Апартаменти продава и отдава под наем - страница 54
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
ОТДАДЕН
Тристаен апартамент на 250 метра от метростанция „Опълченска“
гр. София , кв. "Център"
Обзаведено жилище след ремонт с централна локация
Отличен тристаен апартамент в централната част на София!
Представяме ви ремонтиран тристаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните и централни градски зони – в близост до метростанция „Опълченска“, основни булеварди, училище, магазини и заведения. Имотът се
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(6,50 €/м2) (12,71 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент в нова сграда с удобен достъп до Нов български университет и метростанция
гр. София , кв. "Овча купел"
Двустайно жилище в сграда с контрол на достъпа и видеонаблюдение в тихата и спокойна част на кв. Овча купел
Разположен в тиха и зелена зона на кв. Овча купел, този елегантен двустаен апартамент предлага перфектна комбинация от стил, функционалност и комфорт. Имотът е част от новопостроена сграда от 2023 г., с отличаваща се визия, модерни общи части, луксозен асансьор, видеонаблюдение и
570 €/месец(1 114,82 лв./месец)
(9,66 €/м2) (18,90 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
-26%
За частни лица
Плаж на 100 м
ПРОДАДЕН
Нови апартаменти в малка сграда до плажа в Обзор
гр. Обзор
Жилища с отлична локация – в близост до плажа и пешеходната зона на град Обзор
Апартаменти в нова сграда, в непосредствена близост до плажа на гр. Обзор, градския парк, търговските улици и само на 100 метра от морския бряг. Сградата се състои от шест жилищни етажа с общо 22 апартамента от които студио, двустайни и тристайни.
Насладете се на летния си
58 100 €79 000 €113 633,72 лв.154 510,57 лв.
(716 €/м2) (1 401,16 лв./м2)Площ: 81.10 - 81.10 м2
гр. София , кв. "Банишора"
Имот в поддържана сграда до детска градина и спирка на градски транспорт
Предлагаме за покупка ателие в кв. Банишора. Имотът се намира в добре поддържана, тухлена сграда с асансьор, година на строителство - 2008г. Много комуникативна локация в близост до 45 ДГ „Алиса“, обществени институции, с удобен достъп до идеалния център на града и на 1 км от
130 000 €(254 257,90 лв.)
(2 853 €/м2) (5 580,73 лв./м2)Площ: 45.56 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент на първа линия в Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Напълно обзаведен панорамен апартамент близо до Балчик и Каварна
Имаме удоволствието да предложим за продажба готов за нанасяне тристаен апартамент в затворен комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort на първа линия от морето, в сърцето на т. нар. българска Голф Ривиера, близо до черноморските градове Балчик и Каварна. Комплексът се намира
129 000 €(252 302,07 лв.)
(1 040 €/м2) (2 034,69 лв./м2)Площ: 124.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 300 м
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с гледка към морето
гр. Созопол
Обзаведен двустаен апартамент на Буджака в Созопол
Апартамент с 1 спалня за продажба в крайбрежен курортен град само на 300 метра от плажа. Имотът е на втора линия, на 400м от централната главна улица Републиканска и Ропотамо, където се намират всички ресторанти, барове и магазини.
Имотът е с чиста застроена площ от 50,95
85 000 €(166 245,55 лв.)
(1 668 €/м2) (3 262,92 лв./м2)Площ: 50.95 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Ски лифт на 1.5 км
ОТДАДЕН
Обзаведен панорамен апартамент с два входа в планински курорт Банско
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Тристаен апартамент с 2 кухненски бокса, 2 бани с тоалетни и 2 тераси
Предлагаме под наем добре поддържан апартамент с 2 спални в популярен район на ски курорт Банско, сред много зеленина и отлични възможности за разходки, в близост до планините и голф игрище. Апартаментът се намира само на 1.5 км до кабинковия лифт, което осигурява лесен достъп до
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(4,79 €/м2) (9,37 лв./м2)Площ: 104.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в комплекс Еуфория Клуб Хотел и Ризорт
к.к. Боровец
Просторен мезонет с 2 спални и обзавеждане в ски курорт Боровец
Обзаведен планински мезонет с две спални в затворен комплекс Еуфория Клуб Хотел и Ризорт / Euphoria Club Hotel & Resort, част от популярния ски курорт Боровец, разположен само на около 72 км от столицата София.
Апартаментът е с обща площ от 126.62 м2 (чиста площ: 101.16 м2
150 000 €(293 374,50 лв.)
(1 185 €/м2) (2 316,97 лв./м2)Площ: 126.62 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент на пешеходно разстояние от метростанция Надежда
гр. София , кв. "Надежда 1"
Просторен и слънчев апартамент в панелна сграда
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент в Надежда 1. Жилището е част от панелна сграда с добре поддържани общи части, контрол на достъпа, подменени входни врати. Намира се на тиха уличка, на пешеходно разстояние от метростанция Надежда, училища и детски градини. В
159 990 €(312 913,24 лв.)
(1 818 €/м2) (3 555,83 лв./м2)Площ: 88.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
ПЪРВА ЛИНИЯ
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент в курортен комплекс Чайка
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Уютно жилище на първа линия на популярния плаж Кабакум
Предлагаме под наем готов за нанасяне, модерно обзаведен и оборудван двустаен апартамент на първа линия от морето и плаж Кабакум с прекрасна морска панорама. Имотът се намира в кк Чайка, в близост до ресторанти и други удобства, с бърза връзка с Варненски свободен университет, на
550 €/месец(1 075,71 лв./месец)
(6,88 €/м2) (13,45 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-14%
За частни лица
Плаж на 500 м
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент с южно изложение и морска гледка в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Обзаведен апартамент на 500 метра от плажа в Бяла
Открийте уникалния си дом на морето с този прекрасен тристаен апартамент в град Бяла, разположен в затворен комплекс с перфектно поддържани удобства. Апартаментът ви предоставя всичко необходимо за комфортен и стилен живот.
Основни характеристики:
• Площ - 103.13 кв.м.,
125 000 €145 000 €244 478,75 лв.283 595,35 лв.
(1 214 €/м2) (2 373,58 лв./м2)Площ: 103.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
-4%
Лукс
ПРОДАДЕН
Четиристаен апартамент с ТОП локация до УАСГ в кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Обзаведено жилище до Римска стена, университет, училища, метростанция, Борисова градина
Комфортно обзаведено и оборудван четиристайно жилище на две нива с топ локация в централния столичен район Лозенец. Имотът се намира на пешеходно разстояние до Университет по архитектура, строителство и геодезия, училища, пазар Римска стена, БНР, булеварди Драган Цанков, Евлоги и
466 000 €485 000 €911 416,78 лв.948 577,55 лв.
(3 329 €/м2) (6 510,12 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в комуникативния кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Обзаведен апартамент в панелна сграда с поддържани общи части и асансьор
Тристаен апартамент на тиха и спокойна улица, в панелен блок заобиколен от много простор и зеленина с възлова локация в кв. Младост 4, в близост до Бизнес парк София, магазини, кафене, училище, детска градина, парк, възлови булеварди, супермаркети Билла и Лидл, Околовръстен път,
175 000 €(342 270,25 лв.)
(1 985 €/м2) (3 882,82 лв./м2)Площ: 88.15 м2 Етаж: 8
ПРОДАДЕН
Детска занималня в топ сграда до Парадайс Център
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Имот с търсена локация в кв. Кръстова вада на метри от метростанция
Детска занималня и паркоместа в жилищна сграда ново строителство, построена в началото на кв. "Кръстова Вада", до Южния парк. Районът се отличава с развита инфраструктура и близост до Парадайз Мол, болница "Токуда", посолствата на САЩ, Сирия, Индонезия и Афганистан, множество
Наем
Ексклузивно
Лукс
ОТДАДЕН
Четиристаен апартамент в сграда F на Витоша Вю / Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерно обзаведен апартамент с Акт 16 на бул. Черни връх в кв. Кръстова Вада
Новообзаведен и оборудван просторен апартамент с три спални в сграда F с Акт 16 на „Витоша Вю” / Vitosha View в кв. Кръстова вада. Сградата се намира на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата, търговски
990 €/месец(1 936,27 лв./месец)
(7,72 €/м2) (15,11 лв./м2)Площ: 128.16 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Тристаен апартамент под наем в кв. Витоша
гр. София , кв. "Студентски град"
Луксозен апартамент с достъп до метро
Голям, просторен, луксозно обзаведен и изцяло източен тристаен апартамент, намиращ се в удобна близост до метростанция Г.М. Димитров, Била, Национална художествена академия. Районът осигурява отлични условия за живеене. В близост се намират основни пътни артерии, спирки на
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)(без ДДС)
(6 €/м2) (11,73 лв./м2)Площ: 125.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
-10%
ПРОДАДЕН
Обзаведен апартамент с две спални в центъра на град Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Жилище с отлична локация близо до училище и детска градина.
Обзаведен четиристаен апартамент в широкия център на гр. Стара Загора. Жилището се намира в монолитна сграда близо до училище "Свети Никола" и училище "Митьо Станев" Отлична локация само на 5 минути от пешеходната зона на града.
Жилището се намира на 3 етаж /под тавани/, в
98 000 €109 000 €191 671,34 лв.213 185,47 лв.
(710 €/м2) (1 388,92 лв./м2)Площ: 138.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Мирослав Караколев
Регионален мениджър, Стара Загора
Продажба
-5%
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент на 10 мин от метростанция Надежда
гр. София , кв. "Надежда 1"
Обзаведено жилище в кв. Надежда 1
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент в Надежда 1. Жилището е част от панелна сграда с отлично поддържани общи части, подменена дограма и чип достъп. Намира се на пешеходно разстояние от метростанция Надежда, училища и детски градини. В района се намират големи
160 000 €168 000 €312 932,80 лв.328 579,44 лв.
(1 818 €/м2) (3 556,05 лв./м2)Площ: 88.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент в сграда F на Витоша Вю / Vitosha View с получен Акт 16
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Висок клас жилище с отлична локация на бул. Черни връх
Aпартамент с една спалня във „Витоша Вю” / Vitosha View в кв. Кръстова вада. Сградата се намира на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата, търговски център „Ring Mall“, мебелен магазин „ИКЕА“ и в близост
149 000 €(291 418,67 лв.)
(2 219 €/м2) (4 339,82 лв./м2)Площ: 67.15 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Жилище в центъра на Стара Загора, близо до Медицински Факултет
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Двустаен апартамент с голяма тераса с градска панорама
Двустайно жилище в централна част на Стара Загора, със статут на ателие, близо до Търговски център, училище, детска градина, Медицински колеж, болница, магазини, ресторанти и др.
Сградата е тухлена (2009 год.), добре поддържана, с асансьор, широки добре поддържани общи части
63 000 €(123 217,29 лв.)
(888 €/м2) (1 736,68 лв./м2)Площ: 70.95 м2 Етаж: 1
ПРОДАДЕН
Луксозен мезонет на 300 м от метростанция „Витоша“ и Парадайс център
гр. София , кв. "Лозенец"
Просторен апартамент с камина, обзавеждане по дизайнерски проект и тераси с гледки към Витоша
Луксозен, стилен и комфортен имот, изпълнен по дизайнерски проект, разположен на две нива в тухлена сграда от средата на 90-те години с добре подържани общи части, асансьор, контрол на достъпа и видеонаблюдение.
Имотът предлага уникална симбиоза между лукс и комфорт в желан
Наем
ОТДАДЕН
Просторен и светъл апартамент след ремонт в центъра на София
гр. София , кв. "Център"
Обзаведено жилище в масивна тухлена сграда до градина „Ереван“
Просторен и светъл апартамент, след основен ремонт, разположен в масивна, тухлена сграда в централната част на столицата.
Апартаментът се намира на 3-ти етаж с площ 72 кв. м. разпределена между:
• светло антре
• просторна всекидневна с отделна трапезария с излаз на
600 €/месец(1 173,50 лв./месец)
(8,33 €/м2) (16,30 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Пентхаус с три спални в комплекс Модера Резидънс, кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Просторно жилище с гледка към Витоша в комплекс с детска площадка и зелени площи
Изчистени линии, практичност и комфорт в помещенията, светлина, простор, прекрасна гледка към Витоша планина, са малка част от предимствата на това жилище. Имотът е част от комплекс Модера Резидънс, разположен на тиха и спокойна улица, пряка на бул. Симеоновско шосе с директен
395 000 €(772 552,85 лв.)
(1 184 €/м2) (2 315,46 лв./м2)Площ: 333.65 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент в поддържан комплекс в м-т Ален мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Обзаведено жилище сред зеленина и спокойствие
Открийте идеални имот под наем в този просторен едноспален апартамент с обща площ от 70 кв.м., построен през 2012 година. Разположен в живописния квартал Ален Мак, Варна, този апартамент предлага комфорт, модерен стил и изключителна функционалност, оборудван с климатици за
485 €/месец(948,58 лв./месец)
(6,93 €/м2) (13,55 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Лукс
ОТДАДЕН
Модерен тристаен апартамент близо до метростанция Дружба
гр. София , кв. "Дружба 2"
Луксозно обзаведен имот в нова представителна сграда в кв. Дружба 2
Луксозен, стилен и просторен апартамент, разположен в нова представителна сграда (2022) с контрол на достъпа, жива охрана, видеонаблюдение, просторни и луксозни общи части, 4 асансьора, с комуникативна локация в кв. Дружба 2, обезпечена от разнообразен транспорт – на 350 м до
999 €/месец(1 953,87 лв./месец)
(8,61 €/м2) (16,84 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
-3%
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент с усещане за уют и топлина
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Обзаведено жилище в поддържана сграда в централната градска част на Стара Загора
Обзаведено жилище с отлична локация в центъра на гр. Стара Загора. Жилището е част от монолитна жилищна сграда (2004 г.) с общо 8 апартамента, добре поддържани общи части, достъпът е контролиран. Локацията в близост до спирка на градския транспорт е предимство, което дава
159 900 €164 900 €312 737,22 лв.322 516,37 лв.
(1 372 €/м2) (2 682,60 лв./м2)Площ: 116.58 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Мирослав Караколев
Регионален мениджър, Стара Загора
Продажба
ПРОДАДЕН
Уютен тристаен апартамент до РУМ Младост
гр. София , кв. "Младост 2"
Обзаведено жилище с възможност за преустройства
Предлагаме ви обзаведен тристаен апартамент, който лесно може да се преустрои. Жилището е напълно обзаведено и оборудвано.
Към апартамента има мазе с площ от 4-5 кв.м.
Просторен имот, разположен в панелна сграда с поддържани общи части на удобно разстояние от две
145 000 €(283 595,35 лв.)
(1 726 €/м2) (3 376,14 лв./м2)Площ: 84.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент на 5 мин от метростанция Бели Дунав
гр. София , кв. "Надежда 3"
Апартамент в добре поддържана сграда, подходящ за живеене и за инвестиция
Чудесно предложение за тристаен апартамент на 1/8 етаж в добре поддържана панелна сграда, заключващ се вход, подменена дограма на входа в близост до множество ежедневни услуги и спирки на редовния градския транспорт. Друг плюс на имота е неговата комуникативна локация в кв.
134 000 €(262 081,22 лв.)
(1 506 €/м2) (2 944,73 лв./м2)Площ: 89.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент в близост до The Mall
гр. София , кв. "Полигона"
Обзаведено ателие в комуникативния квартал Полигона
Еднопространствен имот в оживен район на столицата, в близост до Мегапарк, The Mall, Мосю Бриколаж, Мебелни къщи Ралица, бул. Цариградско шосе за бърза връзка до възлови точки в столицата, топ центъра на града, ежедневни удобства, обществени институции и други. Входът е с добре
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 757 €/м2) (3 436,36 лв./м2)Площ: 54.07 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно За частни лица
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Надежда 1
гр. София , кв. "Надежда 1"
Обзаведено жилище в поддържана сграда близо до ключовата пътна артерия „Ломско шосе“
Двустаен апартамент в Надежда 1. Жилището е част от панелна сграда с отлично поддържани общи части и чип достъп. Намира се на пешеходно разстояние от метростанция Надежда, училища и детски градини с директен удобен излаз на до бул. Ломско шосе. В района се намират големи
390 €/месец(762,77 лв./месец)
(8,67 €/м2) (16,95 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон