Антония Данчева
Брокер
Контакти
Бизнес Център "Рамини", ул. "Хаджи Димитър Асенов" 87, гр. Стара Загора
Изпратете имейл на Антония Данчева
Продажба
-5%
изгодно
Вила на 20 км от Стара Загора
с. Яздач , с. Яздач
Двуетажна къща в село Яздач
Представяме ви уютна селска къща, разположена в тихото и живописно село, само на 22 км от град Стара Загора. Този имот е идеално място за бягство от градската суматоха, съчетавайки спокойствие, чист въздух и красива природа.
Къщата е масивна, изградена от тухли през 2000 г., и
Продажба
-3%
Поземлен имот на 2 км от Стара Загора
Близо до гр. Стара Загора , с. Хрищени
Парцел с лице на главен път
Предлагаме на Вашето внимание поземлен имот разположен близо до град Стара Загора.
Поземлен имот в м. Вира, земеделска територия- категория 4, НТП лозе. Имотът е с площ 11 834 кв. м. без ток и вода. Парцелът е равен и с правилни форми, с лице на път 63 метра, без
592 000 €612 600 €1 157 851,36 лв.1 198 141,46 лв.
(50 €/м2) (97,84 лв./м2)Площ: 11 834.00 м2
Поземлен имот близо до магазин Метро
Предлагаме на Вашето внимание парцел под наем разположен в град Стара Загора.
Поземлен имот в град Стара Загора, м. Под Голеш, вид територия Земеделска, категория 4, НТП Нива.
Имотът е с площ 4845 кв. м. без ток и вода. Парцелът е равен и с правилни форми, с лице на път 24
Продажба
Парцел близо до Парк Загорка
гр. Стара Загора , кв. "Загорка"
Отличен поземлен имот в местността Падналия мост
Предлагаме на Вашето внимание регулиран парцел за продажба разположен в град Стара Загора. Отлична локация, удобен и лесен достъп, повишава интереса към района. В близост до ресторанти, магазини, търговски център.
Имотът е с площ 600 кв. м. и параметри за ниско застрояване до
Продажба
Многостаен апартамент близо до парк Аязмото
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Апартамент в предпочитан район до Мол Галерия
Представяме на Вашето внимание апартамент с две спални в уютен и спокоен район, перфектен за семейно жилище или инвестиция. Този просторен апартамент се намира на четвъртия етаж в четириетажна сграда без асансьор, осигуряваща уединение и спокойствие.
Основни характеристики на
110 000 €(215 141,30 лв.)
(759 €/м2) (1 483,73 лв./м2)Площ: 145.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в новострояща се сграда в гр. Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Железник - изток"
Просторен апартамент с две спални в кв. Железник
Тристаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Железник. В близост до детска градина, детска площадка, автобусна спирка, училище, аптека, поща. Апартаментът е подходящ както за живеене, така и за инвестиция. Сградата е в процес на строителство с очакван Акт 16 през 2026
110 000 €(215 141,30 лв.)
(948 €/м2) (1 854,67 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора