Имоти на вторичен пазар - страница 16
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Луксозно обзаведен двустаен апартамент в централната част на Смолян
гр. Смолян
Комфортно жилище с балкон и мазе в кв. „Невястата“
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитан район на Смолян – квартал Невястата. Локацията е изключително удобна, в близост до централната част на града, с лесен достъп до магазини, заведения, административни услуги и всички
93 000 €(181 892,19 лв.)
(1 713 €/м2) (3 349,76 лв./м2)Площ: 54.30 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
изгодно
Плаж на 300 м
Тристаен апартамент с хубава гледка до плажа в Каварна
гр. Каварна
Напълно обзаведено жилище в поддържан комплекс
Предлагаме за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в крайбрежната зона на Каварна, само на около 3 минути пеша от плажа. Имотът се намира в добре поддържан комплекс, предлагащ спокойна атмосфера и отлични условия за почивка.
Апартаментът е построен през
66 000 €(129 084,78 лв.)
(763 €/м2) (1 492,14 лв./м2)Площ: 86.51 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
изгодно
Напълно обзаведен ваканционен дом сред иглолистните гори на Рила - комплекс „Магнолия“
Близо до гр. Сапарева баня , с. Паничище
Просторен апартамент с две спални в ски курорт Паничище
Просторен ваканционен апартамент с две спални, разположен в живописния ски курорт Паничище, на самата граница на Национален парк Рила. Имотът е част от затворения комплекс „Магнолия“, разположен сред красиви иглолистни гори и предлагащ спокойствие, чист планински въздух и
89 000 €(174 068,87 лв.)
(846 €/м2) (1 654,96 лв./м2)Площ: 105.18 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Плаж на 3 км
ПРОДАДЕН
Слънчев двустаен апартамент в нова сграда в района на Лятно кино Тракия
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Модерен апартамент в новострояща се сграда с отлична локация
Двустаен апартамент в новострояща се жилищна сграда, разположена в един от предпочитаните и комуникативни райони на гр. Варна – Лятно кино Тракия. Районът е изключително удобен за живеене, с бърз достъп до централната част на града, множество магазини, училища, детски градини и
110 500 €(216 119,22 лв.)
(2 402 €/м2) (4 698,24 лв./м2)Площ: 46.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 300 м
Просторен апартамент с две спални в комплекс „Св. Георги“ - Каварна
гр. Каварна
Напълно обзаведено жилище с големи тераси и спокойна морска атмосфера
Просторен апартамент с две спални, разположен в затворения ваканционен комплекс „Св. Георги“, в един от най-красивите райони на Северното Черноморие. Жилището се намира на трети етаж от пететажна сграда и е с обща площ от 123.64 кв. м., включваща 104.45 кв. м. чиста жилищна площ
140 000 €(273 816,20 лв.)
(1 132 €/м2) (2 214,62 лв./м2)Площ: 123.64 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 1 км
Обзаведен тристаен апартамент в курорт Златни пясъци
к.к. Златни пясъци
Готов за нанасяне имот в затворен комплекс на 1 км от плажа
Предлагаме за продажба обзаведен тристаен апартамент с площ от 95 кв.м, разположен в затворен комплекс в курорт Златни пясъци, само на около 1 км от морския бряг. Имотът се намира на 3/6 етаж в сграда с асансьор и предлага комфортна среда както за ваканционно ползване, така и за
135 000 €(264 037,05 лв.)
(1 421 €/м2) (2 779,34 лв./м2)Площ: 95.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Ски лифт на 500 м
Резервиран
Комфортно обзаведено студио в комплекс Предела 2 / Predela 2
гр. Банско
Студио след освежителен ремонт на метри от ски лифта
Предлагаме за продажба уютно и напълно обзаведено студио, разположено в целогодишно работещия СПА комплекс Predela 2, в курортния град Банско. Имотът се намира само на около 500 метра от ски лифта, на приблизително 1 км от Стария град и на около 2 км от жп гарата, което осигурява
49 500 €(96 813,59 лв.)
(1 240 €/м2) (2 425,19 лв./м2)Площ: 39.92 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
Къща в полите на Пирин планина
Близо до гр. Банско , Pirin Golf & Country Club
Двуетажна къща в непосредствена близост до Пирин Голф
Двуетажна къща с големи стаи, функционално разпределение на помещенията и прекрасна гледка. Имот с голям потенциал разположен в гр. Разлог. Намира се на тихо и спокойно място в полите на Пирин планина сред собствена зеленина от дървета и храсти, трева, с отлична комуникация в
Продажба
Плаж на 100 м
Тристаен апартамент в комплекс Golf Coast на първа линия море
Близо до гр. Каварна , Иканталъка
Просторен апартамент с панорамна гледка към морето и удобна локация
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен в един от най-желаните комплекси по Черноморието – Golf Coast, само на 3 минути пеша до плажа и на първа линия море.
Апартаментът е с площ от 81,65 кв.м, като общата му площ с терасата е 91,84 кв.м.. Разположен е на втори
110 200 €(215 532,47 лв.)
(1 200 €/м2) (2 346,83 лв./м2)Площ: 91.84 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 200 м
Просторен тристаен апартамент на първа линия с панорама море – местност Иканталъка
Близо до гр. Каварна , с. Топола
Напълно обзаведен имот с впечатляваща гледка, на минути от плажа
Представяме ви светъл и просторен тристаен апартамент, разположен на първа линия море в живописната местност Иканталъка (Бяла лагуна) – само на 6 км от Балчик и 6 км от Каварна. Локацията съчетава тишина, чист въздух и невероятна морска природа, далеч от шума на големите
149 000 €(291 418,67 лв.)
(1 199 €/м2) (2 344,67 лв./м2)Площ: 124.29 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Резервиран
Двустаен апартамент в комплекс Каварна Парадайз / Kavarna Paradise
гр. Каварна
Уютно обзаведен апартамент в затворен комплекс на 5 минути от плажа
Комфортен двустаен апартамент в затворен комплекс Каварна Парадайз, разположен на 5 минути от плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона на Каварна (1.5 км до самия морски град), на 100 метра до ресторант, в който се сервират български ястия и на 400 метра до магазини и други
55 000 €(107 570,65 лв.)
(758 €/м2) (1 482,71 лв./м2)Площ: 72.55 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 200 м
Панорамен апартамент в комплекс Sun Coast
Близо до гр. Каварна , с. Топола
Обзаведен тристаен апартамент на първа линия в местност Иканталъка
Готов за нанасяне просторен тристаен апартамент с впечатляваща гледка, на първа линия море и на 3 минути от плажа, в местност Иканталъка или Бялата лагуна, на 6 км от Балчик и на 6 км от Каварна. Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за отдаване под наем.
Жилището
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 200 €/м2) (2 346,65 лв./м2)Площ: 91.68 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Просторен апартамент с две бани и две тераси в сърцето на Черноморската голф Ривиера на Калиакра
Представяме ви напълно обзаведен тристаен апартамент в престижния затворен комплекс Лайтхаус Голф & СПА Ризорт, разположен в сърцето на Черноморската голф ривиера на Калиакра, само на 5 км от историческия град Балчик. Комплексът е заобиколен от три професионални голф игрища и е
87 900 €(171 917,46 лв.)
(733 €/м2) (1 432,65 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Двустаен апартамент в луксозен комплекс на 5 км от Балчик
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Обзаведено жилище в комплекс Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort
Обзаведен апартамент, част от луксозния затворен комплекс Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort. Комплексът включва престижно голф игрище с 18 дупки и 71 голф курса и сграда на клуба, голф училище с площадки за тренировки, патинг грийн, бункери, къси и дълги
57 900 €(113 242,56 лв.)
(715 €/м2) (1 398,06 лв./м2)Площ: 81.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Тристаен обзаведен апартамент в град Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Широк център"
Просторен и функционален апартамент на тихо място в широкия център на града
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в нова сграда на спокойна и удобна локация в широкия център на град Благоевград. Апартаментът с площ от 73 кв.м. е напълно ремонтиран и готов за нанасяне.
Разпределение на имота:
• Коридор
•
116 000 €(226 876,28 лв.)
(1 758 €/м2) (3 437,52 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Плаж на 250 м
Голям тристаен апартамент в комплекс Съни Виктори/Sunny Victory
к.к. Слънчев бряг
Апартамент за целогодишно живеене само на 250 м от плажа
Предлагаме за продажба напълно обзаведен и готов за ползване апартамент с две спални и две тераси, разположен в добре поддържан комплекс, подходящ за целогодишно живеене или отдаване под наем.
Имотът се намира само на 250 м от плажа, на 100 м от автобусна спирка и на около 35
165 000 €(322 711,95 лв.)
(1 260 €/м2) (2 463,45 лв./м2)Площ: 131.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Къща за продажба в гр. Костенец
гр. Костенец
Къща с 4 стаи и дворно място в гр. Костенец
Къща с площ от 166 кв. м., разположена в тих и спокоен район в гр. Костенец. Къщата предлага възможности за уютно семейно жилище или възможност за преобразуване в чудесна ваканционна вила.
Описание на имота:
• Къщата е изградена с гредоред и разполага със следното
Продажба
За частни лица
Плаж на 350 м
Тристаен апартамент в комплекс до плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Готов за нанасяне апартамент в зелена зона на 350 м от морето
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен на 3/5 етаж в целогодишно населен затворен комплекс с Акт 16 в спокойния черноморски град Бяла. Комплексът се намира в зелена и тиха зона, само на около 350 метра от плажа и на около 5 минути от центъра на града.
На
92 000 €(179 936,36 лв.)
(1 179 €/м2) (2 306,88 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в целогодишен СПА комплекс до Пирин Голф & Кънтри Клуб
Близо до гр. Банско , Pirin Golf & Country Club
Жилище с прекрасна гледка след основен ремонт в комплекс Корнелия Разлог/Cornelia Razlog
Предлагаме ви отлична възможност за покупка на просторен двуспален апартамент с чудесна гледка към планината, разположен в целогодишно работещия СПА комплекс Cornelia, в непосредствена близост до Пирин Голф & Кънтри Клуб, само на минути от град Разлог и популярния ски курорт
90 000 €(176 024,70 лв.)
(1 477 €/м2) (2 888,02 лв./м2)Площ: 60.95 м2 Етаж: 1
Ваканционен имот в подножието на Рила
Предлагаме за продажба студио в целогодишно функциониращия комплекс „Golf Club Ibar“, разположен в живописния район до гр. Долна баня, в полите на Рила планина. Комплексът съчетава спокойствие, чист планински въздух и възможности за активен отдих – голф, ски и минерални
24 000 €(46 939,92 лв.)
(688 €/м2) (1 346,14 лв./м2)Площ: 34.87 м2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
За частни лица
Плаж на 400 м
ПРОДАДЕН
Обзаведено студио в комплекс Семирамида Гардън / Semiramida Garden
к.к. Слънчев бряг
Обзаведено студио за целогодишно живеене, с потенциал за двустаен апартамент с удобен достъп до морето
Предлагаме за продажба просторно и напълно обзаведено студио с възможност за преустройство в двустаен апартамент, разположено в добре поддържания комплекс „Семирамида Гардън“ в кв. Чайка, Слънчев бряг. Локацията съчетава близост до центъра на курорта и спокойна среда, само на
60 900 €(119 110,05 лв.)
(1 088 €/м2) (2 126,97 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Тристаен апартамент с два гаража в спокоен район на Дупница
гр. Дупница , кв. Бешика
Просторно жилище с отличен потенциал
Предлагаме за продажба тристаен апартамент с площ от 94 кв. м., разположен на втори етаж в добре поддържана малка жилищна кооперация с общо три етажа. Имотът се намира в спокойна жилищна зона на града.
Разпределението е функционално и удобно - коридор, самостоятелна кухня,
86 000 €(168 201,38 лв.)
(915 €/м2) (1 789,38 лв./м2)Площ: 94.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Нов апартамент до ДК „Мара Белчева“ и центъра на Севлиево
гр. Севлиево
Тристаен апартамент по БДС с южно изложение в сграда с асансьор
Представяме Ви отлична възможност за покупка на просторен тристаен апартамент с южно изложение, разположен в една от най-предпочитаните зони на гр. Севлиево – в непосредствена близост до Дом на културата „Мара Белчева“ и само на 5 минути пеша през парка до централната част на
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 365 €/м2) (2 669,25 лв./м2)Площ: 80.60 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент на 200 метра от плажа в м. Акротирия, Несебър
гр. Несебър
Светъл и уютен дом в затворен комплекс с басейн
Светъл двустаен апартамент, разположен в добре поддържан затворен комплекс в престижната местност Акротирия, само на 200 метра от морския бряг. Локацията съчетава тишина, зеленина и бърз достъп до плажа – идеална комбинация за ваканционен имот или целогодишно живеене.
Жилището
84 900 €(166 049,97 лв.)
(1 489 €/м2) (2 913,16 лв./м2)Площ: 57.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
-4%
ПРОДАДЕН
Просторно подземно паркомясто с лесен достъп в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Паркомясто с лесен достъп подходящо както за по-големи автомобили, така и за SUV клас
Предлагаме за продажба подземно паркомясто, разположено на ниво -1 в модерна и отлично поддържана сграда в един от най-комуникативните и динамично развиващи се райони на София – кв. Полигона.
Площта от 18.12 кв. м. осигурява достатъчно пространство и отлична маневреност, което
34 500 €36 000 €67 476,14 лв.70 409,88 лв.
(1 904 €/м2) (3 723,85 лв./м2)Площ: 18.12 м2 Партер
Тип на имота:
Паркомясто
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Просторна къща с двор и допълнителна постройка на 15 км от София
с. Нови хан , в.з. Побит Камък
Къща в зона за целогодишно живеене преди в.з. Побит камък
Къща в зона за целогодишно живеене преди в.з. Побит камък. Лесен достъп от магистралата. Парцелът е 1425 кв. м., терасиран с изградени масивни подпорни стени.В долната му част минава малка рекичка. Разполага със собствен водоизточник от сонда, два броя сондажи + кладенец.
Продажба
За частни лица
Търговско помещение с две паркоместа в красива сграда в старинен стил
гр. Несебър
Търговско помещение в жилищна сграда с отлична локация в Несебър
Прекрасна възможност да вложите средства в перспективен, търговски имот. Предлагаме за продажба имот с отлична локация в град Несебър. Помещението се намира на партерен етаж в поддържана сграда с красива фасада в старинен стил.
Имотът е с отлична видимост, просторен - 246 кв.
568 000 €(1 110 911,44 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 284.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Плаж на 25 км
Луксозна едноетажна къща с басейн, характер и атмосфера – с. Баново
Близо до гр. Варна , с. Баново
Обзаведена къща с три спални и хубав двор с удобен достъп до Варна
Изключителен по своята концепция и изпълнение дом, разположен сред тишината и зеленината на село Баново – място, което от години е символ на спокоен, качествен и здравословен начин на живот в близост до морската столица. На едва 20 минути от Варна и само на 18 км от летището,
Продажба
За частни лица
Обзаведен двустаен апартамент в кв. Южен, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Южен"
Модерен апартамент с югоизточно изложение в нова сграда от 2025 г.
Представяме ви стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните и динамично развиващи се зони на Пловдив – кв. Южен. Имотът се намира на втори етаж от шест в нова жилищна сграда с модерна визия и висок клас изпълнение, въведена в
133 400 €(260 907,72 лв.)
(1 827 €/м2) (3 574,08 лв./м2)Площ: 73.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
-5%
Напълно обзаведена и ремонтирана къща в град Кюстендил
гр. Кюстендил , кв. "Герена"
Просторен семеен дом с поддържан двор и допълнителна постройка
Отличен семеен имот в гр. Кюстендил, разположен в тихия и предпочитан квартал „Герена“. Районът се отличава със спокойна жилищна среда, чист въздух и удобен достъп до централната част на града. Къщата е напълно ремонтирана, с външна 10 см топлоизолация и допълнителна вътрешна