Многостайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 5
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Модерен жилищен проект в квартал Мадика на гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Мадика"
Сграда със смесено предназначение и отлична локация с изградени транспортни връзки
С радост представяме нов предстоящ проект – комплекс със смесено предназначение в гр. Бургас, създаден като съвременна градска среда, която съчетава живот, работа, отдих и инвестиционен потенциал в едно хармонично и функционално пространство.
В комплекса са предвидени:
•
от 96 522 €(от 188 780,62 лв.)
(1 290 - 1 599 €/м2)(2 523,02 - 3 127,37 лв./м2)Площ: 64.78 - 187.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Лукс
Затворен комплекс пред Акт 16 в Манастирски ливади - изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Последни жилища с удобно и функционално разпределение и гледка към Витоша
Усещане за живот в хармония, за дом, който отразява теб и същността ти.
Твоят дом прегръдка от емоции.
Изберете дом в комплекс от затворен тип с комуникативна локация и отлични вътрешни разпределения. Комплексът се намира в един от най–бързоразвиващите се квартали на гр.
от 221 676 €(от 433 560,57 лв.)
(2 678 - 3 360 €/м2)(5 237,71 - 6 571,59 лв./м2)Площ: 65.97 - 194.18 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Мезонет с 3 спални в комплекс Съни Дей 3/ Sunny Day 3
к.к. Слънчев бряг , супермаркет
Изцяло оборудван имот в затворен комплекс
Предлагаме за продажба просторен мезонет с 3 спални и 3 тераси, разположен на 3/4 етаж в сграда от комплекс Съни дей 3.
Апартаментът е обзаведен преди една година и всички мебели са почти нови, а уредите са в гаранция и от висок клас, монтирани са нови инверторни
Продажба
-17%
Ексклузивно
Лукс
Изключително луксозен апартамент с три подземни гаража в елитния квартал Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Просторен имот на тиха улица до Южен парк и метростанция „Европейски съюз“
Представяме на вашето внимание уникален по своя мащаб, разкош и детайл имот – луксозен апартамент в сърцето на кв. Лозенец, заемащ целия четвърти етаж от представителна жилищна сграда с Разрешение за ползване от 2001 г.
Общата застроена площ е 272,79 кв.м, като имотът
1 050 000 €1 260 000 €2 053 621,50 лв.2 464 345,80 лв.
(3 849 €/м2) (7 528,21 лв./м2)Площ: 272.79 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Модерен жилищен комплекс в кв. Галата
гр. Варна , кв. "Галата"
Изискани 1-стайни, 2-стайни, 3-стайни и 4-стайни апартаменти на 800 м от плажа
Изключително предложение от пазара за недвижими имоти – богат избор от 1-стайни, 2-стайни, 3-стайни и 4-стайни апартаменти с функционални разпределения и морска панорама в богато озеленен комплекс, състоящ се от 9 сгради с живописна локация, на 800 м от прекрасен плаж със
от 84 700 €(от 165 658,80 лв.)
(1 260 - 2 165 €/м2)(2 464,35 - 4 234,37 лв./м2)Площ: 47.07 - 277.86 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 1.4 км
Нови модерни апартаменти в луксозен жилищен комплекс в кв. Галата, Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Съвременен комфорт, морски въздух и престижна локация – Вашият нов дом в южната част на Варна
Представяме ви нов жилищен комплекс в кв. Галата, Варна, създаден за хора, които ценят качеството, спокойствието и съвременния начин на живот близо до морето.
Комплексът е от затворен тип и включва пет жилищни сгради и една обществена, разположени така, че всяка да има своя
от 100 261 €(от 196 093,47 лв.)
(1 500 - 1 750 €/м2)(2 933,75 - 3 422,70 лв./м2)Площ: 62.66 - 190.26 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Нов жилищен комплекс – съвременен стандарт на живот в западната част на София
гр. София , кв. "Люлин 8"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални и ателиета в нова сграда в кв. Люлин 8
Изберете дом в мащабен нов жилищен проект в столицата – „Люлин 8“, създаден с мисъл за модерния градски човек, който цени комфорта, сигурността и отличната локация.
Тази многофункционална сграда от ново поколение предлага интелигентен архитектурен дизайн, висококачествени
от 108 733 €(от 212 663,26 лв.)
(2 050 - 2 507 €/м2)(4 009,45 - 4 903,27 лв./м2)Площ: 43.37 - 127.82 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Просторен апартамент в сърцето на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Имот с топ локация и панорамна гледка към хълмовете
Представяме ви просторен апартамент с площ от 110 кв.м., разположен в самия център на Велико Търново, на пешеходно разстояние от автогара „Юг“. Жилището предлага удобно разпределение с две спални, светъл хол, всекидневна, кухня, баня, отделна тоалетна, килер и две тераси, от
135 000 €(264 037,05 лв.)
(1 227 €/м2) (2 400,34 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Многостаен апартамент в центъра на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Просторен и светъл апартамент с обзавеждане до парк, стадион Ивайло, училище, пазар
Предлагаме за продажба изключително просторен и светъл апартамент с отлично разположение в централната част на гр. Велико Търново, в непосредствена близост до парк, стадион „Ивайло“, ПМГ „Васил Друмев“, Централния пазар и други ключови локации и удобства в града, което го прави
415 000 €(811 669,45 лв.)
(2 243 €/м2) (4 387,40 лв./м2)Площ: 185.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Елитен морски комплекс Артур
гр. Свети Влас , На 100 м от плажа
Елегантни апартаменти в затворен комплекс с изискана визия и много екстри на 100 м от плажа в Свети Влас
"Артур" / Arthur е уникален по рода си затворен комплекс от ваканционни апартаменти, който впечатлява с изтънченост и невероятна гледка към морски залив. Разположен в прекрасното курортно градче Свети Влас, комплекс "Артур" отстои едва на 100 метра от плажната ивица и морето,
от 230 240 €(от 450 310,30 лв.)
(1 600 €/м2) (3 129,33 лв./м2)Площ: 143.90 - 170.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Панорамен четиристаен апартамент в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторно ново жилище пред Акт 16 със слънчево изложение до гора и удобства
Предлагаме за продажба четиристаен апартамент по БДС, пред Акт 16 със спокойна и зелена локация до гора, детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка и други градски удобства в кв. Виница.
Апартаментът (обща площ 197.71 кв.м., чиста площ – 99.06 кв.м.) се намира
223 004 €(436 157,91 лв.)
(1 128 €/м2) (2 206,05 лв./м2)Площ: 197.71 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Апартаменти в малка сграда с двор в м-ст „Траката“
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
3 жилища с гаражи и паркоместа
Ако търсите имот в малка сграда качествено ново строителство - не пропускайте този имот. Три апартамента в малка тухлена кооперация на 3 етажа (360 кв.м.) с озеленен двор (585 кв.м.) в м-ст „Траката“ в гр. Варна. В непосредствена близост са центъра на квартала, детска градина и
от 265 568 €(от 519 405,86 лв.)
(1 600 - 1 700 €/м2)(3 129,33 - 3 324,91 лв./м2)Площ: 165.98 - 170.39 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Луксозна компактна сграда в подножието на Витоша планина
гр. София , кв. "м-т Гърдова глава"
Просторни апартаменти в престижния квартал Бояна, местност Гърдова глава
Представяме на вашето внимание нов жилищен проект стартирало строителство в престижния квартал Бояна, местност Гърдова Глава, в богато озеленен район в полите на Витоша, в близост до главни пътни артерии, включително Околовръстен път и ул. Александър Пушкин за лесна и удобна
от 445 835 €(от 871 977,47 лв.)
(3 270 €/м2) (6 395,61 лв./м2)Площ: 136.34 - 136.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Новострояща се сграда на едно от най-комуникативните места в София
гр. София , кв. "Подуяне"
Жилища в нова сграда на пешеходно разстояние от метростанция „Хаджи Димитър“
Избери своя нов дом в новострояща се жилищна сграда, в едно от най комуникативните места в столицата!
Отлична локация и същевременно тихо и спокойно място, на пешеходно разстояние от метростанция „Хаджи Димитър“ ( 3 мин.), метростанция „Театрална“ (13 мин), „143 ОУ“ (5 мин),
от 311 050 €(от 608 360,92 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 124.42 - 125.19 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Просторен апартамент в хубава гледка в кв. Бузлуджа
гр. Велико Търново , кв. "Бузлуджа"
Панорамен многостаен апартамент с мансардна стая близо до магазини
Панорамен многостаен апартамент с мансардна стая – вашият просторен дом с невероятна гледка!
Предлагаме ви многостаен апартамент с мансардна стая, разположен на последния етаж на сграда със стоманобетонна конструкция и тухлена зидария, разположена в удобен и добре развит
155 000 €(303 153,65 лв.)
(1 033 €/м2) (2 021,02 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Лукс
Затворен комплекс с апартаменти Манастирски ливади-Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в търсен столичен район
Открийте сграда, която олицетворява модерното разбиране за дом – пространство, създадено с внимание към всеки детайл и с мисъл за хората, които ще живеят в него. Тук стилната архитектура се вплита хармонично с природата, а уюта и сигурността са водещи приоритети.
Разположена в
от 188 320 €(от 368 321,91 лв.)
(2 780 - 2 978 €/м2)(5 437,21 - 5 824,46 лв./м2)Площ: 63.24 - 115.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Лукс
Нова модерна сграда, съчетаваща престиж и спокойствие в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Емблематичен проект съчетаващ архитектура, комфорт и добра локация в полите на Витоша
Най-новият и впечатляващ проект на доказан инвеститор, създаден като естествено продължение на успешна концепция от сгради и издигащ модерното градско живеене на изцяло ново ниво.
Това не е просто жилищна сграда. Това е внимателно изградена философия за живот – пространство,
от 299 000 €(от 584 793,17 лв.)
(1 965 - 2 959 €/м2)(3 843,21 - 5 787,30 лв./м2)Площ: 118.49 - 218.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Ограничен брой висок клас апартаменти в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Бутикова 7-етажна сграда в широкия градски център
Представяме ви бутиков проект с ограничен брой висококачествени апартаменти в седеметажна сграда, разположена в един от перспективните столични райони в широкия градски център – кв. Банишора. Сградата се намира на пешеходно разстояние до метростанция „Мария Луиза“ и 5-та градска
от 228 256 €(от 446 429,93 лв.)
(2 700 - 2 800 €/м2)(5 280,74 - 5 476,32 лв./м2)Площ: 81.52 - 164.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Лукс
Последен апартамент в модерна сграда с Акт 16 до бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилище с три спални и кабинет в престижна сграда с детска ясла и цялостна модерна визия
Имаме изключително предложение за вас – жилище в луксозна сграда с Акт 16, със смесено предназначение, представляваща съвкупност от модерен дизайн, изтънчен вкус и внимание към детайла. Тя ви дава възможност за живот или работа в комуникативната и модерна част на бул. България,
от 540 000 €(от 1 056 148,20 лв.)
(2 832 €/м2) (5 538,56 лв./м2)Площ: 190.69 - 190.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
изгодно
За частни лица
Четиристаен тухлен апартамент с потенциал в кв. Добруджански
гр. Шумен , кв. "Добруджански"
Жилище с две тераси, мазе и функционално разпределение – отлична възможност за ремонт и преустройство
Предлагаме за продажба просторен тухлен апартамент в един от добре уредените и предпочитани райони на Шумен – кв. Добруджански.
Имотът е с чиста жилищна площ от 84 кв. м. и се намира на 4-ти последен етаж в сграда, построена през 1990 година. Жилището е с функционално и удобно
123 500 €(241 545,01 лв.)
(1 470 €/м2) (2 875,54 лв./м2)Площ: 84.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
За частни лица
Плаж на 1 км
Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна
гр. Варна , кв. "ВИНС-Червен площад"
Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
Търсите просторен семеен дом в комуникативен район с отлична инфраструктура? Представяме Ви четиристаен апартамент, разположен в централен район на Варна.
Жилището е ситуирано на трети етаж в добре поддържана шестетажна сграда с асансьор и предлага обща площ от 97 кв.м.
380 000 €(743 215,40 лв.)
(3 918 €/м2) (7 662,01 лв./м2)Площ: 97.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Луксозен жилищен комплекс с модерна визия в София
гр. София , кв. "Дружба 2"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални и впечатляващи мезонети, разположени в сграда с луксозни общи части и отлична локация
Нов луксозен жилищен комплекс, създаден с ясна визия – да предложи висок стандарт на живот, модерна архитектура и усещане за престиж още от първата крачка във входа. Естествено продължение след силния интерес и успешната реализация на предходни проекти на
от 182 735 €(от 357 398,60 лв.)(без ДДС)
(2 200 - 2 350 €/м2)(4 302,83 - 4 596,20 лв./м2)Площ: 79.30 - 200.24 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Нова сграда в кв. Левски - качество, комфорт и функционалност
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Просторни жилища близо до всички градски удобства
С удоволствие ви представяме новия жилищен проект в кв. Левски, гр. Варна – съвременна сграда, която съчетава качество, комфорт и функционалност на едно от най-добрите местоположения в града.
Сграда с визия и удобства за съвременния градски живот!
Разположена в тих и
от 144 000 €(от 281 639,52 лв.)
(2 028 - 2 215 €/м2)(3 966,42 - 4 332,16 лв./м2)Площ: 71.00 - 107.80 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 200 м
Green Life Secret Garden/Грийн Лайф Сикрет Гарден
гр. Созопол , до плаж Каваци
Нови апартаменти с 1, 2 или 3 спални в мини курорт разположен до плаж „Каваците“
Състоящ се от няколко фази, мини курортът е разположен до плаж „Каваците“, едва на 2 км. от древния град Созопол и на 5 км от курортите Дюни и Черноморец. Комплексът се радва на собствен частен плаж от златист пясък, където са осигурени спокойствие и възможност за релаксация на
от 102 900 €(от 201 254,91 лв.)
(1 325 - 1 798 €/м2)(2 591,47 - 3 516,58 лв./м2)Площ: 65.07 - 125.56 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
изгодно
Просторен апартамент с 3 спални и гараж в центъра на гр. Ловеч
гр. Ловеч , кв. "Център"
Жилище с 2 тавана, мазе и лятна къща с площ 30 кв. м. с баня
Предлага се апартамент в центъра на гр. Ловеч, с уединена локация в една от пресечните еднопосочни улици в централната част. Местоположението в центъра предразполага както използване за удобно семейно жилище, така и възможности с инвестиционни цели.
Имотът представлява голям
142 000 €(277 727,86 лв.)
(1 183 €/м2) (2 314,40 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Висок клас жилищен комплекс в Манастирски ливади – Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Съвременен комплекс с отлична локация, зелена среда и дългосрочна инвестиционна стойност
Представяме висок клас жилищен проект, разположен в Манастирски ливади – изток – един от най-динамично развиващите се и перспективни квартали на София, предпочитан от активни градски хора и млади семейства. Проектът е част от модерен жилищен комплекс с обща площ от 21 000 кв. м.,
от 163 827 €(от 320 417,76 лв.)(без ДДС)
(2 260 - 3 075 €/м2)(4 420,18 - 6 014,18 лв./м2)Площ: 71.40 - 180.23 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Лукс
Модерен градски силует в широк център, на минути от метростанция и парк
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Премиум жилища, зелени пространства и отлична локация в една впечатляваща сграда
Представяме ви един впечатляващ нов проект в централната градска част на София – съвременна жилищна сграда, която обединява лукс, архитектурна естетика и изключителна функционалност. Проектирана до последния детайл, тя предлага рядко срещана комбинация от просторни жилища,
от 316 576 €(от 619 168,84 лв.)
(2 300 - 3 204 €/м2)(4 498,41 - 6 266,48 лв./м2)Площ: 115.06 - 308.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Луксозен четиристаен апартамент с паркомясто близо до посолството на САЩ
гр. София , кв. "Лозенец"
Престижно жилище в 4-етажна тухлена сграда ново строителство
Изключително просторен, цялостно реновиран и стилно завършен многостаен апартамент с 3 спални, ситуиран в предпочитания кв. Лозенец, само на 2 км от центъра на града.
Жилището се отличава с големи, приветливи и светли помещения, стилно обзавеждане, комфорт и
2 100 €/месец(4 107,24 лв./месец)
(9,13 €/м2) (17,86 лв./м2)Площ: 230.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
Луксозен комплекс от 13 сгради с 30 дка зелени площи, 9 детски площадки и 18 търговски обекта
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Модерни градски жилища до Ловен парк, с удобен достъп до метростанция Витоша
Kомплекс, хармонично вписан в средата, в която е ситуиран, разположен в една от най-съвременните зони на гр. София – район Лозенец. Елегантните, изчистени обеми и естествените материали, дават възможност на всеки да се потопи в атмосферата на комплекса.
В комплекса са
от 280 000 €(от 547 632,40 лв.)(без ДДС)
(2 492 - 5 866 €/м2)(4 873,93 - 11 472,90 лв./м2)Площ: 76.08 - 308.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Просторен четиристаен апартамент с Акт 14 в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Висок клас строителство на 350 м от метро и на пешеходно разстояние от идеалния център на столицата
Отлично предложение за четиристаен апартамент с Акт 14 в нова жилищна сграда с два отделни входа в кв. Хаджи Димитър, на пешеходно разстояние от идеалния център на столицата, в близост до градски удобства, на 350 м от метростанция „Хаджи Димитър“ и на 120 м от автобусна и
410 000 €(801 890,30 лв.)
(2 611 €/м2) (5 106,61 лв./м2)Площ: 157.03 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София