Многостайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 3
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Жилище с красива гледка в предпочитан квартал на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Акация"
Просторен апартамент с гараж и няколко прилежащи помещения
Имаме удоволствието да ви представим отличен имот – просторен апартамент с гараж и допълнителни помещения, разположен в един от най-предпочитаните квартали на град Велико Търново – кв. Акация. Районът е добре уреден, с бърз достъп до центъра, много зелени площи, училища, детски
205 000 €(400 945,15 лв.)
(1 767 €/м2) (3 456,42 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Плаж на 1.2 км
Многостаен апартамент в к.к. Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг , Екшън Аквапарк Слънчев Бряг
Многостаен апартамент в жилищна сграда без такса поддръжка
Не пропускайте възможността да придобиете апартамент с 3 спални, гледка към курорта в жилищна сграда без такса поддръжка. Имотът е подходящ, както за постоянно живеене, така и за отдаване под наем, предвид удобната локация с всички предимства, които се намират в района. Намира се
110 000 €(215 141,30 лв.)
(869 €/м2) (1 699,65 лв./м2)Площ: 126.58 м2 Етаж: 4
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Висок клас строителство до Аквапарк Санкт Петербург в кв. Кършияка
Нова жилищна сграда висок клас строителство в бързоразвиващ се район с ново, модерно строителство в кв. Кършияка, до бул. България, с удобен градски транспорт, детски градини, училища, 3 болници, аптеки, супермаркети и много други ежедневни удобства. Дата на завършване -
от 137 373 €(от 268 678,23 лв.)
(1 201 - 2 134 €/м2)(2 348,95 - 4 173,74 лв./м2)Площ: 83.38 - 396.28 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
-7%
Просторно жилище в планинското градче Елена
гр. Елена
Апартамент на тихо и спокойно място близо до центъра на града
Представяме ви просторен апартамент в китното планинско градче Елена, сгушено в полите на Стара планина – място с неподправено очарование, чист въздух и богато културно-историческо наследство. Районът е предпочитан за туризъм и отдих през цялата година, благодарение на
70 000 €75 000 €136 908,10 лв.146 687,25 лв.
(761 €/м2) (1 488,13 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
За частни лица
Бутиков жилищен комплекс в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Функционални и просторни апартаменти висок клас строителство сред зеленина до детска градина, с лесен достъп до възлови булеварди
Имаме удоволствието да представим за продажба функционални и просторни апартаменти, 2-ст., 3-ст., 4 стайни с модерни разпределения, съобразени с нуждите на съвременния дом. Бутиковият жилищен комплекс е разположен сред зеленина и тишина, съчетавайки удобства с уютна парковa
от 225 000 €(от 440 061,75 лв.)
(2 608 - 4 275 €/м2)(5 100,80 - 8 361,17 лв./м2)Площ: 82.20 - 202.75 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 300 м
Пентхаус с гледка към морето на плаж Кабакум
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот с три спални в комплекс Ла Мер / La Mer на първа линия близо до к.к. Златни пясъци
Просторен пентхаус на две нива с 3 спални и тераса с прекрасна морска панорама в луксозния затворен комплекс Ла Мер / La Mer, разположена на самия морски бряг, до собствен плаж с фин златист пясък, в екологично чистия крайградски район на Варна - „Чайка“, в близост до плаж
980 000 €(1 916 713,40 лв.)
(1 585 €/м2) (3 100,37 лв./м2)Площ: 618.22 м2 Етаж: 5,6
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Луксозен многостаен aпартамент в морски курорт Свети Влас
гр. Свети Влас
Прекрасен имот с премиум обзавеждане и впечатляващ дизайн на 50 м от морето
Предлагаме за продажба изключителен многостаен имот, формиран от два обединени апартамента, разположен само на 50 метра от морския бряг в престижния курорт Свети Влас. Имотът е създаден за клиенти, които ценят пространството, високото качество на изпълнение и елегантния, завършен
321 000 €(627 821,43 лв.)
(2 076 €/м2) (4 059,63 лв./м2)Площ: 154.65 м2 Етаж: 3
гр. Пловдив , кв. "Гагарин"
Апартаменти, гаражи и паркоместа с комуникативна локация в Пловдив
Нов жилищен проект в кв. Гагарин, в близост до парк „Рибница“, супермаркет „Кауфланд“, МБАЛ „Св. Иван Рилски“, до училища и детски градини и ключовите булеварди „България“ и „Васил Левски“ в Пловдив.
Отлична сграда, чието завършване и планирано за началото на 2027
от 106 500 €(от 208 295,90 лв.)
(1 303 - 1 669 €/м2)(2 548,45 - 3 264,28 лв./м2)Площ: 71.12 - 203.61 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Лукс
Имот на 2 нива със самостоятелен вход в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Мезонет с 2 спални, възможност да се обособи трета и морска гледа
Голям апартамент на две нива с възможност за обособяване на още една спалня в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене,
392 000 €393 000 €766 685,36 лв.768 641,19 лв.
(2 001 €/м2) (3 912,86 лв./м2)Площ: 195.94 м2 Партер
Тип на имота:
Мезонет
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 1 км
Многостаен апартамент в к-с Възраждане в гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Многостаен апартамент на пешеходно разстояние от ул. Александровска
Представяме Ви отлична възможност за покупка на многостаен апартамент, разположен в един от най-търсените жилищни квартали на гр. Бургас – комплекс „Възраждане“. Имотът се намира на спокойно място, на пешеходно разстояние от ул. „Александровска“ и централната градска част, като
230 000 €(449 840,90 лв.)
(2 300 €/м2) (4 498,41 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с модерна архитектура в кв. Христо Смирненски с акт 14
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
9-етажна сграда с разнообразни по разпределение и изложение двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти
Апартаменти е нова, жилищна сграда с отлична локация в гр. Пловдив. Модерна, стилна визия с красиво аранжиран вътрешен двор. Концепцията е вдъхновена от стремежа за създаване на комфортна и балансирана градска среда. Изисканата му елегантност, лукс и високото ниво на изпълнение
от 110 400 €(от 215 923,63 лв.)
(1 546 - 1 607 €/м2)(3 023,71 - 3 143,02 лв./м2)Площ: 68.89 - 138.25 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Лукс
Прекрасен мезонет в кв. Лозенец с панорамна гледка към Южен парк
гр. София , кв. "Лозенец"
Стилен четиристаен апартамент с простор, естествена светлина и престижна локация
Търсите нов дом в един от най-желаните райони на столицата, съчетаващ зеленина, простор и удобства? Представяме ви впечатляващ мезонет в кв. Лозенец – на метри от Южен парк, с лесен достъп до бул. „Арсеналски“ и в близост до Плувен басейн Спартак.
Жилището е разположено в
800 000 €(1 564 664 лв.)
(3 704 €/м2) (7 243,81 лв./м2)Площ: 216.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Многостаен апартамент с паркомясто в старата част на Поморие
гр. Поморие
Просторно жилище в непосредствена близост до пешеходната зона и крайбрежната алея
Предлагаме за продажба многостаен апартаменти с Акт 16 в сърцето на Стария град на Поморие, в непосредствена близост до пешеходната зона и разкошната крайбрежна алея на морския град. Поморие е разположен на около 20 км северно от Бургас и на около 18 км южно от Обзор. Разделен е
178 200 €(348 528,91 лв.)
(1 503 €/м2) (2 939,44 лв./м2)Площ: 118.57 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Промо
Модерен комплекс с 4 блока съчетаващ удобство и уют, близо до центъра на Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Гагарин"
Жилища с 1, 2, 3 спални и студиа в нов комплекс на бул. Северен в кв. Гагарин
Твоят дом те очаква в комплекс, който се отличава с модерна архитектура, просторни апартаменти, осигуряващи комфорт и високо качество на живот.
Ако сте мечтали да живеете на комуникативно място с модерна инфраструктура, до всички удобства тогава определено трябва да
от 56 351 €(от 110 212,98 лв.)
(988 - 1 508 €/м2)(1 932,36 - 2 949,39 лв./м2)Площ: 47.79 - 237.59 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Обзаведен апартамент с три спални в района на Гранд Мол Варна
гр. Варна , кв. "Гранд Мол"
Жилище в добре поддържана сграда на комуникативно място до ежедневни удобства
Предлагаме за продажба просторен апартамент в добре поддържана сграда в района на Гранд Мол Варна. Локацията е много комуникативна, осигурява лесен автомобилен достъп, както и удобно придвижване с градски транспорт. Отлично съчетание на паркова и градска среда. В близост ще
250 000 €(488 957,50 лв.)
(2 083 €/м2) (4 074,65 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Трапезица Резидънс - нов жилищен комплекс с прекрасни гледки в Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Студиа, жилища с 1, 2 или 3 спални с лесен достъп до централните части на Бургас
Трапезица Резидънс – новаторски проект със смесено предназначение, който задава висок стандарт на съвременното градско строителство в Бургас. Това е топ локация и отлична възможност за покупка на жилище в комплекс, който съчетава модерна архитектура, функционалност и
от 81 504 €(от 159 407,97 лв.)
(1 650 - 2 837 €/м2)(3 227,12 - 5 548,69 лв./м2)Площ: 42.89 - 138.85 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Просторен имот за инвестиция с топ локация в кв. Борово
гр. София , кв. "Борово"
Два модерно обзаведени мезонета с възможност за покупка на гараж
Предлагаме на вашето внимание интересен и рядко срещан имот в един от предпочитаните южни райони на София – кв. Борово. Имотът представлява два мезонета с общ вход, функционално организирани така, че да осигуряват удобство както за едно по-голямо семейство, така и за две отделни
480 000 €(938 798,40 лв.)
(2 525 €/м2) (4 938,45 лв./м2)Площ: 190.10 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Piccadilly Residence — Новото лице на градския лукс и модерен живот
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Топ проект с впечатляваща визия, високо качество и стратегическа локация
Piccadilly Residence – когато домът е повече от място за живеене.
Един от най-мащабните и амбициозни жилищни проекти в града, създаден да зададе нов стандарт за комфорт, стил и качество на живот. Това е модерен комплекс от ново поколение, който съчетава градска елегантност,
от 140 800 €(от 275 380,86 лв.)
(1 900 - 16 344 €/м2)(3 716,08 - 31 966,09 лв./м2)Площ: 15.48 - 141.44 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Четиристаен апартамент в туристическата зона на гр. Трявна
гр. Трявна , Специализиран музей Трявна
Просторно и напълно реновирано жилище с отлична локация в близост до Калинчевата къща
Предлагаме за продажба четиристаен апартамент, разположен в туристическата зона на гр. Трявна, в близост до Калинчевата къща – район с особен чар, тишина и удобен достъп до културните и историческите забележителности на града. Имотът е отличен избор както за постоянно живеене,
140 000 €(273 816,20 лв.)
(1 433 €/м2) (2 802,62 лв./м2)Площ: 97.70 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново
Продажба
изгодно
За частни лица
Просторен петстаен апартамент с двор и паркомясто в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Ново жилище с три спални, кабинет и югозападно изложение в малка бутикова сграда
Предлагаме за продажба просторен апартамент с три спални, кабинет, двор и паркомясто, разположен в кв. Бояна – един от най-предпочитаните и престижни райони на София, отличаващ се със спокойствие, зеленина и качествена жилищна среда. Имотът е отличен избор за семейство, което
267 900 €(523 966,86 лв.)
(1 688 €/м2) (3 302,03 лв./м2)Площ: 158.68 м2 Партер
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Обзаведен четиристаен апартамент в кв. Красна поляна 1
гр. София , кв. "Красна поляна 1"
Обзаведен имот с отлична локация и удобно разпределение
Имаме удоволствието да ви представим просторен четиристаен апартамент, разположен в „Красна поляна 1“. Районът е с напълно изградена инфраструктура и предлага удобен достъп до учебни заведения, магазини, супермаркети, спирки на градски транспорт, както и до зелени площи, сред
225 000 €(440 061,75 лв.)
(2 344 €/м2) (4 583,98 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Модерен жилищен комплекс в сърцето на града – комфорт, сигурност и стил без компромиси
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Светли и просторни апартаменти с 1, 2 или 3 спални на комуникативно място в Бургас
Иновативен жилищен комплекс от ново поколение, който съчетава висок стандарт на строителство, престижна централна локация и интелигентни архитектурни решения, отговарящи на нуждите на съвременния човек. Това не е просто жилище – това е нова концепция за градски живот, където
от 126 535 €(от 247 480,95 лв.)
(1 740 - 2 871 €/м2)(3 403,14 - 5 615,19 лв./м2)Площ: 68.01 - 134.81 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-1%
Четиристаен апартамент в новострояща се сграда в ж.к. „Хаджи Димитър“
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Слънчев и просторен имот с три изложения и включен склад в модерна сграда
Предлагаме за продажба просторен четиристаен апартамент в динамично развиващия се ж.к. „Хаджи Димитър“ в София. Имотът е разположен на четвърти етаж от общо седем в модерна сграда в процес на строителство, достигнала етап трета плоча, и впечатлява с отлична архитектура,
400 920 €405 678 €784 131,36 лв.793 437,20 лв.
(2 570 €/м2) (5 026,48 лв./м2)Площ: 156.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Многостаен апартамент в ТОП центъра на Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Просторен апартамент с отлична градска локация
Представяме на Вашето внимание просторен многостаен апартамент с две спални /с възможност за трета спалня/ в центъра на града, перфектен за семейно жилище или инвестиция.
Апартаментът се намира на пети етаж в 5-етажна сграда с асансьор. Чистата жилищна площ е 108 кв.м., без
175 000 €(342 270,25 лв.)
(1 326 €/м2) (2 592,96 лв./м2)Площ: 132.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
изгодно
Плаж на 150 м
Имот с три спални и две тераси в центъра на Несебър
гр. Несебър , к.к. Слънчев бряг
Просторен апартамент с отлична локация, функционално разпределение и висок инвестиционен потенциал
Предлагаме Ви впечатляващ тристаен апартамент с площ от 110 кв.м, разположен в сърцето на Несебър – в един от най-живописните и предпочитани райони на града, само на метри от пешеходната зона. Локацията съчетава история, атмосфера и удобства, като предлага едновременно динамика и
165 900 €(324 472,20 лв.)
(1 508 €/м2) (2 949,75 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Напълно обзаведен мезонет в центъра на град Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Готов за живеене апартамент на две нива в тухлена сграда
Представяме на вашето внимание уютно, стилно жилище в централен район с множество предимства в град Велико Търново.
Жилището е разположено на 4 и 5 етаж от тухлена сграда, на минути от всякакви градски удобства. Имотът е обзаведен и изцяло оборудван с ел. уреди и се предлага
Продажба
Нов модерен жилищен комплекс в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Апартаменти в сграда от висок клас в столицата, близо до метро и парк
Нов многофункционален жилищен проект, разположен в един от бързо развиващите се райони на София – кв. Овча купел. Локацията съчетава удобна градска инфраструктура, чист въздух и близост до природата, като централната част на града е достъпна за около 20 минути.
Комплексът е
от 154 000 €(от 301 197,82 лв.)
(1 948 - 3 005 €/м2)(3 809,96 - 5 877,27 лв./м2)Площ: 68.43 - 253.56 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Мезонет с 4 спални и търговско помещение в м-т Акчелар
гр. Варна , кв. "м-т Акчелар"
Просторен имот с гледка към Варненския залив
Представяме на вашето внимание просторен мезонет с невероятна гледка към Варненския залив, разположен в един от най-престижните райони на Варна – кв. Бриз, м. Акчелар. Този имот предлага комфорт и лукс, съчетани с функционално разпределение и удобства за цялото
320 000 €(625 865,60 лв.)
(1 569 €/м2) (3 067,97 лв./м2)Площ: 204.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Мезонет
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Просторно жилище с предпочитана локация във Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Картала"
Напълно обзаведен апартамент с три спални в кв. Картала
Представяме ви просторен и функционално организиран апартамент, разположен в един от най-търсените и динамично развиващи се квартали на Велико Търново – Картала. Районът се отличава с отлична инфраструктура, наличие на магазини, заведения, детски градини и редовен градски
178 000 €(348 137,74 лв.)
(1 483 €/м2) (2 901,15 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Наем
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Луксозен апартамент с панорамна морска гледка в комплекс на първа линия в м. Кабакум
гр. Варна , кв. "Чайка"
Просторен и стилно обзаведен имот с три спални в топ комплекс
Предлагаме под наем изключително стилен и напълно обзаведен четиристаен апартамент с невероятна фронтална морска гледка, разположен в луксозен комплекс на първа линия в местност Кабакум – един от най-предпочитаните райони в близост до Варна.
Жилището се намира на четвърти етаж
2 000 €/месец(3 911,66 лв./месец)
(11 €/м2) (21,73 лв./м2)Площ: 180.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна