Апартаменти за продажба - страница 46
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Двустаен апартамент в морски комплекс
гр. Обзор
Южен апартамент до плажа в Обзор
Двустаен апартамент в луксозен морски комплекс на 3 минути разстояние от идеалния център на Обзор с градски удобства.
Жилището 57.43 кв.м. (нетна площ 50 кв.м.) се намира на 2/4 етаж и се състои от:
• Коридор
• Дневна с тераса с гледка море
• Спалня
• Санитарен възел
За
88 788 €(173 654,23 лв.)
(1 546 €/м2) (3 023,75 лв./м2)Площ: 57.43 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Просторен тристаен апартамент на 500м. от плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Жилище в модерен комплекс с панорамни гледки
Предлагаме Ви страхотeн светъл и просторен тристаен апартамент в модерен морски комплекс, разположен в гр.Бяла - само на 500м. от плажната ивица. Апартаментът е с площ от 98.31 кв.м. и със следното разпределение:
• Входно антре
• Хол с кухненски бокс
• 2 спални
• 2 санитарни
86 900 €(169 961,63 лв.)
(884 €/м2) (1 728,83 лв./м2)Площ: 98.31 м2
Тип на имота:
Тристайни апартаменти
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Резервиран
Студио в луксозен комплекс с директен достъп до плажа
гр. Обзор
Опция за обзавеждане с висококачествени мебели и уреди
Предлагаме Ви студио в луксозен морки комплекс, разположено на първи етаж с площ от 41.70 кв.м. Жилището се състои от:
• Входно антре
• Стая
• Оборудвана баня
• Тераса с директен изход към басейна
По ваше желание апартаментът може да бъде обзаведен с мебелните пакети,
54 158 €(105 923,84 лв.)
(1 299 €/м2) (2 540,14 лв./м2)Площ: 41.70 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Новo жилище в многофамилна, жилищна сграда в централната част на гр. Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Варуша"
Просторен имот близо до Американски колеж Аркус и пл. „Пенчо Славейков“
Просторен апартамент в тухлена сграда от 2006 г., в близост до Американски колеж, пл. „Пенчо Славейков“, магазини, заведения и др. Кварталът се отличава с добре развита инфраструктура, като по централните пътни артерии на района бързо се стига до всички възлови части на града.
160 000 €(312 932,80 лв.)
(991 €/м2) (1 937,66 лв./м2)Площ: 161.50 м2 Партер
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново
Продажба
Ски лифт на 100 м
Обзаведено студио в комплекс Флора / Flora до ски-пистата в Боровец
к.к. Боровец , Ски лифт
Ваканционен имот в комплекс с всички удобства сред зеленина и чист въздух
Обзаведено студио с гледка към борова гора в комплекс Флора, разположен само на 50 метра от ски-пистата в най-стария български зимен курорт. Комплексът предлага пълна гама от най-добрите СПА удобства, включително модерен център със закрит басейн, финландска сауна, парна баня,
130 000 €(254 257,90 лв.)
(3 138 €/м2) (6 137,05 лв./м2)Площ: 41.43 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Етажи от голяма фамилна къща с село Белащица до Пловдив
Близо до гр. Пловдив , с. Белащица
Три етажа от 4-етажна сграда с изключителна гледка към града и околностите
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на 2-ри, 3-ти и 4-ти етажи в голяма фамилна жилищна сграда на 4 етажа в село Белащица, с прекрасна гледка към селото и Пловдив (7.8 км до летището на града и на 3 км от околовръстния път на Пловдив). Къщата се намира на широка
Продажба
Лукс
Дизайнерски бутиков апартамент във Велинград
гр. Велинград
Ново, луксозно обзаведено жилище в боров парк в СПА курорт
Представяме на вашето внимание модерен четиристаен апартамент с площ от 200 кв.м. Намира се на пети етаж в нова тухлена сграда с асансьор и портиер, построена в красив боров парк в в централната част на СПА курорт Велинград. Жилището се състои от антре, хол с кухня и трапезария,
240 000 €(469 399,20 лв.)
(1 200 €/м2) (2 347 лв./м2)Площ: 200.00 м2 Етаж: 5/5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Лукс
Адмирал / Admiral
гр. Свети Влас , На 200 м от море, плаж и яхтено пристанище
Последен апартамент в модерен комплекс на 200 м. от море, плаж и яхтено пристанище
"Адмирал" / Admiral е изискан и луксозен ваканционен комплекс, който се намира в изключително
луксозния курорт Свети Влас. Комплексът отстои на 200 м от плажа, морето и яхтеното пристанище "Марина Диневи", което е с капацитет за над 300 яхти.
В комплекса е свободен само един
от 250 000 €(от 488 957,50 лв.)
(745 €/м2) (1 456,57 лв./м2)Площ: 335.69 - 335.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Четиристаен апартамент в Блу Бей Палас / Blue Bay Palace
гр. Поморие , Sunset Resort
Многостайно новопостроено жилище на първа линия в Поморие
Едно от новите ни атрактивни предложения е за четиристайно ново жилище (2012), намиращо се в луксозния затворен комплекс „Блу Бей Палас“ в Поморие, в близост до „Сънсет Ризорт“. Самият комплекс е на първа линия, с басейн с красив дневен бар до него. Непосредствено до басейна има
142 500 €(278 705,78 лв.)
(1 056 €/м2) (2 064,79 лв./м2)Площ: 134.98 м2 Етаж: 5
гр. Поморие
Просторен обзаведен тристаен пентхаус на морския бряг в Поморие
С удоволствие отправяме днешното предложение за тристаен напълно обзаведен пентхаус апартамент на първа линия море в апарт-хотел „Белите Платна“ – гр. Поморие, разположен на самия морски бряг, на тихо и спокойно място в непосредствена близост до гр. Бургас (на 10 мин. от летище
Продажба
Голям парцел
с. Българево
Земеделска земя с морска панорама
Предлагаме на Вашето внимание парцел в тих, живописен район на 200 м от плажа и на 60 км от Варна. Районът набира популярност поради близостта си до морето, красивите околности, чист въздух и много възможности за отдих, активен туризм и бизнес.
Площа на парцела е 20 000 кв.м.
Продажба
Лукс
Обзаведен пентхаус в Sunny View Central
к.к. Слънчев бряг , На 300 м от "Какао Бийч"
Луксозен четиристаен апартамент до плаж Cacao Beach
Изключително луксозен и просторен пентхаус апартамент с три спални и три бани (апт. 99), част от комплекс Sunny View Central. Комплексът се намира на 300 метра от два плажа "Какао Бийч" и "Бедрум", като е недалеч от най-добрите ресторанти, кафенета и магазини в центъра на
298 529 €(583 871,97 лв.)
(1 275 €/м2) (2 493,79 лв./м2)Площ: 234.13 м2
к.к. Слънчев бряг , кв. "Център"
Комфортен двустаен апартамент с гледка към море и басейн
Отличен, изцяло обзаведен двустаен апартамент с панорамна гледка към морето и басейна и топ локация – на втора линия море (50 метра от плажа) в супер центъра на престижен морски курорт Слънчев бряг, в близост до много развлечения и магазини, включително търговски център с около
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 211 €/м2) (2 368,44 лв./м2)Площ: 78.45 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Обзаведен двустаен апартамент в луксозен комплекс "Манастира 2"
гр. Свети Влас , Марина Диневи
Ваканционно жилище на първа линия
Апартаментът се намира в комплекс “Манастира 2” разположен на първа линия над яхтено пристанище “Марина Диневи”. Комплексът разполага с голям паркинг, красива градина, голам басейн, два бара, ресторант, магазини. В "Манастира 2 " има 120 апартамента. Архитектурата на комплекса е
230 000 €(449 840,90 лв.)
(2 233 €/м2) (4 366,54 лв./м2)Площ: 103.02 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Просторен тристаен апартамент в комплекс "Рич"
гр. Несебър
Жилище на първа линия от морето
Днешното ни предложение включва уютен тристаен апартамент в затворен комплекс от затворен тип "Рич". Комплексът се намира в гр. Несебър, в спокоен и красив залив на самия морски бряг с изглед към невероятната синя лагуна. Комплексът разполага със собствен плаж и се намира само на
194 700 €(380 800,10 лв.)
(2 318 €/м2) (4 533,33 лв./м2)Площ: 84.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс "Рич"
гр. Несебър
Ваканционно жилище на първа линия
Искаме да ви преложим луксознен двустаен апартамент в затворен комплекс "Рич". Комплексът се намира в г. Несебър, в спокоен и красив залив на самия морски бряг с изглед към невероятната синя лагуна. Комплексът разполага със собствен плаж и се намира само на 1 км от стария-град
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Луксозен тристаен апартамент в комплекс "Рич"
гр. Несебър
Отличен имот само на 20 метра до морето
Днешното ни предложение включва тристаен апартамент в комплекс от затворен тип "Рич". Комплексът се намира в г. Несебър, в спокоен и красив залив на самия морски бряг с изглед към невероятната синя лагуна. Хотелът отговаря на изискванията за категоризация на хотел 4 звезди.
Продажба
Лукс
Търговски комплекс в центъра на Ямбол
гр. Ямбол , Широк център
Голям търговски комплекс с потенциал
Продава се търговски комплекс в широкия център на град Ямбол, в близост до жилищни блокове. Комлексът е със застроена площ 1047 кв.м, като разполага със:
• сладкарски цех с площ 340 кв.м, действащ и напълно оборудван за производството на сладкарски изделия;
• супермаркет с
Продажба
Четиристаен апартамент в гр.Хасково
гр. Хасково
Стилно обзаведен апартамент в центъра на града
Луксозно обзаведен четиристаен апартамент за продажба в широкия център гр. Хасково. Намира се в комуникативен район в близост до парк Кенана.
Жилището е разположено на втори етаж в четириетажна кооперация. Изложения: изток, запад и север. Апартаментът е с площ от 113.70 кв.м
139 500 €(272 838,29 лв.)
(842 €/м2) (1 646,58 лв./м2)Площ: 165.70 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 50 м
ПРОДАДЕН
Двустаен луксозен апартамент до плажа в Обзор
гр. Обзор
Жилище със съвременна визия в нов комплекс с удобства
Имаме удоволствието да предложим за продажба двустаен апартамент със съвременна визия и дизайн в нов комплекс, предлагащ комфорт и изискана обстановка за ценители, разположен в уникално красив район с борова гора и море, с директен достъп до плажа (50 м), само на 3 минути
114 784 €(224 497,99 лв.)
(1 938 €/м2) (3 789,64 лв./м2)Площ: 59.24 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
изгодно
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент в нова сграда в кв. Дружба 1, София
гр. София , кв. "Дружба 1"
Светло жилище с отлична локация и очакван Акт 16 до края на 2026 г.
Предлагаме за продажба компактен и функционален едностаен апартамент, разположен в нова жилищна сграда в квартал Дружба 1, един от добре развитите и предпочитани райони на София.
Имотът се намира в сграда с Акт 14, като се очаква получаване на Акт 16 до края на 2026 г.
115 000 €(224 920,45 лв.)
(3 594 €/м2) (7 028,76 лв./м2)Площ: 32.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Плаж на 150 м
ПРОДАДЕН
Обзаведен апартамент с морска гледка в комплекс Роял Коув Резидънс/Royal Cove Residence
гр. Каварна
Двустайно жилище в отличен комплекс на 150 метра от плажа
Предлагаме ексклузивно един изключителен апартамент в Royal Cove Residence – място, създадено за хора, които ценят морската панорама, спокойствието и качественото строителство.
Разположен в сърцето на Каварна, само на 150 метра от златистия плаж, този имот съчетава удобствата
64 900 €(126 933,37 лв.)
(860 €/м2) (1 681,24 лв./м2)Площ: 75.50 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 800 м
ПРОДАДЕН
Стилно студио в Tarsis Nova в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Компактен ваканционен имот с отличен потенциал за отдаване под наем
Предлагаме за продажба светло и функционално студио, разположено на трети етаж в комплекс Tarsis Nova – част от популярния Tarsis Club & SPA в Слънчев бряг.
Жилището е проектирано с акцент върху практичността и комфорта – оптимално организирано пространство, добра естествена
55 000 €(107 570,65 лв.)
(1 824 €/м2) (3 566,67 лв./м2)Площ: 30.16 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в новострояща се сграда в гр. Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Железник - изток"
Просторен апартамент с две спални в кв. Железник
Тристаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Железник. В близост до детска градина, детска площадка, автобусна спирка, училище, аптека, поща. Апартаментът е подходящ както за живеене, така и за инвестиция. Сградата е в процес на строителство с очакван Акт 16 през 2026
110 000 €(215 141,30 лв.)
(948 €/м2) (1 854,67 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
-8%
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с топ локация в район Гръцка махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Комфортно обзаведено жилище до Морската градина и Фестивален комплекс
Предлагаме за продажба готов за нанасяне двустаен апартамент с изключителна локация в сърцето на Варна, в района на Гръцка махала, до Фестивален комплекс и Морската градина (на 50 метра от входа и пешеходната зона), до магазини, детски градини, Основно училище "Климент Охридски
229 900 €249 000 €449 645,32 лв.487 001,67 лв.
(2 986 €/м2) (5 839,55 лв./м2)Площ: 77.00 м2 Етаж: 2
Ваканционен имот в подножието на Рила
Предлагаме за продажба студио в целогодишно функциониращия комплекс „Golf Club Ibar“, разположен в живописния район до гр. Долна баня, в полите на Рила планина. Комплексът съчетава спокойствие, чист планински въздух и възможности за активен отдих – голф, ски и минерални
24 000 €(46 939,92 лв.)
(688 €/м2) (1 346,14 лв./м2)Площ: 34.87 м2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент до университети в кв. Дървеница
гр. София , кв. "Дървеница"
Апартамент за основен ремонт с потенциал за преустройство в тристаен
Предлагаме за продажба двустаен панелен апартамент, разположен в предпочитан и отлично устроен квартал – Дървеница. Имотът се нуждае от основен ремонт, като предлага отлична възможност за преустройство в тристаен апартамент според нуждите на бъдещия собственик.
Жилището е с
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 764 €/м2) (5 406,47 лв./м2)Площ: 59.69 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент на 200 метра от плажа в м. Акротирия, Несебър
гр. Несебър
Светъл и уютен дом в затворен комплекс с басейн
Светъл двустаен апартамент, разположен в добре поддържан затворен комплекс в престижната местност Акротирия, само на 200 метра от морския бряг. Локацията съчетава тишина, зеленина и бърз достъп до плажа – идеална комбинация за ваканционен имот или целогодишно живеене.
Жилището
84 900 €(166 049,97 лв.)
(1 489 €/м2) (2 913,16 лв./м2)Площ: 57.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 100 м
ПРОДАДЕН
Ново поколение бутикова сграда на метри от морето
с. Равда
Апартаменти до ключ на 100 м от плажа в Равда
Нова модерна жилищна сграда, разположена само на 100 метра от морския бряг в Равда и на едва 2 минути пеша от центъра на курортното селище. Локацията съчетава рядка комбинация от удобство, тиха среда и панорамни морски гледки – отличен избор както за ваканционен дом, така и за
от 61 600 €(от 120 479,13 лв.)
(930 €/м2) (1 819,38 лв./м2)Площ: 66.22 - 66.22 м2
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с Акт 16 във Vitosha View – кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерен дом с отлична локация близо до Paradise Center, метро и Витоша
Представяме ви компактен и функционален двустаен апартамент в един от най-предпочитаните комплекси в южната част на София – Vitosha View, кв. Кръстова вада. Имотът е част от последните сградиа G4 с получен Акт 16 през 2025 г., което го прави готов за довършване и
138 660 €(271 195,39 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 46.22 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София