Двустайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 16
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Kомплекс от затворен тип без такса поддръжка в района на Гранд Мол
гр. Варна , кв. "Гранд Мол"
Двустайни и тристайни апартаменти в новострояща се жилищна сграда
Представяме нов жилищен проект на доказан инвеститор, разположен в района на Гранд Мол. Проектът се състои от пет жилищни сгради в комплекс от затворен тип без такса поддръжка.
Първите три сгради вече са въведени в експлоатация и напълно разпродадени! За покупка се предлагат
от 157 000 €(от 307 065,31 лв.)
(1 612 - 2 446 €/м2)(3 152,80 - 4 783,96 лв./м2)Площ: 67.68 - 117.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Ексклузивно
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Самостоятелна сграда с Акт 16 на бул. Рожен
гр. София , кв. "Илиянци"
Имот с апартаменти, двор, подземни и наземни паркоместа и магазин
Предлагаме за продажба сграда с Акт 16 на бул. Рожен на много комуникативно място в столицата. Имотът се намира близо до стадион „Локомотив“ на 200 метра от Стоков Базар Илиянци. В региона има ресторанти и кафенета, банкови клонове, както и ЖП гара. На разположение е и редовен
Продажба
Лукс
Плаж на 150 м
Нов жилищен комплекс в Созопол
гр. Созопол
Луксозен комплекс, вдъхновен от духа на Стария Созопол с морска панорама
Добре дошли в новия бутиков комплекс, който ще съчетае традициите на Стария Созопол с модерна елегантност, създавайки уникална атмосфера за живот и релакс. Разположен в тихата и спокойна част на Созопол, комплексът разкрива спираща дъха панорамна гледка към целия морски
от 142 000 €(от 277 727,86 лв.)
(2 038 €/м2) (3 985,76 лв./м2)Площ: 69.68 - 69.68 м2
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Атрактивен жилищен проект стартирало висок клас строителство до възлов булевард, магазини, училища
Предлагаме за продажба луксозен жилищен комплекс в процес на строителство в кв. Изгрев. Състои се от 11 етажа, от два жилищни входа и подземни паркоместа, с бърз и удобен достъп до главен булевард, магазини, гимназии.
Старт на строителството - март 2024 г. Акт 16 три години
от 231 500 €(от 452 774,65 лв.)
(995 - 1 445 €/м2)(1 946,05 - 2 826,17 лв./м2)Площ: 174.02 - 237.63 м2
гр. София , кв. "Център"
Функционални жилища до емблематичната ул. Г.С.Раковски
Изберете нов дом, построен и съобразен с най-съвременните интериорни и функционални решения в света на строителството. Сградата се намира в централната част на София, пресечка с ул. Г.С. Раковски, на кратко пешеходно разстояние до всичко най-важно в централната градска част,
от 290 000 €(от 567 190,70 лв.)
(2 634 €/м2) (5 151,13 лв./м2)Площ: 110.11 - 110.11 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Плаж на 150 м
Апартаменти в сграда с Акт 16 в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Жилища сред уникална паркова среда на 150 м от плажа, с басейн с минерална вода, СПА център и фитнес
Не пропускайте възможността да инвестирате в апартаменти в сграда с Акт 16, разположена сред зеленината на най–стария Черноморски курорт „Св. Св. Константин и Елена“. Топ локация на един от последните свободни терени до морето, непосредствено до всички най-популярни места – Вила
от 182 000 €(от 355 961,06 лв.)
(2 582 - 2 889 €/м2)(5 049,95 - 5 650,39 лв./м2)Площ: 70.49 - 93.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
-9%
ново
Двустаен апартамент под наем в кв. Възраждане
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Напълно обзаведен апартамент в елитен затворен комплекс до възлови булеварди
Предлагаме под наем отлично поддържан двустаен апартамент с площ 70 кв.м, разположен в затворен комплекс в кв. Възраждане. Жилището се намира на 4-ти етаж в съвременна единадесететажна тухлена сграда, построена през 2020 г., с асансьор и поддържани общи части. Имотът е изцяло
500 €/месец550 €977,92 лв./месец1 075,71 лв.
(8,33 €/м2) (16,30 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Голям двустаен апартамент в нов комплекс в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Жилище с възможност за обособяване на допълнителна спалня
Голям двустаен апартамент с възможност за обособяване на още една спалня в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене, като
168 000 €(328 579,44 лв.)
(1 182 €/м2) (2 312,31 лв./м2)Площ: 142.10 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПРОДАДЕН
Обзаведен двустаен апартамент в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Комфортен семеен дом до The Mall и бул. „Цариградско шосе“
Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-комуникативните райони на София – кв. Полигона. Локацията е изключително удобна, в непосредствена близост до The Mall, бул. „Цариградско шосе“, множество офис сгради, медицински центрове и болнични
216 000 €(422 459,28 лв.)
(2 700 €/м2) (5 280,74 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Плаж на 150 м
ПРОДАДЕН
Обзаведен апартамент с морска гледка в комплекс Роял Коув Резидънс/Royal Cove Residence
гр. Каварна
Двустайно жилище в отличен комплекс на 150 метра от плажа
Предлагаме ексклузивно един изключителен апартамент в Royal Cove Residence – място, създадено за хора, които ценят морската панорама, спокойствието и качественото строителство.
Разположен в сърцето на Каварна, само на 150 метра от златистия плаж, този имот съчетава удобствата
64 900 €(126 933,37 лв.)
(860 €/м2) (1 681,24 лв./м2)Площ: 75.50 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
ОТДАДЕН
Чисто нов двустаен апартамент до метростанция Мария Луиза
гр. София , кв. "Банишора"
Напълно обновен апартамент в кв. Банишора
Отдаваме под наем изцяло реновиран и неизползван досега двустаен апартамент в тухлена сграда на тиха улица в ж.к. Банишора. Към жилището има прилежащо самостоятелно стълбище, което осигурява повече лично пространство и усещане за независимост. Възможност за свободно паркиране
625 €/месец(1 222,39 лв./месец)
(9,92 €/м2) (19,40 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-8%
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с топ локация в район Гръцка махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Комфортно обзаведено жилище до Морската градина и Фестивален комплекс
Предлагаме за продажба готов за нанасяне двустаен апартамент с изключителна локация в сърцето на Варна, в района на Гръцка махала, до Фестивален комплекс и Морската градина (на 50 метра от входа и пешеходната зона), до магазини, детски градини, Основно училище "Климент Охридски
229 900 €249 000 €449 645,32 лв.487 001,67 лв.
(2 986 €/м2) (5 839,55 лв./м2)Площ: 77.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-7%
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Банишора в Kenar Residence
гр. София , кв. "Банишора"
Модерно обзаведено жилище с отлична локация и висок клас изпълнение
Предлагаме под наем стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент в престижния комплекс Kenar Residence, разположен в кв. Банишора – един от комуникативните и предпочитани райони на столицата.
Жилището е с площ от 66 кв.м и впечатлява с практично и функционално разпределение:
650 €/месец700 €1 271,29 лв./месец1 369,08 лв.
(9,85 €/м2) (19,26 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 5
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с Акт 16 във „Витоша Вю“ / Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Комфортно новопостроено жилище с комуникативна локация в кв. Кръстова вада
Предлагаме на вашето внимание модерен двустаен апартамент с Акт 16 във „Витоша Вю“ / Vitosha View, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Кръстова вада, на тиха улица – пряка на бул. „Черни връх“. Локацията осигурява отлична комуникация, бърз достъп
130 920 €(256 057,26 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 43.64 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 450 м
ПРОДАДЕН
Обзаведен двустаен апартамент в гр. Приморско
гр. Приморско
Тиха и спокойна жилищна среда с гледка към зеленинина на 450 м от плажа
Предлагаме за продажба уютен и светъл двустаен апартамент, разположен в сърцето на Приморско, само на няколко минути от морето. Апартаментът впечатлява със своето югоизточно изложение, големи прозорци и гледка към зеленина, създавайки усещане за спокойствие и уют. Локацията
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 157 €/м2) (2 263,17 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
-11%
ОТДАДЕН
Готов за нанасяне двустаен апартамент под наем във Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Обзаведено жилище в един от най-предпочитаните столични квартали
Имотът разполага с отлично разпределение, светли и функционални помещения. Напълно обзаведен и оборудван. Сградата се намира на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата, търговски център „Ring Mall“, мебелен
625 €/месец700 €1 222,39 лв./месец1 369,08 лв.
(9,62 €/м2) (18,81 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
-3%
ОТДАДЕН
Двустаен обзаведен апартамент под наем в кв. Виница с паркомясто
гр. Варна , кв. "Виница"
Светъл и напълно обзаведен имот с паркомясто и югоизточно изложение
Предлагаме под наем обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитания и спокоен квартал Виница в гр. Варна. Имотът се намира в модерна тухлена сграда ново строителство от 2021 г., с асансьор, контролиран достъп и добре поддържани общи части, което осигурява комфорт и
450 €/месец465 €880,12 лв./месец909,46 лв.
(5,77 €/м2) (11,28 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент в кв. Малинова Долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременен имот с дизайнерски интериор и висок стандарт на изпълнение
Представяме ви изключително стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в сърцето на кв. Малинова долина – едно от най-предпочитаните места за модерен градски живот.
Жилището впечатлява с луксозно обзавеждане по индивидуален проект, което съчетава елегантен дизайн,
229 000 €(447 885,07 лв.)
(3 635 €/м2) (7 109,29 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с Акт 15 до Национална Спортна Академия
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
Жилищната сграда с Акт 15, състояща се от две елегантни секции, чудесно вписани сред богатата зеленина в близост до Национална спортна академия, в квартал Малинова долина. Сградата е с модерна и стилна архитектура в непреходен стил. Ще бъде изградане с качествени материали, нови
от 134 461 €(от 262 982,86 лв.)
(2 500 - 3 000 €/м2)(4 889,58 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 50.74 - 160.33 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
За частни лица
Жилищна сграда с Акт 15 и централна локация в София
гр. София , кв. "Банишора"
Апартаменти до бул. Сливница, медицински и учебни заведения
Не пропускайте възможността да придобиете апартамент с централна локация на ключово за града място, с отлично развити комуникации, недалеч от метростанция Опълченска и Mall of Sofia, в близост до бул. Сливница, Женския пазар, парк Св. Никола, училища и детски градини, магазини и
от 166 025 €(от 324 716,68 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 66.41 - 135.16 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
За частни лица
Бутикова жилищна сграда във Връбница 1 – последни апартаменти
гр. София , кв. "Връбница 1"
Модерен дом с комфорт, качество и отлична локация в северната част на София
Елегантна и съвременна жилищна сграда, създадена с ясна визия за качествен градски живот. Разположена в динамично развиващия се квартал Връбница 1, тя съчетава спокойствието на жилищна среда с бърз и удобен достъп до всички ключови точки на столицата. Проектът е ориентиран към
от 146 000 €(от 285 551,18 лв.)
(2 159 - 2 448 €/м2)(4 222,64 - 4 787,87 лв./м2)Площ: 60.47 - 99.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Ремонтиран двустаен апартамент в кв. Могиличе, Перник
гр. Перник , кв. "Могиличе"
Жилище в малка тухлена сграда с таванска стая и мазе
Представяме Ви уютен двустаен апартамент, разположен в кв. Могиличе в Перник – район с удобен достъп до градската инфраструктура и спокойна жилищна среда.
Имотът представлява етаж от двуетажна тухлена сграда и е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел
62 500 €(122 239,38 лв.)
(1 225 €/м2) (2 396,85 лв./м2)Площ: 51.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 4 км
Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
Представяме Ви новострояща се жилищна сграда в предпочитания квартал Изгрев на Варна. Районът съчетава спокойна жилищна среда с бърз достъп до централните части на града.
Сградата е проектирана на три надземни етажа, тавански етаж и полуподземно ниво, където са разположени
от 72 900 €(от 142 580,01 лв.)
(1 488 - 1 698 €/м2)(2 910,28 - 3 321 лв./м2)Площ: 46.01 - 113.07 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
ново
За частни лица
Комфортен двустаен апартамент в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Обзаведено жилище близо до Южен парк, училище „Владислав Граматик“, детска градина
Разгледайте нашето ново предложение за наем на готов за ползване двустаен апартамент в непосредствена близост до 73 СУ „Владислав Граматик“, удобни спирки на редовния градски транспорт, детска градина, Южен парк, с удобен достъп до бул. България.
Апартаментът (63 кв.м.) е
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(10 €/м2) (20,18 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
изгодно
Ски лифт на 700 м
Двустаен апартамент с приятна гледка в комплекс Неро/Nero
к.к. Пампорово
Имот със спокойна локация в живописен район на 700 метра от лифта
Обзаведен апартамент с тиха и живописна локация в комплекс Nero, разположен сред красивата природа на курортен комплекс Пампорово, само на 700 метра от ски лифта „Студенец“. Комплексът съчетава уюта на планинския дом с множество удобства и отлични условия за пълноценна почивка
50 000 €(97 791,50 лв.)
(722 €/м2) (1 411,34 лв./м2)Площ: 69.29 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Наем
-8%
ново
За частни лица
Двустаен апартамент под наем до новата Община в ж.к. Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Напълно обзаведено жилище в предпочитан район с отлична инфраструктура
Предлагаме под наем уютен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните квартали на Пловдив – ж.к. Тракия. Имотът се намира в близост до новата Община, бул. Освобождение, МБАЛ „Св. св. Козма и Дамян“, парк Лаута, Ротари парк, стадион „Локомотив Пловдив“, спортни
450 €/месец490 €880,12 лв./месец958,36 лв.
(6 €/м2) (11,73 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Апартхотел на първа линия в Ахтопол
гр. Ахтопол
Напълно обзаведени апартаменти в елитен комплекс
Комплексът е сбъдната мечта за всеки, който иска да избяга от шумните морски курорти и да се радва на тишина, спокойствие и чист, морски въздух.
Създадена с вдъхновение, деликатен дизайн и безкомпромисно качество, тази морска резиденция предлага подчертана елегантност и стил
от 71 736 €(от 140 303,42 лв.)
(2 100 - 2 400 €/м2)(4 107,24 - 4 693,99 лв./м2)Площ: 32.92 - 73.60 м2
Лукс
Луксозен жилищен комплекс с модерна визия в София
гр. София , кв. "Дружба 2"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални и впечатляващи мезонети, разположени в сграда с луксозни общи части и отлична локация
Нов луксозен жилищен комплекс, създаден с ясна визия – да предложи висок стандарт на живот, модерна архитектура и усещане за престиж още от първата крачка във входа. Естествено продължение след силния интерес и успешната реализация на предходни проекти на
от 182 735 €(от 357 398,60 лв.)(без ДДС)
(2 200 - 2 350 €/м2)(4 302,83 - 4 596,20 лв./м2)Площ: 79.30 - 200.24 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Ски лифт на 150 м
Двустаен апартамент в комплекс Лапландия / Laplandia до ски пистите
к.к. Пампорово
Уютно ваканционно жилище на 150 метра от лифт-станция Студенец, на главния път Пловдив-Смолян
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в комплекс Laplandia, разположен в сърцето на Пампорово – един от най-предпочитаните планински курорти в България. Имотът се намира само на 150 метра от лифт-станция „Студенец“, на главния път Пловдив–Смолян, на около 260 км от София и
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 145 €/м2) (2 239,68 лв./м2)Площ: 82.96 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 700 м
Панорамни апартаменти в нова сграда в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Двустайни и тристайни апартаменти с южно изложение в малка сграда в Бяла
Предлагаме за продажба последни, просторни жилища с площ от 71 кв. м. до 97 кв. м., разположени на последен (4-ти) етаж в нова жилищна сграда в град Бяла. Сградата е малка и бутикова, без асансьор, с просторно стълбище и южно изложение, осигуряващо прекрасна панорама към морето
от 100 848 €(от 197 241,54 лв.)
(1 200 - 1 400 €/м2)(2 347 - 2 738,16 лв./м2)Площ: 80.27 - 97.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна