Многостайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 7
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
Четиристаен апартамент под наем до пазар Чаталджа във Варна
гр. Варна , кв. "Чаталджа"
Обзаведено жилище с отлична локация във Варна
Предлагаме под наем четиристаен обзаведен апартамент с площ от 104 кв. м., разположен в тухлена сграда с асансьор от 1990 г., на метри от пазар Чаталджа – една от най-атрактивните и предпочитани локации в града.
Жилището е просторно и функционално:
• две самостоятелни
620 €/месец(1 212,61 лв./месец)
(5,96 €/м2) (11,66 лв./м2)Площ: 104.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Четиристаен апартамент в кв. Меден Рудник зона А
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона А"
Голям апартамент с панорамна гледка на висок етаж
Предлагаме четиристаен апартамент с отлично разпределение в кв. Меден Рудник, зона А – бързо развиващ се район с много млади семейства. Голям апартамент в предпочитан квартал. В радиус от 150 м от блока има училище, детски градини, лекарски кабинети, кметство, голям паркинг
170 000 €(332 491,10 лв.)
(1 360 €/м2) (2 659,93 лв./м2)Площ: 125.00 м2 Етаж: 11
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Просторен апартамент с 3 спални в предпочитания кв. Бузлуджа
гр. Велико Търново , кв. "Бузлуджа"
Многостайно тухлено жилище до парк, супермаркети, училища, заведения
Представяме на вашето внимание просторен многостаен апартамент с три спални в центъра на един от най-оживените и предпочитани квартали на град Велико Търново – Бузлуджа, в непосредствена близост до парк, супермаркети, училища и заведения, болница, с удобен достъп до ул.
153 400 €(300 024,32 лв.)
(990 €/м2) (1 935,64 лв./м2)Площ: 155.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Просторен апартамент с три спални и прилежащи помещения в центъра на града
гр. Благоевград , кв. "Широк център"
Апартамент в широк център на град Благоевград
Предлагаме за продажба просторен апартамент с площ от 110 кв. м., разположен на трети етаж в тухлена сграда старо строителство, на изключително атрактивна локация – в непосредствена близост до Общината, Пощата и всички удобства на централната градска част. Сградата е добре
210 000 €(410 724,30 лв.)
(1 909 €/м2) (3 733,86 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 700 м
Четиристаен апартамент с двор над яхтеното пристанище в Созопол
гр. Созопол
Комфортно обзаведен панорамен апартамент с гледка към морето
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на модерно обзаведен голям апартамент с панорамна гледка към морето и яхтеното пристанище в Созопол, с предпочитана локация в красивия крайморски град.
Апартаментът (172.1 кв.м.) се намира на1/4 етаж и се състои от:
• Голяма
225 000 €(440 061,75 лв.)
(1 307 €/м2) (2 557,01 лв./м2)Площ: 172.10 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Просторен пентхаус на две нива в кв. Ставропол, гр. Пазарджик
гр. Пазарджик , кв. "Ставропол"
Модерно жилище за довършване до учебни заведения и парк Стадиона
Новото ни предложение включва просторен и светъл мезонет на две нива в кооперация с контролиран достъп в тихия квартал Ставропол на гр. Пазарджик, с удобна локация близо до топ центъра на града, до няколко училища, детски градини, детска кухня, парк Стадиона, удобен градски
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Панорамен мезонет на първа линия в Лозенец
с. Лозенец
Просторен апартамент до плажа с 3 спални и гледка море
Добре дошли в този просторен пентхаус с три спални, с красива панорамна гледка към морето и морския залив, разположен само на 20 метра от плажа. Жилищната сграда се намира на пешеходно разстояние до всички удобства в морски курорт Лозенец.
Описваният имот на две нива предлага
370 000 €(723 657,10 лв.)
(2 041 €/м2) (3 992,59 лв./м2)Площ: 181.25 м2 Етаж: 3,4
Тип на имота:
Мезонет
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Жилища в елитния комплекс Посейдон / Poseidon между Равда и Несебър
гр. Несебър , кв. "Аурелия"
Работещ ваканционен комплекс на 5 мин. от плажа
"Посейдон" / Poseidon е величествен ваканционен комплекс, който е олицетворение на най-смелите идеи на своите създатели. Комплексът е разположен в непосредствена близост до работещия комплекс "Естебан", на 350 м. от плажа (5 мин пеша), в приятна местност между Равда и Несебър, на
от 95 000 €(от 185 803,85 лв.)
(1 600 - 1 962 €/м2)(3 129,33 - 3 837,34 лв./м2)Площ: 58.80 - 193.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
-16%
Многостаен апартамент близо до центъра на гр. Дряново
Тухлено жилище с обзавеждане, мазе, таван и дворно място
Представяме на вашето внимание многостаен апартамент в масивна жилищна сграда със смесено предназначение в Дряново, близо до центъра, жп гара, църква, ресторанти, магазини. Градът се намира на около 20 км югозападно от Велико Търново и на около 20 км североизточно от Габрово.
70 000 €83 000 €136 908,10 лв.162 333,89 лв.
(583 €/м2) (1 140,90 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново
Продажба
За частни лица
Многостаен масивен апартамент в кв. Куршум чешма
гр. Шумен , кв. "Куршум чешма"
Тухлен апартамент с двор, мазе и таванско помещение с централна локация зад хотел Мадара
Представяме на вашето внимание готов за нанасяне многостаен апартамент с двор (70 кв.м.), мазе (21 кв.м.) и таван (31 кв.м.) в една от най-търсените зони в центъра на града - кв. Куршум чешма, зад хотел Мадара.
Масивният тухлен апартамент, изложение юг/изток, с жилищна площ
140 605 €(274 999,48 лв.)
(1 125 €/м2) (2 200 лв./м2)Площ: 125.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Голям четиристаен апартамент с уединена локация в гр. Тетевен
гр. Тетевен
Апартамент с удобно разположение, таванско помещение и красива гледка
Представяме за продажба просторен четиристаен апартамент с площ от 93 кв. м., разположен в сграда в кв. „Обединение“ – един от предпочитаните райони на гр. Тетевен. Локацията е изключително удобна – само на кратко пешеходно разстояние от центъра на града, в близост до детска
70 000 €(136 908,10 лв.)
(753 €/м2) (1 472,13 лв./м2)Площ: 93.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Просторен и светъл мезонет с 3 спални, панорамна тераса и гледка към града във Варна
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Жилище в нова сграда в кв. „Левски 1“
Имаме удоволствието да ви представим този функционален и добре проектиран мезонет, разположен в бутикова сграда с модерна визия, осигуряваща тишина, спокойствие и усещане за уединение – на метри от активния градски живот, но достатъчно далеч от шума и напрежението на
219 000 €(428 326,77 лв.)
(1 872 €/м2) (3 660,91 лв./м2)Площ: 117.00 м2 Етаж: 4,5
Тип на имота:
Мезонет
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
Четиристаен апартамент в сграда Lux Building 9 в кв. Малинова долина с акт 14
гр. София , кв. "Малинова долина"
Високо качество на строителството в квартал с отлична инфраструктура
Представяме на вашето внимание просторен изцяло южен апартамент с три спални в кв. Малинова долина, в близост до Бизнес парк , Ринг мол и Икеа, с бърз достъп до бул. Симеоновско шосе, Околовръстен път, Климент Охридски и ул. Проф. д-р Иван Странски,
Апартаментът е с обща площ
357 000 €(698 231,31 лв.)
(1 863 €/м2) (3 643,83 лв./м2)Площ: 191.62 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова сграда съчетание от модерна архитектура и естествени елементи в кв. Кайсиева градина
гр. Варна , кв. "Кайсиева градина"
Отлично разпределени жилища с 1, 2 и 3 спални в предпочитан район на град Варна
Открийте своето ново жилище в многофункционална жилищна сграда, разположена в квартал Кайсиева градина. Тази уникална сграда съчетава съвременна архитектура с естествени елементи, подчертавайки вниманието към детайла и качеството.
За покупка се предлагат апартаменти с 1, 2 или
от 100 000 €(от 195 583 лв.)
(1 443 - 1 574 €/м2)(2 822,26 - 3 078,48 лв./м2)Площ: 63.53 - 119.44 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Просторно жилище с три спални с удобен излаз на бул. България
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Четиристаен апартамент завършен до ключ в кв. Кършияка
Представяме ви просторен и светъл многостаен апартамент в един от най-предпочитаните и развиващи се райони на гр. Пловдив – кв. Кършияка, в непосредствена близост до всички удобства на градската среда, но с усещане за простор и тишина.
Сграда е с получен Акт 16 от 2015 г. –
299 000 €(584 793,17 лв.)
(1 541 €/м2) (3 014,40 лв./м2)Площ: 194.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
изгодно
Имот с гледка към паметника на Васил Левски в гр. Ловеч
гр. Ловеч , кв. "Вароша"
Имот в кв. Вароша
Предлагаме за продажба 1/2 идеална част от недвижим имот, представляващ възрожденска двуетажна къща с площ от 82 кв.м, разположена в емблематичния квартал Вароша в град Ловеч. Имотът включва парцел с площ от 120 кв.м, в който е ситуирана къщата – архитектурна ценност, съчетаваща
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Обзаведени морски апартаменти на двойна първа линия в комплекс Гардения Палас / Gardenia Palace
гр. Поморие , Гранд Хотел Поморие
Жилища на морето в луксозен комплекс с много удобства на първа линия от две страни - на море и на езеро
"Гардения Палас" / Gardenia Palace е великолепен ваканционен комплекс с уникално местоположение. Комплексът е разположен на двойна първа линия море, построен е на уникален естествен провлак, отделящ Поморийското езеро от Черно море. Освен с първа линия, комплексът се отличава с
от 186 330 €(от 364 429,80 лв.)
(2 000 - 2 200 €/м2)(3 911,66 - 4 302,83 лв./м2)Площ: 88.73 - 173.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Комплекс VMV Residence/ВМВ Резидънс до Ловен парк
гр. София , кв. "Дианабад"
Последни жилища с гледки към Витоша и вътрешен двор в кв. Дианабад
Предлагаме на вашето внимание VMV Residence - апартаменти в завършена сграда с топ локация в столичния кв. Дианабад с Акт 16 от 2022 г.
Комплексът се намира в един от най-търсените за инвестиция райони на столицата. Радва се на местоположение на тиха улица до ул. „Никола
от 692 343 €(от 1 354 105,21 лв.)
(2 580 €/м2) (5 046,04 лв./м2)Площ: 268.35 - 321.08 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Лукс
Луксозен жилищен комплекс с фитнес и СПА в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Последен мезонет с 3 спални в елитен комплекс с Акт 16 в район с ново нискоетажно строителство и много зеленина
Луксозен затворен комплекс с общо РЗП от 25 000 кв.м. с класическа архитектура, изключително качество, високо ниво на сигурност, тишина, спокойствие, както и модерни удобства - фитнес, спа център, детски площадки, красиви градини и изцяло достъпен, обезопасен и озеленен покрив и
от 460 542 €(от 900 741,86 лв.)
(1 724 €/м2) (3 372,30 лв./м2)Площ: 267.10 - 267.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Малка сграда с модерна архитектура в кв. Цветен квартал
гр. Варна , кв. "Цветен квартал"
Последни апартаменти в новострояща се сграда състояща се от 7 жилищни етажа
Предлагаме за продажба последни жилища в района на Цветен квартал. Сградата се намира на изключително комуникативно място в близост до множество малки магазинчета, училище, детска градина, бърз достъп до главен булевард. Районът е на пешеходно разстояние от центъра (20 мин) и
от 185 000 €(от 361 828,55 лв.)
(1 718 - 1 952 €/м2)(3 360,12 - 3 817,78 лв./м2)Площ: 96.82 - 296.81 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯ
Висок клас апартаменти в комплекс Етъра 4 в Свети Влас
гр. Свети Влас
Изискани жилища до ключ на втора линия от морето
Имаме удоволствието да представим за продажба двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти и ателиета в затворен комплекс Етъра 4, на втора линия от плажа в прекрасния морски курорт Свети Влас. Районът предлага отлични условия за пълноценна почивка, селски, ловен, риболовен,
от 160 500 €(от 313 910,72 лв.)
(1 560 - 2 304 €/м2)(3 051,09 - 4 506,23 лв./м2)Площ: 69.82 - 144.86 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
-8%
Етаж от къща в централната част на кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище за ремонт с дворно място и гараж близо до градски удобства
Предлагаме за продажба първи етаж от къща и полусутерен, находящи се в централната част на кв. Аспарухово, на 200 м до морето, близо до СУ Любен Каравелов, Варненска морска гимназия, църква, супермаркети, спирки на редовния градски транспорт, Сити център Аспарухово и други
180 000 €195 000 €352 049,40 лв.381 386,85 лв.
(1 125 €/м2) (2 200,31 лв./м2)Площ: 160.00 м2
Тип на имота:
Етаж от къща
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Луксозен жилищен комплекс с Акт 16 до Гребната база в Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Избор апартаменти ново строителство в кв. Парк Отдих и Култура
Ако търсите модерна жилищна среда, богато озеленяване, спокойствие и безкомпромисно качество на купения имот - вижте тази оферта. Висок клас апартаменти в новострояща се сграда с напредващо строителство в елитен комплекс от затворен тип с Акт 16 в квартал “Парк Отдих и Култура”.
от 137 000 €(от 267 948,71 лв.)
(1 651 - 2 384 €/м2)(3 229,08 - 4 662,70 лв./м2)Площ: 62.99 - 205.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Съвременен жилищен комплекс с морска панорама във Варна
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в квартал Аспарухово, местност „Платото“
Открийте идеалното място за вашето ново начало в многофамилната жилищна сграда, разположена в престижния квартал Аспарухово, Варна. Съвременната сграда предлага уникална смесица от комфорт, стил и великолепна морска панорама, която ще обогати всекидневието на своите
от 85 816 €(от 167 841,51 лв.)
(792 - 1 474 €/м2)(1 549,02 - 2 882,89 лв./м2)Площ: 63.51 - 226.59 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Модерен жилищен комплекс в к.к. Слънчев ден
гр. Варна , кв. "м-т Манастирски рид"
Просторни семейни жилища качествено строителство до автобусни спирки, магазини и алеи за разходка
Представяме ви модерен жилищен комплекс, разположен в гориста местност с чист въздух, на пешеходно разстояние до плажовете на к.к.Слънчев ден, в непосредствена близост до автобусни спирки, магазини и алеи за разходка, с лесен достъп до други градски удобства.
Старт на
от 81 000 €(от 158 422,23 лв.)
(1 507 - 1 952 €/м2)(2 947,44 - 3 817,78 лв./м2)Площ: 45.37 - 243.92 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Малка сграда с 13 апартамента в центъра на гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Просторни жилища с 1, 2 или 3 спални на пешеходно разстояние от всички удобства
Новострояща се луксозна сграда в центъра на Варна – модерни апартаменти с една, две и три спални.
Представяме ви уникална възможност за придобиване на апартамент в новострояща се сграда, разположена в сърцето на град Варна. Сградата се отличава със своето модерно строителство,
от 219 000 €(от 428 326,77 лв.)
(2 817 - 3 510 €/м2)(5 509,57 - 6 864,96 лв./м2)Площ: 66.09 - 164.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Просторен апартамент в идеален център в град Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Идеален център"
Ремонтирано жилище с мазе и отлична локация
Предлагаме за продажба просторен и изцяло реновиран апартамент в сърцето на Благоевград. Разположен на третия и последен етаж на сграда с отлична локация, този апартамент представлява уникална възможност за тези, които търсят комфорт и удобство в градска среда.
Характеристики
253 000 €(494 824,99 лв.)
(2 108 €/м2) (4 123,54 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
-18%
Етаж от къща до центъра на гр. Карнобат
гр. Карнобат
Просторен етаж от къща с три спални, гараж и панорамни тераси
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на етаж от къща до центъра на гр. Карнобат, разположен на почти еднакво разстояние от Бургас (53 км), Сливен (56 км) и Ямбол (54 км). Градът е разположен в близост до река Мочурица и е важен транспортен възел.
Етажът е трети
99 000 €120 000 €193 627,17 лв.234 699,60 лв.
(762 €/м2) (1 489,44 лв./м2)Площ: 130.00 м2
Тип на имота:
Етаж от къща
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Просторно жилище на морския бряг в луксозен комплекс Ла Мер / La Mer
Близо до к.к. Златни пясъци , к.к. "Чайка"
Ателие на първа линия с три спални и директен достъп до плажа
Прекрасен имот с красива морска панорама, част от сграда La Mer III, разположена на самия морски бряг, до собствен плаж с фин златист пясък, в екологично чистия крайградски район на Варна - „Чайка“, в близост до плаж Кабакум, до Варненския Свободен Университет и на 4 км от
495 000 €(968 135,85 лв.)
(1 700 €/м2) (3 324,19 лв./м2)Площ: 291.24 м2 Партер
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
Лукс
Модерно обзаведен апартамент с три спални и топ локация в кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Прекрасен семеен дом в престижен район до метростанция и удобства
Отлично обзаведен, четиристаен апартамент в луксозна сграда в кв. Лозенец близо до метростанция „Джеймс Баучер“ и хотел Маринела. Висок клас строителство с панорамен асансьор, луксозно фойае с рецепция, ресторант, видеонаблюдение, пожароизвестяване и денонощна охрана. Сградата е
2 500 €/месец(4 889,58 лв./месец)
(25 €/м2) (49,39 лв./м2)Площ: 99.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София