Тристайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 18
За частни лица
Тристаен апартамент до Медициски университет и мол Марково Тепе
гр. Пловдив , кв. "Център"
Уютен и функционален апартамент с прекрасна локация и гледка към хълм Бунарджика
Предлагаме под наем просторен тристаен апартамент с площ 98 кв.м., разположен на 5/7 етаж в модерна сграда в сърцето на Пловдив, в един от най-удобните и комуникативни райони на града. Апартаментът е с изцяло западно изложение и предлага много естествена светлина през целия ден.
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(9,18 €/м2) (17,96 лв./м2)Площ: 98.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Плаж на 450 м
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент с прекрасна тераса
к.к. Слънчев бряг
Обзаведено жилище в комплекс на пешеходно разстояние от плажа в Слънчев бряг
Готов за нанасяне тристаен апартамент в затворен комплекс в Слънчев Бряг, само на 5 минути пеш от морския бряг с плаж широк 60 метра и на 200 метра от автобусна спирка. Комплексът е на пешеходно разстояние от всички видове магазини, ресторанти, кафенета и други. Апартаментът е
91 000 €(177 980,53 лв.)
(674 €/м2) (1 318,37 лв./м2)Площ: 135.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 8 км
Новострояща се жилищна сграда в ж.к. Меден рудник, зона В
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона В"
Функционални жилища, съвременна архитектура и отлична градска локация
Представяме модерна новострояща се жилищна сграда с ясно изразено градско присъствие, проектирана с внимание към детайла и изискванията на съвременния начин на живот. Архитектурната концепция залага на чисти линии, балансирани пропорции и функционални решения, които създават
от 66 643 €(от 130 342,38 лв.)
(1 100 - 1 150 €/м2)(2 151,41 - 2 249,20 лв./м2)Площ: 57.95 - 120.02 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с югозападно изложение в кв. „Прослав“, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Прослав"
Жилище с две тераси и допълнително помещение на по-малко от километър от Гребна база
Тристаен апартамент в квартал Прослав, разположен в началото на района, в едни от първите панелни пететажни блокове, построени през 1976 г. Локацията е спокойна и същевременно удобна – с лесен достъп от Пещерско шосе, на по-малко от километър от Гребната база, в близост до
160 000 €(312 932,80 лв.)
(1 600 €/м2) (3 129,33 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Хит
Нова жилищна сграда в предпочитания за живеене кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Последни двустайни и тристайни апартаменти до парк, магазини, булеварди, учебни заведения
Предлагаме за продажба последни апартаменти в сграда в напреднал етап на строителство в квартал Възраждане 1. Сградата се характеризира с модерен облик и добро изложение. Районът е изключително комуникативен, с бърз и лесен достъп до автобусни спирки и главни булеварди, недалеч
от 120 000 €(от 234 699,60 лв.)
(1 476 - 1 932 €/м2)(2 886,81 - 3 778,66 лв./м2)Площ: 67.29 - 155.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Висок клас жилищна сграда с магазини и детска площадка в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Студиа, двустайни и тристайни апартаменти в сграда без такса поддръжка!
Отлични нови жилища, във висок клас сграда, подходящи за постоянно живеене, инвестиция, ваканционен дом за семейна ваканция и дългоочаквано приключение с любими хора. Районът е един от най-луксозните за Бургас, предлага идеалното съчетание между лазурно море, безкрайни плажове,
от 55 000 €(от 107 570,65 лв.)
(1 586 - 1 784 €/м2)(3 101,95 - 3 489,20 лв./м2)Площ: 31.41 - 102.73 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 300 м
Новостроящ се жилищен комплекс в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Последни просторни апартаменти висок клас строителство без такса поддръжка
Представяме на вашето внимание нов жилищен проект с последни налични светли и слънчеви апартаменти за целогодишно живеене, на 300 м от плажа в кв. Сарафово. Пететажната сграда е изработена от висококачествени материали, без такса поддръжка. Старт на строителството – май, 2024
от 99 312 €(от 194 237,39 лв.)
(1 250 - 1 263 €/м2)(2 444,79 - 2 470,21 лв./м2)Площ: 78.65 - 103.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Тристаен апартамент в град Бобов дол
гр. Бобов дол
Частично обзаведен апартамент в град Бобов дол
Тристаен апартамент в град Бобов дол, разположен в жилищен блок, който в момента е в процес на цялостно саниране – сериозно предимство, което ще повиши енергийната ефективност и стойността на имота. Допълнително, покривът на сградата ще бъде изцяло ремонтиран, което осигурява
26 999 €(52 805,45 лв.)
(351 €/м2) (685,79 лв./м2)Площ: 77.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Многофамилна жилищна сграда в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Двустайни и тристайни апартаменти на тихо и спокойно място в един от най-предпочитаните квартали на град Варна
Модерни жилища в новострояща се сграда в кв. Виница, с лесен достъп до центъра на Варна. Сградата се намира на изключително ключова локация, сред зеленина и спокойствие. В близост има автобусна спирка, хубав асфалтов път, много зелени площи. Тихо и спокойно място, предлагащо
от 149 000 €(от 291 418,67 лв.)
(1 533 - 1 559 €/м2)(2 998,29 - 3 049,14 лв./м2)Площ: 95.59 - 97.18 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Просторен тристаен апартамент в Lighthouse Golf & Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Луксозен дом с две тераси и отлични гледки в елитен голф и СПА комплекс
Просторен тристаен апартамент с площ от 137 кв. м., разположен в престижния затворен комплекс Lighthouse Golf & Spa Resort – един от най-емблематичните голф и СПА проекти по българското Черноморие.
Имотът впечатлява с мащаб, функционалност и усещане за комфорт. Разпределението
120 000 €(234 699,60 лв.)
(876 €/м2) (1 713,14 лв./м2)Площ: 137.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Необзаведен тристаен апартамент за продажба в Lighthouse Golf Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Луксозен комплекс на първа линия до Балчик
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с две спални, разположен в луксозния комплекс Lighthouse Golf Resort, на първа линия до морето и в близост до гр. Балчик. Комплексът е сред най-престижните голф дестинации по Северното Черноморие и предлага отлична среда за
90 000 €(176 024,70 лв.)
(657 €/м2) (1 284,85 лв./м2)Площ: 137.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Сграда без такса поддръжка в кв. Славейков
гр. Бургас , кв. "Славейков"
Дувстайни, тристайни апартаменти, офиси и магазини на бул. Янко Комитов
Представяме ви нов многофункционален проект в динамично развиващия се район ж.к. Славейков, на бул. „Янко Комитов“ – една от ключовите локации в град Бургас. Сградата е проектирана с внимание към детайла, съчетавайки функционалност, естетика и съвременна визия, като отговаря на
от 94 833 €(от 185 477,23 лв.)
(1 750 - 2 100 €/м2)(3 422,70 - 4 107,24 лв./м2)Площ: 54.19 - 194.95 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Изцяло ремонтиран апартамент с панорама в кв. Тракия, Шумен
гр. Шумен , кв. "Тракия"
Готов за нанасяне дом с ново обзавеждане и след основен ремонт
Двустаен апартамент разположен на последен 8-ми етаж в поддържан жилищен блок с асансьор в Шумен, кв. Тракия – район с добра инфраструктура, училища, магазини и удобен градски транспорт.
Жилището е с площ 56 кв. м. и е изцяло ремонтирано през 2025 г., като ремонтът е изпълнен
94 490 €(184 806,38 лв.)
(1 687 €/м2) (3 300,11 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Бутикова сграда с просторни апартаменти и прекрасни гледки
гр. София , кв. "Витоша"
Жилища с 1, 2 или 3 спални на тиха и спокойна улица, пряка на бул. Симеоновско шосе с директен достъп до самия булевард
Представяме ви бутикова жилищна сграда, разположена в сърцето на квартал "Витоша", известен със своята зеленина и чист въздух. Тази нова сграда е проектирана да осигури комфортен начин на живот сред природата, с просторни апартаменти, панорамни гледки към планината и удобна
от 255 000 €(от 498 736,65 лв.)
(2 679 - 3 004 €/м2)(5 239,67 - 5 875,31 лв./м2)Площ: 84.88 - 220.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Многофамилна жилищна сграда с Акт 16 и комуникативна локация в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Последни тристайни жилища до възлови булеварди, учебни заведения, парк, държавни институции
Нова жилищна сграда с Акт 16 в кв. Овча купел, между ул. Любляна, бул. Овча купел, бул. Цар Борис III, Околовръстен път, в близост до фитнес, държавни институции като НАП-офис Витоша, Държавен фонд земеделие, Агенция по геодезия, картография и кадастър, както и супермаркет
от 277 931 €(от 543 585,79 лв.)
(2 690 - 4 772 €/м2)(5 261,18 - 9 333,22 лв./м2)Площ: 103.32 - 270.31 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент в нова сграда в кв. Кършияка
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Апартамент в района на Аквапарк Санкт Петербург
Просторно жилище в нова сграда, висок клас строителство в кв. Кършияка, до бул. България, с удобен градски транспорт, детски градини, училища, 3 болници, аптеки, супермаркети и много други ежедневни удобства.
Имотът се намира на седми етаж с площ 124.84 кв.м.:
• преддверие
•
189 882 €(371 376,91 лв.)
(1 837 €/м2) (3 593,39 лв./м2)Площ: 103.35 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Преустроен тристаен апартамент в района на Руски паметник
гр. Шумен , кв. "Център"
Напълно ремонтирано жилище във висока сграда с централна локация и панорамна гледка
Предлагаме за продажба светъл и функционален апартамент, разположен на 11/13 жилищен етаж в поддържана ЕПК сграда в района на Руски паметник – една от предпочитаните и комуникативни части на града.
Жилището (64.7 кв.м.) е преустроено от двустайно в тристайно, като
132 500 €(259 147,48 лв.)
(2 048 €/м2) (4 005,37 лв./м2)Площ: 64.70 м2 Етаж: 11
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Двустаен апартамент с отделна кухня в кв. Три чучура - юг
гр. Стара Загора , кв. "Три чучура - юг"
Функционално жилище в спокоен район, в близост до пицария Орешков
Предлагаме на Вашето внимание двустаен апартамент с отделна кухня, разположен в предпочитания квартал Три чучура – юг. Имотът се намира в тих и добре уреден район, осигуряващ спокойна жилищна среда, съчетана с удобен достъп до ключови градски удобства.
Апартаментът е
79 000 €(154 510,57 лв.)(без ДДС)
(1 162 €/м2) (2 272,21 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Стрелбище
гр. София , кв. "Стрелбище"
Висок клас апартаменти с просторна жилищна среда до бул. България и Южен парк
Просторни и комфортни апартаменти с 1 или 2 спални в предпочитания столичен квартал Стрелбище, близо до бул. България, супермаркет Фантастико, удобни спирки на редовния градски транспорт, Южен парк и други градски удобства. Пусков срок - края на 2026 г.
В допълнение може за
от 253 988 €(от 496 757,35 лв.)
(2 476 - 3 200 €/м2)(4 842,64 - 6 258,66 лв./м2)Площ: 79.37 - 129.53 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
-3%
Етаж от къща в кв. Коматево
гр. Пловдив , кв. "Коматево"
Имот с две спални и частично сменена дограма
Имот с потенциал с красива панорама към поддържан вътрешен двор и към града. Етаж от къща с голяма площ и хубаво изложение в район с лесен достъп до всички точки на града.
Имотът заема 2 етаж от тухлена къща, обща площ 120 кв.м., изложение изток/юг. Разпределение:
• голям
155 000 €160 000 €303 153,65 лв.312 932,80 лв.
(1 292 €/м2) (2 526,28 лв./м2)Площ: 120.00 м2
Тип на имота:
Етаж от къща
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Пентхаус с прекрасна гледка в центъра на к.к. Златни пясъци
к.к. Златни пясъци
Престижен морски имот на по-малко от 50 м от плажа - комплекс Иглика 1/Iglika 1
Представяме ви изключително атрактивен пентхаус, разположен в сърцето на к.к. Златни пясъци, в най-активната и предпочитана част на курорта. Локацията е сред безспорните му предимства – в непосредствена близост до магазини, ресторанти, барове, дискотеки и банка, а морето е на
198 000 €(387 254,34 лв.)
(1 032 €/м2) (2 017,58 лв./м2)Площ: 191.94 м2 Етаж: 5,6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Просторен тристаен апартамент в кв.Пазара на гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Пазара"
Светъл тухлен апартамент с отлична локация и опция за гараж
Предлагаме за продажба светъл и просторен тристаен апартамент, разположен в широкия център на гр. Шумен в близост до Пазара, на тиха улица с удобен достъп до всички градски удобства. Имотът се намира на четвърти етаж от пететажна тухлена сграда, построена през 1989 г., с добре
193 900 €(379 235,44 лв.)
(1 763 €/м2) (3 447,59 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
-8%
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Тристаен апартамент в комплекс Созополи стайл/Sozopoli Style
гр. Созопол
Обзаведен апартамент в първокласен комплекс на първа линия на плаж Златна рибка
Представяме за продажба просторен тристаен апартамент в комплекс Созополи стайл/Sozopoli Style, разположен на самия плаж "Златна Рибка" (30 м), на 1.5 км от град Созопол и на 40 км южно от летище Бургас. Комплексът е построен през 2011 г. и има Акт 16. Мястото е изключително
151 000 €165 000 €295 330,33 лв.322 711,95 лв.
(1 079 €/м2) (2 109,50 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Нов тристаен апартамент в кв. Тракия – модерно строителство и отлично местоположение
гр. Шумен , кв. "Тракия"
Просторен имот с качествени довършителни работи и възможност за покупка на паркомясто
Представяме ви тристаен апартамент ново строителство в един от най-предпочитаните и бързоразвиващи се райони на Пловдив – кв. Тракия. Имотът се намира на първи етаж от пететажна тухлена сграда с асансьор, отличаваща се с модерна архитектура, стилна фасада и качествено
140 000 €(273 816,20 лв.)
(1 522 €/м2) (2 976,26 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
За частни лица
Малка бутикова сграда с тиха локация в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Жилищна сграда с гаражи, паркоместа и комфортни апартаменти
Представяме на вашето внимание нова жилищен комплекс на доказал се инвеститор, разположен в кв. Виница. Малката бутикова сграда се намира в тих и спокоен район на 20 минути от центъра на града, близо до фитнес, зеленина и конна база, супермаркет, с бърз и удобен достъп до главен
от 82 600 €(от 161 551,56 лв.)
(1 249 - 1 250 €/м2)(2 442,83 - 2 444,79 лв./м2)Площ: 66.11 - 71.20 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Тристаен апартамент на главна улица в широкия център на Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Широк център"
Просторен апартамент с потенциал, подходящ и за офис
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен в широкия център на град Благоевград, на главна и изключително комуникативна улица, с бърз достъп до административни сгради, търговски обекти, спирки на градския транспорт и всички удобства на градската среда.
Имотът е с
117 599 €(230 003,65 лв.)
(1 059 €/м2) (2 072,10 лв./м2)Площ: 111.00 м2 Етаж: 1
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен обзаведен апартамент в Kaliakria Resort с морска гледка
гр. Каварна , гр. Балчик
Напълно обзаведен апартамент с гледка море и басейн
Предлагаме за продажба стилен тристаен апартамент, разположен на последен, трети етаж в луксозния затворен комплекс Калиакрия Ризорт (Kaliakria Resort) – емблематично място в сърцето на т.нар. Българска Голф Ривиера.
Имотът е с обща застроена площ от 91 кв.м и чиста площ 81,05
98 000 €(191 671,34 лв.)
(1 077 €/м2) (2 106,28 лв./м2)Площ: 91.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Тристаен апартамент на метри от парк „Заимов“ и метростанция „Театрална“
гр. София , кв. "Оборище"
Жилище за ремонт с две спални, мазе и таванско помещение в кв. Оборище
Тристаен апартамент за ремонт в малка сграда (1941 г.) в престижния квартал Оборище, в близост до парк „Заимов“, магазини, метростанция „Театрална“. На територията на парк „Заимов“ се намират и Театър „София“, театрална работилница „Сфумато“, заведения, спортни площадки, детски
259 000 €(506 559,97 лв.)
(2 590 €/м2) (5 065,60 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Лукс
Резервиран
Обзаведен тристаен апартамент в престижния кв. Драгалевци
гр. София , кв. "Драгалевци"
Голям апартамент с отлична локация и възможност за наемане на паркоместа
Предлагаме под наем изключително просторен и уютен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и престижни квартали на София – Драгалевци. Локацията съчетава удобствата на градската среда с непосредствена близост до планината, което осигурява чист въздух,
1 000 €/месец(1 955,83 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Ваканционен апартамент сред зеленина на пешеходно разстояние от плажа
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на готов за ползване тристаен апартамент в поддържания комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills, построен в крайбрежната зона на град Каварна, на 3 минути пешеходно разстояние до плажа, в непосредствена близост до яхтеното пристанище,
70 000 €(136 908,10 лв.)
(702 €/м2) (1 372,65 лв./м2)Площ: 99.74 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна