Многостайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 2
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Ексклузивно
Жилищна сграда с Акт 14 и удобен достъп до парк „Света Троица” и метростанция „Константин Величков“
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Последни апартаменти и офис, качество и комуникативна локация в столицата
Твоят нов дом те очаква!
Жилищна сграда с подземни, надземни гаражи, паркоместа и офис.
Сградата е с получен Акт 14.
Отлична комбинация от съвременен дизайн, удобни и просторни разпределения на жилищната площ и комуникативна локация и това са само малка част от
от 183 000 €(от 357 916,89 лв.)
(2 134 - 2 601 €/м2)(4 173,74 - 5 087,11 лв./м2)Площ: 70.35 - 176.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Плаж на 50 м
Луксозен четиристаен мезонет с морска гледка в комплекс La Mer
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Обзаведен апартамент на две нива с просторни тераси, паркомясто и престижна локация до плаж Кабакум
Предлагаме под наем елегантен четиристаен апартамент тип мезонет, разположен в затворения комплекс La Mer в к.к. Чайка, район м-т Ален мак – една от най-желаните крайморски локации край Варна. Това е имот, който впечатлява с луксозно обзавеждане, простор, две големи тераси и
2 000 €/месец(3 911,66 лв./месец)
(15 €/м2) (30,09 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 500 м
Просторен апартамент с морска панорама в Свети Влас
гр. Свети Влас
Имот само на 500 метра от плажа, в сграда без такса поддръжка
Представяме ви чудесна възможност за покупка на просторен апартамент с директна морска гледка, разположен в тиха жилищна зона на Свети Влас – кв. Русалка, на едва 5 минути пешеходно разстояние от морския бряг. Имотът е идеален както за целогодишно живеене, така и за ваканционен
149 000 €(291 418,67 лв.)
(1 129 €/м2) (2 207,72 лв./м2)Площ: 132.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 1 км
Затворен комплекс Калитея/Calithea с Акт 16
гр. Каварна
Жилища с паркоместа, включени в цената и панорамна локация в курортната зона на гр. Каварна
Изберете своя нов панорамен дом с паркомясто, включено в цената в нова жилищна сграда с Акт 16, построена в курортната зона на гр. Каварна, на високия бряг на Черно море, едва на 1 км от плажа, на 5 минути от центъра на града, на 12 минути от световноизвестни голф игрища, на 20
от 139 000 €(от 271 860,37 лв.)
(2 279 - 2 326 €/м2)(4 457,34 - 4 549,26 лв./м2)Площ: 60.88 - 65.15 м2
гр. София , кв. "Драгалевци"
Обзаведено жилище с 3 спални, 3 бани, 3 тераси и гледка към планината
Простор, комфорт и гледка към Витоша. Предлагаме под наем просторен и светъл втори етаж от къща с усещане за самостоятелен дом, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Драгалевци, близо до учебни заведения, магазини, бул. Черни връх, Околовръстен път,
1 000 €/месец(1 955,83 лв./месец)
(5,56 €/м2) (10,87 лв./м2)Площ: 180.00 м2
Тип на имота:
Етаж от къща
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Слънчев мезонет с 3 спални и панорамна гледка към Витоша
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Просторен имот без довършителни работи в сграда с Акт 16 на ул. „Филип Кутев“
Предлагаме за продажба слънчев и просторен мезонет с три спални, разположен на 10-ти етаж в модерна сграда с Акт 16 от 2023 г., на ул. „Филип Кутев“ в района на Хладилника / Витоша, в частта, позната като „белия квартал“. Локацията е изключително атрактивна, в непосредствена
619 000 €(1 210 658,77 лв.)
(2 881 €/м2) (5 634,64 лв./м2)Площ: 214.86 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Луксозен четиристаен апартамент с панорамна тераса в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Просторно жилище с 3 спални и гледка към Витоша на минути от Paradise Center
Представяме за продажба изключително просторен и светъл четиристаен апартамент с три спални, разположен в кв. Кръстова вада - една от най-предпочитаните и модерни зони на София.
Локацията е безспорно едно от най-силните предимства на имота, на тиха улица в непосредствена
490 000 €(958 356,70 лв.)
(2 535 €/м2) (4 957,36 лв./м2)Площ: 193.32 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Плаж на 500 м
Обзаведен четиристаен апартамент до Морската градина и ВИНС
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Простор, стил и престижна локация в сърцето на Варна
Предлагаме за продажба елегантен и просторен четиристаен апартамент, разположен в една от най-желаните и престижни зони на Варна – в непосредствена близост до ВИНС, Морската градина и Летния театър. Локацията съчетава динамиката на централния градски живот с близостта до морето,
360 000 €(704 098,80 лв.)
(3 600 €/м2) (7 040,99 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Луксозна сграда от най-висок клас с отлична локация в кв. Изгрев
гр. София , кв. "Изгрев"
Жилища в нова сграда с 24-часова охрана, консиерж, видеонаблюдение и контролиран достъп
Високо качество, завладяваща визия и блясък, светли помещения и спиращи дъха гледки - перфектният нов дом в столицата! Домът на светлината, качеството без компромис и сбъднатите мечти.
Изберете дом в жилищната сграда с модерна архитектурна визия залагаща на класическите
от 349 229 €(от 683 032,56 лв.)
(5 640 - 6 840 €/м2)(11 030,88 - 13 377,88 лв./м2)Площ: 61.92 - 189.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Плаж на 200 м
Нов жилищен комплекс на 200 м от морето в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Модерна сграда с разнообразие от апартаменти и отлична локация
Представяме на вашето внимание новострояща се жилищна сграда в един от най-предпочитаните райони на Бургас – кв. Сарафово, разположена само на 200 метра от плажа.
Проектът предлага разнообразие от жилища – студиа, апартаменти с една, две или три спални, както и паркоместа за
от 63 000 €(от 123 217,29 лв.)
(874 - 1 501 €/м2)(1 709,40 - 2 935,70 лв./м2)Площ: 44.37 - 165.87 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Тухлен апартамент с три спални в предпочитан район на град Казанлък
гр. Казанлък
Многостаен обзаведен апартамент с гараж, таван и мазе и отлична локация
Просторен тухлен апартамент с отлична локация и много добро функционално разпределение на жилищната площ без преходи, в спокоен и предпочитан район - квартал Къренски на град Казанлък. Апартаментът се намира на трети етаж в 5-етажна монолитна сграда без асансьор, с добре
195 000 €(381 386,85 лв.)
(1 219 €/м2) (2 383,67 лв./м2)Площ: 160.00 м2 Етаж: 3
гр. София , кв. "Полигона"
Изискана сграда с богато озеленяване, детска площадка, фитнес до The Mall и Мегапарк
Имаме удоволствието да представим за продажба луксозни апартаменти в жилищна сграда с фитнес и богато озеленяване с предвидени кътове за почивка, детска площадка в един от новоразвиващите се елитни квартали на гр. София, в непосредствена близост до THE MALL, ЕТС, МЕГАПАРК и СОФИЯ
от 235 359 €(от 460 322,19 лв.)
(2 166 - 4 245 €/м2)(4 236,33 - 8 302,50 лв./м2)Площ: 60.44 - 310.39 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 2 км
Четиристаен апартамент в кв. Бриз до магазин Кауфланд
гр. Варна , кв. "Бриз"
Луксозно, светло и просторно жилище с усещане за къща и подземен гараж
Предлагаме за продажба изключително просторен четиристаен апартамент с площ от 225 кв.м, разположен в малка бутикова сграда с едва десет апартамента, в един от най-предпочитаните райони на Варна – кв. Бриз, в непосредствена близост до магазин Кауфланд. Имотът съчетава усещане за
370 000 €(723 657,10 лв.)
(1 644 €/м2) (3 216,25 лв./м2)Площ: 225.00 м2 Партер
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-3%
Ексклузивно
Лукс
Ски лифт на 400 м
Луксозен многостаен апартамент с директен достъп до СПА зона и панорама към Пирин
гр. Банско
Обзаведен апартамент с три спални в комплекс Свети Георги Палас / St. George Palace
Напълно обзаведен апартамент, който впечатлява с простор, функционалност и хармония с величествената природа на Пирин планина. Имотът съчетава лукс, уют и усещане за истинска планинска почивка, подходящ както за лично ползване, така и за висок клас ваканционен имот с отличен
168 000 €173 000 €328 579,44 лв.338 358,59 лв.
(1 353 €/м2) (2 646,21 лв./м2)Площ: 124.17 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
Новострояща се модерна сграда в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последен апартамент с 3 спални и магазин с добри разпределения в търсен район на столицата
Ново строителство в Малинова долина. Търсен столичен район, който разполага с търговски центрове, офиси в сферата на услугите и комуникациите, спирки на градски транспорт и училища, а достъпът до важни точки на столицата се извършва лесно и удобно. Близостта до бул. „Симеоновско
от 367 063 €(от 717 912,83 лв.)
(1 979 €/м2) (3 869,73 лв./м2)Площ: 185.52 - 185.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Ски лифт на 700 м
Многостаен апартамент в жилищна сграда без такса поддръжка в Банско
гр. Банско
Напълно обзаведен имот с три спални в близост до лифта
Многостаен апартамент в жилищна сграда без такса поддръжка в Банско. Градът предлага интересна комбинация между прекрасната природа на Пирин и атмосферата на древния български град. Районът предлага уникални възможности за отдих и почивка целогодишно, ски спортове през зимата -
189 000 €(369 651,87 лв.)
(1 299 €/м2) (2 540,56 лв./м2)Площ: 145.50 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
Плаж на 200 м
Обзаведен мезонет на 200 метра от плажа в Черноморец
гр. Черноморец
Мезонет обособен в три отделни апартамента
Предлагаме на Вашето внимание имот в луксозен апартаментен комплекс, разположен в курортния град Черноморец. Комплексът се състои от две четириетажни жилищни сгради и разполага с 90 апартамента: студия, апартаменти с 1 и 2 спални и мезонети, разположени на последния
295 000 €(576 969,85 лв.)
(1 667 €/м2) (3 259,72 лв./м2)Площ: 177.00 м2 Етаж: 4,5
Тип на имота:
Мезонет
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Многостаен апартамент с отлична локация в сърцето на Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Апартамент с две спални на пешеходно разстояние от всички ключови удобства
Представяме на Вашето внимание просторен апартамент с две спални, отделни кухня и хол, в спокоен район в центъра на града, перфектен за семейно жилище или инвестиция.
Апартаментът се намира на трети етаж в 8-етажна панелна санирана сграда с асансьор и ремонтиран покрив,
147 900 €148 000 €289 267,26 лв.289 462,84 лв.
(1 479 €/м2) (2 892,67 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
Просторен апартамент в центъра на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Добре поддържан градски имот с обзавеждане и комуникативна локация близо до пазар
Представяме на вашето вимание просторен имот с комуникативна локация в центъра на Велико Търново, на пет минути от пазара.
Апартаментът (101 кв.м) е разположен на 3/4 етаж в добре поддържан блок, като се разпределя между:
• Коридор
• Четири стаи
• Кухненски бокс
• Баня
•
154 500 €(302 175,74 лв.)
(1 530 €/м2) (2 991,84 лв./м2)Площ: 101.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
-7%
Многостаен апартамент в района на Баня Пиперка
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Апартамент с три спални за ремонт близо до центъра на града
Представяме на Вашето внимание просторен апартамент с три спални, отделен кухненски бокс, хол, в спокоен район в центъра на града, перфектен за семейно жилище или инвестиция.
Апартаментът се намира на четвърти етаж в 5-етажна сграда без асансьор и ремонтиран покрив,
140 000 €150 000 €273 816,20 лв.293 374,50 лв.
(1 207 €/м2) (2 360,48 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
Нов жилищен проект в развиващия се квартал Мадика
гр. Бургас , кв. "Мадика"
Модерна 7-етажна жилищна сграда с отлична локация и условия за комфортен градски живот
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в един от най-бързо развиващите се райони на Бургас – кв. Мадика, в непосредствена близост до болница „Сърце и мозък“, както и до ключови образователни, търговски и административни обекти. Локацията предлага бърз достъп до
от 139 053 €(от 271 964,03 лв.)
(1 400 - 1 500 €/м2)(2 738,16 - 2 933,75 лв./м2)Площ: 94.42 - 104.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Мезонет в топ комплекс до Ловен парк в кв. Дианабад
гр. София , кв. "Дианабад"
Луксозен апартамент в сграда с номинация за Сграда на годината 2022 г
Търсите безкомпромисно качество, лукс и топ локация в столицата до Борисова градина и Ловен парк? Вижте този имот! Луксозен мезонет в VMV Residence в кв. Дианабад.
Комплекс с изключително модерна визия, номиниран за Сграда на годината за 2022 г. в категория за обекти с РЗП над
743 942 €(1 455 024,08 лв.)
(2 318 €/м2) (4 532,79 лв./м2)Площ: 321.00 м2 Етаж: 8,9
Тип на имота:
Мезонет
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Наем
-25%
Ексклузивно
Плаж на 200 м
Обзаведен апартамент с две спални и хубава тераса до Морската градина
гр. Варна , кв. "Спортна зала"
Просторно жилище след ремонт близо до Икономически университет – Варна и Висше военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“
Предлагаме четиристаен, обзаведен апартамент, след основен ремонт до Морската градина, близо до Икономически университет – Варна и Висше военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“ и на 200 метра от плажа. Жилището е част от добре поддържана сграда на 5 етажа (1970 г.) без асансьор.
600 €/месец800 €1 173,50 лв./месец1 564,66 лв.
(5 €/м2) (9,78 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Просторен мезонет в центъра на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Атрактивен имот до Районния съд
Предлагаме за продажба хубав, изпълнен с естествена светлина апартамент - мезонет 205 кв.м. на 4-ти и 5-ти етаж в нова жилищна сграда.
Имотът е с разрешително за офис и е ситуиран в идеалния център на град Велико Търново, до Районния съд.
Мезонетът разполага с електрическо
246 000 €(481 134,18 лв.)
(1 200 €/м2) (2 347 лв./м2)Площ: 205.00 м2 Етаж: 4
Промо
Апартаменти в луксозен комплекс с ресторант, градина и детска площадка
гр. София , кв. "Сердика"
Ново строителство в близост до Mall of Sofia и парк Възраждане
Търсите имот без компромис с качеството с централна столична локация с добри транспортни връзки в всички райони на София? Не пропускайте тази оферта - първокласни апартаменти в модерен жилищен комплекс от затворен тип в широкия център на София на тиха улица. На пешеходно
от 215 942 €(от 422 345,84 лв.)(без ДДС)
(1 610 - 3 205 €/м2)(3 148,89 - 6 268,44 лв./м2)Площ: 104.74 - 303.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно
Просторен апартамент на Колхозен Пазар във Варна
гр. Варна , кв. "Христо Ботев"
Комуникативно многостайно жилище близо до Катедралата и Колхозен пазар
Южен четиристаен апартамент с прекрасен изглед към Аспаруховия мост и с комуникативна локация във Варна, близо до центъра на града, на 5-6 минути от Катедралата, до супермаркет, главна автобусна спирка в двете посоки на града, медицински център, полицейски участък, бул. Христо
460 €/месец(899,68 лв./месец)
(4,18 €/м2) (8,18 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 14
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Сграда ново строителство с паркоместа и гаражи в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Жилища с Акт 14 до градски удобства, център, метростанция
Не пропукайте новото ни предложение за самостоятелна жилищна сграда с два отделни входа в кв. Хаджи Димитър. Благодарение на добре организираната инфраструктура, придвижването от квартала е безпроблемно. Транспортната инфраструктура е отлична - на 350 м от метростанция „Хаджи
от 199 000 €(от 389 210,17 лв.)
(2 582 - 2 640 €/м2)(5 049,95 - 5 163,39 лв./м2)Площ: 75.93 - 157.03 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Четиристаен апартамент в историческа сграда с морска гледка
гр. Бургас , кв. "Център"
Апартамент в сграда обявена за културно наследство
Представяме ви рядка находка на пазара на недвижими имоти в Бургас – четиристаен апартамент, разположен на последния етаж в една от емблематичните исторически сгради в идеалния център, построена през 1913 г. и обявена за културно наследство. Локацията е безкомпромисна – само на
149 000 €(291 418,67 лв.)
(1 693 €/м2) (3 311,58 лв./м2)Площ: 88.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 600 м
Mногостаен апартамент на две нива с гараж в гр. Поморие
гр. Поморие
Имот с отличен потенциал – два самостоятелни апартамента и допълнително студио + гараж
Предлагаме за продажба просторен многостаен имот, разположен в Поморие, на 600 м от плажа, съчетаващ функционалност, гъвкавост и отлична инвестиционна стойност. Жилището е организирано на две нива и на практика включва два самостоятелни апартамента, което го прави идеално решение
310 000 €(606 307,30 лв.)
(1 938 €/м2) (3 789,42 лв./м2)Площ: 160.00 м2 Етаж: 3,4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
изгодно
Комплекс „Диаманд“ – нов стандарт за градски живот в Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Модерна сграда с впечатляваща архитектура и отлична локация на границата между кв. Възраждане и кв. Братя Миладинови
Представяме ви жилищен комплекс „Диаманд“ – съвременен проект, който задава нов стандарт за живот в Бургас, разположен в изключително комуникативна зона – на границата между кварталите „Възраждане“ и „Братя Миладинови“. Локацията съчетава спокойствието с динамиката на града и
от 105 065 €(от 205 489,28 лв.)
(1 800 - 2 430 €/м2)(3 520,49 - 4 752,67 лв./м2)Площ: 43.24 - 113.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Мариян Димитров
Брокер, Бургас