Многостайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 6
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Четиристаен апартамент с морска панорама в Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Просторен апартамент с 3 спални и комфортна жилищна среда във висок клас комплекс близо до Балчик и Каварна
Просторен апартамент до ключ с оборудвани бани, 3 спални и прекрасна морска панорама в комплекс "Калиакрия Ризорт" / Kaliakria Resort, на 55 км северно от гр. Варна и на около 45 мин. от международно летище Варна. Известните черноморски градове Балчик и Каварна са също наблизо, а
235 000 €(459 620,05 лв.)
(890 €/м2) (1 740,99 лв./м2)Площ: 264.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Последен свободен апартамент с три спални в сграда с Акт 14
гр. София , кв. "Овча купел"
Последен четиристаен апартамент с комуникативна локация до училище, супермаркет, ресторанти, автобусни спирки
Разгледайте нашето ново предложение за нова жилищна сграда с двустайни, тристайни и многостайни апартаменти в добре познатия квартал Овча Купел, на комуникативно място близо до училище, супермаркет Фантастико, дрогерия Lilly, ресторанти, банки, спирка на автобуси, в близост до
от 315 000 €(от 616 086,45 лв.)
(2 398 €/м2) (4 690,06 лв./м2)Площ: 131.36 - 131.36 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Качествени апартаменти с просторна и комфортна жилищна площ до градски удобства
Изберете своя нов дом в луксозна жилищна сграда на шест надземни и един подземен етаж в кв. Манастирски Ливади-Изток, с удобен достъп до бул. България, бул. Тодор Александров, Околовръстен път, България Мол, МБАЛ Св. София, ресторанти, магазини и други градски удобства.
В
от 199 500 €(от 390 188,09 лв.)(без ДДС)
(2 445 - 3 726 €/м2)(4 782 - 7 287,42 лв./м2)Площ: 81.61 - 180.64 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
-6%
Апартамент за продажба в кв. Кючук Париж, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Кючук Париж"
Просторен апартамент с три спални и мазе в утвърден жилищен район
Многостаен апартамент в Кючук Париж на ул. Георги Кирков, тихо място. Малка 4-етажна кооперация от само 3 апартамента - по един на етаж, монолитно стоманобетонно строителство от преди 35 год., реална чиста жилищна площ 130 кв. м. + допълнително 23 кв. м. изба (153 кв. м.) +
230 000 €245 000 €449 840,90 лв.479 178,35 лв.
(1 769 €/м2) (3 460,31 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Нова сграда с Акт 14 в близост до парк и езеро в кв. Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Комфортни жилища с пешеходен достъп до метростанция, болница, училище
Нов жилищен комплекс с Акт 14 в интензивно обновяващия се район – жк Дружба 1, с отлична локация в близост до парк с езеро, много зелени площи, 28-ми ДКЦ, детски градини, училища, метростанция Искърско шосе, други удобни спирки на редовния градски транспорт, магазини, кафенета,
от 283 104 €(от 553 703,30 лв.)
(1 944 €/м2) (3 802,12 лв./м2)Площ: 145.63 - 145.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 80 м
Луксозен комплекс Солемаре / Solemare residences с прекрасна морска панорама
гр. Ахелой
Модерни морски апартаменти на първа линия с комфортна жилищна среда, удобства и потенциал за отдаване под наем
Разположен на живописния морски бряг в гр. Ахелой, само на 80 метра от брега и на 15 минути от Слънчев бряг, комплекс СолеМаре / Solemare residences съчетава съвременен комфорт и природна красота, прекрасни панорамни гледки и модерни удобства, което го прави както атрактивен за
от 57 708 €(от 112 867,04 лв.)
(1 408 - 2 560 €/м2)(2 753,81 - 5 006,92 лв./м2)Площ: 36.87 - 205.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Голям апартамент в нов комплекс в кв. Христо Смирненски
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
4-стаен апартамент с удобен достъп до центъра на Пловдив
Представяме ви 4-стаен апартамент за продажба в комплекс в Пловдив – проект, съчетаващ модерна архитектура, комфорт на обитаване и отлична локация, само минути от Околовръстния път и центъра на града. Районът е с ниско застрояване, изключително зелен и спокоен – атмосфера, която
223 000 €(436 150,09 лв.)
(1 582 €/м2) (3 093,26 лв./м2)Площ: 141.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Наем
Обзаведен и оборудван апартамент в тих и спокоен район
гр. Стара Загора , кв. "Железник - център"
Готово за нанасяне жилище, близо до училище и зелени площи
Обзаведен и оборудван апартамент в тих и спокоен район на гр. Стара Загора. Имотът е част от поддържана сграда с ассансьор. Паркирането около блока е свободно.
Имотът се намира на 5-ти етаж с площ 86 кв.м. разпределена между:
• коридор
• всекидневна с кухненски бокс
• три
511 €/месец(999,43 лв./месец)
(5,94 €/м2) (11,62 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Мирослав Караколев
Регионален мениджър, Стара Загора
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в непосредствена близост е НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в нова сграда в кв. Малинова долина
Сграда, която ще преобърне представата Ви за градски комфорт!
Новото лице на съвременното и качествено строителство в един от най-перспективните и бързоразвиващи се квартали на столицата. Това не е просто сграда – това е дом с характер, инвестиция с визия и пространство,
Продажба
Резервиран
Просторен апартамент в тих район на гр. Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Казански - изток"
Луксозно обзаведен апартамент с три спални близо до парк Артилерийски и магазин Kaufland
Представяме ви модерен и изключително просторен апартамент с три спални, разположен в предпочитан и спокоен район на град Стара Загора, в непосредствена близост до парк „Артилерийски“ и супермаркет Кауфланд. Имотът е отличен избор както за семейно жилище, така и за дългосрочна
185 000 €(361 828,55 лв.)
(1 233 €/м2) (2 412,19 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
За частни лица
Лукс
Четиристаен апартамент с допълнителни помещения в идеалния център на Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
Имот с отлична локация и инвестиционен потенциал на ул. „Иван Вазов“
Предлагаме за продажба просторен четиристаен апартамент, разположен в един от най-престижните и търсени райони на Пловдив – централната част на града, на емблематичната ул. „Иван Вазов“. Локацията осигурява бърз достъп до пешеходната зона, университети, училища, болници,
450 000 €(880 123,50 лв.)
(4 500 €/м2) (8 801,24 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Атрактивен четиристаен апартамент в Младост 4 – готов за нанасяне!
гр. София , кв. "Младост 4"
Напълно обзаведен апартамент на атрактивна цена и с потенциал
Предлагаме за продажба просторен и функционален четиристаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните части на кв. Младост 4. Имотът съчетава голяма жилищна площ, отлично разпределение и пълно обзавеждане, което го прави изключително подходящ както за семейно жилище,
424 000 €(829 271,92 лв.)
(3 834 €/м2) (7 499,29 лв./м2)Площ: 110.58 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Бутикова сграда с просторни апартаменти и прекрасни гледки
гр. София , кв. "Витоша"
Жилища с 1, 2 или 3 спални на тиха и спокойна улица, пряка на бул. Симеоновско шосе с директен достъп до самия булевард
Представяме ви бутикова жилищна сграда, разположена в сърцето на квартал "Витоша", известен със своята зеленина и чист въздух. Тази нова сграда е проектирана да осигури комфортен начин на живот сред природата, с просторни апартаменти, панорамни гледки към планината и удобна
от 255 000 €(от 498 736,65 лв.)
(2 679 - 3 004 €/м2)(5 239,67 - 5 875,31 лв./м2)Площ: 84.88 - 220.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Многофамилна жилищна сграда с Акт 16 и комуникативна локация в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Последни тристайни жилища до възлови булеварди, учебни заведения, парк, държавни институции
Нова жилищна сграда с Акт 16 в кв. Овча купел, между ул. Любляна, бул. Овча купел, бул. Цар Борис III, Околовръстен път, в близост до фитнес, държавни институции като НАП-офис Витоша, Държавен фонд земеделие, Агенция по геодезия, картография и кадастър, както и супермаркет
от 277 931 €(от 543 585,79 лв.)
(2 690 - 4 772 €/м2)(5 261,18 - 9 333,22 лв./м2)Площ: 103.32 - 270.31 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Имот с перфектна локация и потенциал в топ центъра на гр. Габрово
гр. Габрово , кв. "Център"
Престижно градско жилище, подходящо и за офис, адвокатска или нотариална кантора, лекарска практика или консултантски център
Предлагаме за продажба изключителен имот с характер и класа, разположен в самото сърце на гр. Габрово. Имотът заема втори етаж в представителна сграда с престижна централна локация и впечатлява с обща площ от 195 кв.м., високи тавани, отлична естествена светлина и усещане за
170 000 €(332 491,10 лв.)
(872 €/м2) (1 705,08 лв./м2)Площ: 195.00 м2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Етаж от къща в центъра на старата част на Поморие
гр. Поморие
Имот с три спални в една от предпочитаните локации на българското Черноморие
Представяме ви етаж от къща в сърцето на старата част на гр. Поморие – уникална възможност да притежавате просторен имот с допълнителен инвестиционен потенциал в една от най-предпочитаните локации на българското Черноморие.
Имотът включва:
• Трети етаж от фамилна четириетажна
199 000 €(389 210,17 лв.)
(1 626 €/м2) (3 180,86 лв./м2)Площ: 122.36 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Етаж от къща в централната част на квартал Банево, Бургас
гр. Бургас , кв. "Банево"
Втори етаж от къща с три спални, обзавеждане и дворно място
Предлагаме за продажба втори етаж от къща в квартал Банево в Бургас. Имотът е с общ вход, но има възможност да се изгради отделен вход към описвания втори етаж. Квартал Банево е разположен в южната част на града. Той е един от по-новите и бързо развиващи се квартали със спокойна
Продажба
За частни лица
Тухлен апартамент с гараж в топ центъра на Шумен
гр. Шумен , кв. "Пожарната"
Просторно жилище с отлично разпределение, подобрения и отлична локация
Представяме ви изключително просторен и функционален тухлен апартамент, разположен на ул. Стефан Янев – в сърцето на град Шумен, в непосредствена близост до Пожарната, централната пешеходна зона и всички ключови градски удобства. Имотът се намира на 2-ри етаж в четириетажна
182 000 €(355 961,06 лв.)
(1 238 €/м2) (2 421,50 лв./м2)Площ: 147.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Бутикова сграда на абсолютна първа линия в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Нов еталон за морски лукс, изящна архитектура и изживяване на световно ниво
Представяме един от най-елегантните и висококатегорийни проекти по българското Черноморие – нова бутикова сграда, разположена на самия бряг. Проектът съчетава впечатляваща съвременна архитектура, смела дизайнерска линия, панорамни тераси и ексклузивен набор от жилища – студиа,
от 298 035 €(от 582 905,79 лв.)
(5 000 - 7 000 €/м2)(9 779,15 - 13 690,81 лв./м2)Площ: 54.19 - 325.65 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 4 км
Нови жилища в луксозна сграда с Акт 16 в централната част на Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Апартаменти с 1, 2, 3 спални и външни паркоместа с лесен достъп до Св. Св. Константин и Елена
Предлагаме за продажба апартаменти в новопостроена сграда в централната част на кв. Виница. Отлична локация на пешеходно разстояние от центъра на квартала и основни булеварди, осигуряващи бърз достъп до центъра на Варна.
Сградата се състои от сутеренно ниво с подземни гаражи
от 145 000 €(от 283 595,35 лв.)
(1 330 - 1 870 €/м2)(2 601,25 - 3 657,40 лв./м2)Площ: 77.53 - 159.09 м2
гр. София , кв. "Симеоново"
Апартаменти с прекрасни гледки и близост до Витоша планина
Нова жилищна сграда сред зеленина и чист въздух на границата с Природен Парк Витоша в кв. Симеоново. Отлични апартаменти с удобни разпределения в район, гарантиращ спокойствие, сиryрност, здравословен начин на живот.
Прекрасни гледки към София и планината, лесен и бърз достъп
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(2 465 - 2 516 €/м2)(4 821,12 - 4 920,87 лв./м2)Площ: 70.08 - 139.71 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Ски лифт на 800 м
Просторен четиристаен апартамент с 3 спални в затворен комплекс близо до ски лифта в Банско
гр. Банско
Напълно реновиран апартамент с прекрасна гледка към Рила
Представяме ви изключителен четиристаен апартамент, напълно реновиран и обзаведен с вкус, разположен в елегантен затворен комплекс само на 10 минути пешеходно разстояние от начална станция на кабинковия лифт и от централната улица „Пирин“ в гр. Банско. Това е имот, който
185 000 €(361 828,55 лв.)
(1 716 €/м2) (3 355,86 лв./м2)Площ: 107.82 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
Висок клас жилищен проект с отлична локация в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторни жилища с морска гледка, удобни гаражи и паркоместа
Представяме на вашето внимание нов жилищен проект в кв. Виница, под ул. Цар Борис III, близо до тенис кортове и конна база, фитнес, супермаркет и други градски удобства. Проектът педставлява шестетажна сграда с два входа с контролиран достъп, състоящи се от едностайни,
от 102 550 €(от 200 570,37 лв.)
(1 440 - 1 657 €/м2)(2 816,40 - 3 240,81 лв./м2)Площ: 61.88 - 144.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Два двустайни апартамента с панорамна гледка в Бобов дол
гр. Бобов дол
Два съседни апартамента с възможност за обединение на главна улица в града
Днешното предложение от пазара за недвижими имоти включва два съседни двустайни апартамента (140 кв.м.) на главна улица в град Бобов дол, близо до болница, зеленина, жп гара, стадион, магазини и други градски удобства. Има възможност апартаментите да се обединят в един общ.
22 000 €(43 028,26 лв.)
(157 €/м2) (307,34 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Лукс
Тристаен апартамент с огромна тераса и морска гледка в кв. Бриз, Варна
гр. Варна , кв. "Бриз"
Луксозно обзаведен апартамент с гараж, паркомясто и несравнима панорама
Предлагаме за продажба впечатляващ панорамен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Варна – кв. Бриз, само на 10 км от летище Варна. Към апартамента са включени гараж и открито паркомясто – рядко предимство в района.
Имотът се намира на пети (последен)
450 000 €(880 123,50 лв.)
(2 113 €/м2) (4 132,04 лв./м2)Площ: 213.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Многостаен апартамент в близост до мол Парадайс
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Просторен и светъл модерен апартамент с прекрасна панорама
Представяме ви един наистина забележителен апартамент – истински архитектурен шедьовър от най-висок клас, с три спални и югозападно изложение за максимална светлина през целия ден и спиращи дъха гледки към Витоша и града. Имотът предлага простор, светлина, престиж, прекрасна
782 221 €(1 529 891,30 лв.)
(3 432 €/м2) (6 712,40 лв./м2)Площ: 227.92 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
Апартамент с панорамна гледка към Витоша в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Четиристаен апартамент с удобно разпределение в луксозна сграда
Представяме ви изключителен четиристаен апартамент с Акт 16, разположен в модерна сграда с впечатляваща архитектура, висок клас строителство и пряк достъп до бул. „Черни връх“. Имотът предлага североизточно изложение и две просторни тераси, от които се откриват вълнуващи
781 466 €(1 528 414,65 лв.)
(3 432 €/м2) (6 712,41 лв./м2)Площ: 227.70 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Просторен апартамент за ремонт в кв. Еверест, гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Еверест"
Отлична локация, функционално разпределение и потенциал за модерно жилище
Предлагаме за продажба четиристаен апартамент с площ от 91 кв.м, разположен в един от най-предпочитаните райони на гр. Шумен – кв. Еверест. Имотът се намира в панелна сграда, построена през 1986 г., на седми етаж от общо осем, с изложение юг/изток, което осигурява много светлина
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 154 €/м2) (2 256,73 лв./м2)Площ: 91.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Жилищна сграда в кв. Възраждане 4
гр. Варна , кв. "Възраждане 4"
Апартаменти в близост до всички удобства в гр. Варна
Предлагаме на вашето внимание модерна жилищна сграда разположена на изключително ключова локация. сред зеленина и спокойствие. В непосредствена близост се намира Парк Възраждане, Lidl, Кауфланд, търговски центрове.
Характеристики на сградата:
• Монолитна скелетна
от 96 000 €(от 187 759,68 лв.)
(1 359 - 1 825 €/м2)(2 657,97 - 3 569,39 лв./м2)Площ: 66.31 - 142.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
-11%
Два етажа от масивна къща в спокоен квартал на гр. Габрово
гр. Габрово , кв. "Сарани"
Обзаведен имот с двор, навес и гараж до главен път
Предлагаме за продажба обзаведен и готов за живеене имот за продажба в квартал Сарани в град Габрово. Имотът се състои от триетажна жилищна сграда, от която предлагаме първи жилищен етаж, както и маза и склад разположени на сутерен.
Етажите (129 кв.м.) се разпределят по
80 000 €90 000 €156 466,40 лв.176 024,70 лв.
(625 €/м2) (1 222,39 лв./м2)Площ: 128.00 м2
Тип на имота:
Етаж от къща
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново