- страница 30
За частни лица
Плаж на 200 м
Панорамен тристаен апартамент близо до морето в Обзор
гр. Обзор
Обзаведено жилище със съвременен дизайн в затворен комплекс със спокойна и екологично чиста локация
Представяме на вашето внимание панорамен тристаен апартамент (105 кв.м.) в модерен затворен комплекс с Акт 16 и прекрасна локация на 200 м от морето в Обзор. Сградата е целогодишно населена, с малък брой апартаменти и всички комуникации в близост.
Апартаментът е панорамен, с
125 000 €(244 478,75 лв.)
(758 €/м2) (1 481,69 лв./м2)Площ: 165.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Бутикова жилищна сграда в полите на Витоша – елегантност, светлина и високи стандарти
гр. София , кв. "Бояна"
Луксозно жилищно пространство сред природа, тишина и престиж
В един от най-желаните и зелени райони на София – кв. Бояна, м-т Гърдова глава, се реализира изключително стилна бутикова жилищна сграда, която съчетава модерна архитектура, премиум материали и усещане за уединение. Сградата е разположена сред нискоетажно застрояване и предлага
от 276 140 €(от 540 082,90 лв.)
(2 972 - 3 713 €/м2)(5 812,73 - 7 262 лв./м2)Площ: 74.38 - 245.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Голям апартамент с таван и мазе в град Ямбол
гр. Ямбол , кв. "Изток"
Многостаен апартамент в кв. Изток
Предлагаме за продажба многостаен апартамент с площ от 108 кв.м., разположен на 4-ти етаж в жилищна сграда в един от утвърдените квартали на град Ямбол. Локацията съчетава удобството на големия град с близостта до природата – само на час път от морето и на 30 минути от
116 000 €(226 876,28 лв.)
(1 074 €/м2) (2 100,71 лв./м2)Площ: 108.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Габриела Гечева
Брокер, Елхово
Продажба
Южен тристаен апартамент в нов комплекс с Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартамент с две спални в модерна сграда близо до магазин Фантастико
Предлагаме за продажба просторен апартамент с две спални, разположен на втори етаж в нова и модерна жилищна сграда, част от съвременен комплекс, проектиран с мисъл за комфортен семеен живот. Сградата се отличава с модерна архитектура, високо качество на строителството и богато
250 000 €(488 957,50 лв.)
(2 527 €/м2) (4 941,96 лв./м2)Площ: 98.94 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведен тристаен апартамент на първа линия в Приморско
гр. Приморско , Южен плаж Приморско
Апартамент с две спални в комплекс от затворен тип с много удобства
Представяме ви тристайно жилище в комплекс от затворен тип, разположен на първа линия в централната част на град Приморско, директно пред Южния плаж и само на 2 минути пешеходно разстояние от централния площад и всички удобства, които курортният град предлага.
Сградата е
260 000 €(508 515,80 лв.)
(2 737 €/м2) (5 352,80 лв./м2)Площ: 95.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Сграда с модерна визия и отлична архитектура
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона В"
Последни двустайни апартаменти в сграда намираща се в най-бързоразвиващия се комплекс в град Бургас
Жилищна сграда разположена в най-големия и бързоразвиващ се комплекс в град Бургас - Меден Рудник. Районът е с отлична инфраструктура - удобен градски транспорт, учреждения, големи търговски вериги, заведения, зони за отдих и спорт, както и множество детски градини и училища.
от 82 000 €(от 160 378,06 лв.)
(1 262 - 1 371 €/м2)(2 468,26 - 2 681,44 лв./м2)Площ: 62.00 - 65.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Луксозно енергоефективно строителство до Южен парк, метростанция и големи търговски центрове
Изберете своя нов съвременен градски дом в луксозна жилищна сграда в процес на строителство в кв. Манастирски ливади-изток в полите на Витоша, близо до Южен парк, големите търговски центрове „Paradise center“ и „България мол“ , супермаркет Лидъл, Т-маркет, магазин ДМ, множество
от 239 200 €(от 467 834,54 лв.)
(2 969 - 3 431 €/м2)(5 806,86 - 6 710,45 лв./м2)Площ: 69.72 - 120.94 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Нов жилищен комплекс в кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Фунционални светли и просторни жилища до детски градини, училища, търговски център, хипермаркети, парк
Предлагаме за продажба разнообразие от просторни жилища в най-новия проект в предпочитания за живеене квартал Възраждане 1, с комуникативна локация само на 3 км от центъра на Варна, на 700 м от “Delta Planet Mall”, на 500 м от ледена пързалка и спортен комплекс, в близост до
от 96 000 €(от 187 759,68 лв.)
(1 800 - 2 054 €/м2)(3 520,49 - 4 017,27 лв./м2)Площ: 51.95 - 144.05 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Уникален инвестиционен имот в сърцето на Природен парк Витоша
гр. София , кв. "в.з.Бояна"
Високопланински комплекс с целогодишен достъп, развит бизнес модел и изключителен потенциал
Днешното ни предложение включва изключително рядък недвижим имот, разположен в сърцето на Природен парк Витоша, на 1 850 м надморска височина, сред борова гора, тишина и впечатляващи панорамни гледки. Имотът съчетава автентична природна среда с целогодишен и лесен достъп от София
Продажба
За частни лица
Ски лифт на 100 м
Търговско помещение на топ локация до кабинковия лифт в Банско
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Работещ имот с отлична видимост и инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба луксозно и представително търговско помещение, разположено на една от най-престижните и търсени локации в Банско – в района на кабинковия лифт, на ул. „Пирин“, само на около 100 метра от началната станция. Районът е с изключително интензивен туристически
Продажба
Нова сграда със съвременни архитектурни линии и функционален дизайн в кв. Младост 2
гр. Варна , кв. "Младост 2"
Жилища с 1, 2 или 3 спални, с добри изложения, в комуникативен район на гр. Варна
Продажбите на жилища в най-новия проект в кв. Младост 2 вече започнаха! Побързайте да се възползвате от най-изгодните условия за покупка в началото на проекта.
Високо качество, удобна и комуникативна локация, комфортна жилищна среда и атрактивна цена, част от фактори, които
от 105 000 €(от 205 362,15 лв.)
(1 524 - 1 551 €/м2)(2 980,68 - 3 033,49 лв./м2)Площ: 68.90 - 76.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в Люлин 6
гр. София , кв. "Люлин 6"
Многофамилна жилищна сграда на 9 етажа
Предлагаме на вашето внимание апартаменти ново строителство за продажба в нов жилищен комплекс с комуникативна локация в Люлин 6 в София.
Качествен проект с огромен потенциал в развит и търсен столичен район.
Апартаментът се предлага със степен на завършеност:
• стени на
от 151 460 €(от 296 230,01 лв.)
(1 700 - 2 000 €/м2)(3 324,91 - 3 911,66 лв./м2)Площ: 81.87 - 125.19 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Модерен жилищен проект в квартал Мадика на гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Мадика"
Сграда със смесено предназначение и отлична локация с изградени транспортни връзки
С радост представяме нов предстоящ проект – комплекс със смесено предназначение в гр. Бургас, създаден като съвременна градска среда, която съчетава живот, работа, отдих и инвестиционен потенциал в едно хармонично и функционално пространство.
В комплекса са предвидени:
•
от 96 522 €(от 188 780,62 лв.)
(1 290 - 1 599 €/м2)(2 523,02 - 3 127,37 лв./м2)Площ: 64.78 - 187.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Лукс
Затворен комплекс пред Акт 16 в Манастирски ливади - изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Последни жилища с удобно и функционално разпределение и гледка към Витоша
Усещане за живот в хармония, за дом, който отразява теб и същността ти.
Твоят дом прегръдка от емоции.
Изберете дом в комплекс от затворен тип с комуникативна локация и отлични вътрешни разпределения. Комплексът се намира в един от най–бързоразвиващите се квартали на гр.
от 221 676 €(от 433 560,57 лв.)
(2 678 - 3 360 €/м2)(5 237,71 - 6 571,59 лв./м2)Площ: 65.97 - 194.18 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Комфортен и просторен апартамент в гр. Свищов
гр. Свищов
Двустаен апартамент, преустроен в тристаен в развиващ се район на крайдунавския град
Представяме за продажба просторен двустаен апартамент в близост до новоизграждащ се супермаркет в кв. Стоян Ников в Свищов. Градът предлага високо качество на живот, което го прави идеален за семейства с деца или хора, които търсят по-спокойно място за живеене, далеч от шума и
43 000 €(84 100,69 лв.)
(524 €/м2) (1 025,62 лв./м2)Площ: 82.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Наем
Промишлено хале под наем в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Сграда със стратегическа и комуникативна локация в София
Представяме ви функционално складово помещение, което предлага отлични условия за разнообразни дейности – от логистика и обслужване до производство. Халето разполага с площ от 450 кв. м. и височина 6,50 м, осигурявайки удобство при опериране с по-големи товари и техника.
Продажба
-17%
Ексклузивно
Лукс
Изключително луксозен апартамент с три подземни гаража в елитния квартал Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Просторен имот на тиха улица до Южен парк и метростанция „Европейски съюз“
Представяме на вашето внимание уникален по своя мащаб, разкош и детайл имот – луксозен апартамент в сърцето на кв. Лозенец, заемащ целия четвърти етаж от представителна жилищна сграда с Разрешение за ползване от 2001 г.
Общата застроена площ е 272,79 кв.м, като имотът
1 050 000 €1 260 000 €2 053 621,50 лв.2 464 345,80 лв.
(3 849 €/м2) (7 528,21 лв./м2)Площ: 272.79 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Новострояща се сграда в тихата част на кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Просторни жилища близо до Нов Български университет, метростанция, ул. Монтевидео и Околовръстен път
Светли и комфортни апартаменти с 1, 2 или 3 спални, разпределени в две сгради на 4 и 8 етажа, с удобна локация в кв. Овча купел, в непосредствена близост до водещи пътни артерии – ул. Монтевидео и Софийски околовръстен път, до метростанция Мизия/НБУ и спирки на градски
от 122 701 €(от 239 982,30 лв.)
(2 100 - 2 378 €/м2)(4 107,24 - 4 650,96 лв./м2)Площ: 55.17 - 140.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Последен гараж в сграда с Акт 16, кв. Манастирски ливади – запад
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Подземен гараж в сграда на бул. Тодор Каблешков на 400 метра от бул. България
Подземен гараж в качествена сграда с Акт 16 в южен столичен район с високо търсене на места за паркиране - кв. Манастирски ливади-запад.
За продажба се предлага последният гараж на цена 65 000 евро.
Паркингът е подземен, а достъпът до него е посредством двойна рампа, като
Продажба
За частни лица
Бутиков комплекс в зелен район на 15 км от центъра на София
гр. Банкя
Жилища в комплекс с удобства в гр. Банкя
Отлични, нови апартаменти, близо до всички удобства в гр. Банкя. Луксозен жилищен комплекс, който съчетава спокойна крайградска среда с бърз достъп до всички удобства. Тихата и спокойна локация, заобиколена от чиста природа, дава възможност за ежедневие без стрес, същевременно с
от 110 000 €(от 215 141,30 лв.)
(1 891 - 3 579 €/м2)(3 698,47 - 6 999,92 лв./м2)Площ: 44.70 - 194.66 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Висок клас жилищна сграда с Акт 16 в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Луксозни семейни жилища до The Mall, Мега парк, бул. Цариградско шосе и бъдеща метростанция
Отлично предложение за покупка на просторни апартаменти с 2 спални в модерна сграда с Акт 16, построена на тиха вътрешна уличка в квартал Полигона и в същото време в близост до един от най-големите молове в града - THE MALL, Мегапарк, на 2 км от зала „Арена Армеец“ и новия
от 354 846 €(от 694 018,45 лв.)
(2 650 - 2 804 €/м2)(5 182,95 - 5 484,15 лв./м2)Площ: 126.57 - 145.57 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
-19%
Едностайно жилище в централната част на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Напълно оборудван апартамент с потенциал за отдаване под наем до универистет и автогара
Предлагаме за продажба компактен едностаен апартамент, разположен в сърцето на гр. Велико Търново, само на няколко минути пешеходно разстояние автогара Юг и 5-ти корпус на ВТУ – локация, която гарантира постоянен интерес от студенти, преподаватели и гости на града.
Имотът
117 000 €144 600 €228 832,11 лв.282 813,02 лв.
(3 079 €/м2) (6 021,90 лв./м2)Площ: 38.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
-6%
Тристаен апартамент с южно изложение и прекрасна гледка
гр. Велико Търново , кв. "Бузлуджа"
Слънчев имот с функционално разпределение в панелна сграда
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с площ от 77.11 кв.м, разположен на последен (седми) етаж в поддържана панелна сграда от 1985 г., с изключително удобна локация – в близост до магазин “Била”, Спортното училище и футболен терен „Трифон Иванов“.
Имотът се
85 000 €90 000 €166 245,55 лв.176 024,70 лв.
(1 102 €/м2) (2 155,95 лв./м2)Площ: 77.11 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Модерен жилищен комплекс в кв. Галата
гр. Варна , кв. "Галата"
Изискани 1-стайни, 2-стайни, 3-стайни и 4-стайни апартаменти на 800 м от плажа
Изключително предложение от пазара за недвижими имоти – богат избор от 1-стайни, 2-стайни, 3-стайни и 4-стайни апартаменти с функционални разпределения и морска панорама в богато озеленен комплекс, състоящ се от 9 сгради с живописна локация, на 800 м от прекрасен плаж със
от 84 700 €(от 165 658,80 лв.)
(1 260 - 2 165 €/м2)(2 464,35 - 4 234,37 лв./м2)Площ: 47.07 - 277.86 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Втори жилищен етаж със спокойна локация в град Елхово
гр. Елхово
Етаж от къща с отделен вход, просторна гледка и дворно място на тиха улица
Предлагаме на вашето внимание втори етаж от къща на спокойна, малка уличка в град Елхово, в близост до детска градина, училище, аптека, хранителен магазин, ресторант, болница и други.
Къщата е многофамилна, на два етажа. Описваният етаж е с квадратура 84 кв.м., който се
Продажба
Оборудван фитнес център в затворен комплекс Перла
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Успешно функциониращ бизнес с редовна клиентска база и модерни съоръжения
Имаме удоволствието да представим за продажба успешен бизнес, включващ напълно функциониращ фитнес с база от над 500 редовни клиенти, част от елитния затворен комплекс „Перла“, кв. Зорица, гр. Бургас. Комплексът съчетава по прекрасен начин градската атмосфера с възможности за