Тристайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 20
За частни лица
Етаж от къща с двор и допълнителни помещения в гр. Разград
гр. Разград , кв. "Център"
Имот с две спални част от масивна триетажна къща
Просторен жилищен етаж от масивна триетажна къща, разположена в един от най-предпочитаните и благоустроени райони на гр. Разград, известен с чист въздух, спокойна атмосфера и удобна инфраструктура. Локацията е отлична както за семейно обитаване, така и за комбинирано живеене +
Продажба
Панорамен тристаен апартамент в гр. Пазарджик
гр. Пазарджик , кв. "Център"
Просторен апартамент за основен ремонт до училища, възлови булеварди, парк Стадиона
Просторен семеен дом с две спални в комуникативния район Стадиона, близо до възлови булеварди, училища, парк, стадион, магазини и други градски удобства.
Имотът се простира на площ от 86 квадратни метра и е разположен на седмия етаж в осеметажна панелна сграда с асансьор,
79 000 €(154 510,57 лв.)
(919 €/м2) (1 796,63 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Апартаменти, офиси и магазини в ж.к. Изгрев
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Жилищна сграда до Бургаските солници и морската градина
Представяме ви многофункционална жилищна сграда в ж.к. Изгрев, разположена в един от най-предпочитаните райони на Бургас. Проектът съчетава жилищни и търговски площи с удобна инфраструктура и отлична комуникация.
Сградата ще разполага с двустайни, тристайни и многостайни
от 84 834 €(от 165 920,88 лв.)
(1 100 - 1 350 €/м2)(2 151,41 - 2 640,37 лв./м2)Площ: 62.84 - 286.35 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Модерен жилищен комплекс с три сгради до Делта Планет Мол
гр. Варна , кв. "Младост 1"
Просторни двустайни и тристайни апартаменти в кв. Младост 1
Представяме ви модерен жилищен комплекс, състоящ се от три сгради с луксозно завършени общи части, всяка от които разполага с 18 апартамента, разпределени между 6 жилищни етажа. Предлагат се за продажба просторни двустайни и тристайни жилища, създадени за максимален комфорт на
от 115 000 €(от 224 920,45 лв.)
(1 557 - 2 530 €/м2)(3 045,23 - 4 948,25 лв./м2)Площ: 51.38 - 105.99 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 600 м
Сграда с 4 апартамента зад Автогарата в Слънчев Бряг
к.к. Слънчев бряг , Автогара
Сграда на един етаж с голям хол, механа, лятна градина с водопад и малко езеро на 600 м от плажа
Предлагаме за продажба сграда на един етаж, състояща се от 4-ри отделни апартамента, голям хол, механа с лятна градина с водопад и малко езеро. Имотът има комуникативна локация зад Автогарата на морски курорт Слънчев бряг и на 600 м от плажа.
Имотът се състои от:
• Два
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 200 м
Тристаен апартамент с паркомясто на първа линия в Черноморец
гр. Черноморец
Новостроящ се апартамент с гледка към морето и остров „Свети Иван“
Отлично предложение за покупка на новостроящ се тристаен апартамент с външно паркомясто в затворен комплекс, предлагащ съчетание от отлична локация, модерна архитектура и безкомпромисно качество. Намира се на първа линия в Черноморец, едва на 200 м от плажа.
Апартаментът е с
290 000 €(567 190,70 лв.)(без ДДС)
(3 152 €/м2) (6 165,12 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 400 м
Нов жилищен проект в кв. Крайморие
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Комфортни двустайни апартаменти за целогодишно живеене на 400 м от плажа
Подарете си комфортен семеен дом за целогодишно живеене на морето (400 м) в кв. Крайморие на гр. Бургас. Районът разполага с всичко необходимо за комфортен живот – магазини, аптеки, заведения и бърз достъп до центъра.
Изберете от последните налични двустайни апартаменти в
от 93 315 €(от 182 508,28 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 62.21 - 71.35 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Апартамент с Акт 16 и гледка към Витоша в кв. Кръстова Вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Просторен апартамент с панорамна гледка и комфортно разпределение
Предлагаме за продажба просторен и светъл тристаен апартамент с Акт 16, разположен на пети етаж в модерна жилищна сграда с впечатляваща архитектура, висококачествено изпълнение и отлична локация с директен достъп до бул. „Черни връх“. С площ от 125,61 кв.м, този дом съчетава
364 771 €(713 430,06 лв.)
(2 904 €/м2) (5 679,72 лв./м2)Площ: 125.61 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Две сгради с отлична локация в кв. Христо Смирненски
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Последни апартаменти в малки модерни сгради в гр. Пловдив
Апартаменти е нов, жилищен комплекс с отлична локация в гр. Пловдив. Модерна, стилна визия от водещ архитект с красиво аранжиран вътрешен двор, ограден и обезопасен със система за контрол на достъпа и видеонаблюдение. Разположен е в един от най-атрактивните райони в град Пловдив.
от 83 500 €(от 163 311,81 лв.)
(643 - 1 486 €/м2)(1 257,60 - 2 906,36 лв./м2)Площ: 72.45 - 198.78 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Нови апартаменти с прекрасни гледки в кв. Южен
гр. Пловдив , кв. "Южен"
Студиа, двустайни и тристайни жилища на тихо място, в бързоразвиващ се район на гр. Пловдив
Нов жилищен проект в кв. Южен, на тихо място в бързоразвиващ се район с ново, модерно строителство. Проектът включва две секции B1 и В2 с предпочитана локация близо до всички градски удобства. Тук ще намерите уют, простор, комфорт и спокойствие. Апартаментите се отличават с
от 78 400 €(от 153 337,07 лв.)
(727 - 1 524 €/м2)(1 421,89 - 2 980,68 лв./м2)Площ: 60.58 - 176.05 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Нов жилищен проект в кв. Модерно предградие
гр. София , кв. "Модерно предградие"
Комфортни жилища до Национална гимназия за древни езици и култури и бул. Сливница
Просторни двустайни и тристайни апартаменти в нов жилищен проект в кв. Модерно предградие, близо до храм Свети Мина, Национална гимназия за древни езици и култури, бул. Сливница, други градски удобства и услуги, на 1.2 км от метростанция Сливница. Очакван Акт 16 – юли, 2027
от 134 800 €(от 263 645,88 лв.)
(1 440 - 1 707 €/м2)(2 816,40 - 3 338,60 лв./м2)Площ: 78.95 - 117.49 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Просторен апартамент за ремонт в кв. Еверест, гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Еверест"
Отлична локация, функционално разпределение и потенциал за модерно жилище
Предлагаме за продажба четиристаен апартамент с площ от 91 кв.м, разположен в един от най-предпочитаните райони на гр. Шумен – кв. Еверест. Имотът се намира в панелна сграда, построена през 1986 г., на седми етаж от общо осем, с изложение юг/изток, което осигурява много светлина
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 154 €/м2) (2 256,73 лв./м2)Площ: 91.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Жилищна сграда в кв. Възраждане 4
гр. Варна , кв. "Възраждане 4"
Апартаменти в близост до всички удобства в гр. Варна
Предлагаме на вашето внимание модерна жилищна сграда разположена на изключително ключова локация. сред зеленина и спокойствие. В непосредствена близост се намира Парк Възраждане, Lidl, Кауфланд, търговски центрове.
Характеристики на сградата:
• Монолитна скелетна
от 96 000 €(от 187 759,68 лв.)
(1 359 - 1 825 €/м2)(2 657,97 - 3 569,39 лв./м2)Площ: 66.31 - 142.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент на първи етаж в село Ясен – само на 4 км от гр. Плевен
Близо до гр. Плевен , с. Ясен
Уютен имот с функционално разпределение и лесен достъп до града
Апартамент с площ 66 кв.м, разположен на първи етаж в спокойната и зелена част на село Ясен, само на 4 километра от град Плевен.
Жилището е ремонтирано и се нуждае единствено от леко освежаване чрез пребоядисване, което го прави отлична възможност за жилище с минимални
50 000 €(97 791,50 лв.)
(758 €/м2) (1 481,69 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Наем
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент под наем до Ловен парк и болница Токуда
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Напълно обзаведен имот с възможност за наем на подземно паркомясто
Представяме ви тристаен апартамент под наем в район Хладилника, в непосредствена близост до Ловен парк, бизнес сгради и болница „Токуда“. Имотът се намира в тухлена сграда ново строителство от 2005 г., с поддържани общи части, асансьор, двор и подземен паркинг.
Предлага се
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(9 €/м2) (17,60 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Последен апартамент в сграда с Акт 16 в кв. Манастирски ливади - запад
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилище до ключ с лесен достъп до възлови булеварди в столицата
Жилище в нова сграда с Акт 16 от 10.11.2023г. в кв. Манастирски ливади. Малка сграда на пет етажа, само с 8 апартамента, без асансьор. Кварталът успява да съчетае близост до Витоша с лесен достъп до централните части и всички удобства на София. Отличен избор както за живеене така
от 329 000 €(от 643 468,07 лв.)
(2 861 €/м2) (5 595,37 лв./м2)Площ: 115.00 - 115.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Ваканционно жилище на първа линия до красивите курортни градове Каварна и Балчик
Готов за нанасяне тристаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort на първа линия от морето, сред живописна природа близо до красивите курортни градове Каварна и Балчик, както и до голф игрище. Подходящ е за ваканционен дом или жилище за постоянно
149 000 €(291 418,67 лв.)
(1 105 €/м2) (2 161,38 лв./м2)Площ: 134.83 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ПРОДАДЕН
Двустаен апaртамент с отделна кухня в гр. Стражица
гр. Стражица
Панелно жилище, нуждаещо се от реновиране в тих и спокоен район
Представяме ви панелен апартамент с тиха и спокойна локация в Стражица, на 30 км североизточно от областния град Велико Търново. Населеното място разполага с гара на железопътната линия София – Варна и шосейни връзки с градовете Горна Оряховица, Велико Търново и
23 900 €(46 744,34 лв.)
(332 €/м2) (649,23 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Наем
Обзаведен апартамент до Катедралата в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Жилище с две спални в централен район с всички удобства
Напълно обзаведен тристаен под наем с отлично местоположение в центъра на гр. Варна. Апартаментът се намира до Катедралата, на пешеходно разстояние от Медицинския университет, Военноморския университет. Районът се характеризира с наличие на всички удобства магазини, градски
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(8,70 €/м2) (17,01 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Нова сграда с Акт 16 между кв. Дианабад и Студентски град
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни апартаменти близо до Студентски парк, бул. Г. М. Димитров, университети и метро
Представяме на вашето внимание нова бутикова шестетажна жилищна сграда с Акт 16, надземен и подземен паркинг на границата между Дианабад и Студентски град, с пешеходна близост до метростанция Г.М.Димитров, супермаркет Фантастико, аптека, парк Студентски, детски градини, Висше
от 265 000 €(от 518 294,95 лв.)(без ДДС)
(2 505 - 2 970 €/м2)(4 899,35 - 5 808,82 лв./м2)Площ: 89.22 - 219.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Плаж на 450 м
Апартаменти в целогодишно работещ луксозен комплекс в Свети Влас
гр. Свети Влас , хипермаркет „Меркурий“
Ваканционни имоти с обзавеждане в цената близо до плаж
Не пропускайте днешното ни предложение за оборудвани и обзаведени апартаменти в комплекс с отлична локация и изградена инфраструктура.
Предлагаме ви чудесни двустайни и тристайни ваканционни жилища в луксозен целогодишно работещ комплекс в курорта Свети Влас. Намира на
от 126 342 €(от 247 103,47 лв.)
(980 €/м2) (1 916,72 лв./м2)Площ: 128.92 - 206.26 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Нов мащабен жилищен проект в кв. Кайсиева градина
гр. Варна , кв. "Кайсиева градина"
Модерна градска визия в динамичен район с удобна инфраструктура и близост до зелени площи - отлична комбинация между удобство, стил и спокойствие
Предлагаме за продажба разнообразие от функционално разпределени апартаменти в нов мащабен проект на доказала се фирма в кв. Кайсиева градина. Отличава се с подчертана градска визия и естетично балансирана фасада, разнообразие в цветовите елементи и функционално разпределение на
от 102 500 €(от 200 472,58 лв.)
(1 037 - 1 612 €/м2)(2 028,20 - 3 152,80 лв./м2)Площ: 68.12 - 194.75 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 140 м
Различни видове апартаменти в комплекс ''Милениум II'', Свети влас
гр. Свети Влас
Апартаменти в к.к Свети Влас на брега на Черно море
Предлагаме за продажба различни видове апартаменти в нов ултра-модерен жилищен комплекс, в оживения курортен град Свети Влас на брега на Черно море. Намират се в тих и спокоен район, само на 140 м от златистия пясъчен плаж и в същото време в центъра на курорта.
Комплекс
119 900 €(234 504,02 лв.)
(1 750 - 2 100 €/м2)(3 422,70 - 4 107,24 лв./м2)Площ: 68.51 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Ексклузивно
Просторен апартамент в тухлена сграда в град Горна Оряховица
гр. Горна Оряховица
Слънчев апартамент с мазе и таванско помещение до болница и парк
Представяме за продажба голям апартамент в град Горна Оряховица, в близост до болница, бензиностанции, магазини, кафене, училище, църква, полицейски участък, детска градина, автобусна спирка (200 м), Лесопарка, на 3 км от жп гара. Имотът е с изложение юг-север-запад и обща площ
106 000 €(207 317,98 лв.)
(1 082 €/м2) (2 115,92 лв./м2)Площ: 97.98 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново
Продажба
За частни лица
Лукс
Просторни апартаменти с Акт 16 в центъра на Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
Последни жилища с 2 спални в новопостроена сграда в центъра на Пловдив
Изберете дом в компактна сграда на 6 етажа с два отделни входа и малко на брой апартаменти.
За покупка се предлагат последните жилища с 2 спални!
Строителството се изпълнява с висококачествени материали и технологии, отговарящи на най-съвременните изисквания:
• монолитна
от 235 280 €(от 460 167,68 лв.)
(1 410 €/м2) (2 757,97 лв./м2)Площ: 166.85 - 166.85 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Наем
За частни лица
Просторен тристаен апартамент под наем в центъра на Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
Светъл и уютен апартамент с 2 спални и отлична локация в сърцето на Пловдив
Имаме удоволствието да ви представим светъл и уютен тристаен апартамент с отлична локация в сърцето на Пловдив – в малка, добре поддържана кооперация. Жилището съчетава удобството на централното разположение с домашния уют и спокойствието, което търсите.
Характеристики на
1 350 €/месец(2 640,37 лв./месец)
(12 €/м2) (24 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Резервиран
Луксозен апартамент с панорамна морска гледка на първа линия
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Тристаен апартамент в м-т Кабакум, Варна
Представяме ви елегантен тристаен апартамент, разположен в съвременна сграда с Акт 16 от 2019 г., само на няколко метра от плажа в местността Кабакум – една от най-желаните локации по Северното Черноморие. Имотът е разположен на трети етаж, с площ от 82 кв.м и югоизточно
160 000 €(312 932,80 лв.)
(1 951 €/м2) (3 816,25 лв./м2)Площ: 82.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Жилища в елитния комплекс Посейдон / Poseidon между Равда и Несебър
гр. Несебър , кв. "Аурелия"
Работещ ваканционен комплекс на 5 мин. от плажа
"Посейдон" / Poseidon е величествен ваканционен комплекс, който е олицетворение на най-смелите идеи на своите създатели. Комплексът е разположен в непосредствена близост до работещия комплекс "Естебан", на 350 м. от плажа (5 мин пеша), в приятна местност между Равда и Несебър, на
от 95 000 €(от 185 803,85 лв.)
(1 600 - 1 962 €/м2)(3 129,33 - 3 837,34 лв./м2)Площ: 58.80 - 193.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 200 м
Тристаен апартамент на 200 м от морето и яхт клуба в Свети Влас
гр. Свети Влас
Обзаведен апартамент с Акт 16 без такса поддръжка
Разгледайте нашето ново предложение от пазара за недвижими имоти - готов за нанасяне тристаен апартамент в жилищна сграда с
Акт 16 и безплатен паркинг, но без такса поддръжка, с отлична локация на 200 м от морето и яхт клуба в Свети Влас, на пет минути пеша от автобусна спирка
135 000 €(264 037,05 лв.)
(1 638 €/м2) (3 203,17 лв./м2)Площ: 82.43 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Нов тристаен апартамент близо до парк Артилерийски
гр. Стара Загора , кв. "Казански - изток"
Апартамент по БДС с Акт 16 и гледка към града
Тристаен апартамент в модерна новопостроена сграда близо до парк Артилерийски, детска площадка, хранителен магазин, автобусна спирка. Апартаментът е подходящ както за живеене, така и за инвестиция. Разполага с Акт 16 от 2024 г. Сградата е със съвременен дизайн, стилна фасада,
166 000 €(324 667,78 лв.)
(1 627 €/м2) (3 183,02 лв./м2)Площ: 102.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора