Сграда в процес на строителство в Черноморец
гр. Черноморец
Апартаменти ново строителство близо до плажа в местност Акра
Жилищната сграда се намира на 50м от централния плаж на Черноморец, местност „Акра“, община Созопол. Благодарение на уникалното си разположението, скалистите брегове и кристално чистата морска вода, районът предлага превъзходни условията за гмуркане и наблюдаване на подводни
от 44 208 €(от 86 463,33 лв.)
(1 200 - 1 270 €/м2)(2 347 - 2 483,90 лв./м2)Площ: 36.84 - 111.33 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 550 м
Етаж от къща на 550 м от плажа в гр. Поморие
гр. Поморие
Тристаен апартамент в центъра на старата част на града
Представяме ви изключителна възможност за покупка на етаж от къща, разположен в историческата и най-търсена част на град Поморие. Имотът се намира само на минути пеша от морския бряг, в тиха и същевременно комуникативна зона, заобиколена от автентична архитектура, лечебни
199 000 €(389 210,17 лв.)
(1 970 €/м2) (3 853,57 лв./м2)Площ: 101.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 600 м
Тристайно жилище със собствен двор в приморския град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Самостоятелен етаж от новопостроена къща с Акт 16 в централната градска част
Представяме на вашето внимание самостоятелен етаж от къща със собствен двор (155 кв.м.) и паркоместа в централната част на град Бяла, с Акт 16 от 2025 г. Характеризира се с пешеходен достъп до плажа (10 минути), в близост до магазини и ресторанти, както и други удобства на
135 000 €(264 037,05 лв.)
(1 350 €/м2) (2 640,37 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Панорамен тристаен апартамент с гледка към морето в кв. Галата
гр. Варна , кв. "Галата"
Модерно жилище в нов затворен комплекс с охрана, зелени площи и детска площадка
Предлагаме за продажба просторен и светъл тристаен апартамент с панорамна гледка към морето, разположен в новострояща се сграда в квартал Галата – един от най-тихите и зелени райони на Варна.
Сградата е част от модерен затворен комплекс, състоящ се от четири шестетажни жилищни
167 950 €(328 481,65 лв.)
(1 650 €/м2) (3 227,69 лв./м2)Площ: 101.77 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
-3%
Просторен двустаен апартамент с панорамна гледка в кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Панелно жилище за ремонт с удобен достъп до метростанция и Община Младост 3
Представяме на вашето внимание просторен двустаен апартамент, предлагащ практично жилищно пространство в добре устроен район на столицата - кв, Младост 4, близо до бул. Александър Малинов, супермакет Лидъл, търговски център Принцес, парк, учебни заведения, с удобен достъп до
157 000 €162 000 €307 065,31 лв.316 844,46 лв.
(2 427 €/м2) (4 747,45 лв./м2)Площ: 64.68 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Бутикова сграда на абсолютна първа линия в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Нов еталон за морски лукс, изящна архитектура и изживяване на световно ниво
Представяме един от най-елегантните и висококатегорийни проекти по българското Черноморие – нова бутикова сграда, разположена на самия бряг. Проектът съчетава впечатляваща съвременна архитектура, смела дизайнерска линия, панорамни тераси и ексклузивен набор от жилища – студиа,
от 298 035 €(от 582 905,79 лв.)
(5 000 - 7 000 €/м2)(9 779,15 - 13 690,81 лв./м2)Площ: 54.19 - 325.65 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 7 км
Двустаен апартамент за ремонт с потенциал в кв. Младост
гр. Варна , кв. "Младост 2"
Имот в поддържана сграда в един от предпочитаните райони на град Варна
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в един от най-удобните и предпочитани райони на града – кв. Младост. Жилището се намира в панелна сграда, удобно ситуирана в близост до магазини, спирки на градския транспорт, училища и всички необходими градски
130 000 €(254 257,90 лв.)
(2 167 €/м2) (4 237,63 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Партерен тристаен апартамент със собствен двор в модерен комплекс от затворен тип
гр. Пловдив , кв. "Остромила"
Дом в затворен комплекс с удобства на тихо и уютно място с модерна инфраструктура и комуникативна локация
Предлагаме ви изключително атрактивен партерен тристаен апартамент, разположен в един от най-новите и модерни комплекси от затворен тип, отличаващ се със стилна архитектура, контролиран достъп, жива охрана, озеленен вътрешен двор и видеонаблюдение. Тук ще намерите среда,
177 000 €(346 181,91 лв.)
(1 662 €/м2) (3 250,53 лв./м2)Площ: 106.50 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Плаж на 4 км
Нови жилища в луксозна сграда с Акт 16 в централната част на Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Апартаменти с 1, 2, 3 спални и външни паркоместа с лесен достъп до Св. Св. Константин и Елена
Предлагаме за продажба апартаменти в новопостроена сграда в централната част на кв. Виница. Отлична локация на пешеходно разстояние от центъра на квартала и основни булеварди, осигуряващи бърз достъп до центъра на Варна.
Сградата се състои от сутеренно ниво с подземни гаражи
от 145 000 €(от 283 595,35 лв.)
(1 330 - 1 870 €/м2)(2 601,25 - 3 657,40 лв./м2)Площ: 77.53 - 159.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
Двустаен обзаведен апартамент в кв. Погребите, Варна
гр. Варна , кв. "Погреби"
Светъл и функционален имот с подобрения, в сграда с асансьор
Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент, разположен в панелна сграда с поддържани общи части и контролиран достъп, в предпочитания за живеене квартал Погребите, гр. Варна.
Жилището се намира на четвърти етаж и предлага удобно разпределение и функционално
134 500 €(263 059,14 лв.)
(2 242 €/м2) (4 384,32 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Светъл и просторен апартамент до Природоматематическата гимназия
гр. Шумен , кв. "Център"
Ремонтиран апартамент с външна изолация, хубава гледка и централна локация в гр. Шумен
Предлагаме за продажба светъл и просторен апартамент с две спални и централна локация на тиха улица в близост до Профилирана природоматематическа гимназия „Нанчо Попович“, основно училище, супермаркет, МБАЛ Шумен, магазини, офиси и др.
Апартаментът (застроена площ 62 кв.м.) е
118 000 €(230 787,94 лв.)
(1 903 €/м2) (3 722,39 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Новострояща се сграда в район на Пети километър, гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Пети километър"
Жилища качествено строителство в тих и спокоен район до основна артерия, водеща към центъра на града
Изберете своя нов дом в комплекс от затворен тип без такса поддръжка в гр. Бургас, район Пети километър, близо до спирка на градския транспорт, множество хипермаркети, които могат да задоволят нуждите на всяко домакинство, както и до основна пътна артерия, водеща към центъра на
от 79 400 €(от 155 292,90 лв.)
(1 267 - 1 382 €/м2)(2 478,04 - 2 702,96 лв./м2)Площ: 60.50 - 103.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Красива и функционална новострояща се сграда на 500 м от морето
гр. Поморие
Сграда в тих и спокоен квартал в близост до центъра и до комплексите за рехабилитация на Поморие
Функционално разпределени апартаменти с 1 или 2 спални в новострояща се жилищна сграда с гаражи в тих и спокоен квартал на град Поморие, на 500 м от морето, в близост до центъра и до комплексите за рехабилитация.
Компактните жилища предлагат оптимално използване на
от 88 920 €(от 173 912,40 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 59.28 - 106.74 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Многофункционална жилищна сграда в сърцето на кв. Възраждане
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Съвременен стил, отлична локация и функционални жилища в централната част на града
Нова шестетажна многофункционална жилищна сграда, разположена в един от най-търсените и динамично развиващи се райони на града — кв. Възраждане. Проектът съчетава модерен архитектурен дизайн, високо качество на строителство и изключително комуникативна локация, което го превръща
от 245 404 €(от 479 968,51 лв.)
(1 900 €/м2) (3 716,08 лв./м2)Площ: 129.16 - 129.16 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 150 м
Сграда с последни апартаменти с Акт 16 в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Последни апартаменти за продажба на метри от пристанище „Сарафово“
Жилищен комплекс на пет етажа отличаващ се с модерна и красива фасада. Удобна локация, в старата част на квартал Сарафово, място подходящо както за постоянно живеене, така и за инвестиция. В изключителна близост се намира един от най-хубавите плажове на квартала. Комфортно и
от 188 000 €(от 367 696,04 лв.)
(1 138 - 1 456 €/м2)(2 225,73 - 2 847,69 лв./м2)Площ: 129.11 - 316.33 м2
гр. София , кв. "Симеоново"
Апартаменти с прекрасни гледки и близост до Витоша планина
Нова жилищна сграда сред зеленина и чист въздух на границата с Природен Парк Витоша в кв. Симеоново. Отлични апартаменти с удобни разпределения в район, гарантиращ спокойствие, сиryрност, здравословен начин на живот.
Прекрасни гледки към София и планината, лесен и бърз достъп
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(2 465 - 2 516 €/м2)(4 821,12 - 4 920,87 лв./м2)Площ: 70.08 - 139.71 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Висок клас жилищен проект с отлична локация в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторни жилища с морска гледка, удобни гаражи и паркоместа
Представяме на вашето внимание нов жилищен проект в кв. Виница, под ул. Цар Борис III, близо до тенис кортове и конна база, фитнес, супермаркет и други градски удобства. Проектът педставлява шестетажна сграда с два входа с контролиран достъп, състоящи се от едностайни,
от 102 550 €(от 200 570,37 лв.)
(1 440 - 1 657 €/м2)(2 816,40 - 3 240,81 лв./м2)Площ: 61.88 - 144.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
-9%
За частни лица
Плаж на 250 м
Резервиран
Tристаен апартамент на две нива до плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Светъл и топъл апартамент с обзавеждане и красива гледка към морето
Предлагаме за продажба светъл и топъл тристаен апартамент на две нива, разположен на пет минути от плажа на гр. Бяла. Имотът е част от малък, целогодишно населен комплекс с басейн и получен Акт 16.
Жилището (обща площ 109.88 кв.м., чиста площ - 92.31 кв.м.+ общи части - 12.57
82 000 €90 000 €160 378,06 лв.176 024,70 лв.
(782 €/м2) (1 529,16 лв./м2)Площ: 104.88 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Луксозна и модерна жилищна сграда в м-т Гърдова глава
гр. София , кв. "м-т Гърдова глава"
Апартаменти на тихо и спокойно място с чист въздух
Изключителна възможност да притежавате нов дом в този престижен столичен район!
Жилищна сграда разположена в най-хубавата част на местност Гърдова глава, на 250 метра от околовръстния път и бул.“Цар Борис ІІІ“. В околностите има училище, детска градина, хипермаркети Фантастико
от 146 158 €(от 285 860,20 лв.)
(2 310 - 2 814 €/м2)(4 517,97 - 5 503,71 лв./м2)Площ: 58.41 - 153.97 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент в Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Модерен апартамент с две спални в луксозен комплекс на първа линия, на 5 км от Балчик
Готов за нанасяне тристаен апартамент в комплекс Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort, на 5 км от гр. Балчик. Комплексът включва престижно голф игрище с 18 дупки и 71 голф курса и сграда на клуба, голф училище с площадки за тренировки, патинг грийн,
89 800 €(175 633,53 лв.)
(660 €/м2) (1 291,42 лв./м2)Площ: 136.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент в ТОП центъра на гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Център"
Атрактивна локация в предпочитан, облагороден район с отлична инфраструктура
Тристаен апартамент с отлична локация – в сърцето на град Шумен, в един от най-предпочитаните и спокойни райони – „Херсон“, на крачки от пешеходната зона, магазини, детски градини, училища и зелени площи. Районът е изцяло застроен и облагороден, предлагащ удобство, чист въздух и
110 000 €(215 141,30 лв.)(без ДДС)
(1 447 €/м2) (2 830,81 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Наем
Тристаен апартамент под наем в централен район до Бизнес хотела
гр. Варна , кв. "Колхозен пазар"
Южно жилище с обзавеждане и гледка към града и морето
Предложение за наем на готов за нанасяне тристаен апартамент с южно изложение, прекрасна гледка към морето и града и комуникативна локация в района на Колхозен пазар, близо до Катедралата, бул. Христо Ботев, супермаркет, полицейски участък, други магазини, градинка, с бърз достъп
600 €/месец(1 173,50 лв./месец)
(7,14 €/м2) (13,97 лв./м2)Площ: 84.00 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведен тристаен апартамент в комплекс в Приморско
гр. Приморско
Комфорт, морски въздух и усещане за дом край брега
Представяме ви тристаен апартамент в един от най-предпочитаните комплекси в Приморско – „Престиж Сити 2“, разположен в спокоен и зелен район, само на няколко минути от плажа. Комплексът е от затворен тип, с отлична инфраструктура, SPA & Wellness център, басейни и всички удобства
97 000 €(189 715,51 лв.)
(1 213 €/м2) (2 371,44 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас